Forside > Turneringer og resultater > Spillested > Kampprogram

KCL Skive (1264)

Kampprogram

Periode
Kampnr. Dato Række / Pulje Hjemmehold / Udehold Bane Resultat
782449 20-02-19
kl. 17:15
U-10 Drenge C
Pulje 4
Skive fH 8
Hurup HK
Hal C
781106 23-02-19
kl. 11:15
U-12 Drenge AA
Pulje 2
Skive fH
Nordthy IF
Hal B
770279 23-02-19
kl. 12:15
U-14 Drenge 1. Division B
Pulje 2
Skive fH
Håndbold Øst Hogager Mejrup-Hvam
Hal B
788598 23-02-19
kl. 13:25
U-18 Pige 2. Division
Pulje 2
Skive fH
Håndbold ØST Hogager-Mejrup-Hvam
Hal B
768930 23-02-19
kl. 14:40
U-14 Pige 1. Division A
Pulje 2
Skive fH
Herning f. H.
Hal B
768119 24-02-19
kl. 14:00
U-18 Drenge 1. Division
Pulje 1
Skive fH
Viborg HK
Hal B
791993 25-02-19
kl. 19:30
Santander Cup - LP Damer, 5. runde
Pulje 1
Skive fH, S1
AGF, Århus, 1. Div.
Hal B
779740 26-02-19
kl. 20:15
U-16 Pige 2. Division
Pulje 2
Skive fH
Idrætsefterskolen Lægårdens Håndboldforening 2
Hal C
781278 27-02-19
kl. 20:20
Serie 1 Herrer
Pulje 2
Skive fH 4
VIF, Mors 2
Hal B
676141 01-03-19
kl. 19:30
1. Division Herrer
Pulje 1
Skive fH
Odder Håndbold
Interfjord Arena
783172 02-03-19
kl. 11:30
U-10 Pige C
Pulje 2
Skive fH 4
Nr. Søby IF 2
Hal B
783171 02-03-19
kl. 12:15
U-10 Pige C
Pulje 2
Skive fH 3
VIF, Mors 2
Hal B
782992 02-03-19
kl. 13:05
U-10 Pige B
Pulje 1
Skive fH 2
Nr. Søby IF
Hal B
782738 02-03-19
kl. 13:50
U-14 Pige A
Pulje 2
Skive fH 3
Thy Håndbold
Hal B
782059 03-03-19
kl. 11:15
U-12 Drenge B
Pulje 2
Skive fH 4
VIF, Mors
Hal B
781849 03-03-19
kl. 12:00
U-14 Drenge A
Pulje 1
Skive fH 3
IK Frem Sønderup-Suld.
Hal B
782058 03-03-19
kl. 12:45
U-12 Drenge B
Pulje 2
Skive fH 3
Gedsted forenede IK
Hal B
769990 03-03-19
kl. 13:45
Jyllandsserien Damer
Pulje 2
Skive fH
Aalborg HK 3
Hal B
781249 03-03-19
kl. 14:55
Serie 1 Herrer
Pulje 1
Skive fH 3
Aalestrup IF 2
Hal B
770288 03-03-19
kl. 11:00
U-14 Drenge 1. Division B
Pulje 2
Skive fH
AGF, Århus
Hal C
768940 03-03-19
kl. 12:00
U-14 Pige 1. Division A
Pulje 2
Skive fH
Skanderborg Håndbold
Hal C
783862 03-03-19
kl. 13:00
U-14 Drenge 2. div.
Pulje 3
Skive fH 2
Nr. Søby IF
Hal C
779750 03-03-19
kl. 14:15
U-16 Pige 2. Division
Pulje 2
Skive fH
Thy Håndbold/Skyum
Hal C
788607 03-03-19
kl. 15:30
U-18 Pige 2. Division
Pulje 2
Skive fH
HF MORS
Hal C
782463 04-03-19
kl. 17:30
U-10 Drenge C
Pulje 4
Skive fH/R 7
Hurup HK
Interfjord Arena
781982 04-03-19
kl. 18:15
U-12 Drenge A
Pulje 2
Skive fH 2
Thisted IK
Interfjord Arena
786521 05-03-19
kl. 18:25
U-10 Drenge B
Pulje 2
Skive fH 4
HRH/Oddense
Interfjord Arena
782704 05-03-19
kl. 19:10
U-14 Pige A
Pulje 1
Skive fH 2
Team Vest Han Herred
Interfjord Arena
782998 06-03-19
kl. 17:20
U-10 Pige B
Pulje 1
Skive fH 2
Fursund-Sundsøre Håndbold
Hal C
782311 06-03-19
kl. 18:05
U-10 Drenge B
Pulje 1
Skive fH/R 3
Kvik/Aalestrup IF 2
Hal C
780916 06-03-19
kl. 18:55
U-12 Pige AA
Pulje 2
Skive fH
NNFH-Lemvig
Hal C
684789 06-03-19
kl. 20:00
2. Division Herrer
Pulje 1
Skive fH 2
NNFH-Lemvig 2
Hal C
768128 07-03-19
kl. 19:45
U-18 Drenge 1. Division
Pulje 1
Skive fH
Randers HH
Hal C
769991 13-03-19
kl. 20:30
Jyllandsserien Damer
Pulje 2
Skive fH
Mejrup-Hvam 2
Hal B
781759 13-03-19
kl. 19:15
U-10 Drenge AA
Pulje 2
Skive fH
Thisted IK
Interfjord Arena
782317 14-03-19
kl. 18:30
U-10 Drenge B
Pulje 1
Skive fH/R 3
Thisted IK 2
Hal C
782739 14-03-19
kl. 19:15
U-14 Pige A
Pulje 2
Skive fH 3
Midtthy HK
Hal C
779751 14-03-19
kl. 18:30
U-16 Pige 2. Division
Pulje 2
Skive fH
Tjørring Idrætsf.
Interfjord Arena
676154 15-03-19
kl. 19:30
1. Division Herrer
Pulje 1
Skive fH
Stoholm Håndbold
Interfjord Arena
782470 16-03-19
kl. 10:45
U-10 Drenge C
Pulje 4
Skive fH 8
HRH/Oddense 2
Hal B
782322 16-03-19
kl. 11:30
U-10 Drenge B
Pulje 1
Skive fH/R 3
Aars HK 2
Hal B
782183 16-03-19
kl. 12:15
U-10 Drenge A
Pulje 1
Skive fH/R 2
Farsø KFUM HK
Hal B
782003 16-03-19
kl. 13:00
U-12 Drenge A
Pulje 2
Skive fH 2
HF Mors
Hal B
780922 16-03-19
kl. 13:45
U-12 Pige AA
Pulje 2
Skive fH
Fjends HK
Hal B
782710 16-03-19
kl. 14:45
U-14 Pige A
Pulje 1
Skive fH 2
Løgstør HK
Hal B
781118 16-03-19
kl. 15:35
U-12 Drenge AA
Pulje 2
Skive fH
Team Favrskov Håndbold
Hal B
768941 16-03-19
kl. 16:40
U-14 Pige 1. Division A
Pulje 2
Skive fH
Team Esbjerg HK
Hal B
782441 19-03-19
kl. 18:15
U-10 Drenge C
Pulje 3
Skive fH 5
Sallingsund HK
Hal B
781284 20-03-19
kl. 20:20
Serie 1 Herrer
Pulje 2
Skive fH 4
Ørslevkloster Idrætsforening
Hal B
788589 21-03-19
kl. 19:30
U-18 Pige 2. Division
Pulje 2
Skive fH
Thy Håndbold
Interfjord Arena
785029 22-03-19
kl. 18:30
U-10 Piger AA
Pulje 1
Skive fH
Aars HK
Hal B
782474 23-03-19
kl. 10:45
U-10 Drenge C
Pulje 4
Skive fH/R 7
Skive fH 8
Hal B
783177 23-03-19
kl. 11:30
U-10 Pige C
Pulje 2
Skive fH 3
Spøttrup Motion & Sport
Hal B
782315 23-03-19
kl. 12:15
U-10 Drenge B
Pulje 1
Skive fH/R 3
Fursund-Sundsøre Håndbold
Hal B
781765 23-03-19
kl. 13:45
U-10 Drenge AA
Pulje 2
Skive fH
HA85, Hvinningdal
Hal B
768134 23-03-19
kl. 14:45
U-18 Drenge 1. Division
Pulje 1
Skive fH
TTH Holstebro Ungdom
Hal B
781255 23-03-19
kl. 15:55
Serie 1 Herrer
Pulje 1
Skive fH 3
IK Frem Sønderup-Suld.
Hal B
782864 24-03-19
kl. 10:00
U-12 Pige B
Pulje 1
Skive fH 3
Nr. Søby IF
Hal B
782064 24-03-19
kl. 10:45
U-12 Drenge B
Pulje 2
Skive fH 3
Spøttrup Motion & Sport
Hal B
776022 24-03-19
kl. 11:30
U-12 Pige C
Pulje 2
Skive fH 4
Hanstholm IF
Hal B
782065 24-03-19
kl. 12:15
U-12 Drenge B
Pulje 2
Skive fH 4
Fursund-Sundsøre Håndbold
Hal B
781646 24-03-19
kl. 13:00
Serie 3 Herrer
Pulje 5
Skive fH 5
Nr. Søby IF 3
Hal B
781855 24-03-19
kl. 10:00
U-14 Drenge A
Pulje 1
Skive fH 3
Fursund-Sundsøre Håndbold
Hal C
785040 24-03-19
kl. 10:50
U-10 Piger AA
Pulje 1
Skive fH
Hornbæk SF
Hal C
772164 24-03-19
kl. 11:55
U-16 Drenge 2. Division
Pulje 2
Skive fH
Aalestrup IF
Hal C
783868 24-03-19
kl. 13:10
U-14 Drenge 2. div.
Pulje 3
Skive fH 2
Struer Håndbold
Hal C
770294 24-03-19
kl. 14:10
U-14 Drenge 1. Division B
Pulje 2
Skive fH
VRI, Risskov
Hal C
676166 24-03-19
kl. 14:00
1. Division Herrer
Pulje 1
Skive fH
Team Sydhavsøerne
Interfjord Arena
684801 24-03-19
kl. 16:30
2. Division Herrer
Pulje 1
Skive fH 2
Hornbæk SF 2
Interfjord Arena
676180 06-04-19
kl. 16:00
1. Division Herrer
Pulje 1
Skive fH
HC Odense - Herrer
Interfjord Arena