Forside > Turneringer og resultater > Spillested > Kampprogram

Grønløkkehallen Tranbj. (1520)

Kampprogram

Periode
Kampnr. Dato Række / Pulje Hjemmehold / Udehold Bane Resultat
768001 24-02-19
kl. 11:00
U-10 Pige C 2. halvdel
Pulje 2
AIA-Tranbjerg 2
Stavtrup IF
Grønløkkehallen Tranbj.
767628 24-02-19
kl. 11:50
U-12 Pige C 2. halvdel
Pulje 2
AIA-Tranbjerg
Todbjerg-Mejlby IF
Grønløkkehallen Tranbj.
767407 24-02-19
kl. 12:40
U-12 Drenge C 2. halvdel
Pulje 2
AIA-Tranbjerg
Solbjerg IF
Grønløkkehallen Tranbj.
768271 24-02-19
kl. 14:00
U-18 Drenge 2. Division
Pulje 3
AIA/Lyseng
Hadsten Håndbold
Grønløkkehallen Tranbj.
766680 25-02-19
kl. 19:10
Serie 2 Damer 2. halvdel
Pulje 1
AIA-Tranbjerg
Todbjerg-Mejlby IF
Grønløkkehallen Tranbj.
769578 27-02-19
kl. 18:45
Jyllandsserien Herrer
Pulje 5
AIA-Tranbjerg
Ry Håndbold
Grønløkkehallen Tranbj.
767325 01-03-19
kl. 18:35
U-14 Pige B 2. halvdel
Pulje 2
AIA-Tranbjerg
Hørning Håndbold 2
Grønløkkehallen Tranbj.
767638 03-03-19
kl. 10:00
U-12 Pige C 2. halvdel
Pulje 2
AIA-Tranbjerg
Hasle KFUM
Grønløkkehallen Tranbj.
767797 03-03-19
kl. 10:50
U-10 Pige A 2. halvdel
Pulje 1
AIA-Tranbjerg
HEI, Skæring 3
Grønløkkehallen Tranbj.
766935 03-03-19
kl. 11:40
U-14 Drenge A 2. halvdel
Pulje 1
AIA-Tranbjerg
AGF, Århus 2
Grønløkkehallen Tranbj.
777010 03-03-19
kl. 12:30
U-18 Pige A
Pulje 5
AIA-Tranbjerg
Vivild IF
Grønløkkehallen Tranbj.
766740 03-03-19
kl. 13:30
Serie 3 Damer 2. halvdel
Pulje 1
AIA-Tranbjerg 2
Solbjerg IF
Grønløkkehallen Tranbj.
766542 03-03-19
kl. 14:30
Serie 3 Herrer 2. halvdel
Pulje 1
AIA-Tranbjerg 2
Lystrup IF
Grønløkkehallen Tranbj.
767793 06-03-19
kl. 16:45
U-10 Pige A 2. halvdel
Pulje 1
AIA-Tranbjerg
IF Lyseng
Grønløkkehallen Tranbj.
769599 06-03-19
kl. 18:45
Jyllandsserien Herrer
Pulje 5
AIA-Tranbjerg
JAI, Århus 2
Grønløkkehallen Tranbj.
768007 10-03-19
kl. 10:00
U-10 Pige C 2. halvdel
Pulje 2
AIA-Tranbjerg 2
ST70, Trige 2
Grønløkkehallen Tranbj.
767413 10-03-19
kl. 10:50
U-12 Drenge C 2. halvdel
Pulje 2
AIA-Tranbjerg
Brabrand IF Håndbold 2
Grønløkkehallen Tranbj.
767799 13-03-19
kl. 17:30
U-10 Pige A 2. halvdel
Pulje 1
AIA-Tranbjerg
CHK, Aarhus
Grønløkkehallen Tranbj.
767419 17-03-19
kl. 11:00
U-12 Drenge C 2. halvdel
Pulje 2
AIA-Tranbjerg
Todbjerg-Mejlby IF
Grønløkkehallen Tranbj.
768013 17-03-19
kl. 11:50
U-10 Pige C 2. halvdel
Pulje 2
AIA-Tranbjerg 2
Todbjerg-Mejlby IF
Grønløkkehallen Tranbj.
767804 17-03-19
kl. 12:40
U-10 Pige A 2. halvdel
Pulje 1
AIA-Tranbjerg
TMG, Mårslet
Grønløkkehallen Tranbj.
768283 17-03-19
kl. 14:00
U-18 Drenge 2. Division
Pulje 3
AIA/Lyseng
IK Skovbakken
Grønløkkehallen Tranbj.
767331 24-03-19
kl. 10:50
U-14 Pige B 2. halvdel
Pulje 2
AIA-Tranbjerg
VRI, Risskov 3
Grønløkkehallen Tranbj.
766941 24-03-19
kl. 11:40
U-14 Drenge A 2. halvdel
Pulje 1
AIA-Tranbjerg
VRI, Risskov 2
Grønløkkehallen Tranbj.
777016 24-03-19
kl. 12:30
U-18 Pige A
Pulje 5
AIA-Tranbjerg
Hornbæk SF
Grønløkkehallen Tranbj.
769605 24-03-19
kl. 14:00
Jyllandsserien Herrer
Pulje 5
AIA-Tranbjerg
CHK, Aarhus
Grønløkkehallen Tranbj.
766686 24-03-19
kl. 15:30
Serie 2 Damer 2. halvdel
Pulje 1
AIA-Tranbjerg
Hasle KFUM 3
Grønløkkehallen Tranbj.
766746 24-03-19
kl. 16:40
Serie 3 Damer 2. halvdel
Pulje 1
AIA-Tranbjerg 2
Hou IF
Grønløkkehallen Tranbj.
766548 24-03-19
kl. 17:40
Serie 3 Herrer 2. halvdel
Pulje 1
AIA-Tranbjerg 2
Hou IF
Grønløkkehallen Tranbj.