Forside > Turneringer og resultater > Spillested > Kampprogram

Ulvehøjhallen (1417)

Kampprogram

Periode
Kampnr. Dato Række / Pulje Hjemmehold / Udehold Bane Resultat
749995 18-12-18
kl. 20:00
Elite Cup U-18 Piger, 3. runde
Pulje 1
Vorup FB 2
Aars HK, 1. Div.
Ulvehøjhallen 1
772975 13-01-19
Serie 2 Herrer
Pulje 2
Vorup FB
Dronningborg BK 3
Ulvehøjhallen 1
773155 13-01-19
Serie 3 Herrer
Pulje 3
Vorup FB 2
Hadsund Boldklub
Ulvehøjhallen 1
775435 13-01-19
U-10 Drenge C
Pulje 2
Vorup FB 2
Nørre Djurs HK
Ulvehøjhallen 1
776083 13-01-19
Serie 1 Damer
Pulje 2
Vorup FB 3
Ravnstrup KFUM
Ulvehøjhallen 1
776143 13-01-19
Serie 2 Damer
Pulje 2
Vorup FB 2
Dronningborg BK 2
Ulvehøjhallen 1
776541 13-01-19
U-14 Pige A
Pulje 1
Vorup FB 2
Hadsten Håndbold 2
Ulvehøjhallen 1
776601 13-01-19
U-14 Pige B
Pulje 1
Vorup FB 3
Auning-Midtdjurs
Ulvehøjhallen 1
776748 13-01-19
U-12 Pige A
Pulje 1
Vorup FB 2
Dronningborg BK
Ulvehøjhallen 1
776808 13-01-19
U-12 Pige B
Pulje 1
Vorup FB 3
Hadsund Boldklub
Ulvehøjhallen 1
777138 13-01-19
U-12 Pige C
Pulje 2
Vorup FB 4
Dronningborg BK
Ulvehøjhallen 1
778779 13-01-19
U-18 Pige 1. Division
Pulje 1
Vorup FB 2
EliteHåndbold Aalborg Ungdom
Ulvehøjhallen 1
779787 13-01-19
U-16 Pige 2. Division
Pulje 4
Vorup FB 2
Viborg HK 3
Ulvehøjhallen 1
780117 13-01-19
U-16 Pige A
Pulje 5
Vorup FB 3
Hornbæk SF 2
Ulvehøjhallen 1
780147 13-01-19
U-16 Pige A
Pulje 6
Vorup FB
Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole 2
Ulvehøjhallen 1
780927 13-01-19
U-12 Pige AA
Pulje 3
Vorup FB
VRI, Risskov
Ulvehøjhallen 1
783525 13-01-19
U-14 Piger 2. div.
Pulje 2
Vorup FB
Svenstrup Godthåb IF
Ulvehøjhallen 1
752204 17-01-19
Jydsk Cup damer, 3. runde
Pulje 1
Vorup FB, S2
Torsted HK, S1
Ulvehøjhallen 1
772981 27-01-19
Serie 2 Herrer
Pulje 2
Vorup FB
Spentrup IF
Ulvehøjhallen 1
773161 27-01-19
Serie 3 Herrer
Pulje 3
Vorup FB 2
Hadsten Håndbold 3
Ulvehøjhallen 1
775291 27-01-19
U-10 Drenge B
Pulje 1
Vorup FB
Hornbæk SF
Ulvehøjhallen 1
776547 27-01-19
U-14 Pige A
Pulje 1
Vorup FB 2
Randers Freja 2
Ulvehøjhallen 1
776149 27-01-19
Serie 2 Damer
Pulje 2
Vorup FB 2
Romalt Håndbold
Ulvehøjhallen 1
776089 27-01-19
Serie 1 Damer
Pulje 2
Vorup FB 3
HIK-Rosendal Håndbold
Ulvehøjhallen 1
775441 27-01-19
U-10 Drenge C
Pulje 2
Vorup FB 2
Romalt HåndBold
Ulvehøjhallen 1
780123 27-01-19
U-16 Pige A
Pulje 5
Vorup FB 3
Randers Freja 3
Ulvehøjhallen 1
779793 27-01-19
U-16 Pige 2. Division
Pulje 4
Vorup FB 2
Randers Freja 2
Ulvehøjhallen 1
778785 27-01-19
U-18 Pige 1. Division
Pulje 1
Vorup FB 2
Team Favrskov Håndbold
Ulvehøjhallen 1
777204 27-01-19
U-10 Pige A
Pulje 1
Vorup FB
Viborg HK
Ulvehøjhallen 1
777144 27-01-19
U-12 Pige C
Pulje 2
Vorup FB 4
Spentrup IF
Ulvehøjhallen 1
776814 27-01-19
U-12 Pige B
Pulje 1
Vorup FB 3
Ebeltoft IF
Ulvehøjhallen 1
776754 27-01-19
U-12 Pige A
Pulje 1
Vorup FB 2
Hadsten Håndbold 1
Ulvehøjhallen 1
776607 27-01-19
U-14 Pige B
Pulje 1
Vorup FB 3
Hadsten Håndbold 3
Ulvehøjhallen 1
783531 27-01-19
U-14 Piger 2. div.
Pulje 2
Vorup FB
HIK-Rosendal Håndbold
Ulvehøjhallen 1
780933 27-01-19
U-12 Pige AA
Pulje 3
Vorup FB
Hadsten Håndbold
Ulvehøjhallen 1
780153 27-01-19
U-16 Pige A
Pulje 6
Vorup FB
HEI/VRI 3
Ulvehøjhallen 1
679396 09-02-19
kl. 16:00
HTH Ligaen
Pulje 1
Randers HK
Skanderborg Håndbold
Ulvehøjhallen 1
676133 23-02-19
kl. 15:00
1. Division Herrer
Pulje 1
Randers HH
HØJ Elite
Ulvehøjhallen 1
772987 24-02-19
Serie 2 Herrer
Pulje 2
Vorup FB
Rougsø KFUM 2
Ulvehøjhallen 1
775297 24-02-19
U-10 Drenge B
Pulje 1
Vorup FB
Trustrup-Ålsrode IF
Ulvehøjhallen 1
773167 24-02-19
Serie 3 Herrer
Pulje 3
Vorup FB 2
Kristrup Boldklub 3
Ulvehøjhallen 1
776095 24-02-19
Serie 1 Damer
Pulje 2
Vorup FB 3
LRV-Skals
Ulvehøjhallen 1
776155 24-02-19
Serie 2 Damer
Pulje 2
Vorup FB 2
IF Alliancen
Ulvehøjhallen 1
776553 24-02-19
U-14 Pige A
Pulje 1
Vorup FB 2
Rougsø KFUM
Ulvehøjhallen 1
776613 24-02-19
U-14 Pige B
Pulje 1
Vorup FB 3
Hornslet IF 2
Ulvehøjhallen 1
776760 24-02-19
U-12 Pige A
Pulje 1
Vorup FB 2
Randers Freja
Ulvehøjhallen 1
776820 24-02-19
U-12 Pige B
Pulje 1
Vorup FB 3
SMIFF, Harridslev
Ulvehøjhallen 1
777150 24-02-19
U-12 Pige C
Pulje 2
Vorup FB 4
IF Alliancen/Bjerregrav BK
Ulvehøjhallen 1
777210 24-02-19
U-10 Pige A
Pulje 1
Vorup FB
Søndermarkens IK
Ulvehøjhallen 1
778791 24-02-19
U-18 Pige 1. Division
Pulje 1
Vorup FB 2
Hjallerup IF
Ulvehøjhallen 1
779799 24-02-19
U-16 Pige 2. Division
Pulje 4
Vorup FB 2
AGF-Viby-Stavtrup
Ulvehøjhallen 1
780129 24-02-19
U-16 Pige A
Pulje 5
Vorup FB 3
Team Aalborg SV
Ulvehøjhallen 1
783537 24-02-19
U-14 Piger 2. div.
Pulje 2
Vorup FB
Aars HK
Ulvehøjhallen 1
780159 24-02-19
U-16 Pige A
Pulje 6
Vorup FB
AGF-Viby-Stavtrup 3
Ulvehøjhallen 1
780939 24-02-19
U-12 Pige AA
Pulje 3
Vorup FB
Hammel GF
Ulvehøjhallen 1
780948 03-03-19
U-12 Pige AA
Pulje 3
Vorup FB
HEI, Skæring
Ulvehøjhallen 1
780168 03-03-19
U-16 Pige A
Pulje 6
Vorup FB
IF Midtdjurs
Ulvehøjhallen 1
783546 03-03-19
U-14 Piger 2. div.
Pulje 2
Vorup FB
Visse IF
Ulvehøjhallen 1
780138 03-03-19
U-16 Pige A
Pulje 5
Vorup FB 3
Fårup-Sønderbæk IF
Ulvehøjhallen 1
779808 03-03-19
U-16 Pige 2. Division
Pulje 4
Vorup FB 2
Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole 2
Ulvehøjhallen 1
778800 03-03-19
U-18 Pige 1. Division
Pulje 1
Vorup FB 2
Viborg HK 2
Ulvehøjhallen 1
777219 03-03-19
U-10 Pige A
Pulje 1
Vorup FB
Randers Freja
Ulvehøjhallen 1
777159 03-03-19
U-12 Pige C
Pulje 2
Vorup FB 4
SMIFF, Harridslev 2
Ulvehøjhallen 1
776829 03-03-19
U-12 Pige B
Pulje 1
Vorup FB 3
Vivild IF 2
Ulvehøjhallen 1
776769 03-03-19
U-12 Pige A
Pulje 1
Vorup FB 2
Vivild IF
Ulvehøjhallen 1
776622 03-03-19
U-14 Pige B
Pulje 1
Vorup FB 3
Vivild IF
Ulvehøjhallen 1
776562 03-03-19
U-14 Pige A
Pulje 1
Vorup FB 2
Alliancen-Bjerregrav
Ulvehøjhallen 1
776164 03-03-19
Serie 2 Damer
Pulje 2
Vorup FB 2
Nielstrup-Voldum UIF
Ulvehøjhallen 1
776104 03-03-19
Serie 1 Damer
Pulje 2
Vorup FB 3
IF Trojka
Ulvehøjhallen 1
775456 03-03-19
U-10 Drenge C
Pulje 2
Vorup FB 2
IF Midtdjurs
Ulvehøjhallen 1
773176 03-03-19
Serie 3 Herrer
Pulje 3
Vorup FB 2
Klejtrup IF
Ulvehøjhallen 1
775306 03-03-19
U-10 Drenge B
Pulje 1
Vorup FB
Fårup-Sønderbæk IF
Ulvehøjhallen 1
772996 03-03-19
Serie 2 Herrer
Pulje 2
Vorup FB
SMIFF, Harridslev
Ulvehøjhallen 1
773002 24-03-19
Serie 2 Herrer
Pulje 2
Vorup FB
Hadsten Håndbold 2
Ulvehøjhallen 1
775312 24-03-19
U-10 Drenge B
Pulje 1
Vorup FB
Auning IF
Ulvehøjhallen 1
773182 24-03-19
Serie 3 Herrer
Pulje 3
Vorup FB 2
Mariager IK
Ulvehøjhallen 1
775462 24-03-19
U-10 Drenge C
Pulje 2
Vorup FB 2
Randers KFUM
Ulvehøjhallen 1
776110 24-03-19
Serie 1 Damer
Pulje 2
Vorup FB 3
Randers KFUM 3
Ulvehøjhallen 1
776170 24-03-19
Serie 2 Damer
Pulje 2
Vorup FB 2
Randers KFUM 4
Ulvehøjhallen 1
776568 24-03-19
U-14 Pige A
Pulje 1
Vorup FB 2
Åstrup/Hammelev-Grenaa
Ulvehøjhallen 1
776628 24-03-19
U-14 Pige B
Pulje 1
Vorup FB 3
SIF Assentoft
Ulvehøjhallen 1
776775 24-03-19
U-12 Pige A
Pulje 1
Vorup FB 2
Nørre Djurs HK
Ulvehøjhallen 1
776835 24-03-19
U-12 Pige B
Pulje 1
Vorup FB 3
Randers KFUM
Ulvehøjhallen 1
777165 24-03-19
U-12 Pige C
Pulje 2
Vorup FB 4
SIF Assentoft
Ulvehøjhallen 1
777225 24-03-19
U-10 Pige A
Pulje 1
Vorup FB
Randers KFUM
Ulvehøjhallen 1
778806 24-03-19
U-18 Pige 1. Division
Pulje 1
Vorup FB 2
Aars HK
Ulvehøjhallen 1
779814 24-03-19
U-16 Pige 2. Division
Pulje 4
Vorup FB 2
Hornbæk SF
Ulvehøjhallen 1
780144 24-03-19
U-16 Pige A
Pulje 5
Vorup FB 3
Randers KFUM
Ulvehøjhallen 1
783552 24-03-19
U-14 Piger 2. div.
Pulje 2
Vorup FB
Støvring Håndbold
Ulvehøjhallen 1
780174 24-03-19
U-16 Pige A
Pulje 6
Vorup FB
Tirstrup Idrætsefterskole
Ulvehøjhallen 1
780954 24-03-19
U-12 Pige AA
Pulje 3
Vorup FB
CHK, Aarhus
Ulvehøjhallen 1
676175 06-04-19
kl. 16:00
1. Division Herrer
Pulje 1
Randers HH
Stoholm Håndbold
Ulvehøjhallen 1