Forside > Turneringer og resultater > Spillested > Kampprogram

Hornbækhallen (1452)

Kampprogram

Periode
Kampnr. Dato Række / Pulje Hjemmehold / Udehold Bane Resultat
684751 05-01-19
kl. 12:30
2. Division Herrer
Pulje 1
Hornbæk SF 2
HEI, Skæring 2
Hornbækhallen
685015 05-01-19
kl. 14:00
2. Division Damer
Pulje 1
Hornbæk SF
Struer Håndbold
Hornbækhallen
776574 05-01-19
kl. 15:30
U-14 Pige A
Pulje 2
Hornbæk SF 2
Fjends HK
Hornbækhallen
773759 06-01-19
kl. 09:00
U-12 Drenge A
Pulje 1
Hornbæk SF 2
Langå Håndbold Klub
Hornbækhallen
777233 06-01-19
kl. 09:45
U-10 Pige B
Pulje 1
Hornbæk SF 2
Allingåbro IF
Hornbækhallen
785015 06-01-19
kl. 10:30
U-10 Piger AA
Pulje 1
Hornbæk SF
Aars HK
Hornbækhallen
774449 06-01-19
kl. 11:20
U-12 Drenge C
Pulje 2
Hornbæk SF
Kristrup Boldklub
Hornbækhallen
770792 06-01-19
kl. 12:05
U-14 Pige 1. Division B
Pulje 1
Hornbæk SF
Strandby/Elling IF
Hornbækhallen
775289 06-01-19
kl. 13:05
U-10 Drenge B
Pulje 1
Hornbæk SF
Trustrup-Ålsrode IF
Hornbækhallen
777322 06-01-19
kl. 13:50
U-10 Pige C
Pulje 2
Hornbæk SF 3
IF Alliancen
Hornbækhallen
780871 06-01-19
kl. 14:35
U-12 Pige AA
Pulje 1
Hornbæk SF
Dronninglund IF
Hornbækhallen
781126 06-01-19
kl. 15:35
U-12 Drenge AA
Pulje 3
Hornbæk SF
ØBG Silkeborg
Hornbækhallen
780122 06-01-19
kl. 16:35
U-16 Pige A
Pulje 5
Hornbæk SF 2
Randers KFUM
Hornbækhallen
770240 06-01-19
kl. 17:45
U-14 Drenge 1. Division B
Pulje 1
Randers DH
Løgstør HK
Hornbækhallen
776993 08-01-19
kl. 19:15
U-18 Pige A
Pulje 5
Hornbæk SF
SIF Assentoft
Hornbækhallen
785021 13-01-19
kl. 11:20
U-10 Piger AA
Pulje 1
Hornbæk SF
Skive fH
Hornbækhallen
776780 13-01-19
kl. 12:15
U-12 Pige A
Pulje 2
Hornbæk SF
Ulstrup IF
Hornbækhallen
770029 13-01-19
kl. 13:00
Jyllandsserien Damer
Pulje 4
Hornbæk SF 2
Ørum Idrætsforening
Hornbækhallen
779789 13-01-19
kl. 14:10
U-16 Pige 2. Division
Pulje 4
Hornbæk SF
Randers Freja 2
Hornbækhallen
768198 13-01-19
kl. 15:30
U-18 Drenge 2. Division
Pulje 1
Randers HH 2
Hjørring Håndbold
Hornbækhallen
772406 13-01-19
kl. 16:40
U-16 Drenge A
Pulje 5
Randers HH 2
Hadsten Håndbold
Hornbækhallen
776999 15-01-19
kl. 19:15
U-18 Pige A
Pulje 5
Hornbæk SF
AIA-Tranbjerg
Hornbækhallen
779796 16-01-19
kl. 20:00
U-16 Pige 2. Division
Pulje 4
Hornbæk SF
Vorup FB 2
Hornbækhallen
752546 17-01-19
kl. 19:15
Santander Cup - LP Damer, 4. runde
Pulje 1
Hornbæk SF, 2. Div.
Odder Håndbold, 2. Div.
Hornbækhallen
770036 17-01-19
kl. 20:30
Jyllandsserien Damer
Pulje 4
Hornbæk SF 2
Kjellerup Håndbold Klub
Hornbækhallen
786593 18-01-19
Jydsk Pokalturnering Ungdom U-14 Piger 3. runde
Pulje 1
Hornbæk SF A
AGF, Århus A
Hornbækhallen
786599 18-01-19
Jydsk Pokalturnering Ungdom U-12 Piger 3. runde
Pulje 1
Hornbæk SF A
Hadsten Håndbold A
Hornbækhallen
776846 19-01-19
kl. 11:15
U-12 Pige B
Pulje 2
Hornbæk SF 3
Bjerringbro FH
Hornbækhallen
684763 19-01-19
kl. 12:30
2. Division Herrer
Pulje 1
Hornbæk SF 2
Hjallerup IF
Hornbækhallen
775295 19-01-19
kl. 14:00
U-10 Drenge B
Pulje 1
Hornbæk SF
Fårup-Sønderbæk IF
Hornbækhallen
777239 20-01-19
kl. 11:15
U-10 Pige B
Pulje 1
Hornbæk SF 2
Kristrup Boldklub
Hornbækhallen
773765 20-01-19
kl. 12:00
U-12 Drenge A
Pulje 1
Hornbæk SF 2
Dronningborg BK
Hornbækhallen
777328 20-01-19
kl. 12:45
U-10 Pige C
Pulje 2
Hornbæk SF 3
Randers Freja 2
Hornbækhallen
780877 20-01-19
kl. 13:30
U-12 Pige AA
Pulje 1
Hornbæk SF
Viborg HK
Hornbækhallen
781132 20-01-19
kl. 14:30
U-12 Drenge AA
Pulje 3
Hornbæk SF
Tvis
Hornbækhallen
780128 20-01-19
kl. 15:30
U-16 Pige A
Pulje 5
Hornbæk SF 2
Team Aalborg SV
Hornbækhallen
770798 22-01-19
kl. 19:30
U-14 Pige 1. Division B
Pulje 1
Hornbæk SF
Hjallerup IF
Hornbækhallen
685027 22-01-19
kl. 20:45
2. Division Damer
Pulje 1
Hornbæk SF
Søndermarkens IK
Hornbækhallen
776841 26-01-19
kl. 12:10
U-12 Pige B
Pulje 2
Hornbæk SF 3
Ravnstrup KFUM
Hornbækhallen
774455 26-01-19
kl. 13:00
U-12 Drenge C
Pulje 2
Hornbæk SF
SMIFF, Harridslev
Hornbækhallen
770245 26-01-19
kl. 13:45
U-14 Drenge 1. Division B
Pulje 1
Randers DH
Skibsby/Højene IF
Hornbækhallen
780892 26-01-19
kl. 15:00
U-12 Pige AA
Pulje 1
Hornbæk SF
Horne/Hirtshals Håndbold
Hornbækhallen
776579 27-01-19
kl. 11:00
U-14 Pige A
Pulje 2
Hornbæk SF 2
Bjerringbro FH 2
Hornbækhallen
684776 02-02-19
kl. 12:30
2. Division Herrer
Pulje 1
Hornbæk SF 2
Viborg HK
Hornbækhallen
685040 02-02-19
kl. 14:30
2. Division Damer
Pulje 1
Hornbæk SF
Ikast Håndbold 2
Hornbækhallen
780884 02-02-19
kl. 15:50
U-12 Pige AA
Pulje 1
Hornbæk SF
Strandby/Elling IF
Hornbækhallen
768212 02-02-19
kl. 16:50
U-18 Drenge 2. Division
Pulje 1
Randers HH 2
Løgstør HK
Hornbækhallen
777335 03-02-19
kl. 10:10
U-10 Pige C
Pulje 2
Hornbæk SF 3
Romalt HåndBold
Hornbækhallen
774462 03-02-19
kl. 10:55
U-12 Drenge C
Pulje 2
Hornbæk SF
Hadsund Boldklub
Hornbækhallen
773772 03-02-19
kl. 11:40
U-12 Drenge A
Pulje 1
Hornbæk SF 2
Bjerringbro FH
Hornbækhallen
776854 03-02-19
kl. 12:25
U-12 Pige B
Pulje 2
Hornbæk SF 3
Rødkærsbroegnens IF
Hornbækhallen
785028 03-02-19
kl. 13:10
U-10 Piger AA
Pulje 1
Hornbæk SF
Herning FH
Hornbækhallen
770253 03-02-19
kl. 14:00
U-14 Drenge 1. Division B
Pulje 1
Randers DH
Aabybro HK
Hornbækhallen
781139 03-02-19
kl. 15:00
U-12 Drenge AA
Pulje 3
Hornbæk SF
Silkeborg-Voel KFUM
Hornbækhallen
777242 24-02-19
kl. 10:00
U-10 Pige B
Pulje 1
Hornbæk SF 2
Ulstrup IF
Hornbækhallen
776791 24-02-19
kl. 10:45
U-12 Pige A
Pulje 2
Hornbæk SF
Viborg HK 1
Hornbækhallen
770801 24-02-19
kl. 11:30
U-14 Pige 1. Division B
Pulje 1
Hornbæk SF
Hadsten Håndbold
Hornbækhallen
770040 24-02-19
kl. 12:30
Jyllandsserien Damer
Pulje 4
Hornbæk SF 2
Asmild FH
Hornbækhallen
777002 24-02-19
kl. 13:40
U-18 Pige A
Pulje 5
Hornbæk SF
Vivild IF
Hornbækhallen
779800 24-02-19
kl. 14:40
U-16 Pige 2. Division
Pulje 4
Hornbæk SF
Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole 2
Hornbækhallen
780131 24-02-19
kl. 15:50
U-16 Pige A
Pulje 5
Hornbæk SF 2
Randers Freja 3
Hornbækhallen
770050 28-02-19
kl. 19:15
Jyllandsserien Damer
Pulje 4
Hornbæk SF 2
Team Favrskov Håndbold
Hornbækhallen
776801 03-03-19
kl. 11:00
U-12 Pige A
Pulje 2
Hornbæk SF
HIK-Rosendal Håndbold
Hornbækhallen
779810 03-03-19
kl. 13:00
U-16 Pige 2. Division
Pulje 4
Hornbæk SF
Viborg HK 3
Hornbækhallen
772427 03-03-19
kl. 14:15
U-16 Drenge A
Pulje 5
Randers HH 2
IF Mols
Hornbækhallen
768219 03-03-19
kl. 15:15
U-18 Drenge 2. Division
Pulje 1
Randers HH 2
Nøvling IF 2
Hornbækhallen
773780 08-03-19
kl. 17:45
U-12 Drenge A
Pulje 1
Hornbæk SF 2
SIF Assentoft
Hornbækhallen
770807 09-03-19
kl. 12:15
U-14 Pige 1. Division B
Pulje 1
Hornbæk SF
Aabybro HK
Hornbækhallen
770255 09-03-19
kl. 13:15
U-14 Drenge 1. Division B
Pulje 1
Randers DH
Hjallerup IF
Hornbækhallen
776589 09-03-19
kl. 14:15
U-14 Pige A
Pulje 2
Hornbæk SF 2
Viborg HK 2
Hornbækhallen
684787 09-03-19
kl. 15:00
2. Division Herrer
Pulje 1
Hornbæk SF 2
Aars HK
Hornbækhallen
772093 09-03-19
kl. 17:00
U-16 Drenge 1. Division B
Pulje 2
Randers HH
Idrætsefterskolen Lægårdens Håndboldforening
Hornbækhallen
777337 10-03-19
kl. 10:00
U-10 Pige C
Pulje 2
Hornbæk SF 3
Randers KFUM 2
Hornbækhallen
776856 10-03-19
kl. 10:45
U-12 Pige B
Pulje 2
Hornbæk SF 3
IF Alliancen/Bjerregrav BK
Hornbækhallen
777248 10-03-19
kl. 11:30
U-10 Pige B
Pulje 1
Hornbæk SF 2
Hornslet IF
Hornbækhallen
773774 10-03-19
kl. 12:15
U-12 Drenge A
Pulje 1
Hornbæk SF 2
Fjends HK
Hornbækhallen
785030 10-03-19
kl. 13:00
U-10 Piger AA
Pulje 1
Hornbæk SF
Ikast KFUM
Hornbækhallen
775304 10-03-19
kl. 13:50
U-10 Drenge B
Pulje 1
Hornbæk SF
Auning IF
Hornbækhallen
780137 10-03-19
kl. 14:35
U-16 Pige A
Pulje 5
Hornbæk SF 2
Vorup FB 3
Hornbækhallen
781141 10-03-19
kl. 15:35
U-12 Drenge AA
Pulje 3
Hornbæk SF
Gødvad GIF
Hornbækhallen
777008 10-03-19
kl. 16:35
U-18 Pige A
Pulje 5
Hornbæk SF
Mariager IK
Hornbækhallen
777343 12-03-19
kl. 17:45
U-10 Pige C
Pulje 2
Hornbæk SF 3
SMIFF, Harridslev
Hornbækhallen
777014 12-03-19
kl. 18:30
U-18 Pige A
Pulje 5
Hornbæk SF
Åstrup/Hammelev-Grenaa
Hornbækhallen
781147 16-03-19
kl. 13:00
U-12 Drenge AA
Pulje 3
Hornbæk SF
Mejdal-Halgård
Hornbækhallen
770051 16-03-19
kl. 14:00
Jyllandsserien Damer
Pulje 4
Hornbæk SF 2
IK Skovbakken 3
Hornbækhallen
779811 16-03-19
kl. 15:15
U-16 Pige 2. Division
Pulje 4
Hornbæk SF
AGF-Viby-Stavtrup
Hornbækhallen
780143 16-03-19
kl. 16:30
U-16 Pige A
Pulje 5
Hornbæk SF 2
Fårup-Sønderbæk IF
Hornbækhallen
775310 17-03-19
kl. 09:30
U-10 Drenge B
Pulje 1
Hornbæk SF
Vorup FB
Hornbækhallen
774470 17-03-19
kl. 10:15
U-12 Drenge C
Pulje 2
Hornbæk SF
Alliancen-Bjerregrav
Hornbækhallen
776802 17-03-19
kl. 11:00
U-12 Pige A
Pulje 2
Hornbæk SF
Søndermarkens IK
Hornbækhallen
770813 17-03-19
kl. 17:00
U-14 Pige 1. Division B
Pulje 1
Hornbæk SF
Nøvling IF
Hornbækhallen
776867 23-03-19
kl. 12:30
U-12 Pige B
Pulje 2
Hornbæk SF 3
Asmild FH
Hornbækhallen
770266 23-03-19
kl. 13:15
U-14 Drenge 1. Division B
Pulje 1
Randers DH
Thy Håndbold
Hornbækhallen
776600 23-03-19
kl. 14:15
U-14 Pige A
Pulje 2
Hornbæk SF 2
IF Trojka/Ørum IF
Hornbækhallen
685069 28-03-19
kl. 19:15
2. Division Damer
Pulje 1
Hornbæk SF
Mejrup-Hvam
Hornbækhallen
684805 30-03-19
kl. 12:30
2. Division Herrer
Pulje 1
Hornbæk SF 2
Nøvling IF
Hornbækhallen