Forside > Turneringer og resultater > Spillested > Kampprogram

Lanternen (1218)

Kampprogram

Periode
Kampnr. Dato Række / Pulje Hjemmehold / Udehold Bane Resultat
685232 21-10-18
kl. 14:30
3. Division Herrer
Pulje 1
Løgstør HK
Svenstrup Godthåb IF
Jutlanderbank Hal 1
738360 26-10-18
kl. 18:30
Elite Cup U-14 Drenge, 1. runde
Pulje 1
Løgstør HK
IF Frem Skørping HK
Jutlanderbank Hal 1
742476 27-10-18
kl. 10:00
U-12 Drenge A Før ombrydning
Pulje 1
Løgstør HK
Aars HK
Jutlanderbank Hal 1
718668 27-10-18
kl. 10:45
U-14 Drenge B Før ombrydning
Pulje 1
Løgstør HK
Team Vest Han Herred
Jutlanderbank Hal 1
718914 27-10-18
kl. 11:30
U-12 Drenge C Før ombrydning
Pulje 1
Løgstør HK 2
Skovsgård-Brovst KFUM
Jutlanderbank Hal 1
742440 28-10-18
kl. 10:30
U-10 Drenge A Før ombrydning
Pulje 1
Løgstør HK
Farsø KFUM HK
Jutlanderbank Hal 1
718920 28-10-18
kl. 11:15
U-12 Drenge C Før ombrydning
Pulje 1
Løgstør HK 2
Aars HK 3
Jutlanderbank Hal 1
712694 28-10-18
kl. 12:00
U-14 Pige A Før ombrydning
Pulje 1
Løgstør HK
Nr. Søby IF
Jutlanderbank Hal 1
724382 28-10-18
kl. 13:30
U-14 Drenge 2. div. før ombrydning
Pulje 2
Løgstør HK
Thy Håndbold
Jutlanderbank Hal 1
720802 28-10-18
kl. 14:30
Serie 2 Herrer Før ombrydning
Pulje 2
Løgstør HK 2
Rønbjerg U&IF
Jutlanderbank Hal 1
686548 28-10-18
kl. 16:40
Jyllandsserien Damer før ombrydning
Pulje 2
Løgstør HK
Farsø KFUM HK 2
Jutlanderbank Hal 1
728007 28-10-18
kl. 17:50
U-18 Piger A før ombrydning
Pulje 2
Løgstør HK
Nr. Søby IF
Jutlanderbank Hal 1
718645 28-10-18
kl. 10:00
U-10 Pige C Før ombrydning
Pulje 3
Løgstør HK
Aars HK 2
Tandhallen 2
742686 28-10-18
kl. 10:45
U-10 Pige B Før ombrydning
Pulje 2
Løgstør HK
Skive fH 2
Tandhallen 2
719062 28-10-18
kl. 11:30
U-10 Drenge B Før ombrydning
Pulje 2
Løgstør HK 2
Skive fH 2
Tandhallen 2
724376 30-10-18
kl. 19:00
U-14 Drenge 2. div. før ombrydning
Pulje 2
Løgstør HK
Nr. Søby IF
Jutlanderbank Hal 1
725008 01-11-18
kl. 19:20
U-14 Pige 1. Div. før ombrydning
Pulje 4
Løgstør HK
Silkeborg-Voel KFUM
Jutlanderbank Hal 1
718648 04-11-18
kl. 09:45
U-10 Pige C Før ombrydning
Pulje 3
Løgstør HK
IK Vest, Ranum
Jutlanderbank Hal 1
719066 04-11-18
kl. 10:30
U-10 Drenge B Før ombrydning
Pulje 2
Løgstør HK 2
Aars HK
Jutlanderbank Hal 1
742683 04-11-18
kl. 11:15
U-10 Pige B Før ombrydning
Pulje 2
Løgstør HK
Farsø KFUM HK
Jutlanderbank Hal 1
718923 04-11-18
kl. 12:00
U-12 Drenge C Før ombrydning
Pulje 1
Løgstør HK 2
Vester Hornum HK
Jutlanderbank Hal 1
712697 04-11-18
kl. 12:45
U-14 Pige A Før ombrydning
Pulje 1
Løgstør HK
Thy Håndbold
Jutlanderbank Hal 1
738880 04-11-18
kl. 13:30
U-16 Drenge A før ombrydning
Pulje 4
Løgstør HK
Aalestrup IF
Jutlanderbank Hal 1
685243 04-11-18
kl. 14:30
3. Division Herrer
Pulje 1
Løgstør HK
Nordthy IF
Jutlanderbank Hal 1
720805 04-11-18
kl. 15:50
Serie 2 Herrer Før ombrydning
Pulje 2
Løgstør HK 2
Grynderup KFUMs IF
Jutlanderbank Hal 1
728010 04-11-18
kl. 17:00
U-18 Piger A før ombrydning
Pulje 2
Løgstør HK
Aalestrup IF
Jutlanderbank Hal 1
720984 04-11-18
kl. 18:00
Serie 3 Herrer Før ombrydning
Pulje 2
Løgstør HK 3
Fjerritslev IF 3
Jutlanderbank Hal 1
720265 05-11-18
kl. 20:00
Serie 3 Damer Før ombrydning
Pulje 4
Løgstør HK 2
Thy Håndbold 3
Tandhallen 2
713706 11-11-18
kl. 10:50
U-12 Pige A Før ombrydning
Pulje 1
Løgstør HK
Morsø HK
Jutlanderbank Hal 1
718681 11-11-18
kl. 11:35
U-14 Drenge B Før ombrydning
Pulje 1
Løgstør HK
IK Vest, Ranum
Jutlanderbank Hal 1
724389 11-11-18
kl. 12:20
U-14 Drenge 2. div. før ombrydning
Pulje 2
Løgstør HK
HF Mors 2
Jutlanderbank Hal 1
686555 11-11-18
kl. 13:20
Jyllandsserien Damer før ombrydning
Pulje 2
Løgstør HK
Oddense-Otting U&GF 2
Jutlanderbank Hal 1
742083 12-11-18
kl. 20:00
U-18 Drenge A før ombrydning
Pulje 4
Løgstør HK
Nr. Søby IF
Tandhallen 2
742678 18-11-18
kl. 13:00
U-10 Pige B Før ombrydning
Pulje 2
Løgstør HK
Kvik/Aalestrup IF
Jutlanderbank Hal 1
719076 18-11-18
kl. 13:45
U-10 Drenge B Før ombrydning
Pulje 2
Løgstør HK 2
Aars HK 2
Jutlanderbank Hal 1
720994 18-11-18
kl. 14:30
Serie 3 Herrer Før ombrydning
Pulje 2
Løgstør HK 3
IK Vest, Ranum 2
Jutlanderbank Hal 1
686557 22-11-18
kl. 20:45
Jyllandsserien Damer før ombrydning
Pulje 2
Løgstør HK
Mejlby/Haverslev KFUM IF
Jutlanderbank Hal 1
713714 24-11-18
kl. 10:15
U-12 Pige A Før ombrydning
Pulje 1
Løgstør HK
Aars HK
Jutlanderbank Hal 1
718654 24-11-18
kl. 11:00
U-10 Pige C Før ombrydning
Pulje 3
Løgstør HK
Aars HK 3
Jutlanderbank Hal 1
718683 25-11-18
kl. 11:50
U-14 Drenge B Før ombrydning
Pulje 1
Løgstør HK
Aars HK 2
Jutlanderbank Hal 1
712703 25-11-18
kl. 12:35
U-14 Pige A Før ombrydning
Pulje 1
Løgstør HK
Aars HK 2
Jutlanderbank Hal 1
720811 25-11-18
kl. 13:20
Serie 2 Herrer Før ombrydning
Pulje 2
Løgstør HK 2
Sortebakken HK 2
Jutlanderbank Hal 1
685224 25-11-18
kl. 14:30
3. Division Herrer
Pulje 1
Løgstør HK
Nibe HK
Jutlanderbank Hal 1
724391 25-11-18
kl. 15:50
U-14 Drenge 2. div. før ombrydning
Pulje 2
Løgstør HK
Aars HK
Jutlanderbank Hal 1
742091 25-11-18
kl. 16:50
U-18 Drenge A før ombrydning
Pulje 4
Løgstør HK
LRV Skals
Jutlanderbank Hal 1
728016 25-11-18
kl. 17:50
U-18 Piger A før ombrydning
Pulje 2
Løgstør HK
Nibe HK
Jutlanderbank Hal 1
742437 25-11-18
kl. 10:45
U-10 Drenge A Før ombrydning
Pulje 1
Løgstør HK
Spøttrup Motion & Sport
Tandhallen 2
742480 25-11-18
kl. 11:30
U-12 Drenge A Før ombrydning
Pulje 1
Løgstør HK
Skive fH 2
Tandhallen 2
742090 28-11-18
kl. 20:00
U-18 Drenge A før ombrydning
Pulje 4
Løgstør HK
Vridsted IF
Tandhallen 2
686563 29-11-18
kl. 20:30
Jyllandsserien Damer før ombrydning
Pulje 2
Løgstør HK
Asmild FH
Jutlanderbank Hal 1
713722 30-11-18
kl. 18:30
U-12 Pige A Før ombrydning
Pulje 1
Løgstør HK
Spøttrup Motion & Sport
Jutlanderbank Hal 1
742472 02-12-18
kl. 10:50
U-12 Drenge A Før ombrydning
Pulje 1
Løgstør HK
HF Mors
Jutlanderbank Hal 1
738878 02-12-18
kl. 11:35
U-16 Drenge A før ombrydning
Pulje 4
Fjends HK
Løgstør HK
Jutlanderbank Hal 1
712709 02-12-18
kl. 12:35
U-14 Pige A Før ombrydning
Pulje 1
Løgstør HK
Team Vest Han Herred
Jutlanderbank Hal 1
738888 02-12-18
kl. 13:25
U-16 Drenge A før ombrydning
Pulje 4
Løgstør HK
Fjends HK
Jutlanderbank Hal 1
685266 02-12-18
kl. 14:30
3. Division Herrer
Pulje 1
Løgstør HK
Aalborg KFUM 2
Jutlanderbank Hal 1
724397 02-12-18
kl. 15:50
U-14 Drenge 2. div. før ombrydning
Pulje 2
Løgstør HK
Herning f. H. 2
Jutlanderbank Hal 1
742085 02-12-18
kl. 17:00
U-18 Drenge A før ombrydning
Pulje 4
Løgstør HK
LRV Skals
Jutlanderbank Hal 1
728022 02-12-18
kl. 18:10
U-18 Piger A før ombrydning
Pulje 2
Løgstør HK
Støvring Håndbold
Jutlanderbank Hal 1
720817 02-12-18
kl. 19:20
Serie 2 Herrer Før ombrydning
Pulje 2
Løgstør HK 2
Farsø KFUM HK
Jutlanderbank Hal 1
720995 02-12-18
kl. 20:30
Serie 3 Herrer Før ombrydning
Pulje 2
Løgstør HK 3
HS Han Herred 2
Jutlanderbank Hal 1
719077 02-12-18
kl. 12:30
U-10 Drenge B Før ombrydning
Pulje 2
Løgstør HK 2
Skive fH/R 3
Tandhallen 2
718660 02-12-18
kl. 13:20
U-10 Pige C Før ombrydning
Pulje 3
Løgstør HK
Thisted IK 2
Tandhallen 2
718689 02-12-18
kl. 14:10
U-14 Drenge B Før ombrydning
Pulje 1
Løgstør HK
Blære/Hornum S & IF
Tandhallen 2
718935 02-12-18
kl. 15:00
U-12 Drenge C Før ombrydning
Pulje 1
Løgstør HK 2
Fjerritslev IF
Tandhallen 2
742445 02-12-18
kl. 15:50
U-10 Drenge A Før ombrydning
Pulje 1
Løgstør HK
Skive fH
Tandhallen 2
720277 05-12-18
kl. 20:00
Serie 3 Damer Før ombrydning
Pulje 4
Løgstør HK 2
Viking HK, Vesløs 2
Tandhallen 2
725006 06-12-18
kl. 19:15
U-14 Pige 1. Div. før ombrydning
Pulje 4
Løgstør HK
Skive fH
Jutlanderbank Hal 1
743195 07-12-18
Kreds Cup U-12 Drenge 2. runde
Pulje 1
Løgstør HK
Vinder kamp 743184
Jutlanderbank Hal 1
742690 09-12-18
kl. 13:00
U-10 Pige B Før ombrydning
Pulje 2
Løgstør HK
Kvik/Aalestrup IF
Jutlanderbank Hal 1
713725 09-12-18
kl. 13:45
U-12 Pige A Før ombrydning
Pulje 1
Løgstør HK
Thisted IK
Jutlanderbank Hal 1
725019 09-12-18
kl. 14:30
U-14 Pige 1. Div. før ombrydning
Pulje 4
Løgstør HK
Nøvling IF
Jutlanderbank Hal 1
738892 09-12-18
kl. 15:30
U-16 Drenge A før ombrydning
Pulje 4
Løgstør HK
Aalestrup IF
Jutlanderbank Hal 1
738886 09-12-18
kl. 17:15
U-16 Drenge A før ombrydning
Pulje 4
Løgstør HK
Aalestrup IF
Jutlanderbank Hal 1
685278 06-01-19
kl. 14:30
3. Division Herrer
Pulje 1
Løgstør HK
Søndermarkens IK
Jutlanderbank Hal 1
685298 27-01-19
kl. 14:30
3. Division Herrer
Pulje 1
Løgstør HK
Aalborg HK
Jutlanderbank Hal 1
685309 24-02-19
kl. 14:30
3. Division Herrer
Pulje 1
Løgstør HK
Tvis 2
Jutlanderbank Hal 1
685314 10-03-19
kl. 14:30
3. Division Herrer
Pulje 1
Løgstør HK
Aalestrup IF
Jutlanderbank Hal 1
685332 31-03-19
kl. 14:30
3. Division Herrer
Pulje 1
Løgstør HK
Hjørring Håndbold
Jutlanderbank Hal 1