Forside > Turneringer og resultater > Spillested > Kampprogram

Ulvehøjhallen (1417)

Kampprogram

Periode
Kampnr. Dato Række / Pulje Hjemmehold / Udehold Bane Resultat
791020 18-02-19
kl. 18:15
Jydsk Pokalturnering Ungdom U-14 Piger 4. runde
Pulje 1
Vorup FB A
HIK-Rosendal Håndbold 2.div.
Ulvehøjhallen 1
778785 19-02-19
kl. 20:00
U-18 Pige 1. Division
Pulje 1
Vorup FB 2
Team Favrskov Håndbold
Ulvehøjhallen 1
775297 23-02-19
kl. 12:45
U-10 Drenge B
Pulje 1
Vorup FB
Trustrup-Ålsrode IF
Ulvehøjhallen 1
776820 23-02-19
kl. 13:30
U-12 Pige B
Pulje 1
Vorup FB 3
SMIFF, Harridslev
Ulvehøjhallen 1
787508 23-02-19
kl. 14:15
U-12 Pige C
Pulje 2
Vorup FB 4
IF Alliancen/Bjerregrav BK
Ulvehøjhallen 1
780939 23-02-19
kl. 15:00
U-12 Pige AA
Pulje 3
Vorup FB
Hammel GF
Ulvehøjhallen 1
776760 23-02-19
kl. 16:00
U-12 Pige A
Pulje 1
Vorup FB 2
Randers Freja
Ulvehøjhallen 1
776553 24-02-19
kl. 09:00
U-14 Pige A
Pulje 1
Vorup FB 2
Rougsø KFUM
Ulvehøjhallen 1
779799 24-02-19
kl. 09:45
U-16 Pige 2. Division
Pulje 4
Vorup FB 2
AGF-Viby-Stavtrup
Ulvehøjhallen 1
776613 24-02-19
kl. 10:55
U-14 Pige B
Pulje 1
Vorup FB 3
Hornslet IF 2
Ulvehøjhallen 1
780129 24-02-19
kl. 11:40
U-16 Pige A
Pulje 5
Vorup FB 3
Team Aalborg SV 2
Ulvehøjhallen 1
778791 24-02-19
kl. 12:50
U-18 Pige 1. Division
Pulje 1
Vorup FB 2
Hjallerup IF
Ulvehøjhallen 1
780159 24-02-19
kl. 14:00
U-16 Pige A
Pulje 6
Vorup FB 4
AGF-Viby-Stavtrup 3
Ulvehøjhallen 1
776095 24-02-19
kl. 15:05
Serie 1 Damer
Pulje 2
Vorup FB 3
LRV-Skals
Ulvehøjhallen 1
772987 24-02-19
kl. 16:15
Serie 2 Herrer
Pulje 2
Vorup FB
Rougsø KFUM
Ulvehøjhallen 1
776155 24-02-19
kl. 17:25
Serie 2 Damer
Pulje 2
Vorup FB 2
IF Alliancen
Ulvehøjhallen 1
773167 24-02-19
kl. 18:45
Serie 3 Herrer
Pulje 3
Vorup FB 2
Kristrup Boldklub 3
Ulvehøjhallen 1
777210 26-02-19
kl. 18:00
U-10 Pige A
Pulje 1
Vorup FB
Søndermarkens IK
Ulvehøjhallen 1
783537 28-02-19
kl. 18:15
U-14 Piger 2. div.
Pulje 2
Vorup FB
Aars HK
Ulvehøjhallen 1
778800 28-02-19
kl. 19:30
U-18 Pige 1. Division
Pulje 1
Vorup FB 2
Viborg HK 2
Ulvehøjhallen 1
776622 02-03-19
kl. 12:00
U-14 Pige B
Pulje 1
Vorup FB 3
Vivild IF
Ulvehøjhallen 1
783546 02-03-19
kl. 12:45
U-14 Piger 2. div.
Pulje 2
Vorup FB
Visse IF
Ulvehøjhallen 1
776562 02-03-19
kl. 13:45
U-14 Pige A
Pulje 1
Vorup FB 2
Alliancen-Bjerregrav
Ulvehøjhallen 1
780168 02-03-19
kl. 14:45
U-16 Pige A
Pulje 6
Vorup FB 4
IF Midtdjurs
Ulvehøjhallen 1
780138 02-03-19
kl. 15:45
U-16 Pige A
Pulje 5
Vorup FB 3
Fårup-Sønderbæk IF
Ulvehøjhallen 1
775456 03-03-19
kl. 09:00
U-10 Drenge C
Pulje 2
Vorup FB 2
IF Midtdjurs
Ulvehøjhallen 1
775306 03-03-19
kl. 09:45
U-10 Drenge B
Pulje 1
Vorup FB
Fårup-Sønderbæk IF
Ulvehøjhallen 1
777219 03-03-19
kl. 10:30
U-10 Pige A
Pulje 1
Vorup FB
Randers Freja
Ulvehøjhallen 1
776829 03-03-19
kl. 11:15
U-12 Pige B
Pulje 1
Vorup FB 3
Vivild IF 2
Ulvehøjhallen 1
787517 03-03-19
kl. 12:00
U-12 Pige C
Pulje 2
Vorup FB 4
SMIFF, Harridslev 2
Ulvehøjhallen 1
780948 03-03-19
kl. 12:45
U-12 Pige AA
Pulje 3
Vorup FB
HEI, Skæring
Ulvehøjhallen 1
776769 03-03-19
kl. 13:45
U-12 Pige A
Pulje 1
Vorup FB 2
Vivild IF
Ulvehøjhallen 1
776104 03-03-19
kl. 14:30
Serie 1 Damer
Pulje 2
Vorup FB 3
IF Trojka
Ulvehøjhallen 1
772996 03-03-19
kl. 15:40
Serie 2 Herrer
Pulje 2
Vorup FB
SMIFF, Harridslev
Ulvehøjhallen 1
776164 03-03-19
kl. 16:50
Serie 2 Damer
Pulje 2
Vorup FB 2
Nielstrup-Voldum UIF
Ulvehøjhallen 1
773176 03-03-19
kl. 18:00
Serie 3 Herrer
Pulje 3
Vorup FB 2
Klejtrup IF 2
Ulvehøjhallen 1
779808 05-03-19
kl. 20:00
U-16 Pige 2. Division
Pulje 4
Vorup FB 2
Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole 2
Ulvehøjhallen 1
789438 09-03-19
kl. 12:00
U-10 Pige D
Pulje 2
Vorup FB
SMIFF, Harridslev
Ulvehøjhallen 1
789439 09-03-19
kl. 12:35
U-10 Pige D
Pulje 2
IF Alliancen
Hadsund Boldklub
Ulvehøjhallen 1
789441 09-03-19
kl. 13:20
U-10 Pige D
Pulje 2
SMIFF, Harridslev
IF Alliancen
Ulvehøjhallen 1
789440 09-03-19
kl. 13:55
U-10 Pige D
Pulje 2
Vorup FB
Hadsund Boldklub
Ulvehøjhallen 1
789596 09-03-19
kl. 14:30
U-12 Pige D
Pulje 2
Vorup FB
HIK-Rosendal Håndbold
Ulvehøjhallen 1
789597 09-03-19
kl. 15:15
U-12 Pige D
Pulje 2
HIK-Rosendal Håndbold
Rougsø KFUM
Ulvehøjhallen 1
789598 09-03-19
kl. 16:00
U-12 Pige D
Pulje 2
Vorup FB
Rougsø KFUM
Ulvehøjhallen 1
773182 18-03-19
kl. 20:15
Serie 3 Herrer
Pulje 3
Vorup FB 2
Mariager IK
Ulvehøjhallen 1
780174 19-03-19
kl. 18:00
U-16 Pige A
Pulje 6
Vorup FB 4
Tirstrup Idrætsefterskole
Ulvehøjhallen 1
773002 19-03-19
kl. 20:30
Serie 2 Herrer
Pulje 2
Vorup FB
Hadsten Håndbold 2
Ulvehøjhallen 1
780144 23-03-19
kl. 13:00
U-16 Pige A
Pulje 5
Vorup FB 3
Randers KFUM
Ulvehøjhallen 1
779814 23-03-19
kl. 15:20
U-16 Pige 2. Division
Pulje 4
Vorup FB 2
Hornbæk SF
Ulvehøjhallen 1
778806 23-03-19
kl. 16:40
U-18 Pige 1. Division
Pulje 1
Vorup FB 2
Aars HK
Ulvehøjhallen 1
775462 24-03-19
kl. 09:00
U-10 Drenge C
Pulje 2
Vorup FB 2
Randers KFUM
Ulvehøjhallen 1
777225 24-03-19
kl. 09:50
U-10 Pige A
Pulje 1
Vorup FB
Randers KFUM
Ulvehøjhallen 1
775312 24-03-19
kl. 10:40
U-10 Drenge B
Pulje 1
Vorup FB
Auning IF
Ulvehøjhallen 1
776835 24-03-19
kl. 11:30
U-12 Pige B
Pulje 1
Vorup FB 3
Randers KFUM
Ulvehøjhallen 1
787523 24-03-19
kl. 12:20
U-12 Pige C
Pulje 2
Vorup FB 4
Spentrup IF
Ulvehøjhallen 1
780954 24-03-19
kl. 13:10
U-12 Pige AA
Pulje 3
Vorup FB
CHK, Aarhus
Ulvehøjhallen 1
776775 24-03-19
kl. 14:20
U-12 Pige A
Pulje 1
Vorup FB 2
Nørre Djurs HK
Ulvehøjhallen 1
776628 24-03-19
kl. 15:10
U-14 Pige B
Pulje 1
Vorup FB 3
SIF Assentoft
Ulvehøjhallen 1
783552 24-03-19
kl. 16:00
U-14 Piger 2. div.
Pulje 2
Vorup FB
Støvring Håndbold
Ulvehøjhallen 1
776568 24-03-19
kl. 17:10
U-14 Pige A
Pulje 1
Vorup FB 2
Åstrup/Hammelev-Grenaa
Ulvehøjhallen 1