Forside > Turneringer og resultater > Spillested > Kampprogram

Idrætscenter Østermarken (1292)

Kampprogram

Periode
Kampnr. Dato Række / Pulje Hjemmehold / Udehold Bane Resultat
724721 28-09-18
kl. 18:00
U-14 Drenge 1. Div. før ombrydning
Pulje 4
Aars HK
Skive fH
Idrætscenter Østermarken 1
730908 28-09-18
kl. 19:15
U-16 Pige 1. Division før ombrydning
Pulje 3
Aars HK
Herning-Ikast Håndbold Ungdom
Idrætscenter Østermarken 1
720762 28-09-18
kl. 20:30
Serie 2 Herrer Før ombrydning
Pulje 1
Aars HK 3
Fjerritslev IF 2
Idrætscenter Østermarken 1
718910 28-09-18
kl. 19:00
U-12 Drenge C Før ombrydning
Pulje 1
Aars HK 3
Fjerritslev IF
Idrætscenter Østermarken 2
716200 29-09-18
kl. 12:15
U-10 Pige A før ombrydning
Pulje 3
Aars HK
HK 89 Båndbyerne
Idrætscenter Østermarken 2
718666 30-09-18
kl. 09:30
U-14 Drenge B Før ombrydning
Pulje 1
Aars HK 2
Løgstør HK
Idrætscenter Østermarken 1
724374 30-09-18
kl. 10:20
U-14 Drenge 2. div. før ombrydning
Pulje 2
Aars HK
Løgstør HK
Idrætscenter Østermarken 1
684958 30-09-18
kl. 15:00
2. Division Damer
Pulje 1
Aars HK
Aalborg HK
Idrætscenter Østermarken 1
684694 30-09-18
kl. 16:45
2. Division Herrer
Pulje 1
Aars HK
Skive fH 2
Idrætscenter Østermarken 1
720493 30-09-18
kl. 18:15
Serie 1 Herrer Før ombrydning
Pulje 1
Aars HK 2
IK Vest, Ranum
Idrætscenter Østermarken 1
720793 30-09-18
kl. 19:30
Serie 2 Herrer Før ombrydning
Pulje 2
Aars HK 4
Grynderup KFUMs IF
Idrætscenter Østermarken 1
718634 30-09-18
kl. 09:00
U-10 Pige C Før ombrydning
Pulje 3
Aars HK 3
Løgstør HK
Idrætscenter Østermarken 2
718635 30-09-18
kl. 09:50
U-10 Pige C Før ombrydning
Pulje 3
Aars HK 2
Thisted IK 2
Idrætscenter Østermarken 2
713676 30-09-18
kl. 10:40
U-12 Pige A Før ombrydning
Pulje 1
Aars HK
Morsø HK
Idrætscenter Østermarken 2
718760 30-09-18
kl. 11:30
U-12 Drenge A Før ombrydning
Pulje 1
Aars HK
Farsø KFUM HK
Idrætscenter Østermarken 2
737373 30-09-18
kl. 13:20
U-16 Piger B før ombrydning
Pulje 2
Aars HK
HIK-Rosendal Håndbold
Idrætscenter Østermarken 2
712683 02-10-18
kl. 17:30
U-14 Pige A Før ombrydning
Pulje 1
Aars HK 2
Løgstør HK
Idrætscenter Østermarken 2
720761 02-10-18
kl. 20:15
Serie 2 Herrer Før ombrydning
Pulje 1
Aars HK 5
IK Frem Sønderup-Suld. 2
Idrætscenter Østermarken 2
728608 05-10-18
kl. 19:15
U-16 Piger A før ombrydning
Pulje 5
Aars HK
Ravnstrup KFUM
Idrætscenter Østermarken 1
725111 05-10-18
kl. 18:00
U-16 Drenge 2. Div. før ombrydning
Pulje 2
Aars HK
Team Vestjylland
Idrætscenter Østermarken 2
719953 05-10-18
kl. 19:15
Serie 2 Damer Før ombrydning
Pulje 1
Aars HK 3
SBV 95, Bakkeskolehallen
Idrætscenter Østermarken 2
718518 07-10-18
kl. 11:00
U-12 Pige C Før ombrydning
Pulje 2
Aars HK 2
Skive fH 5
Idrætscenter Østermarken 1
718822 07-10-18
kl. 11:45
U-12 Drenge B Før ombrydning
Pulje 1
Aars HK 2
Farstrup BK
Idrætscenter Østermarken 1
719985 07-10-18
kl. 12:30
Serie 2 Damer Før ombrydning
Pulje 2
Aars HK 4
Øland-Halvrimmen IK 2
Idrætscenter Østermarken 1
719056 07-10-18
kl. 13:40
U-10 Drenge B Før ombrydning
Pulje 2
Aars HK
Skive fH 2
Idrætscenter Østermarken 1
719058 07-10-18
kl. 14:30
U-10 Drenge B Før ombrydning
Pulje 2
Aars HK 2
Løgstør HK 2
Idrætscenter Østermarken 1
719087 07-10-18
kl. 15:30
U-10 Drenge C Før ombrydning
Pulje 1
Aars HK 3
Sortebakken HK
Idrætscenter Østermarken 1
720196 07-10-18
kl. 16:20
Serie 3 Damer Før ombrydning
Pulje 2
Vognsild/Østrup 91
Skovsgård-Brovst KFUM 2
Idrætscenter Østermarken 1
721006 07-10-18
kl. 17:20
Serie 3 Herrer Før ombrydning
Pulje 3
Vognsild/Østrup 91
Mejlby/Haverslev KFUM
Idrætscenter Østermarken 1
719773 09-10-18
kl. 20:15
Serie 1 Damer Før ombrydning
Pulje 1
Aars HK 2
Thy Håndbold 2
Idrætscenter Østermarken 2
726010 11-10-18
kl. 18:45
U-14 Piger 2. div. før ombrydning
Pulje 3
Aars HK
Bjerringbro FH
Idrætscenter Østermarken 1
713684 12-10-18
kl. 19:15
U-12 Pige A Før ombrydning
Pulje 1
Aars HK
Skive fH/R 2
Idrætscenter Østermarken 2
720767 20-10-18
kl. 12:30
Serie 2 Herrer Før ombrydning
Pulje 1
Aars HK 5
Aalestrup IF 2
Idrætscenter Østermarken 1
720768 20-10-18
kl. 13:45
Serie 2 Herrer Før ombrydning
Pulje 1
Aars HK 3
Mejlby/Haverslev KFUM
Idrætscenter Østermarken 1
684705 20-10-18
kl. 15:00
2. Division Herrer
Pulje 1
Aars HK
Mors-Thy Håndbold 2
Idrætscenter Østermarken 1
718640 20-10-18
kl. 12:10
U-10 Pige C Før ombrydning
Pulje 3
Aars HK 3
IK Vest, Ranum
Idrætscenter Østermarken 2
718641 20-10-18
kl. 13:00
U-10 Pige C Før ombrydning
Pulje 3
Aars HK 2
Hanstholm IF 2
Idrætscenter Østermarken 2
684969 21-10-18
kl. 15:00
2. Division Damer
Pulje 1
Aars HK
Farsø KFUM HK
Idrætscenter Østermarken 1
703905 21-10-18
kl. 16:30
U-18 Pige 1. Division før ombrydning
Pulje 2
Aars HK
TTH Holstebro Ungdom
Idrætscenter Østermarken 1
728614 21-10-18
kl. 17:45
U-16 Piger A før ombrydning
Pulje 5
Aars HK
Rødkærsbroegnens IF/Bjerringbro FH
Idrætscenter Østermarken 1
724727 21-10-18
kl. 18:50
U-14 Drenge 1. Div. før ombrydning
Pulje 4
Aars HK
HF Mors
Idrætscenter Østermarken 1
712689 23-10-18
kl. 17:30
U-14 Pige A Før ombrydning
Pulje 1
Aars HK 2
Thy Håndbold
Idrætscenter Østermarken 2
726016 25-10-18
kl. 18:45
U-14 Piger 2. div. før ombrydning
Pulje 3
Aars HK
Visse IF
Idrætscenter Østermarken 1
725117 26-10-18
kl. 19:05
U-16 Drenge 2. Div. før ombrydning
Pulje 2
Aars HK
Skive fH
Idrætscenter Østermarken 1
719061 26-10-18
kl. 16:45
U-10 Drenge B Før ombrydning
Pulje 2
Aars HK
Aars HK 2
Idrætscenter Østermarken 2
718827 26-10-18
kl. 17:30
U-12 Drenge B Før ombrydning
Pulje 1
Aars HK 2
IK Vest, Ranum
Idrætscenter Østermarken 2
718766 26-10-18
kl. 18:15
U-12 Drenge A Før ombrydning
Pulje 1
Aars HK
Skive fH/R 2
Idrætscenter Østermarken 2
718916 26-10-18
kl. 19:00
U-12 Drenge C Før ombrydning
Pulje 1
Aars HK 3
Skovsgård-Brovst KFUM
Idrætscenter Østermarken 2
718524 28-10-18
kl. 10:00
U-12 Pige C Før ombrydning
Pulje 2
Aars HK 2
Møldrup-Tostrup IF
Idrætscenter Østermarken 1
718673 28-10-18
kl. 10:50
U-14 Drenge B Før ombrydning
Pulje 1
Aars HK 2
Blære/Hornum S & IF
Idrætscenter Østermarken 1
724381 28-10-18
kl. 11:40
U-14 Drenge 2. div. før ombrydning
Pulje 2
Aars HK
Herning f. H. 2
Idrætscenter Østermarken 1
720800 28-10-18
kl. 12:40
Serie 2 Herrer Før ombrydning
Pulje 2
Aars HK 4
Sortebakken HK 4
Idrætscenter Østermarken 1
730915 28-10-18
kl. 13:50
U-16 Pige 1. Division før ombrydning
Pulje 3
Aars HK
Randers HK
Idrætscenter Østermarken 1
719780 28-10-18
kl. 15:00
Serie 1 Damer Før ombrydning
Pulje 1
Aars HK 2
Sortebakken HK
Idrætscenter Østermarken 1
719064 28-10-18
kl. 10:00
U-10 Drenge B Før ombrydning
Pulje 2
Aars HK 2
Skive fH/R 3
Idrætscenter Østermarken 2
719093 28-10-18
kl. 10:50
U-10 Drenge C Før ombrydning
Pulje 1
Aars HK 3
Trekroner Idrætsforening 98
Idrætscenter Østermarken 2
737380 28-10-18
kl. 11:40
U-16 Piger B før ombrydning
Pulje 2
Aars HK
Sortebakken HK
Idrætscenter Østermarken 2
719960 28-10-18
kl. 12:40
Serie 2 Damer Før ombrydning
Pulje 1
Aars HK 3
Farstrup BK
Idrætscenter Østermarken 2
719991 28-10-18
kl. 13:50
Serie 2 Damer Før ombrydning
Pulje 2
Aars HK 4
Fjerritslev IF 2
Idrætscenter Østermarken 2
721012 28-10-18
kl. 15:00
Serie 3 Herrer Før ombrydning
Pulje 3
Vognsild/Østrup 91
Blære/Hornum S & IF 2
Idrætscenter Østermarken 2
721042 28-10-18
kl. 16:00
Serie 3 Herrer Før ombrydning
Pulje 4
Vognsild/Østrup 91 2
Løgstrup G&IF
Idrætscenter Østermarken 2
712695 02-11-18
kl. 19:15
U-14 Pige A Før ombrydning
Pulje 1
Aars HK 2
Nr. Søby IF
Idrætscenter Østermarken 1
719964 02-11-18
kl. 20:00
Serie 2 Damer Før ombrydning
Pulje 1
Aars HK 3
Møldrup-Tostrup IF
Idrætscenter Østermarken 1
720804 02-11-18
kl. 19:15
Serie 2 Herrer Før ombrydning
Pulje 2
Aars HK 4
Farsø KFUM HK
Idrætscenter Østermarken 2
720773 02-11-18
kl. 20:30
Serie 2 Herrer Før ombrydning
Pulje 1
Aars HK 5
Aars HK 3
Idrætscenter Østermarken 2
716206 03-11-18
kl. 12:10
U-10 Pige A før ombrydning
Pulje 3
Aars HK
Aalborg KFUM
Idrætscenter Østermarken 1
726022 04-11-18
kl. 10:20
U-14 Piger 2. div. før ombrydning
Pulje 3
Aars HK
Støvring Håndbold
Idrætscenter Østermarken 1
724385 04-11-18
kl. 11:20
U-14 Drenge 2. div. før ombrydning
Pulje 2
Aars HK
Thy Håndbold
Idrætscenter Østermarken 1
730919 04-11-18
kl. 12:20
U-16 Pige 1. Division før ombrydning
Pulje 3
Aars HK
Mejdal-Halgård
Idrætscenter Østermarken 1
703917 04-11-18
kl. 13:30
U-18 Pige 1. Division før ombrydning
Pulje 2
Aars HK
HEI, Skæring
Idrætscenter Østermarken 1
684718 04-11-18
kl. 15:00
2. Division Herrer
Pulje 1
Aars HK
HRH 74, Roslev
Idrætscenter Østermarken 1
719784 04-11-18
kl. 16:30
Serie 1 Damer Før ombrydning
Pulje 1
Aars HK 2
Fjerritslev IF
Idrætscenter Østermarken 1
720504 04-11-18
kl. 17:40
Serie 1 Herrer Før ombrydning
Pulje 1
Aars HK 2
Ørslevkloster Idrætsforening
Idrætscenter Østermarken 1
716212 04-11-18
kl. 10:50
U-10 Pige A før ombrydning
Pulje 3
Aars HK
Støvring Håndbold
Idrætscenter Østermarken 2
719067 04-11-18
kl. 11:40
U-10 Drenge B Før ombrydning
Pulje 2
Aars HK 2
Kvik/Aalestrup IF 2
Idrætscenter Østermarken 2
718646 04-11-18
kl. 12:30
U-10 Pige C Før ombrydning
Pulje 3
Aars HK 3
Aars HK 2
Idrætscenter Østermarken 2
713700 04-11-18
kl. 13:15
U-12 Pige A Før ombrydning
Pulje 1
Aars HK
Spøttrup Motion & Sport
Idrætscenter Østermarken 2
737384 04-11-18
kl. 14:00
U-16 Piger B før ombrydning
Pulje 2
Aars HK
Farsø KFUM HK
Idrætscenter Østermarken 2
728620 04-11-18
kl. 15:00
U-16 Piger A før ombrydning
Pulje 5
Aars HK
Gedsted forenede IK
Idrætscenter Østermarken 2
720205 04-11-18
kl. 16:00
Serie 3 Damer Før ombrydning
Pulje 2
Vognsild/Østrup 91
IK Vest, Ranum
Idrætscenter Østermarken 2
721045 04-11-18
kl. 17:00
Serie 3 Herrer Før ombrydning
Pulje 4
Vognsild/Østrup 91 2
Vester Hornum HK 2
Idrætscenter Østermarken 2
721015 04-11-18
kl. 18:00
Serie 3 Herrer Før ombrydning
Pulje 3
Vognsild/Østrup 91
Vester Hornum HK
Idrætscenter Østermarken 2
724735 10-11-18
kl. 12:50
U-14 Drenge 1. Div. før ombrydning
Pulje 4
Aars HK
Hjallerup IF
Idrætscenter Østermarken 1
713704 11-11-18
kl. 10:00
U-12 Pige A Før ombrydning
Pulje 1
Aars HK
HF Mors
Idrætscenter Østermarken 1
718774 11-11-18
kl. 10:45
U-12 Drenge A Før ombrydning
Pulje 1
Aars HK
HF Mors
Idrætscenter Østermarken 1
719069 11-11-18
kl. 11:30
U-10 Drenge B Før ombrydning
Pulje 2
Aars HK
Løgstør HK 2
Idrætscenter Østermarken 1
719998 11-11-18
kl. 12:15
Serie 2 Damer Før ombrydning
Pulje 2
Aars HK 4
IK Frem Sønderup-Suld.
Idrætscenter Østermarken 1
725125 11-11-18
kl. 14:45
U-16 Drenge 2. Div. før ombrydning
Pulje 2
Aars HK
Idrætsefterskolen Lægårdens Håndboldforening
Idrætscenter Østermarken 1
718649 11-11-18
kl. 10:00
U-10 Pige C Før ombrydning
Pulje 3
Aars HK 2
Aars HK 3
Idrætscenter Østermarken 2
718835 11-11-18
kl. 10:45
U-12 Drenge B Før ombrydning
Pulje 1
Aars HK 2
SHK/Haverslev
Idrætscenter Østermarken 2
719100 11-11-18
kl. 11:30
U-10 Drenge C Før ombrydning
Pulje 1
Aars HK 3
Sortebakken HK 2
Idrætscenter Østermarken 2
720776 11-11-18
kl. 12:15
Serie 2 Herrer Før ombrydning
Pulje 1
Aars HK 3
Aars HK 5
Idrætscenter Østermarken 2
703933 13-11-18
kl. 18:30
U-18 Pige 1. Division før ombrydning
Pulje 2
Aars HK
EliteHåndbold Aalborg Ungdom
Idrætscenter Østermarken 1
685000 13-11-18
kl. 20:00
2. Division Damer
Pulje 1
Aars HK
Hornbæk SF
Idrætscenter Østermarken 1
703924 16-11-18
kl. 20:05
U-18 Pige 1. Division før ombrydning
Pulje 2
Aars HK
Viborg HK
Idrætscenter Østermarken 1
720514 16-11-18
kl. 20:05
Serie 1 Herrer Før ombrydning
Pulje 1
Aars HK 2
IK Frem Sønderup-Suld.
Idrætscenter Østermarken 2
726031 17-11-18
kl. 12:35
U-14 Piger 2. div. før ombrydning
Pulje 3
Aars HK
Hadsten Håndbold
Idrætscenter Østermarken 1
724395 17-11-18
kl. 13:45
U-14 Drenge 2. div. før ombrydning
Pulje 2
Aars HK
HF Mors 2
Idrætscenter Østermarken 1
724742 17-11-18
kl. 14:55
U-14 Drenge 1. Div. før ombrydning
Pulje 4
Aars HK
Silkeborg-Voel KFUM
Idrætscenter Østermarken 1
730929 17-11-18
kl. 16:05
U-16 Pige 1. Division før ombrydning
Pulje 3
Aars HK
EliteHåndbold Aalborg Ungdom
Idrætscenter Østermarken 1
718781 17-11-18
kl. 17:15
U-12 Drenge A Før ombrydning
Pulje 1
Aars HK
Løgstør HK
Idrætscenter Østermarken 1
716221 17-11-18
kl. 18:00
U-10 Pige A før ombrydning
Pulje 3
Aars HK
St. Restrup IF
Idrætscenter Østermarken 1
712704 18-11-18
kl. 11:45
U-14 Pige A Før ombrydning
Pulje 1
Aars HK 2
Team Vest Han Herred
Idrætscenter Østermarken 1
737394 18-11-18
kl. 13:20
U-16 Piger B før ombrydning
Pulje 2
Aars HK
Skovsgård-Brovst KFUM
Idrætscenter Østermarken 1
684736 18-11-18
kl. 15:00
2. Division Herrer
Pulje 1
Aars HK
Hornbæk SF 2
Idrætscenter Østermarken 1
718656 18-11-18
kl. 09:10
U-10 Pige C Før ombrydning
Pulje 3
Aars HK 2
IK Vest, Ranum
Idrætscenter Østermarken 2
718655 18-11-18
kl. 10:00
U-10 Pige C Før ombrydning
Pulje 3
Aars HK 3
Thisted IK 2
Idrætscenter Østermarken 2
713716 18-11-18
kl. 10:50
U-12 Pige A Før ombrydning
Pulje 1
Aars HK
Thisted IK
Idrætscenter Østermarken 2
718931 18-11-18
kl. 11:40
U-12 Drenge C Før ombrydning
Pulje 1
Aars HK 3
Vester Hornum HK
Idrætscenter Østermarken 2
718687 18-11-18
kl. 12:30
U-14 Drenge B Før ombrydning
Pulje 1
Aars HK 2
IK Vest, Ranum
Idrætscenter Østermarken 2
728629 18-11-18
kl. 14:20
U-16 Piger A før ombrydning
Pulje 5
Aars HK
Viborg HK 5
Idrætscenter Østermarken 2
725132 18-11-18
kl. 15:20
U-16 Drenge 2. Div. før ombrydning
Pulje 2
Aars HK
Rødkærsbroegnens IF/Bjerringbro FH
Idrætscenter Østermarken 2
719974 18-11-18
kl. 16:30
Serie 2 Damer Før ombrydning
Pulje 1
Aars HK 3
Blære/Hornum S & IF 2
Idrætscenter Østermarken 2
720782 18-11-18
kl. 17:40
Serie 2 Herrer Før ombrydning
Pulje 1
Aars HK 5
Fjerritslev IF 2
Idrætscenter Østermarken 2
720783 18-11-18
kl. 18:50
Serie 2 Herrer Før ombrydning
Pulje 1
Aars HK 3
Aalestrup IF 2
Idrætscenter Østermarken 2
720814 18-11-18
kl. 20:00
Serie 2 Herrer Før ombrydning
Pulje 2
Aars HK 4
Løgstør HK 2
Idrætscenter Østermarken 2
719071 25-11-18
kl. 10:00
U-10 Drenge B Før ombrydning
Pulje 2
Aars HK
Skive fH/R 3
Idrætscenter Østermarken 1
719073 25-11-18
kl. 10:50
U-10 Drenge B Før ombrydning
Pulje 2
Aars HK 2
Skive fH 2
Idrætscenter Østermarken 1
719102 25-11-18
kl. 11:40
U-10 Drenge C Før ombrydning
Pulje 1
Aars HK 3
Skovsgård-Brovst KFUM
Idrætscenter Østermarken 1
718837 25-11-18
kl. 12:30
U-12 Drenge B Før ombrydning
Pulje 1
Aars HK 2
Thorup-Klim BK
Idrætscenter Østermarken 1
718533 25-11-18
kl. 13:20
U-12 Pige C Før ombrydning
Pulje 2
Aars HK 2
Nr. Søby IF 2
Idrætscenter Østermarken 1
720000 25-11-18
kl. 14:10
Serie 2 Damer Før ombrydning
Pulje 2
Aars HK 4
Skovsgård-Brovst KFUM
Idrætscenter Østermarken 1
721051 25-11-18
kl. 15:20
Serie 3 Herrer Før ombrydning
Pulje 4
Vognsild/Østrup 91 2
Sortebakken HK 3
Idrætscenter Østermarken 1
720211 25-11-18
kl. 16:20
Serie 3 Damer Før ombrydning
Pulje 2
Vognsild/Østrup 91
Mejlby/Haverslev KFUM 2
Idrætscenter Østermarken 1
721021 25-11-18
kl. 17:20
Serie 3 Herrer Før ombrydning
Pulje 3
Vognsild/Østrup 91
Sortebakken HK 4
Idrætscenter Østermarken 1
720815 01-12-18
kl. 12:20
Serie 2 Herrer Før ombrydning
Pulje 2
Aars HK 4
Rønbjerg U&IF
Idrætscenter Østermarken 1
720515 01-12-18
kl. 13:30
Serie 1 Herrer Før ombrydning
Pulje 1
Aars HK 2
Nr. Søby IF 2
Idrætscenter Østermarken 1
685006 01-12-18
kl. 15:00
2. Division Damer
Pulje 1
Aars HK
Søndermarkens IK
Idrætscenter Østermarken 1
684742 01-12-18
kl. 16:45
2. Division Herrer
Pulje 1
Aars HK
Hjallerup IF
Idrætscenter Østermarken 1
719795 01-12-18
kl. 12:20
Serie 1 Damer Før ombrydning
Pulje 1
Aars HK 2
Øland-Halvrimmen IK
Idrætscenter Østermarken 2
720217 01-12-18
kl. 14:00
Serie 3 Damer Før ombrydning
Pulje 2
Vognsild/Østrup 91
HS Han Herred 2
Idrætscenter Østermarken 2
721027 01-12-18
kl. 15:00
Serie 3 Herrer Før ombrydning
Pulje 3
Vognsild/Østrup 91
Aalestrup IF 3
Idrætscenter Østermarken 2
721057 01-12-18
kl. 16:00
Serie 3 Herrer Før ombrydning
Pulje 4
Vognsild/Østrup 91 2
Møldrup-Tostrup IF
Idrætscenter Østermarken 2
718539 02-12-18
kl. 11:00
U-12 Pige C Før ombrydning
Pulje 2
Aars HK 2
Løgstrup G&IF
Idrætscenter Østermarken 1
718688 02-12-18
kl. 11:50
U-14 Drenge B Før ombrydning
Pulje 1
Aars HK 2
Team Vest Han Herred
Idrætscenter Østermarken 1
720006 02-12-18
kl. 12:40
Serie 2 Damer Før ombrydning
Pulje 2
Aars HK 4
Løgstrup G&IF
Idrætscenter Østermarken 1
719079 02-12-18
kl. 11:00
U-10 Drenge B Før ombrydning
Pulje 2
Aars HK 2
Aars HK
Idrætscenter Østermarken 2
719108 02-12-18
kl. 11:50
U-10 Drenge C Før ombrydning
Pulje 1
Aars HK 3
Farstrup BK
Idrætscenter Østermarken 2
737395 02-12-18
kl. 12:40
U-16 Piger B før ombrydning
Pulje 2
Aars HK
Vestbjerg IF
Idrætscenter Østermarken 2
724396 02-12-18
kl. 13:40
U-14 Drenge 2. div. før ombrydning
Pulje 2
Aars HK
Nr. Søby IF
Idrætscenter Østermarken 2
730930 02-12-18
kl. 14:40
U-16 Pige 1. Division før ombrydning
Pulje 3
Aars HK
Strandby/Elling IF
Idrætscenter Østermarken 2
703945 04-12-18
kl. 18:45
U-18 Pige 1. Division før ombrydning
Pulje 2
Aars HK
Skanderborg Håndbold
Idrætscenter Østermarken 1
703936 07-12-18
kl. 19:15
U-18 Pige 1. Division før ombrydning
Pulje 2
Aars HK
Randers HK
Idrætscenter Østermarken 1
713728 07-12-18
kl. 19:15
U-12 Pige A Før ombrydning
Pulje 1
Aars HK
Løgstør HK
Idrætscenter Østermarken 2
718661 08-12-18
kl. 10:00
U-10 Pige C Før ombrydning
Pulje 3
Aars HK 3
Hanstholm IF 2
Idrætscenter Østermarken 1
718848 08-12-18
kl. 10:50
U-12 Drenge B Før ombrydning
Pulje 1
Aars HK 2
Aalestrup IF 2
Idrætscenter Østermarken 1
718937 08-12-18
kl. 10:00
U-12 Drenge C Før ombrydning
Pulje 1
Aars HK 3
Løgstør HK 2
Idrætscenter Østermarken 2
719082 08-12-18
kl. 10:50
U-10 Drenge B Før ombrydning
Pulje 2
Aars HK
Kvik/Aalestrup IF 2
Idrætscenter Østermarken 2
728635 08-12-18
kl. 11:40
U-16 Piger A før ombrydning
Pulje 5
Aars HK
Vorup FB 3
Idrætscenter Østermarken 2
720788 08-12-18
kl. 12:40
Serie 2 Herrer Før ombrydning
Pulje 1
Aars HK 5
Mejlby/Haverslev KFUM
Idrætscenter Østermarken 2
720789 08-12-18
kl. 13:50
Serie 2 Herrer Før ombrydning
Pulje 1
Aars HK 3
IK Frem Sønderup-Suld. 2
Idrætscenter Østermarken 2
726037 08-12-18
kl. 15:00
U-14 Piger 2. div. før ombrydning
Pulje 3
Aars HK
Vorup FB
Idrætscenter Østermarken 2
724748 08-12-18
kl. 16:00
U-14 Drenge 1. Div. før ombrydning
Pulje 4
Aars HK
Skibsby/Højene IF
Idrætscenter Østermarken 2
725138 08-12-18
kl. 17:00
U-16 Drenge 2. Div. før ombrydning
Pulje 2
Aars HK
HF Mors / Skyum
Idrætscenter Østermarken 2
718662 09-12-18
U-10 Pige C Før ombrydning
Pulje 3
Aars HK 2
Løgstør HK
Idrætscenter Østermarken 1
685024 13-01-19
kl. 15:00
2. Division Damer
Pulje 1
Aars HK
Holstebro Håndb.90 2
Idrætscenter Østermarken 1
684760 13-01-19
kl. 16:45
2. Division Herrer
Pulje 1
Aars HK
Nørre Djurs HK
Idrætscenter Østermarken 1
685035 27-01-19
kl. 15:00
2. Division Damer
Pulje 1
Aars HK
Struer Håndbold
Idrætscenter Østermarken 1
684771 27-01-19
kl. 16:45
2. Division Herrer
Pulje 1
Aars HK
HEI, Skæring 2
Idrætscenter Østermarken 1
685048 24-02-19
kl. 15:00
2. Division Damer
Pulje 1
Aars HK
Sæby HK
Idrætscenter Østermarken 1
684784 24-02-19
kl. 16:45
2. Division Herrer
Pulje 1
Aars HK
HC Midtjylland
Idrætscenter Østermarken 1
685060 03-03-19
kl. 15:00
2. Division Damer
Pulje 1
Aars HK
Mejrup-Hvam
Idrætscenter Østermarken 1
684796 03-03-19
kl. 16:45
2. Division Herrer
Pulje 1
Aars HK
Nøvling IF
Idrætscenter Østermarken 1
685078 17-03-19
kl. 15:00
2. Division Damer
Pulje 1
Aars HK
Ikast Håndbold 2
Idrætscenter Østermarken 1
684814 17-03-19
kl. 16:45
2. Division Herrer
Pulje 1
Aars HK
Viborg HK
Idrætscenter Østermarken 1