Forside > Turneringer og resultater > Spillested > Kampprogram

Lanternen (1218)

Kampprogram

Periode
Kampnr. Dato Række / Pulje Hjemmehold / Udehold Bane Resultat
600220 21-11-17
kl. 19:15
Kreds Cup U-12 Drenge 1. runde
Pulje 1
Løgstør HK 2
Nr. Søby IF
Tandhallen 2
569480 23-11-17
kl. 19:15
U-16 Piger B før ombrydning
Pulje 3
Løgstør HK
Spøttrup Motion & Sport
Jutlanderbank Hal 1
583662 26-11-17
kl. 10:45
U-12 Drenge B Før ombrydning
Pulje 1
Løgstør HK 2
Mejlby/Haverslev KFUM
Jutlanderbank Hal 1
584568 26-11-17
kl. 11:30
U-14 Pige B Før ombrydning
Pulje 1
Løgstør HK 2
IK Vest, Ranum
Jutlanderbank Hal 1
569482 26-11-17
kl. 12:15
U-16 Piger B før ombrydning
Pulje 3
Løgstør HK
HF Mors 2
Jutlanderbank Hal 1
578004 26-11-17
kl. 13:15
U-16 Drenge A før ombrydning
Pulje 4
Løgstør HK
Randers KFUM
Jutlanderbank Hal 1
569753 26-11-17
kl. 14:15
U-14 Piger 2. div. før ombrydning
Pulje 1
Løgstør HK
Team Vadum / Aabybro 2
Jutlanderbank Hal 1
534800 26-11-17
kl. 15:30
3. Division Herrer
Pulje 1
Løgstør HK
Thisted Håndbold
Jutlanderbank Hal 1
537347 26-11-17
kl. 16:50
Jyllandsserien Damer før ombrydning
Pulje 2
Løgstør HK
Thy Håndbold
Jutlanderbank Hal 1
587421 26-11-17
kl. 18:00
Serie 1 Herrer Før ombrydning
Pulje 2
Løgstør HK 2
Viking HK, Vesløs
Jutlanderbank Hal 1
583399 26-11-17
kl. 19:15
Serie 3 Herrer Før ombrydning
Pulje 7
Løgstør HK 3
Trekroner Idrætsforening 98
Jutlanderbank Hal 1
597774 26-11-17
kl. 10:15
U-10 Drenge A Før ombrydning
Pulje 2
Løgstør HK
Farsø KFUM HK
Tandhallen 2
583992 26-11-17
kl. 11:00
U-10 Drenge C Før ombrydning
Pulje 1
Løgstør HK 2
Aars HK 2
Tandhallen 2
597287 26-11-17
kl. 11:45
U-10 Pige B Før ombrydning
Pulje 1
Løgstør HK
Løgstrup G&IF
Tandhallen 2
575596 03-12-17
kl. 10:00
U-12 Pige A før ombrydning
Pulje 3
Løgstør HK
Aars HK
Jutlanderbank Hal 1
584574 03-12-17
kl. 10:45
U-14 Pige B Før ombrydning
Pulje 1
Løgstør HK 2
Farstrup BK
Jutlanderbank Hal 1
597766 03-12-17
kl. 11:30
U-10 Drenge A Før ombrydning
Pulje 2
Løgstør HK
Aars HK
Jutlanderbank Hal 1
583463 03-12-17
kl. 11:30
U-14 Drenge A Før ombrydning
Pulje 1
Løgstør HK 2
Sjørring HK
Jutlanderbank Hal 1
569488 03-12-17
kl. 12:15
U-16 Piger B før ombrydning
Pulje 3
Løgstør HK
Thy Håndbold/Skyum 3
Jutlanderbank Hal 1
578010 03-12-17
kl. 13:15
U-16 Drenge A før ombrydning
Pulje 4
Løgstør HK
Aalestrup IF
Jutlanderbank Hal 1
569759 03-12-17
kl. 14:15
U-14 Piger 2. div. før ombrydning
Pulje 1
Løgstør HK
Nørresundby HK
Jutlanderbank Hal 1
534842 03-12-17
kl. 15:30
3. Division Herrer
Pulje 1
Løgstør HK
Skive fH 2
Jutlanderbank Hal 1
537353 03-12-17
kl. 16:50
Jyllandsserien Damer før ombrydning
Pulje 2
Løgstør HK
Dall/Ferslev IF
Jutlanderbank Hal 1
587427 03-12-17
kl. 18:00
Serie 1 Herrer Før ombrydning
Pulje 2
Løgstør HK 2
TØK 2000, Klim
Jutlanderbank Hal 1
583405 03-12-17
kl. 19:15
Serie 3 Herrer Før ombrydning
Pulje 7
Løgstør HK 3
Farstrup BK
Jutlanderbank Hal 1
583998 03-12-17
kl. 10:00
U-10 Drenge C Før ombrydning
Pulje 1
Løgstør HK 2
Farstrup BK
Tandhallen 2
597293 03-12-17
kl. 10:45
U-10 Pige B Før ombrydning
Pulje 1
Løgstør HK
Sortebakken HK
Tandhallen 2
583697 03-12-17
kl. 12:15
U-12 Drenge B Før ombrydning
Pulje 2
Løgstør HK
Aars HK 2
Tandhallen 2
600179 07-12-17
Kreds Cup U-14 Drenge 1. runde
Pulje 1
Løgstør HK
Aars HK
Jutlanderbank Hal 1
567817 10-12-17
kl. 17:00
U-14 Drenge 2. div. før ombrydning
Pulje 2
Løgstør HK
Støvring/Suldrup
Jutlanderbank Hal 1
600304 15-12-17
kl. 18:00
Kreds Cup U-12 Piger 2. runde
Pulje 1
Løgstør HK 2
Skive fH
Jutlanderbank Hal 1
534854 07-01-18
kl. 15:30
3. Division Herrer
Pulje 1
Løgstør HK
Randers KFUM 2
Jutlanderbank Hal 1
600272 11-01-18
Kreds Cup U-14 Piger 2. runde
Pulje 1
Løgstør HK
Skive fH 2
Jutlanderbank Hal 1
534874 28-01-18
kl. 15:30
3. Division Herrer
Pulje 1
Løgstør HK
Svenstrup Godthåb IF
Jutlanderbank Hal 1
534885 25-02-18
kl. 15:30
3. Division Herrer
Pulje 1
Løgstør HK
Vestbjerg IF
Jutlanderbank Hal 1
534890 11-03-18
kl. 15:30
3. Division Herrer
Pulje 1
Løgstør HK
Aalborg KFUM 2
Jutlanderbank Hal 1
534908 08-04-18
kl. 15:30
3. Division Herrer
Pulje 1
Løgstør HK
Aalestrup IF
Jutlanderbank Hal 1