Forside > Turneringer og resultater > Spillested > Kampprogram

Næshøjhallen (1544)

Kampprogram

Periode
Kampnr. Dato Række / Pulje Hjemmehold / Udehold Bane Resultat
613664 21-01-18
kl. 09:00
U-12 Drenge B 2. halvdel
Pulje 2
Harlev IK 2
Hørning Håndbold 2
Næshøjhallen
613784 21-01-18
kl. 09:50
U-10 Pige B 2. halvdel
Pulje 2
Harlev IK
Odder Håndbold
Næshøjhallen
613874 21-01-18
kl. 10:40
U-10 Pige C 2. halvdel
Pulje 2
Harlev IK 2
Solbjerg IF 2
Næshøjhallen
638019 21-01-18
kl. 11:30
U-12 Pige C 2. halvdel
Pulje 3
Harlev IK 3
Thorsager-Rønde IF 2
Næshøjhallen
613574 21-01-18
kl. 12:20
U-12 Pige B 2. halvdel
Pulje 2
Harlev IK 2
Hammel GF 3
Næshøjhallen
613544 21-01-18
kl. 13:10
U-12 Pige B 2. halvdel
Pulje 1
Harlev IK
Team Favrskov Håndbold 2
Næshøjhallen
613332 21-01-18
kl. 14:00
U-14 Pige B 2. halvdel
Pulje 3
Harlev IK 2
HEI, Skæring 3
Næshøjhallen
613302 21-01-18
kl. 14:50
U-14 Pige B 2. halvdel
Pulje 2
Harlev IK
Hørning Håndbold 2
Næshøjhallen
614274 28-01-18
kl. 11:00
U-10 Drenge C 2. halvdel
Pulje 1
Harlev IK
Odder Håndbold 2
Næshøjhallen
613475 28-01-18
kl. 11:55
U-12 Drenge A 2. halvdel
Pulje 1
Harlev IK
Stavtrup IF
Næshøjhallen
640547 28-01-18
kl. 12:55
U-16 Drenge A
Pulje 6
Harlev IK
Ry Håndbold
Næshøjhallen
637835 28-01-18
kl. 13:55
U-16 Piger B
Pulje 5
Harlev IK
Brædstrup Håndboldklub
Næshøjhallen
636789 28-01-18
kl. 14:55
U-16 Drenge 2. Division
Pulje 4
Harlev IK
Hellebjerg Idrætsefterskole
Næshøjhallen
613209 28-01-18
kl. 16:05
U-14 Drenge A 2. halvdel
Pulje 1
Harlev IK
Brabrand IF Håndbold
Næshøjhallen
636548 28-01-18
kl. 17:00
U-18 Drenge A
Pulje 5
Harlev IK
AGF, Århus 3
Næshøjhallen
640555 04-02-18
kl. 14:00
U-16 Drenge A
Pulje 6
Harlev IK
Ans IF
Næshøjhallen
637843 04-02-18
kl. 15:00
U-16 Piger B
Pulje 5
Harlev IK
Grauballe UGF
Næshøjhallen
636797 04-02-18
kl. 16:00
U-16 Drenge 2. Division
Pulje 4
Harlev IK
Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole
Næshøjhallen
613480 06-02-18
kl. 18:25
U-12 Drenge A 2. halvdel
Pulje 1
Harlev IK
Team Favrskov Håndbold 3
Næshøjhallen
613877 25-02-18
kl. 09:00
U-10 Pige C 2. halvdel
Pulje 2
Harlev IK 2
HEI, Skæring 4
Næshøjhallen
613787 25-02-18
kl. 09:50
U-10 Pige B 2. halvdel
Pulje 2
Harlev IK
Stavtrup IF 2
Næshøjhallen
613667 25-02-18
kl. 10:40
U-12 Drenge B 2. halvdel
Pulje 2
Harlev IK 2
Skødstrup SF 2
Næshøjhallen
613577 25-02-18
kl. 11:30
U-12 Pige B 2. halvdel
Pulje 2
Harlev IK 2
Skødstrup SF
Næshøjhallen
613547 25-02-18
kl. 12:20
U-12 Pige B 2. halvdel
Pulje 1
Harlev IK
VRI, Risskov 3
Næshøjhallen
613215 25-02-18
kl. 13:10
U-14 Drenge A 2. halvdel
Pulje 1
Harlev IK
Sabro IF
Næshøjhallen
636554 25-02-18
kl. 14:00
U-18 Drenge A
Pulje 5
Harlev IK
AIA/Lyseng
Næshøjhallen
613306 28-02-18
kl. 18:00
U-14 Pige B 2. halvdel
Pulje 2
Harlev IK
Todbjerg-Mejlby IF
Næshøjhallen
614289 04-03-18
kl. 13:00
U-10 Drenge C 2. halvdel
Pulje 1
Harlev IK
Hasle KFUM
Næshøjhallen
613346 04-03-18
kl. 13:50
U-14 Pige B 2. halvdel
Pulje 3
Harlev IK 2
VRI, Risskov 4
Næshøjhallen
613316 04-03-18
kl. 14:40
U-14 Pige B 2. halvdel
Pulje 2
Harlev IK
Stavtrup/Viby 3
Næshøjhallen
613224 04-03-18
kl. 16:30
U-14 Drenge A 2. halvdel
Pulje 1
Harlev IK
AGF, Århus 2
Næshøjhallen
636804 04-03-18
kl. 17:30
U-16 Drenge 2. Division
Pulje 4
Harlev IK
Tirstrup Idrætsefterskole
Næshøjhallen
637850 04-03-18
kl. 18:40
U-16 Piger B
Pulje 5
Harlev IK
Gødvad-ØBG
Næshøjhallen
636563 07-03-18
kl. 19:30
U-18 Drenge A
Pulje 5
Harlev IK
HA85, Hvinningdal
Næshøjhallen
613883 11-03-18
kl. 09:00
U-10 Pige C 2. halvdel
Pulje 2
Harlev IK 2
Hasle KFUM 2
Næshøjhallen
613495 11-03-18
kl. 09:50
U-12 Drenge A 2. halvdel
Pulje 1
Harlev IK
Viby IF
Næshøjhallen
613673 11-03-18
kl. 10:40
U-12 Drenge B 2. halvdel
Pulje 2
Harlev IK 2
AGF, Århus 3
Næshøjhallen
613583 11-03-18
kl. 11:30
U-12 Pige B 2. halvdel
Pulje 2
Harlev IK 2
Odder Håndbold
Næshøjhallen
613553 11-03-18
kl. 12:20
U-12 Pige B 2. halvdel
Pulje 1
Harlev IK
IK Skovbakken
Næshøjhallen
638028 11-03-18
kl. 13:10
U-12 Pige C 2. halvdel
Pulje 3
Harlev IK 3
BMI, Egelund
Næshøjhallen
613347 16-03-18
kl. 18:00
U-14 Pige B 2. halvdel
Pulje 3
Harlev IK 2
Solbjerg IF
Næshøjhallen
640568 16-03-18
kl. 19:00
U-16 Drenge A
Pulje 6
Harlev IK
Hørning Håndbold
Næshøjhallen
613317 16-03-18
kl. 20:00
U-14 Pige B 2. halvdel
Pulje 2
Harlev IK
Thorsager-Rønde IF 2
Næshøjhallen
613589 17-03-18
kl. 12:00
U-12 Pige B 2. halvdel
Pulje 2
Harlev IK 2
Brabrand IF Håndbold
Næshøjhallen
614295 18-03-18
kl. 10:00
U-10 Drenge C 2. halvdel
Pulje 1
Harlev IK
AGF, Århus 2
Næshøjhallen
613500 18-03-18
kl. 10:50
U-12 Drenge A 2. halvdel
Pulje 1
Harlev IK
BMI, Egelund
Næshøjhallen
637856 18-03-18
kl. 11:50
U-16 Piger B
Pulje 5
Harlev IK
Ikast f. S.
Næshøjhallen
636569 18-03-18
kl. 13:00
U-18 Drenge A
Pulje 5
Harlev IK
IK Skovbakken 3
Næshøjhallen
636810 20-03-18
kl. 20:05
U-16 Drenge 2. Division
Pulje 4
Harlev IK
HMI Sport, Hou
Næshøjhallen
613889 21-03-18
kl. 17:10
U-10 Pige C 2. halvdel
Pulje 2
Harlev IK 2
Viby IF
Næshøjhallen
613799 21-03-18
kl. 18:00
U-10 Pige B 2. halvdel
Pulje 2
Harlev IK
Brabrand IF Håndbold
Næshøjhallen
638034 21-03-18
kl. 18:50
U-12 Pige C 2. halvdel
Pulje 3
Harlev IK 3
Brabrand IF Håndbold 2
Næshøjhallen
613559 21-03-18
kl. 19:40
U-12 Pige B 2. halvdel
Pulje 1
Harlev IK
AGF, Århus 3
Næshøjhallen