Forside > Turneringer og resultater > Spillested > Kampprogram

Midtmors Sport (1244)

Kampprogram

Periode
Kampnr. Dato Række / Pulje Hjemmehold / Udehold Bane Resultat
784717 22-01-19
kl. 19:30
U-16 Drenge B
Pulje 3
Morsø/VIF
Sjørring HK
Midtmors Sport
785530 03-02-19
kl. 12:00
U-12 Pige A
Pulje 2
Morsø HK
Spøttrup Motion & Sport
Midtmors Sport
783193 10-02-19
kl. 10:00
U-10 Pige C
Pulje 3
Morsø HK 3
VIF, Mors
Midtmors Sport
786531 10-02-19
kl. 10:45
U-10 Drenge B
Pulje 2
Morsø HK
Skive fH 4
Midtmors Sport
782953 10-02-19
kl. 11:30
U-10 Pige A
Pulje 1
Morsø HK 2
HF Mors
Midtmors Sport
776006 10-02-19
kl. 12:15
U-12 Pige C
Pulje 2
Morsø HK
Skive fH 4
Midtmors Sport
782080 10-02-19
kl. 13:00
U-12 Drenge B
Pulje 3
Morsø HK
HF Mors 2
Midtmors Sport
781870 10-02-19
kl. 14:30
U-14 Drenge A
Pulje 2
Morsø HK
Thy Håndbold
Midtmors Sport
782638 10-02-19
kl. 15:15
Serie 3 Damer
Pulje 4
Morsø HK 2
Vridsted IF
Midtmors Sport
781390 10-02-19
kl. 16:15
Serie 2 Herrer
Pulje 4
Morsø HK
VIF, Mors 4
Midtmors Sport
782942 24-02-19
kl. 12:15
U-10 Pige A
Pulje 1
Morsø HK 2
Kvik/Aalestrup IF
Midtmors Sport
784719 24-02-19
kl. 13:00
U-16 Drenge B
Pulje 3
Morsø/VIF
LRV Skals
Midtmors Sport
768240 24-02-19
kl. 14:00
U-18 Drenge 2. Division
Pulje 2
Morsø HK
Hauge G.I.F.
Midtmors Sport
684795 02-03-19
kl. 15:00
2. Division Herrer
Pulje 1
Mors-Thy Håndbold 2
HC Midtjylland
Midtmors Sport
772096 02-03-19
kl. 16:30
U-16 Drenge 1. Division B
Pulje 2
HF Mors / Skyum 2
Randers HH
Midtmors Sport
770548 02-03-19
kl. 18:00
U-18 Drenge Liga
Pulje 1
HF Mors
Skanderborg Håndbold
Midtmors Sport
779628 02-03-19
kl. 19:30
U-16 Drenge Liga
Pulje 1
HF Mors / Skyum
ØBG Silkeborg
Midtmors Sport
786529 03-03-19
kl. 10:00
U-10 Drenge B
Pulje 2
Morsø HK
HF Mors 3
Midtmors Sport
783203 03-03-19
kl. 10:45
U-10 Pige C
Pulje 3
Morsø HK 3
Thisted IK 2
Midtmors Sport
782210 03-03-19
kl. 11:30
U-10 Drenge A
Pulje 2
Morsø HK
Spøttrup Motion & Sport
Midtmors Sport
776016 03-03-19
kl. 12:15
U-12 Pige C
Pulje 2
Morsø HK
Nr. Søby IF 2
Midtmors Sport
782090 03-03-19
kl. 13:00
U-12 Drenge B
Pulje 3
Morsø HK
Thisted IK
Midtmors Sport
781880 03-03-19
kl. 13:45
U-14 Drenge A
Pulje 2
Morsø HK
Spøttrup Motion & Sport
Midtmors Sport
784724 03-03-19
kl. 14:30
U-16 Drenge B
Pulje 3
Morsø/VIF
Ørum Idrætsforening
Midtmors Sport
782648 03-03-19
kl. 15:30
Serie 3 Damer
Pulje 4
Morsø HK 2
Fursund-Sundsøre Håndbold 3
Midtmors Sport
768250 03-03-19
kl. 16:30
U-18 Drenge 2. Division
Pulje 2
Morsø HK
Team Vestjylland
Midtmors Sport
781400 03-03-19
kl. 17:40
Serie 2 Herrer
Pulje 4
Morsø HK
Spøttrup Motion og Sport
Midtmors Sport
786525 07-03-19
U-10 Drenge B
Pulje 2
Morsø HK
HRH/Oddense
Midtmors Sport
784725 10-03-19
kl. 12:00
U-16 Drenge B
Pulje 3
Morsø/VIF
LRV Skals
Midtmors Sport
785534 10-03-19
kl. 13:00
U-12 Pige A
Pulje 2
Morsø HK
Hurup HK
Midtmors Sport
780820 14-03-19
kl. 20:30
Serie 2 Damer
Pulje 4
Morsø HK
VIF, Mors 2
Midtmors Sport
783204 17-03-19
kl. 10:00
U-10 Pige C
Pulje 3
Morsø HK 3
HF Mors 3
Midtmors Sport
776017 17-03-19
kl. 10:45
U-12 Pige C
Pulje 2
Morsø HK
HF Mors 3
Midtmors Sport
782964 17-03-19
kl. 11:30
U-10 Pige A
Pulje 1
Morsø HK 2
Nors BK
Midtmors Sport
786536 17-03-19
kl. 12:15
U-10 Drenge B
Pulje 2
Morsø HK
Sjørring HK
Midtmors Sport
782211 17-03-19
kl. 13:00
U-10 Drenge A
Pulje 2
Morsø HK
HF MORS
Midtmors Sport
782091 17-03-19
kl. 13:45
U-12 Drenge B
Pulje 3
Morsø HK
Nors BK
Midtmors Sport
781881 17-03-19
kl. 14:30
U-14 Drenge A
Pulje 2
Morsø HK
HF Mors 3
Midtmors Sport
780831 17-03-19
kl. 16:15
Serie 2 Damer
Pulje 4
Morsø HK
Vestervig KFUM
Midtmors Sport
768251 17-03-19
kl. 17:30
U-18 Drenge 2. Division
Pulje 2
Morsø HK
Håndbold ØST Hogager-Mejrup-Hvam
Midtmors Sport
781401 17-03-19
kl. 18:40
Serie 2 Herrer
Pulje 4
Morsø HK
Midtthy HK
Midtmors Sport