Forside > Turneringer og resultater > Spillested > Kampprogram

Hornbækhallen (1452)

Kampprogram

Periode
Kampnr. Dato Række / Pulje Hjemmehold / Udehold Bane Resultat
777242 24-02-19
kl. 10:00
U-10 Pige B
Pulje 1
Hornbæk SF 2
Ulstrup IF
Hornbækhallen
776791 24-02-19
kl. 10:45
U-12 Pige A
Pulje 2
Hornbæk SF 2
Viborg HK 1
Hornbækhallen
770801 24-02-19
kl. 11:30
U-14 Pige 1. Division B
Pulje 1
Hornbæk SF
Hadsten Håndbold
Hornbækhallen
770040 24-02-19
kl. 12:30
Jyllandsserien Damer
Pulje 4
Hornbæk SF 2
Asmild FH
Hornbækhallen
777002 24-02-19
kl. 13:40
U-18 Pige A
Pulje 5
Hornbæk SF
Vivild IF
Hornbækhallen
779800 24-02-19
kl. 14:40
U-16 Pige 2. Division
Pulje 4
Hornbæk SF
Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole 2
Hornbækhallen
780131 24-02-19
kl. 15:50
U-16 Pige A
Pulje 5
Hornbæk SF 2
Randers Freja 3
Hornbækhallen
770050 28-02-19
kl. 19:15
Jyllandsserien Damer
Pulje 4
Hornbæk SF 2
Team Favrskov Håndbold
Hornbækhallen
776801 03-03-19
kl. 12:00
U-12 Pige A
Pulje 2
Hornbæk SF 2
HIK-Rosendal Håndbold
Hornbækhallen
779810 03-03-19
kl. 13:00
U-16 Pige 2. Division
Pulje 4
Hornbæk SF
Viborg HK 3
Hornbækhallen
788641 03-03-19
kl. 14:15
U-16 Drenge A
Pulje 5
Randers HH 2
IF Mols
Hornbækhallen
768219 03-03-19
kl. 15:15
U-18 Drenge 2. Division
Pulje 1
Randers HH 2
Nøvling IF 2
Hornbækhallen
773780 08-03-19
kl. 17:45
U-12 Drenge A
Pulje 1
Hornbæk SF 2
SIF Assentoft
Hornbækhallen
770807 09-03-19
kl. 12:15
U-14 Pige 1. Division B
Pulje 1
Hornbæk SF
Aabybro HK
Hornbækhallen
770255 09-03-19
kl. 13:15
U-14 Drenge 1. Division B
Pulje 1
Randers DH
Hjallerup IF
Hornbækhallen
787966 09-03-19
kl. 14:15
U-14 Pige A
Pulje 2
Hornbæk SF 2
Fjends HK
Hornbækhallen
684787 09-03-19
kl. 15:00
2. Division Herrer
Pulje 1
Hornbæk SF 2
Aars HK
Hornbækhallen
772093 09-03-19
kl. 17:00
U-16 Drenge 1. Division B
Pulje 2
Randers HH
Idrætsefterskolen Lægårdens Håndboldforening
Hornbækhallen
777337 10-03-19
kl. 10:00
U-10 Pige C
Pulje 2
Hornbæk SF 3
Randers KFUM 2
Hornbækhallen
776856 10-03-19
kl. 10:45
U-12 Pige B
Pulje 2
Hornbæk SF 3
IF Alliancen/Bjerregrav BK
Hornbækhallen
777248 10-03-19
kl. 11:30
U-10 Pige B
Pulje 1
Hornbæk SF 2
Hornslet IF
Hornbækhallen
773774 10-03-19
kl. 12:15
U-12 Drenge A
Pulje 1
Hornbæk SF 2
Fjends HK
Hornbækhallen
785030 10-03-19
kl. 13:00
U-10 Piger AA
Pulje 1
Hornbæk SF
Ikast KFUM
Hornbækhallen
775304 10-03-19
kl. 13:50
U-10 Drenge B
Pulje 1
Hornbæk SF
Auning IF
Hornbækhallen
780137 10-03-19
kl. 14:35
U-16 Pige A
Pulje 5
Hornbæk SF 2
Vorup FB 3
Hornbækhallen
781141 10-03-19
kl. 15:35
U-12 Drenge AA
Pulje 3
Hornbæk SF
Gødvad GIF
Hornbækhallen
777008 10-03-19
kl. 16:35
U-18 Pige A
Pulje 5
Hornbæk SF
Mariager IK
Hornbækhallen
777343 12-03-19
kl. 17:45
U-10 Pige C
Pulje 2
Hornbæk SF 3
SMIFF, Harridslev
Hornbækhallen
777014 12-03-19
kl. 18:30
U-18 Pige A
Pulje 5
Hornbæk SF
Åstrup/Hammelev-Grenaa
Hornbækhallen
781147 16-03-19
kl. 13:00
U-12 Drenge AA
Pulje 3
Hornbæk SF
Mejdal-Halgård
Hornbækhallen
770051 16-03-19
kl. 14:00
Jyllandsserien Damer
Pulje 4
Hornbæk SF 2
IK Skovbakken 3
Hornbækhallen
779811 16-03-19
kl. 15:15
U-16 Pige 2. Division
Pulje 4
Hornbæk SF
AGF-Viby-Stavtrup
Hornbækhallen
780143 16-03-19
kl. 16:30
U-16 Pige A
Pulje 5
Hornbæk SF 2
Fårup-Sønderbæk IF
Hornbækhallen
775310 17-03-19
kl. 09:30
U-10 Drenge B
Pulje 1
Hornbæk SF
Vorup FB
Hornbækhallen
774470 17-03-19
kl. 10:15
U-12 Drenge C
Pulje 2
Hornbæk SF 3
IF Alliancen-Bjerregrav
Hornbækhallen
776802 17-03-19
kl. 11:00
U-12 Pige A
Pulje 2
Hornbæk SF 2
Søndermarkens IK
Hornbækhallen
770813 17-03-19
kl. 17:00
U-14 Pige 1. Division B
Pulje 1
Hornbæk SF
Nøvling IF
Hornbækhallen
776867 23-03-19
kl. 12:30
U-12 Pige B
Pulje 2
Hornbæk SF 3
Asmild FH
Hornbækhallen
770266 23-03-19
kl. 13:15
U-14 Drenge 1. Division B
Pulje 1
Randers DH
Thy Håndbold
Hornbækhallen
685069 28-03-19
kl. 19:15
2. Division Damer
Pulje 1
Hornbæk SF
Mejrup-Hvam
Hornbækhallen
684805 30-03-19
kl. 12:30
2. Division Herrer
Pulje 1
Hornbæk SF 2
Nøvling IF
Hornbækhallen