Forside > Turneringer og resultater > Spillested > Kampprogram

Østsidehallen, Ø. Brønderslev (1177)

Kampprogram

Periode
Kampnr. Dato Række / Pulje Hjemmehold / Udehold Bane Resultat
773822 23-01-19
kl. 17:30
U-12 Drenge C
Pulje 2
Ø.Brønderslev IF
Jerslev-Sterup Idrætsforening
Østsidehallen, Ø. Brønderslev 12 - 7
785668 27-01-19
kl. 11:20
U-14 Drenge A
Pulje 1
ØBI-BI, Brønderslev
Taars/Østervrå
Østsidehallen, Ø. Brønderslev
775053 27-01-19
kl. 13:20
U-14 Pige A
Pulje 1
ØBI-BI, Brønderslev
Sindal IF
Østsidehallen, Ø. Brønderslev
773433 27-01-19
kl. 14:15
U-14 Drenge B
Pulje 2
ØBI-BI, Brønderslev
Aalborg HK
Østsidehallen, Ø. Brønderslev
774662 27-01-19
kl. 15:10
Serie 3 Damer
Pulje 2
Ø.Brønderslev IF
Østervrå IF
Østsidehallen, Ø. Brønderslev
774902 27-01-19
kl. 16:15
Serie 4 Damer
Pulje 4
Ø.Brønderslev IF 2
Grindsted IF
Østsidehallen, Ø. Brønderslev
774656 29-01-19
kl. 20:30
Serie 3 Damer
Pulje 2
Ø.Brønderslev IF
Thise IF
Østsidehallen, Ø. Brønderslev
773343 01-02-19
kl. 17:30
U-14 Drenge A
Pulje 2
ØBI-BI, Brønderslev 2
Vester Hassing GF
Østsidehallen, Ø. Brønderslev
771749 01-02-19
kl. 18:30
Serie 3 Herrer
Pulje 3
Ø.Brønderslev IF 2
Grindsted & Uggerhalne Idrætsforening GIF
Østsidehallen, Ø. Brønderslev
774280 03-02-19
kl. 15:30
U-10 Drenge C
Pulje 4
Ø.Brønderslev IF
Hjallerup IF 5
Østsidehallen, Ø. Brønderslev
773681 03-02-19
kl. 16:20
U-12 Drenge B
Pulje 2
Ø.Brønderslev IF
Flauenskjold IF
Østsidehallen, Ø. Brønderslev
774670 03-02-19
kl. 17:10
Serie 3 Damer
Pulje 2
Ø.Brønderslev IF
Vadum IF
Østsidehallen, Ø. Brønderslev
774910 03-02-19
kl. 18:15
Serie 4 Damer
Pulje 4
Ø.Brønderslev IF 2
Ulsted BK
Østsidehallen, Ø. Brønderslev
771757 05-02-19
kl. 19:15
Serie 3 Herrer
Pulje 3
Ø.Brønderslev IF 2
Vadum IF 2
Østsidehallen, Ø. Brønderslev
769472 10-02-19
kl. 15:30
Jyllandsserien Herrer
Pulje 1
Ø.Brønderslev IF
Fjerritslev IF
Østsidehallen, Ø. Brønderslev
769464 17-02-19
kl. 14:00
Jyllandsserien Herrer
Pulje 1
Ø.Brønderslev IF
Tornby IF
Østsidehallen, Ø. Brønderslev
788685 26-02-19
kl. 17:45
U-16 Drenge A
Pulje 1
ØBI-BI, Brønderslev
Ingstrup Efterskole IF
Østsidehallen, Ø. Brønderslev
768751 01-03-19
kl. 18:30
U-18 Pige 2. Division
Pulje 1
ØBI-BI, Brønderslev
Frederikshavn FI
Østsidehallen, Ø. Brønderslev
774287 03-03-19
kl. 11:00
U-10 Drenge C
Pulje 4
Ø.Brønderslev IF
Hals FS
Østsidehallen, Ø. Brønderslev
773837 03-03-19
kl. 11:50
U-12 Drenge C
Pulje 2
Ø.Brønderslev IF
Tolstrup/Stenum IF
Østsidehallen, Ø. Brønderslev
771764 03-03-19
kl. 13:45
Serie 3 Herrer
Pulje 3
Ø.Brønderslev IF 2
Hals FS
Østsidehallen, Ø. Brønderslev
774917 03-03-19
kl. 14:50
Serie 4 Damer
Pulje 4
Ø.Brønderslev IF 2
Hals FS
Østsidehallen, Ø. Brønderslev
769479 03-03-19
kl. 16:00
Jyllandsserien Herrer
Pulje 1
Ø.Brønderslev IF
Taars/Ugilt IF
Østsidehallen, Ø. Brønderslev
774677 05-03-19
kl. 20:30
Serie 3 Damer
Pulje 2
Ø.Brønderslev IF
Taars/Ugilt IF 2
Østsidehallen, Ø. Brønderslev
773683 10-03-19
kl. 15:00
U-12 Drenge B
Pulje 2
Ø.Brønderslev IF
Dronninglund IF 2
Østsidehallen, Ø. Brønderslev
776888 10-03-19
kl. 16:00
U-18 Pige A
Pulje 1
ØBI-BI, Brønderslev
Team Aalborg SV
Østsidehallen, Ø. Brønderslev
768457 10-03-19
kl. 17:10
U-18 Drenge A
Pulje 2
ØBI-BI, Brønderslev
Vestbjerg IF
Østsidehallen, Ø. Brønderslev
788691 12-03-19
kl. 18:00
U-16 Drenge A
Pulje 1
ØBI-BI, Brønderslev
Hjallerup IF 2
Østsidehallen, Ø. Brønderslev
774293 21-03-19
kl. 16:45
U-10 Drenge C
Pulje 4
Ø.Brønderslev IF
Brønderslev IF 2
Østsidehallen, Ø. Brønderslev
768757 22-03-19
kl. 18:30
U-18 Pige 2. Division
Pulje 1
ØBI-BI, Brønderslev
Aabybro HK
Østsidehallen, Ø. Brønderslev
773843 24-03-19
kl. 10:50
U-12 Drenge C
Pulje 2
Ø.Brønderslev IF
Skibsby/Højene IF 2
Østsidehallen, Ø. Brønderslev
773694 24-03-19
kl. 11:40
U-12 Drenge B
Pulje 2
Ø.Brønderslev IF
Taars/Østervrå
Østsidehallen, Ø. Brønderslev
773364 24-03-19
kl. 12:30
U-14 Drenge A
Pulje 2
ØBI-BI, Brønderslev 2
Aalborg KFUM 2
Østsidehallen, Ø. Brønderslev
785676 24-03-19
kl. 13:20
U-14 Drenge A
Pulje 1
ØBI-BI, Brønderslev
Vrå/Børglum IF
Østsidehallen, Ø. Brønderslev
773454 24-03-19
kl. 14:10
U-14 Drenge B
Pulje 2
ØBI-BI, Brønderslev
Tolstrup/Stenum IF
Østsidehallen, Ø. Brønderslev
775074 24-03-19
kl. 15:00
U-14 Pige A
Pulje 1
ØBI-BI, Brønderslev
Sæby HK 2
Østsidehallen, Ø. Brønderslev
774683 24-03-19
kl. 15:50
Serie 3 Damer
Pulje 2
Ø.Brønderslev IF
Løkken GVL Håndbold
Østsidehallen, Ø. Brønderslev
769485 24-03-19
kl. 17:00
Jyllandsserien Herrer
Pulje 1
Ø.Brønderslev IF
Aalborg HK 2
Østsidehallen, Ø. Brønderslev
774923 24-03-19
kl. 18:15
Serie 4 Damer
Pulje 4
Ø.Brønderslev IF 2
Skovsgård-Brovst KFUM
Østsidehallen, Ø. Brønderslev
771770 24-03-19
kl. 19:20
Serie 3 Herrer
Pulje 3
Ø.Brønderslev IF 2
Vester Hassing GF 2
Østsidehallen, Ø. Brønderslev