Forside > Turneringer og resultater > Spillested > Kampprogram

Sunds-Hallerne (1311)

Kampprogram

Periode
Kampnr. Dato Række / Pulje Hjemmehold / Udehold Bane Resultat
722041 23-10-18
kl. 17:00
U-10 Pige C før ombrydning
Pulje 3
Sunds GF
KLG Håndbold
Sunds hallen 2
721457 23-10-18
kl. 17:45
U-14 Pige B før ombrydning
Pulje 2
Sunds GF
Ikast KFUM 2
Sunds hallen 2
727189 23-10-18
kl. 18:30
U-16 Drenge B før ombrydning
Pulje 3
Team Sunds-Hauge
Østbirk IF
Sunds hallen 2
741486 23-10-18
kl. 19:30
Serie 3 Damer før ombrydning
Pulje 2
Sunds GF
Haunstrup IF
Sunds hallen 2
720138 25-10-18
kl. 19:15
U-12 Drenge B før ombrydning
Pulje 2
Sunds GF
Hauge G.I.F.
Sunds hallen 2
686590 25-10-18
kl. 20:00
Jyllandsserien Damer før ombrydning
Pulje 3
Sunds GF
RSU-Ringkøbing 3
Sunds hallen 2
719453 29-10-18
kl. 20:30
Serie 3 Herrer før ombrydning
Pulje 3
Sunds GF
Vinding KFUM 2
Sunds hallen 1
722047 04-11-18
kl. 10:15
U-10 Pige C før ombrydning
Pulje 3
Sunds GF
Herning f. H. 2
Sunds hallen 2
721463 04-11-18
kl. 11:00
U-14 Pige B før ombrydning
Pulje 2
Sunds GF
Mejdal-Halgård 3
Sunds hallen 2
741493 06-11-18
kl. 19:00
Serie 3 Damer før ombrydning
Pulje 2
Sunds GF
Ikast Håndbold 3
Sunds hallen 2
720146 08-11-18
kl. 19:15
U-12 Drenge B før ombrydning
Pulje 2
Sunds GF
Skjern Håndbold 2
Sunds hallen 2
686583 08-11-18
kl. 20:00
Jyllandsserien Damer før ombrydning
Pulje 3
Sunds GF
Søndermarkens IK 2
Sunds hallen 2
721472 13-11-18
kl. 18:00
U-14 Pige B før ombrydning
Pulje 2
Sunds GF
Aulum HK
Sunds hallen 2
722056 18-11-18
kl. 10:15
U-10 Pige C før ombrydning
Pulje 3
Sunds GF
Ikast f. S. 2
Sunds hallen 2
720153 18-11-18
kl. 11:15
U-12 Drenge B før ombrydning
Pulje 2
Sunds GF
Ikast KFUM 2
Sunds hallen 2
741498 18-11-18
kl. 12:00
Serie 3 Damer før ombrydning
Pulje 2
Sunds GF
Haunstrup IF
Sunds hallen 2
719462 18-11-18
kl. 13:00
Serie 3 Herrer før ombrydning
Pulje 3
Sunds GF
Vildbjerg KFUM 3
Sunds hallen 2
727203 18-11-18
kl. 14:00
U-16 Drenge B før ombrydning
Pulje 3
Team Sunds-Hauge
HT 87,Hauge-Thorning
Sunds hallen 2
722062 09-12-18
kl. 10:30
U-10 Pige C før ombrydning
Pulje 3
Sunds GF
Snejbjerg SG & I
Sunds hallen 2
720159 09-12-18
kl. 11:30
U-12 Drenge B før ombrydning
Pulje 2
Sunds GF
Tarm-Foersum GF
Sunds hallen 2
721478 09-12-18
kl. 12:15
U-14 Pige B før ombrydning
Pulje 2
Sunds GF
Tjørring Idrætsf. 2
Sunds hallen 2
686596 09-12-18
kl. 13:00
Jyllandsserien Damer før ombrydning
Pulje 3
Sunds GF
Mejrup-Hvam 2
Sunds hallen 2
719468 09-12-18
kl. 14:10
Serie 3 Herrer før ombrydning
Pulje 3
Sunds GF
Hauge G.I.F. 3
Sunds hallen 2
741496 09-12-18
kl. 15:10
Serie 3 Damer før ombrydning
Pulje 2
Sunds GF
Hauge G.I.F. 4
Sunds hallen 2