Forside > Turneringer og resultater > Spillested > Kampprogram

Brabrandhallerne (1510)

Kampprogram

Periode
Kampnr. Dato Række / Pulje Hjemmehold / Udehold Bane Resultat
613896 07-01-18
kl. 09:00
U-10 Pige C 2. halvdel
Pulje 3
Brabrand IF Håndbold 2
tst, Tilst 2
Brabrandhallen 1
614333 07-01-18
kl. 09:45
U-10 Drenge C 2. halvdel
Pulje 3
Brabrand IF Håndbold 3
Lystrup IF
Brabrandhallen 1
613566 07-01-18
kl. 10:30
U-12 Pige B 2. halvdel
Pulje 2
Brabrand IF Håndbold
Odder Håndbold
Brabrandhallen 1
614046 07-01-18
kl. 11:15
U-12 Drenge C 2. halvdel
Pulje 1
Brabrand IF Håndbold 2
VRI, Risskov 3
Brabrandhallen 1
638011 07-01-18
kl. 12:15
U-12 Pige C 2. halvdel
Pulje 3
Brabrand IF Håndbold 2
BMI, Egelund
Brabrandhallen 1
613207 07-01-18
kl. 13:15
U-14 Drenge A 2. halvdel
Pulje 1
Brabrand IF Håndbold
Sabro IF
Brabrandhallen 1
613386 07-01-18
kl. 14:15
U-14 Drenge B 2. halvdel
Pulje 2
Brabrand IF Håndbold 2
Hasle KFUM
Brabrandhallen 1
636385 09-01-18
kl. 20:00
U-18 Drenge 2. Division
Pulje 4
Brabrand IF Håndbold
Hørning Håndbold
Brabrandhallen 1
642589 14-01-18
kl. 09:00
U-12 Drenge B 2. halvdel
Pulje 3
Brabrand IF Håndbold
Stavtrup IF 2
Brabrandhallen 1
613043 14-01-18
kl. 09:45
Serie 3 Damer 2. halvdel
Pulje 4
Brabrand IF Håndbold 3
Århus KFUM/Hasle
Brabrandhallen 1
626678 14-01-18
kl. 10:45
U-14 Pige A 2. halvdel
Pulje 1
Brabrand IF Håndbold 2
AIA-Tranbjerg
Brabrandhallen 1
637140 14-01-18
kl. 12:00
U-18 Pige 2. Division
Pulje 3
Brabrand IF Håndbold
Ry Håndbold
Brabrandhallen 1
638189 14-01-18
kl. 13:15
U-14 Piger 2. div.
Pulje 4
Brabrand IF Håndbold
AGF, Århus 2
Brabrandhallen 1
636364 14-01-18
kl. 14:30
U-18 Drenge 2. Division
Pulje 4
Brabrand IF Håndbold
Team Favrskov Håndbold
Brabrandhallen 1
635896 14-01-18
kl. 16:00
Jyllandsserien Herrer
Pulje 5
Brabrand IF Håndbold 2
Ry Håndbold
Brabrandhallen 1
636135 15-01-18
kl. 19:00
Jyllandsserien Damer
Pulje 5
Brabrand IF Håndbold
AGF, Århus 2
Brabrandhallen 2
612862 15-01-18
kl. 20:30
Serie 1 Damer 2. halvdel
Pulje 1
Brabrand IF Håndbold 2
Team Oops Håndbold, Århus
Brabrandhallen 2
614219 21-01-18
kl. 09:00
U-10 Drenge B 2. halvdel
Pulje 2
Brabrand IF Håndbold
BMI, Egelund 2
Brabrandhallen 1
642591 21-01-18
kl. 09:45
U-12 Drenge B 2. halvdel
Pulje 3
Brabrand IF Håndbold
Sabro IF
Brabrandhallen 1
614309 21-01-18
kl. 10:30
U-10 Drenge C 2. halvdel
Pulje 2
Brabrand IF Håndbold 2
Hammel GF 3
Brabrandhallen 1
614339 21-01-18
kl. 11:15
U-10 Drenge C 2. halvdel
Pulje 3
Brabrand IF Håndbold 3
Solbjerg IF
Brabrandhallen 1
613050 21-01-18
kl. 12:00
Serie 3 Damer 2. halvdel
Pulje 4
Brabrand IF Håndbold 3
IK Skovbakken 6
Brabrandhallen 1
613213 21-01-18
kl. 13:00
U-14 Drenge A 2. halvdel
Pulje 1
Brabrand IF Håndbold
AGF, Århus 2
Brabrandhallen 1
635903 21-01-18
kl. 14:00
Jyllandsserien Herrer
Pulje 5
Brabrand IF Håndbold 2
Nørre Djurs HK 2
Brabrandhallen 1
636371 21-01-18
kl. 15:30
U-18 Drenge 2. Division
Pulje 4
Brabrand IF Håndbold
Odder Håndbold
Brabrandhallen 1
613391 23-01-18
kl. 18:30
U-14 Drenge B 2. halvdel
Pulje 2
Brabrand IF Håndbold 2
AIA-Tranbjerg 2
Brabrandhallen 1
637147 25-01-18
kl. 20:00
U-18 Pige 2. Division
Pulje 3
Brabrand IF Håndbold
AIA-Tranbjerg
Brabrandhallen 1
613078 28-01-18
kl. 09:00
Old Boys/Veteran 2. halvdel
Pulje 1
Brabrand IF Håndbold
Hasle KFUM
Brabrandhallen 1
613901 28-01-18
kl. 09:45
U-10 Pige C 2. halvdel
Pulje 3
Brabrand IF Håndbold 2
AIA-Tranbjerg 2
Brabrandhallen 1
613571 28-01-18
kl. 10:30
U-12 Pige B 2. halvdel
Pulje 2
Brabrand IF Håndbold
Harlev IK 2
Brabrandhallen 1
613781 28-01-18
kl. 11:15
U-10 Pige B 2. halvdel
Pulje 2
Brabrand IF Håndbold
Harlev IK
Brabrandhallen 1
614051 28-01-18
kl. 12:00
U-12 Drenge C 2. halvdel
Pulje 1
Brabrand IF Håndbold 2
Team Favrskov Håndbold 4
Brabrandhallen 1
638016 28-01-18
kl. 12:45
U-12 Pige C 2. halvdel
Pulje 3
Brabrand IF Håndbold 2
Harlev IK 3
Brabrandhallen 1
626681 28-01-18
kl. 13:45
U-14 Pige A 2. halvdel
Pulje 1
Brabrand IF Håndbold 2
Hammel GF 3
Brabrandhallen 1
638195 28-01-18
kl. 15:00
U-14 Piger 2. div.
Pulje 4
Brabrand IF Håndbold
HEI, Skæring 2
Brabrandhallen 1
636141 29-01-18
kl. 19:00
Jyllandsserien Damer
Pulje 5
Brabrand IF Håndbold
ASA, Århus 2
Brabrandhallen 2
612868 29-01-18
kl. 20:30
Serie 1 Damer 2. halvdel
Pulje 1
Brabrand IF Håndbold 2
Team Favrskov Håndbold
Brabrandhallen 2
613220 30-01-18
kl. 18:30
U-14 Drenge A 2. halvdel
Pulje 1
Brabrand IF Håndbold
IK Skovbakken
Brabrandhallen 1
613086 04-02-18
kl. 09:00
Old Boys/Veteran 2. halvdel
Pulje 1
Brabrand IF Håndbold
Viby IF
Brabrandhallen 1
613789 04-02-18
kl. 09:45
U-10 Pige B 2. halvdel
Pulje 2
Brabrand IF Håndbold
Team Favrskov Håndbold 2
Brabrandhallen 1
638024 04-02-18
kl. 10:30
U-12 Pige C 2. halvdel
Pulje 3
Brabrand IF Håndbold 2
Team Favrskov Håndbold 4
Brabrandhallen 1
613909 04-02-18
kl. 11:15
U-10 Pige C 2. halvdel
Pulje 3
Brabrand IF Håndbold 2
CHK, Aarhus
Brabrandhallen 1
614059 04-02-18
kl. 12:00
U-12 Drenge C 2. halvdel
Pulje 1
Brabrand IF Håndbold 2
Odder Håndbold 2
Brabrandhallen 1
642595 04-02-18
kl. 12:45
U-12 Drenge B 2. halvdel
Pulje 3
Brabrand IF Håndbold
TMG, Mårslet
Brabrandhallen 1
638203 04-02-18
kl. 13:45
U-14 Piger 2. div.
Pulje 4
Brabrand IF Håndbold
Stavtrup/Viby
Brabrandhallen 1
636149 05-02-18
kl. 20:00
Jyllandsserien Damer
Pulje 5
Brabrand IF Håndbold
Galten FS
Brabrandhallen 2
612876 05-02-18
kl. 21:15
Serie 1 Damer 2. halvdel
Pulje 1
Brabrand IF Håndbold 2
CHK, Aarhus 3
Brabrandhallen 2
637151 22-02-18
kl. 20:00
U-18 Pige 2. Division
Pulje 3
Brabrand IF Håndbold
Viby IF
Brabrandhallen 1
614222 25-02-18
kl. 09:00
U-10 Drenge B 2. halvdel
Pulje 2
Brabrand IF Håndbold
Odder Håndbold
Brabrandhallen 1
614312 25-02-18
kl. 10:00
U-10 Drenge C 2. halvdel
Pulje 2
Brabrand IF Håndbold 2
Stavtrup IF 3
Brabrandhallen 1
613054 25-02-18
kl. 10:45
Serie 3 Damer 2. halvdel
Pulje 4
Brabrand IF Håndbold 3
JAI, Århus 3
Brabrandhallen 1
626666 25-02-18
kl. 12:00
U-14 Pige A 2. halvdel
Pulje 1
Brabrand IF Håndbold 2
Thorsager-Rønde IF
Brabrandhallen 1
635907 25-02-18
kl. 13:00
Jyllandsserien Herrer
Pulje 5
Brabrand IF Håndbold 2
JAI, Århus 2
Brabrandhallen 1
636375 25-02-18
kl. 14:30
U-18 Drenge 2. Division
Pulje 4
Brabrand IF Håndbold
Stilling IF
Brabrandhallen 1
613093 04-03-18
kl. 09:00
Old Boys/Veteran 2. halvdel
Pulje 1
Brabrand IF Håndbold
Århus KFUM/Hasle
Brabrandhallen 1
613064 04-03-18
kl. 10:00
Serie 3 Damer 2. halvdel
Pulje 4
Brabrand IF Håndbold 3
Hammel GF 2
Brabrandhallen 1
626690 04-03-18
kl. 11:00
U-14 Pige A 2. halvdel
Pulje 1
Brabrand IF Håndbold 2
AGF, Århus 3
Brabrandhallen 1
638210 04-03-18
kl. 12:00
U-14 Piger 2. div.
Pulje 4
Brabrand IF Håndbold
VRI, Risskov 2
Brabrandhallen 1
637161 04-03-18
kl. 13:00
U-18 Pige 2. Division
Pulje 3
Brabrand IF Håndbold
Vorup FB 2
Brabrandhallen 1
635917 04-03-18
kl. 14:15
Jyllandsserien Herrer
Pulje 5
Brabrand IF Håndbold 2
VRI, Risskov 2
Brabrandhallen 1
636156 05-03-18
kl. 19:00
Jyllandsserien Damer
Pulje 5
Brabrand IF Håndbold
CHK, Aarhus 2
Brabrandhallen 2
612883 05-03-18
kl. 20:15
Serie 1 Damer 2. halvdel
Pulje 1
Brabrand IF Håndbold 2
Hasle KFUM 2
Brabrandhallen 2
613401 06-03-18
kl. 18:30
U-14 Drenge B 2. halvdel
Pulje 2
Brabrand IF Håndbold 2
Sabro IF 2
Brabrandhallen 1
614348 11-03-18
kl. 09:45
U-10 Drenge C 2. halvdel
Pulje 3
Brabrand IF Håndbold 3
Viby IF
Brabrandhallen 1
613581 11-03-18
kl. 10:30
U-12 Pige B 2. halvdel
Pulje 2
Brabrand IF Håndbold
Hammel GF 3
Brabrandhallen 1
614318 11-03-18
kl. 11:15
U-10 Drenge C 2. halvdel
Pulje 2
Brabrand IF Håndbold 2
HEI, Skæring 3
Brabrandhallen 1
614061 11-03-18
kl. 12:00
U-12 Drenge C 2. halvdel
Pulje 1
Brabrand IF Håndbold 2
TMG, Mårslet 2
Brabrandhallen 1
614228 11-03-18
kl. 13:00
U-10 Drenge B 2. halvdel
Pulje 2
Brabrand IF Håndbold
Team Favrskov Håndbold
Brabrandhallen 1
613791 11-03-18
kl. 13:45
U-10 Pige B 2. halvdel
Pulje 2
Brabrand IF Håndbold
Odder Håndbold
Brabrandhallen 1
642601 11-03-18
kl. 14:30
U-12 Drenge B 2. halvdel
Pulje 3
Brabrand IF Håndbold
Stavtrup IF 2
Brabrandhallen 1
638026 11-03-18
kl. 15:15
U-12 Pige C 2. halvdel
Pulje 3
Brabrand IF Håndbold 2
Thorsager-Rønde IF 2
Brabrandhallen 1
626669 15-03-18
kl. 18:30
U-14 Pige A 2. halvdel
Pulje 1
Brabrand IF Håndbold 2
VRI, Risskov 3
Brabrandhallen 1
613922 16-03-18
kl. 17:15
U-10 Pige C 2. halvdel
Pulje 3
Brabrand IF Håndbold 2
Team Favrskov Håndbold 5
Brabrandhallen 1
613592 18-03-18
kl. 13:30
U-12 Pige B 2. halvdel
Pulje 2
Brabrand IF Håndbold
Skødstrup SF
Brabrandhallen 1
614072 18-03-18
kl. 14:15
U-12 Drenge C 2. halvdel
Pulje 1
Brabrand IF Håndbold 2
IF Lyseng
Brabrandhallen 1
613802 18-03-18
kl. 15:00
U-10 Pige B 2. halvdel
Pulje 2
Brabrand IF Håndbold
Stavtrup IF 2
Brabrandhallen 1
642603 18-03-18
kl. 15:45
U-12 Drenge B 2. halvdel
Pulje 3
Brabrand IF Håndbold
Sabro IF
Brabrandhallen 1
613412 18-03-18
kl. 16:30
U-14 Drenge B 2. halvdel
Pulje 2
Brabrand IF Håndbold 2
Hou IF
Brabrandhallen 1
613099 18-03-18
kl. 17:15
Old Boys/Veteran 2. halvdel
Pulje 1
Brabrand IF Håndbold
IK Skovbakken
Brabrandhallen 1
636162 19-03-18
kl. 19:30
Jyllandsserien Damer
Pulje 5
Brabrand IF Håndbold
Hørning Håndbold
Brabrandhallen 2
612889 19-03-18
kl. 21:00
Serie 1 Damer 2. halvdel
Pulje 1
Brabrand IF Håndbold 2
BSS Sport, Aarhus
Brabrandhallen 2
613228 20-03-18
kl. 18:30
U-14 Drenge A 2. halvdel
Pulje 1
Brabrand IF Håndbold
Harlev IK
Brabrandhallen 1
638216 20-03-18
kl. 18:00
U-14 Piger 2. div.
Pulje 4
Brabrand IF Håndbold
Hørning Håndbold
Brabrandhallen 2
637162 23-03-18
kl. 19:00
U-18 Pige 2. Division
Pulje 3
Brabrand IF Håndbold
Thorsager-Rønde IF
Brabrandhallen 1
614324 25-03-18
kl. 09:00
U-10 Drenge C 2. halvdel
Pulje 2
Brabrand IF Håndbold 2
Team Favrskov Håndbold 3
Brabrandhallen 1
614234 25-03-18
kl. 09:50
U-10 Drenge B 2. halvdel
Pulje 2
Brabrand IF Håndbold
IF Lyseng
Brabrandhallen 1
614354 25-03-18
kl. 10:50
U-10 Drenge C 2. halvdel
Pulje 3
Brabrand IF Håndbold 3
Hørning Håndbold 4
Brabrandhallen 1
613065 25-03-18
kl. 11:45
Serie 3 Damer 2. halvdel
Pulje 4
Brabrand IF Håndbold 3
Team Favrskov Håndbold 3
Brabrandhallen 1
636386 25-03-18
kl. 12:45
U-18 Drenge 2. Division
Pulje 4
Brabrand IF Håndbold
Ebeltoft IF
Brabrandhallen 1
635918 25-03-18
kl. 14:15
Jyllandsserien Herrer
Pulje 5
Brabrand IF Håndbold 2
Thorsager-Rønde IF
Brabrandhallen 1