Forside > Turneringer og resultater > Spillested > Kampprogram

Vildbjerg Sports- og Kulturcenter (1310)

Kampprogram

Periode
Kampnr. Dato Række / Pulje Hjemmehold / Udehold Bane Resultat
753109 09-01-19
kl. 19:15
Serie 2 Damer
Pulje 2
Vildbjerg KFUM
Vinding KFUM
Vildbjerg Stadionhal Hal 1
752809 09-01-19
kl. 20:25
Serie 2 Herrer
Pulje 2
Vildbjerg KFUM
Holstebro Håndb.90 2
Vildbjerg Stadionhal Hal 1
753405 13-01-19
kl. 11:00
U-14 Drenge B
Pulje 1
Vildbjerg KFUM 2
Struer Håndbold 2
Vildbjerg Stadionhal Hal 1
753345 13-01-19
kl. 11:45
U-14 Drenge A
Pulje 1
Vildbjerg KFUM
Team Vestjylland
Vildbjerg Stadionhal Hal 1
772692 13-01-19
kl. 12:30
U-16 Drenge B
Pulje 4
Vildbjerg KFUM
SIF - Gødvad 2
Vildbjerg Stadionhal Hal 1
755137 16-01-19
kl. 17:15
U-12 Drenge C
Pulje 3
Vildbjerg KFUM
Herning f. H. 2
Vildbjerg Stadionhal Hal 1
753352 17-01-19
kl. 19:30
U-14 Drenge A
Pulje 1
Vildbjerg KFUM
Snejbjerg SG & I
Vildbjerg Stadionhal Hal 1
752816 17-01-19
kl. 20:15
Serie 2 Herrer
Pulje 2
Vildbjerg KFUM
Snejbjerg SG & I 3
Vildbjerg Stadionhal Hal 1
755144 20-01-19
kl. 11:15
U-12 Drenge C
Pulje 3
Vildbjerg KFUM
Spjald Fritid
Vildbjerg Stadionhal Hal 1
772699 20-01-19
kl. 12:00
U-16 Drenge B
Pulje 4
Vildbjerg KFUM
HSR Klakring 2
Vildbjerg Stadionhal Hal 1
753116 20-01-19
kl. 13:00
Serie 2 Damer
Pulje 2
Vildbjerg KFUM
Hauge G.I.F. 2
Vildbjerg Stadionhal Hal 1
785247 27-01-19
kl. 11:00
Serie 3 Herrer
Pulje 4
Vildbjerg KFUM 3
Bork FK
Vildbjerg Stadionhal Hal 1
753356 18-02-19
kl. 18:45
U-14 Drenge A
Pulje 1
Vildbjerg KFUM
Vinding KFUM
Vildbjerg Stadionhal Hal 1
755148 24-02-19
kl. 11:00
U-12 Drenge C
Pulje 3
Vildbjerg KFUM
RSU-Ringkøbing
Vildbjerg Stadionhal Hal 1
753416 24-02-19
kl. 11:45
U-14 Drenge B
Pulje 1
Vildbjerg KFUM 2
Tvis 2
Vildbjerg Stadionhal Hal 1
772703 24-02-19
kl. 12:30
U-16 Drenge B
Pulje 4
Vildbjerg KFUM
Egebjerg IF
Vildbjerg Stadionhal Hal 1
753120 24-02-19
kl. 13:35
Serie 2 Damer
Pulje 2
Vildbjerg KFUM
Hauge G.I.F. 3
Vildbjerg Stadionhal Hal 1
752820 24-02-19
kl. 14:45
Serie 2 Herrer
Pulje 2
Vildbjerg KFUM
Tvis 3
Vildbjerg Stadionhal Hal 1
785253 24-02-19
kl. 16:00
Serie 3 Herrer
Pulje 4
Vildbjerg KFUM 3
Videbæk-Fiskbæk KFUM 2
Vildbjerg Stadionhal Hal 1
753130 28-02-19
kl. 19:15
Serie 2 Damer
Pulje 2
Vildbjerg KFUM
KLG Håndbold
Vildbjerg Stadionhal Hal 1
752830 28-02-19
kl. 20:25
Serie 2 Herrer
Pulje 2
Vildbjerg KFUM
Hogager GF
Vildbjerg Stadionhal Hal 1
753426 03-03-19
kl. 12:30
U-14 Drenge B
Pulje 1
Vildbjerg KFUM 2
Aulum HK
Vildbjerg Stadionhal Hal 1
753366 03-03-19
kl. 13:15
U-14 Drenge A
Pulje 1
Vildbjerg KFUM
Vinderup Håndbold
Vildbjerg Stadionhal Hal 1
785262 03-03-19
kl. 14:00
Serie 3 Herrer
Pulje 4
Vildbjerg KFUM 3
Hauge G.I.F. 3
Vildbjerg Stadionhal Hal 1
755159 17-03-19
kl. 10:30
U-12 Drenge C
Pulje 3
Vildbjerg KFUM
Tim GF
Vildbjerg Stadionhal Hal 1
753427 17-03-19
kl. 11:15
U-14 Drenge B
Pulje 1
Vildbjerg KFUM 2
Tim GF
Vildbjerg Stadionhal Hal 1
753367 17-03-19
kl. 12:00
U-14 Drenge A
Pulje 1
Vildbjerg KFUM
Håndbold Øst Hogager Mejrup-Hvam 2
Vildbjerg Stadionhal Hal 1
772714 17-03-19
kl. 12:50
U-16 Drenge B
Pulje 4
Vildbjerg KFUM
Hornslet IF
Vildbjerg Stadionhal Hal 1
753131 17-03-19
kl. 13:50
Serie 2 Damer
Pulje 2
Vildbjerg KFUM
Tvis 2
Vildbjerg Stadionhal Hal 1
752831 17-03-19
kl. 15:00
Serie 2 Herrer
Pulje 2
Vildbjerg KFUM
Mejdal-Halgård 3
Vildbjerg Stadionhal Hal 1
785268 24-03-19
Serie 3 Herrer
Pulje 4
Vildbjerg KFUM 3
Vorgod-Barde motion og fritid 2
Vildbjerg Stadionhal Hal 1