Forside > Turneringer og resultater > Spillested > Kampprogram

Hammel Idrætscenter (1524)

Kampprogram

Periode
Kampnr. Dato Række / Pulje Hjemmehold / Udehold Bane Resultat
750032 20-12-18
kl. 18:55
Elite Cup U-16 Piger, 3. runde
Pulje 1
Hammel GF
Sønderjyske Ungdom, 1. Div.
Hammel Idrætscenter 2
767188 06-01-19
kl. 09:00
U-12 Drenge B 2. halvdel
Pulje 1
Hammel GF
Stavtrup IF
Hammel Idrætscenter 2
767500 06-01-19
kl. 09:50
U-12 Pige B 2. halvdel
Pulje 1
Hammel GF 2
Stavtrup IF
Hammel Idrætscenter 2
767871 06-01-19
kl. 10:40
U-10 Drenge C 2. halvdel
Pulje 1
Hammel GF 2
Brabrand IF Håndbold 2
Hammel Idrætscenter 2
767248 06-01-19
kl. 11:30
U-12 Drenge B 2. halvdel
Pulje 3
Hammel GF 2
AGF, Århus 4
Hammel Idrætscenter 2
767470 06-01-19
kl. 09:10
U-10 Drenge A 2. halvdel
Pulje 1
Hammel GF
Odder Håndbold
Hammel Idrætscenter Arena
767278 06-01-19
kl. 10:00
U-14 Pige B 2. halvdel
Pulje 1
Hammel GF 3
Team Favrskov Håndbold 3
Hammel Idrætscenter Arena
767128 06-01-19
kl. 10:45
U-14 Pige A 2. halvdel
Pulje 1
Hammel GF 2
HEI, Skæring 2
Hammel Idrætscenter Arena
766813 06-01-19
kl. 11:45
Serie 3 Damer 2. halvdel
Pulje 4
Hammel GF 2
IK Skovbakken 7
Hammel Idrætscenter Arena
766495 06-01-19
kl. 13:00
Serie 2 Herrer 2. halvdel
Pulje 2
Hammel GF 2
Brabrand IF Håndbold 3
Hammel Idrætscenter Arena
779672 06-01-19
kl. 14:15
U-16 Pige 1. Division B
Pulje 2
Hammel GF
HEI/VRI 2
Hammel Idrætscenter Arena
685544 06-01-19
kl. 15:30
3. Division Herrer
Pulje 3
Hammel GF
Vejle Håndbold Klub
Hammel Idrætscenter Arena
686072 06-01-19
kl. 17:00
3. Division Damer
Pulje 3
Hammel GF
Hornslet IF
Hammel Idrætscenter Arena
767395 08-01-19
kl. 18:00
U-12 Drenge C 2. halvdel
Pulje 2
Hammel GF 3
Solbjerg IF
Hammel Idrætscenter 2
768892 10-01-19
kl. 17:30
U-14 Pige 1. Division A
Pulje 1
Hammel GF
Silkeborg-Voel KFUM
Hammel Idrætscenter 2
686060 10-01-19
kl. 18:55
3. Division Damer
Pulje 3
Hammel GF
AGF, Århus 2
Hammel Idrætscenter 2
766948 10-01-19
kl. 19:00
U-14 Drenge A 2. halvdel
Pulje 2
Hammel GF
Lystrup IF
Hammel Idrætscenter Arena
767807 13-01-19
kl. 09:30
U-10 Pige B 2. halvdel
Pulje 1
Hammel GF 2
Team Favrskov Håndbold
Hammel Idrætscenter Arena
767989 13-01-19
kl. 10:20
U-10 Pige C 2. halvdel
Pulje 2
Hammel GF 3
Stavtrup IF
Hammel Idrætscenter Arena
767771 13-01-19
kl. 11:30
U-10 Pige A 2. halvdel
Pulje 1
Hammel GF
HEI, Skæring 3
Hammel Idrætscenter Arena
780928 13-01-19
kl. 12:30
U-12 Pige AA
Pulje 3
Hammel GF
HEI, Skæring
Hammel Idrætscenter Arena
767402 15-01-19
kl. 18:00
U-12 Drenge C 2. halvdel
Pulje 2
Hammel GF 3
Brabrand IF Håndbold 2
Hammel Idrætscenter 2
752434 15-01-19
kl. 19:30
Santander Cup - LP Herrer, 4. runde
Pulje 1
Hammel GF, 3. Div.
Ikast Håndbold, 3. Div.
Hammel Idrætscenter Arena
767596 16-01-19
kl. 18:30
U-12 Pige C 2. halvdel
Pulje 1
Hammel GF 3
tst, Tilst 2
Hammel Idrætscenter 2
768898 17-01-19
kl. 17:00
U-14 Pige 1. Division A
Pulje 1
Hammel GF
Ry Håndbold
Hammel Idrætscenter 2
767506 18-01-19
kl. 18:00
U-12 Pige B 2. halvdel
Pulje 1
Hammel GF 2
tst, Tilst
Hammel Idrætscenter 2
767996 20-01-19
kl. 09:00
U-10 Pige C 2. halvdel
Pulje 2
Hammel GF 3
ST70, Trige 2
Hammel Idrætscenter 2
767194 20-01-19
kl. 09:45
U-12 Drenge B 2. halvdel
Pulje 1
Hammel GF
Team Favrskov Håndbold 3
Hammel Idrætscenter 2
766819 20-01-19
kl. 10:30
Serie 3 Damer 2. halvdel
Pulje 4
Hammel GF 2
Sabro IF
Hammel Idrætscenter 2
766501 20-01-19
kl. 11:30
Serie 2 Herrer 2. halvdel
Pulje 2
Hammel GF 2
Århus Fremad
Hammel Idrætscenter 2
767877 20-01-19
kl. 09:00
U-10 Drenge C 2. halvdel
Pulje 1
Hammel GF 2
Team Favrskov Håndbold 2
Hammel Idrætscenter Arena
766954 20-01-19
kl. 09:50
U-14 Drenge A 2. halvdel
Pulje 2
Hammel GF
AGF, Århus 3
Hammel Idrætscenter Arena
767777 20-01-19
kl. 10:40
U-10 Pige A 2. halvdel
Pulje 1
Hammel GF
AIA-Tranbjerg
Hammel Idrætscenter Arena
767134 20-01-19
kl. 11:35
U-14 Pige A 2. halvdel
Pulje 1
Hammel GF 2
Stavtrup/Viby 2
Hammel Idrætscenter Arena
767284 20-01-19
kl. 12:30
U-14 Pige B 2. halvdel
Pulje 1
Hammel GF 3
Sabro IF
Hammel Idrætscenter Arena
779678 20-01-19
kl. 13:30
U-16 Pige 1. Division B
Pulje 2
Hammel GF
SINE Håndbold, Løgumkloster 2
Hammel Idrætscenter Arena
768567 20-01-19
kl. 14:45
U-18 Drenge A
Pulje 6
Hammel GF
Randers Freja 3
Hammel Idrætscenter Arena
686084 20-01-19
kl. 15:55
3. Division Damer
Pulje 3
Hammel GF
Kolding Håndboldklub
Hammel Idrætscenter Arena
752551 24-01-19
Santander Cup - LP Damer, 4. runde
Pulje 1
Hammel GF, 3. Div.
HEI, Skæring, 3. Div.
Hammel Idrætscenter Arena
767813 26-01-19
kl. 11:30
U-10 Pige B 2. halvdel
Pulje 1
Hammel GF 2
Solbjerg IF
Hammel Idrætscenter 2
767780 26-01-19
kl. 12:15
U-10 Pige A 2. halvdel
Pulje 1
Hammel GF
IF Lyseng
Hammel Idrætscenter 2
780934 26-01-19
kl. 13:15
U-12 Pige AA
Pulje 3
Hammel GF
CHK, Aarhus
Hammel Idrætscenter 2
767884 03-02-19
kl. 10:00
U-10 Drenge C 2. halvdel
Pulje 1
Hammel GF 2
Harlev IK 2
Hammel Idrætscenter Arena
780942 03-02-19
kl. 11:00
U-12 Pige AA
Pulje 3
Hammel GF
Vorup FB
Hammel Idrætscenter Arena
768574 03-02-19
kl. 12:15
U-18 Drenge A
Pulje 6
Hammel GF
Nørre Djurs HK
Hammel Idrætscenter Arena
767406 19-02-19
kl. 18:00
U-12 Drenge C 2. halvdel
Pulje 2
Hammel GF 3
Todbjerg-Mejlby IF
Hammel Idrætscenter 2
685556 19-02-19
kl. 19:30
3. Division Herrer
Pulje 3
Hammel GF
AGF, Århus 2
Hammel Idrætscenter Arena
767509 23-02-19
kl. 11:30
U-12 Pige B 2. halvdel
Pulje 1
Hammel GF 2
Hørning Håndbold 2
Hammel Idrætscenter 2
767819 24-02-19
kl. 09:00
U-10 Pige B 2. halvdel
Pulje 1
Hammel GF 2
Skødstrup SF
Hammel Idrætscenter 2
767257 24-02-19
kl. 09:45
U-12 Drenge B 2. halvdel
Pulje 3
Hammel GF 2
Thorsager-Rønde IF
Hammel Idrætscenter 2
768000 24-02-19
kl. 10:30
U-10 Pige C 2. halvdel
Pulje 2
Hammel GF 3
Todbjerg-Mejlby IF
Hammel Idrætscenter 2
766822 24-02-19
kl. 11:15
Serie 3 Damer 2. halvdel
Pulje 4
Hammel GF 2
Lystrup IF 2
Hammel Idrætscenter 2
766504 24-02-19
kl. 12:20
Serie 2 Herrer 2. halvdel
Pulje 2
Hammel GF 2
ASA, Århus 2
Hammel Idrætscenter 2
767599 24-02-19
kl. 09:00
U-12 Pige C 2. halvdel
Pulje 1
Hammel GF 3
Lystrup IF 2
Hammel Idrætscenter Arena
767479 24-02-19
kl. 09:45
U-10 Drenge A 2. halvdel
Pulje 1
Hammel GF
Thorsager-Rønde IF
Hammel Idrætscenter Arena
767786 24-02-19
kl. 10:30
U-10 Pige A 2. halvdel
Pulje 1
Hammel GF
TMG, Mårslet
Hammel Idrætscenter Arena
767137 24-02-19
kl. 11:15
U-14 Pige A 2. halvdel
Pulje 1
Hammel GF 2
AGF, Århus 4
Hammel Idrætscenter Arena
767287 24-02-19
kl. 12:00
U-14 Pige B 2. halvdel
Pulje 1
Hammel GF 3
Thorsager-Rønde IF 2
Hammel Idrætscenter Arena
766957 24-02-19
kl. 12:50
U-14 Drenge A 2. halvdel
Pulje 2
Hammel GF
BMI-Odder Alliancen 2
Hammel Idrætscenter Arena
768901 24-02-19
kl. 13:50
U-14 Pige 1. Division A
Pulje 1
Hammel GF
Trelde GI
Hammel Idrætscenter Arena
686102 24-02-19
kl. 15:00
3. Division Damer
Pulje 3
Hammel GF
CHK, Aarhus
Hammel Idrætscenter Arena
685574 24-02-19
kl. 16:20
3. Division Herrer
Pulje 3
Hammel GF
Hørning Håndbold
Hammel Idrætscenter Arena
779681 25-02-19
kl. 19:30
U-16 Pige 1. Division B
Pulje 2
Hammel GF
Vejle Idrætsefterskole
Hammel Idrætscenter 2
767416 26-02-19
kl. 18:00
U-12 Drenge C 2. halvdel
Pulje 2
Hammel GF 3
AIA-Tranbjerg
Hammel Idrætscenter 2
767828 02-03-19
kl. 11:30
U-10 Pige B 2. halvdel
Pulje 1
Hammel GF 2
CHK, Aarhus 2
Hammel Idrætscenter Arena
768010 02-03-19
kl. 12:15
U-10 Pige C 2. halvdel
Pulje 2
Hammel GF 3
AIA-Tranbjerg 2
Hammel Idrætscenter Arena
767590 02-03-19
kl. 13:00
U-12 Pige C 2. halvdel
Pulje 1
Hammel GF 3
Odder Håndbold 2
Hammel Idrætscenter Arena
767795 02-03-19
kl. 14:00
U-10 Pige A 2. halvdel
Pulje 1
Hammel GF
CHK, Aarhus
Hammel Idrætscenter Arena
780949 02-03-19
kl. 15:00
U-12 Pige AA
Pulje 3
Hammel GF
Hadsten Håndbold
Hammel Idrætscenter Arena
767485 06-03-19
kl. 18:30
U-10 Drenge A 2. halvdel
Pulje 1
Hammel GF
CHK, Aarhus
Hammel Idrætscenter 2
766828 09-03-19
kl. 13:00
Serie 3 Damer 2. halvdel
Pulje 4
Hammel GF 2
tst, Tilst
Hammel Idrætscenter 2
766510 09-03-19
kl. 14:15
Serie 2 Herrer 2. halvdel
Pulje 2
Hammel GF 2
Viby IF 3
Hammel Idrætscenter 2
686108 09-03-19
kl. 15:30
3. Division Damer
Pulje 3
Hammel GF
HEI, Skæring
Hammel Idrætscenter 2
685580 09-03-19
kl. 17:00
3. Division Herrer
Pulje 3
Hammel GF
Team Favrskov Håndbold
Hammel Idrætscenter 2
767263 10-03-19
kl. 10:00
U-12 Drenge B 2. halvdel
Pulje 3
Hammel GF 2
VRI, Risskov 2
Hammel Idrætscenter 2
767203 10-03-19
kl. 10:45
U-12 Drenge B 2. halvdel
Pulje 1
Hammel GF
IF Lyseng
Hammel Idrætscenter 2
767515 10-03-19
kl. 11:30
U-12 Pige B 2. halvdel
Pulje 1
Hammel GF 2
TMG, Mårslet 2
Hammel Idrætscenter 2
767605 10-03-19
kl. 12:15
U-12 Pige C 2. halvdel
Pulje 1
Hammel GF 3
Stavtrup IF 2
Hammel Idrætscenter 2
767886 10-03-19
kl. 11:00
U-10 Drenge C 2. halvdel
Pulje 1
Hammel GF 2
IK Skovbakken
Hammel Idrætscenter Arena
766963 10-03-19
kl. 11:45
U-14 Drenge A 2. halvdel
Pulje 2
Hammel GF
Stavtrup/Viby 2
Hammel Idrætscenter Arena
767143 10-03-19
kl. 12:30
U-14 Pige A 2. halvdel
Pulje 1
Hammel GF 2
Harlev IK
Hammel Idrætscenter Arena
767293 10-03-19
kl. 13:15
U-14 Pige B 2. halvdel
Pulje 1
Hammel GF 3
Stavtrup/Viby 3
Hammel Idrætscenter Arena
768907 10-03-19
kl. 14:00
U-14 Pige 1. Division A
Pulje 1
Hammel GF
Sønderris Sportsklub
Hammel Idrætscenter Arena
779687 10-03-19
kl. 15:00
U-16 Pige 1. Division B
Pulje 2
Hammel GF
Team Esbjerg HK
Hammel Idrætscenter Arena
768576 10-03-19
kl. 16:30
U-18 Drenge A
Pulje 6
Hammel GF
Kjellerup Håndbold Klub
Hammel Idrætscenter Arena
767209 12-03-19
kl. 18:00
U-12 Drenge B 2. halvdel
Pulje 1
Hammel GF
Stjær BK
Hammel Idrætscenter 2
767491 17-03-19
kl. 09:15
U-10 Drenge A 2. halvdel
Pulje 1
Hammel GF
HEI, Skæring
Hammel Idrætscenter 2
767149 17-03-19
kl. 10:00
U-14 Pige A 2. halvdel
Pulje 1
Hammel GF 2
Team Favrskov Håndbold 2
Hammel Idrætscenter 2
767299 17-03-19
kl. 10:45
U-14 Pige B 2. halvdel
Pulje 1
Hammel GF 3
Todbjerg-Mejlby IF
Hammel Idrætscenter 2
766969 17-03-19
kl. 11:30
U-14 Drenge A 2. halvdel
Pulje 2
Hammel GF
Team Favrskov Håndbold 3
Hammel Idrætscenter 2
767892 17-03-19
kl. 09:00
U-10 Drenge C 2. halvdel
Pulje 1
Hammel GF 2
Viby IF
Hammel Idrætscenter Arena
767269 17-03-19
kl. 09:45
U-12 Drenge B 2. halvdel
Pulje 3
Hammel GF 2
Hasle KFUM
Hammel Idrætscenter Arena
767417 17-03-19
kl. 10:30
U-12 Drenge C 2. halvdel
Pulje 2
Hammel GF 3
VRI, Risskov 3
Hammel Idrætscenter Arena
767521 17-03-19
kl. 11:15
U-12 Pige B 2. halvdel
Pulje 1
Hammel GF 2
AGF, Århus 2
Hammel Idrætscenter Arena
767611 17-03-19
kl. 12:00
U-12 Pige C 2. halvdel
Pulje 1
Hammel GF 3
HEI, Skæring 4
Hammel Idrætscenter Arena
768582 17-03-19
kl. 12:50
U-18 Drenge A
Pulje 6
Hammel GF
Harlev IK
Hammel Idrætscenter Arena
768913 17-03-19
kl. 14:00
U-14 Pige 1. Division A
Pulje 1
Hammel GF
Rødekro-Aabenraa Håndbold
Hammel Idrætscenter Arena
766516 17-03-19
kl. 15:10
Serie 2 Herrer 2. halvdel
Pulje 2
Hammel GF 2
AGF, Århus 3
Hammel Idrætscenter Arena
766834 17-03-19
kl. 16:20
Serie 3 Damer 2. halvdel
Pulje 4
Hammel GF 2
JAI, Århus 5
Hammel Idrætscenter Arena
767834 23-03-19
kl. 11:30
U-10 Pige B 2. halvdel
Pulje 1
Hammel GF 2
Brabrand IF Håndbold
Hammel Idrætscenter 2
767801 23-03-19
kl. 12:30
U-10 Pige A 2. halvdel
Pulje 1
Hammel GF
HEI, Skæring 2
Hammel Idrætscenter 2
780955 23-03-19
kl. 13:30
U-12 Pige AA
Pulje 3
Hammel GF
VRI, Risskov
Hammel Idrætscenter 2
686126 28-03-19
kl. 18:30
3. Division Damer
Pulje 3
Hammel GF
Hasle KFUM
Hammel Idrætscenter 2
685598 28-03-19
kl. 20:00
3. Division Herrer
Pulje 3
Hammel GF
Odder Håndbold 2
Hammel Idrætscenter 2
779693 29-03-19
kl. 18:45
U-16 Pige 1. Division B
Pulje 2
Hammel GF
Sønderjyske Ungdom
Hammel Idrætscenter 2