Forside > Turneringer og resultater > Spillested > Kampprogram

Nørre Djurshallen (1478)

Kampprogram

Periode
Kampnr. Dato Række / Pulje Hjemmehold / Udehold Bane Resultat
783905 04-01-19
kl. 18:15
U-14 Drenge 2. div.
Pulje 5
Nørre Djurs HK
Team Favrskov Håndbold
Nørre Djurshallen
768562 04-01-19
kl. 19:15
U-18 Drenge A
Pulje 6
Nørre Djurs HK
Kjellerup Håndbold Klub
Nørre Djurshallen
772950 04-01-19
kl. 20:15
Serie 2 Herrer
Pulje 1
Nørre Djurs HK 3
Kvik/Ramten
Nørre Djurshallen
684752 06-01-19
2. Division Herrer
Pulje 1
Nørre Djurs HK
NNFH-Lemvig 2
Nørre Djurshallen
775440 06-01-19
kl. 10:10
U-10 Drenge C
Pulje 2
Nørre Djurs HK
Randers KFUM
Nørre Djurshallen
777293 06-01-19
kl. 10:55
U-10 Pige C
Pulje 1
Nørre Djurs HK
Rougsø KFUM
Nørre Djurshallen
773940 06-01-19
kl. 11:40
U-12 Drenge B
Pulje 2
Nørre Djurs HK
Auning IF
Nørre Djurshallen
776662 06-01-19
kl. 12:25
U-14 Pige C
Pulje 1
Nørre Djurs HK
B 65, Fjorden/Havndal UIF
Nørre Djurshallen
773490 06-01-19
kl. 13:10
U-14 Drenge B
Pulje 1
Nørre Djurs HK
Randers KFUM 3
Nørre Djurshallen
776444 06-01-19
kl. 13:55
Serie 4 Damer
Pulje 1
Nørre Djurs HK 3
Kvik/Ramten
Nørre Djurshallen
776238 06-01-19
kl. 14:55
Serie 3 Damer
Pulje 1
Nørre Djurs HK 2
Mørke IF
Nørre Djurshallen
769552 06-01-19
kl. 15:55
Jyllandsserien Herrer
Pulje 4
Nørre Djurs HK 2
Randers KFUM 2
Nørre Djurshallen
773099 06-01-19
kl. 17:15
Serie 3 Herrer
Pulje 1
Nørre Djurs HK 4
SIF Assentoft
Nørre Djurshallen
777110 11-01-19
kl. 18:00
U-12 Pige C
Pulje 1
Nørre Djurs HK
Hadsten Håndbold 3
Nørre Djurshallen
772407 11-01-19
kl. 18:45
U-16 Drenge A
Pulje 5
Nørre Djurs HK
IF Mols
Nørre Djurshallen
776750 11-01-19
kl. 19:45
U-12 Pige A
Pulje 1
Nørre Djurs HK
Hadsten Håndbold 1
Nørre Djurshallen
776058 17-01-19
kl. 18:45
Serie 1 Damer
Pulje 1
Nørre Djurs HK
Allingåbro IF
Nørre Djurshallen
776450 19-01-19
Serie 4 Damer
Pulje 1
Nørre Djurs HK 3
Trustrup-Ålsrode IF
Nørre Djurshallen
776757 19-01-19
U-12 Pige A
Pulje 1
Nørre Djurs HK
Vorup FB 2
Nørre Djurshallen
777299 19-01-19
U-10 Pige C
Pulje 1
Nørre Djurs HK
Trustrup-Ålsrode IF
Nørre Djurshallen
684764 19-01-19
2. Division Herrer
Pulje 1
Nørre Djurs HK
Viborg HK
Nørre Djurshallen
773105 19-01-19
Serie 3 Herrer
Pulje 1
Nørre Djurs HK 4
Åstrup/Hammelev-Grenaa 5
Nørre Djurshallen
773496 19-01-19
U-14 Drenge B
Pulje 1
Nørre Djurs HK
LRV Skals
Nørre Djurshallen
773946 20-01-19
U-12 Drenge B
Pulje 2
Nørre Djurs HK
Åstrup/Hammelev-Grenaa
Nørre Djurshallen
772956 20-01-19
Serie 2 Herrer
Pulje 1
Nørre Djurs HK 3
Trustrup-Ålsrode IF 2
Nørre Djurshallen
769558 20-01-19
Jyllandsserien Herrer
Pulje 4
Nørre Djurs HK 2
Trustrup-Ålsrode IF
Nørre Djurshallen
777117 20-01-19
U-12 Pige C
Pulje 1
Nørre Djurs HK
Ebeltoft IF
Nørre Djurshallen
776674 20-01-19
U-14 Pige C
Pulje 1
Nørre Djurs HK
Mariager IK
Nørre Djurshallen
776244 20-01-19
Serie 3 Damer
Pulje 1
Nørre Djurs HK 2
Hornslet IF 3
Nørre Djurshallen
776064 20-01-19
Serie 1 Damer
Pulje 1
Nørre Djurs HK
SMIFF, Harridslev
Nørre Djurshallen
783911 20-01-19
U-14 Drenge 2. div.
Pulje 5
Nørre Djurs HK
ØBG Silkeborg 2
Nørre Djurshallen
776680 02-02-19
kl. 19:15
U-14 Pige C
Pulje 1
Nørre Djurs HK
Hadsund Boldklub
Nørre Djurshallen
773112 02-02-19
kl. 20:00
Serie 3 Herrer
Pulje 1
Nørre Djurs HK 4
Åstrup/Hammelev - Grenaa 4
Nørre Djurshallen
772959 23-02-19
Serie 2 Herrer
Pulje 1
Nørre Djurs HK 3
Kolind-Perstrup IF
Nørre Djurshallen
773499 23-02-19
U-14 Drenge B
Pulje 1
Nørre Djurs HK
Fårup-Sønderbæk IF
Nørre Djurshallen
769561 23-02-19
Jyllandsserien Herrer
Pulje 4
Nørre Djurs HK 2
Thorsager-Rønde IF
Nørre Djurshallen
684782 23-02-19
2. Division Herrer
Pulje 1
Nørre Djurs HK
Hornbæk SF 2
Nørre Djurshallen
768571 23-02-19
U-18 Drenge A
Pulje 6
Nørre Djurs HK
Hammel GF
Nørre Djurshallen
776683 23-02-19
U-14 Pige C
Pulje 1
Nørre Djurs HK
Rødkærsbroegnens IF
Nørre Djurshallen
776067 23-02-19
Serie 1 Damer
Pulje 1
Nørre Djurs HK
Ebeltoft IF
Nørre Djurshallen
775449 24-02-19
U-10 Drenge C
Pulje 2
Nørre Djurs HK
Romalt HåndBold
Nørre Djurshallen
776247 24-02-19
Serie 3 Damer
Pulje 1
Nørre Djurs HK 2
IF Mols
Nørre Djurshallen
776453 24-02-19
Serie 4 Damer
Pulje 1
Nørre Djurs HK 3
Kolind-Perstrup IF 2
Nørre Djurshallen
776761 24-02-19
U-12 Pige A
Pulje 1
Nørre Djurs HK
Vivild IF
Nørre Djurshallen
777121 24-02-19
U-12 Pige C
Pulje 1
Nørre Djurs HK
IF Midtdjurs
Nørre Djurshallen
777302 24-02-19
U-10 Pige C
Pulje 1
Nørre Djurs HK
Kolind-Perstrup IF
Nørre Djurshallen
772418 24-02-19
U-16 Drenge A
Pulje 5
Nørre Djurs HK
Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole 2
Nørre Djurshallen
773949 24-02-19
U-12 Drenge B
Pulje 2
Nørre Djurs HK
IF Ådalen
Nørre Djurshallen
777131 28-02-19
kl. 18:45
U-12 Pige C
Pulje 1
Nørre Djurs HK
FC Grenå
Nørre Djurshallen
776771 28-02-19
kl. 19:30
U-12 Pige A
Pulje 1
Nørre Djurs HK
Dronningborg BK
Nørre Djurshallen
772428 28-02-19
kl. 20:15
U-16 Drenge A
Pulje 5
Nørre Djurs HK
HEI/VRI 2
Nørre Djurshallen
773114 07-03-19
kl. 20:00
Serie 3 Herrer
Pulje 1
Nørre Djurs HK 4
Hornslet IF
Nørre Djurshallen
783920 08-03-19
kl. 17:30
U-14 Drenge 2. div.
Pulje 5
Nørre Djurs HK
HEI, Skæring 2
Nørre Djurshallen
684788 08-03-19
kl. 19:00
2. Division Herrer
Pulje 1
Nørre Djurs HK
Mors-Thy Håndbold 2
Nørre Djurshallen
772965 08-03-19
kl. 20:20
Serie 2 Herrer
Pulje 1
Nørre Djurs HK 3
Allingåbro IF
Nørre Djurshallen
777308 09-03-19
kl. 11:15
U-10 Pige C
Pulje 1
Nørre Djurs HK
SIF Assentoft
Nørre Djurshallen
775455 09-03-19
kl. 12:00
U-10 Drenge C
Pulje 2
Nørre Djurs HK
Vorup FB 2
Nørre Djurshallen
773505 09-03-19
kl. 12:45
U-14 Drenge B
Pulje 1
Nørre Djurs HK
Hadsten Håndbold 2
Nørre Djurshallen
776686 09-03-19
kl. 13:30
U-14 Pige C
Pulje 1
Nørre Djurs HK
Fjends HK
Nørre Djurshallen
768577 09-03-19
kl. 14:15
U-18 Drenge A
Pulje 6
Nørre Djurs HK
Harlev IK
Nørre Djurshallen
769567 09-03-19
kl. 15:15
Jyllandsserien Herrer
Pulje 4
Nørre Djurs HK 2
VRI, Risskov 2
Nørre Djurshallen
776253 09-03-19
kl. 16:25
Serie 3 Damer
Pulje 1
Nørre Djurs HK 2
IF Viking Pindstrup
Nørre Djurshallen
776459 09-03-19
kl. 17:25
Serie 4 Damer
Pulje 1
Nørre Djurs HK 3
I.F. Viking Pindstrup
Nørre Djurshallen
776772 13-03-19
kl. 18:15
U-12 Pige A
Pulje 1
Nørre Djurs HK
Randers Freja
Nørre Djurshallen
772429 13-03-19
kl. 19:00
U-16 Drenge A
Pulje 5
Nørre Djurs HK
Randers HH 2
Nørre Djurshallen
776465 13-03-19
kl. 20:00
Serie 4 Damer
Pulje 1
Nørre Djurs HK 3
IF Midtdjurs 3
Nørre Djurshallen
776073 14-03-19
kl. 18:45
Serie 1 Damer
Pulje 1
Nørre Djurs HK
Rougsø KFUM
Nørre Djurshallen
773511 15-03-19
kl. 18:15
U-14 Drenge B
Pulje 1
Nørre Djurs HK
Vivild IF
Nørre Djurshallen
772971 15-03-19
kl. 19:00
Serie 2 Herrer
Pulje 1
Nørre Djurs HK 3
IF Midtdjurs
Nørre Djurshallen
776259 15-03-19
kl. 20:10
Serie 3 Damer
Pulje 1
Nørre Djurs HK 2
IF Midtdjurs
Nørre Djurshallen
777314 17-03-19
kl. 10:05
U-10 Pige C
Pulje 1
Nørre Djurs HK
IF Midtdjurs
Nørre Djurshallen
777132 17-03-19
kl. 10:50
U-12 Pige C
Pulje 1
Nørre Djurs HK
Rougsø KFUM
Nørre Djurshallen
775461 17-03-19
kl. 11:35
U-10 Drenge C
Pulje 2
Nørre Djurs HK
IF Midtdjurs
Nørre Djurshallen
773961 17-03-19
kl. 12:20
U-12 Drenge B
Pulje 2
Nørre Djurs HK
Fårup-Sønderbæk IF
Nørre Djurshallen
776701 17-03-19
kl. 13:05
U-14 Pige C
Pulje 1
Nørre Djurs HK
Kolind-Perstrup IF
Nørre Djurshallen
783926 17-03-19
kl. 13:50
U-14 Drenge 2. div.
Pulje 5
Nørre Djurs HK
Todbjerg-Mejlby IF
Nørre Djurshallen
776079 17-03-19
kl. 14:50
Serie 1 Damer
Pulje 1
Nørre Djurs HK
Åstrup/Hammelev - Grenaa
Nørre Djurshallen
769573 17-03-19
kl. 16:00
Jyllandsserien Herrer
Pulje 4
Nørre Djurs HK 2
Bjerringbro FH 2
Nørre Djurshallen
768583 17-03-19
kl. 17:10
U-18 Drenge A
Pulje 6
Nørre Djurs HK
Randers Freja 3
Nørre Djurshallen
773120 17-03-19
kl. 18:10
Serie 3 Herrer
Pulje 1
Nørre Djurs HK 4
Rougsø KFUM 3
Nørre Djurshallen
684806 30-03-19
kl. 16:00
2. Division Herrer
Pulje 1
Nørre Djurs HK
Skive fH 2
Nørre Djurshallen