Forside > Turneringer og resultater > Spillested > Kampprogram

Næshøjhallen (1544)

Kampprogram

Periode
Kampnr. Dato Række / Pulje Hjemmehold / Udehold Bane Resultat
767842 06-01-19
U-10 Pige B 2. halvdel
Pulje 2
Harlev IK
Team Favrskov Håndbold 2
Næshøjhallen
767872 06-01-19
U-10 Drenge C 2. halvdel
Pulje 1
Harlev IK 2
IK Skovbakken
Næshøjhallen
767962 06-01-19
U-10 Pige C 2. halvdel
Pulje 1
Harlev IK 2
HEI, Skæring 4
Næshøjhallen
768557 13-01-19
U-18 Drenge A
Pulje 6
Harlev IK
Nørre Djurs HK
Næshøjhallen
772437 13-01-19
U-16 Drenge A
Pulje 6
Harlev IK
HEI/VRI 3
Næshøjhallen
766550 13-01-19
Serie 3 Herrer 2. halvdel
Pulje 2
Harlev IK
VRI, Risskov 4
Næshøjhallen
766913 13-01-19
U-14 Drenge A 2. halvdel
Pulje 1
Harlev IK
VRI, Risskov 2
Næshøjhallen
766973 13-01-19
U-14 Drenge B 2. halvdel
Pulje 1
Harlev IK 2
Hou IF
Næshøjhallen
767123 13-01-19
U-14 Pige A 2. halvdel
Pulje 1
Harlev IK
Hammel GF 2
Næshøjhallen
767153 13-01-19
U-14 Pige A 2. halvdel
Pulje 2
Harlev IK 2
IK Skovbakken
Næshøjhallen
767303 13-01-19
U-14 Pige B 2. halvdel
Pulje 2
Harlev IK 3
VRI, Risskov 3
Næshøjhallen
767615 13-01-19
U-12 Pige C 2. halvdel
Pulje 2
Harlev IK
Hasle KFUM
Næshøjhallen
767714 20-01-19
U-10 Drenge B 2. halvdel
Pulje 2
Harlev IK
Hørning Håndbold 2
Næshøjhallen
772444 20-01-19
U-16 Drenge A
Pulje 6
Harlev IK
Ikast Håndbold 3
Næshøjhallen
767968 20-01-19
U-10 Pige C 2. halvdel
Pulje 1
Harlev IK 2
VRI, Risskov 2
Næshøjhallen
767878 20-01-19
U-10 Drenge C 2. halvdel
Pulje 1
Harlev IK 2
Brabrand IF Håndbold 2
Næshøjhallen
767848 20-01-19
U-10 Pige B 2. halvdel
Pulje 2
Harlev IK
AGF, Århus 2
Næshøjhallen
768563 27-01-19
U-18 Drenge A
Pulje 6
Harlev IK
Hammel GF
Næshøjhallen
767621 27-01-19
U-12 Pige C 2. halvdel
Pulje 2
Harlev IK
Kolt-Hasselager IF
Næshøjhallen
767309 27-01-19
U-14 Pige B 2. halvdel
Pulje 2
Harlev IK 3
Hørning Håndbold 2
Næshøjhallen
767159 27-01-19
U-14 Pige A 2. halvdel
Pulje 2
Harlev IK 2
Solbjerg IF
Næshøjhallen
767129 27-01-19
U-14 Pige A 2. halvdel
Pulje 1
Harlev IK
AGF, Århus 4
Næshøjhallen
766979 27-01-19
U-14 Drenge B 2. halvdel
Pulje 1
Harlev IK 2
HEI, Skæring 3
Næshøjhallen
766919 27-01-19
U-14 Drenge A 2. halvdel
Pulje 1
Harlev IK
AGF, Århus 2
Næshøjhallen
766556 27-01-19
Serie 3 Herrer 2. halvdel
Pulje 2
Harlev IK
Lystrup IF 2
Næshøjhallen
766562 24-02-19
Serie 3 Herrer 2. halvdel
Pulje 2
Harlev IK
Skødstrup SF
Næshøjhallen
766925 24-02-19
U-14 Drenge A 2. halvdel
Pulje 1
Harlev IK
AIA-Tranbjerg
Næshøjhallen
766985 24-02-19
U-14 Drenge B 2. halvdel
Pulje 1
Harlev IK 2
Skanderborg Håndbold 2
Næshøjhallen
767135 24-02-19
U-14 Pige A 2. halvdel
Pulje 1
Harlev IK
Stavtrup/Viby 2
Næshøjhallen
767165 24-02-19
U-14 Pige A 2. halvdel
Pulje 2
Harlev IK 2
Brabrand IF Håndbold
Næshøjhallen
767315 24-02-19
U-14 Pige B 2. halvdel
Pulje 2
Harlev IK 3
AIA-Tranbjerg
Næshøjhallen
767718 24-02-19
U-10 Drenge B 2. halvdel
Pulje 2
Harlev IK
AGF, Århus 2
Næshøjhallen
767971 24-02-19
U-10 Pige C 2. halvdel
Pulje 1
Harlev IK 2
Thorsager-Rønde IF
Næshøjhallen
767851 24-02-19
U-10 Pige B 2. halvdel
Pulje 2
Harlev IK
IF Lyseng 2
Næshøjhallen
767881 24-02-19
U-10 Drenge C 2. halvdel
Pulje 1
Harlev IK 2
Hammel GF 2
Næshøjhallen
772448 24-02-19
U-16 Drenge A
Pulje 6
Harlev IK
Ry Håndbold
Næshøjhallen
772458 03-03-19
U-16 Drenge A
Pulje 6
Harlev IK
Silkeborg-Voel KFUM
Næshøjhallen
768578 03-03-19
U-18 Drenge A
Pulje 6
Harlev IK
Randers Freja 3
Næshøjhallen
767728 03-03-19
U-10 Drenge B 2. halvdel
Pulje 2
Harlev IK
Brabrand IF Håndbold
Næshøjhallen
767636 03-03-19
U-12 Pige C 2. halvdel
Pulje 2
Harlev IK
Todbjerg-Mejlby IF
Næshøjhallen
767324 03-03-19
U-14 Pige B 2. halvdel
Pulje 2
Harlev IK 3
Team Favrskov Håndbold 4
Næshøjhallen
767174 03-03-19
U-14 Pige A 2. halvdel
Pulje 2
Harlev IK 2
IF Lyseng
Næshøjhallen
767144 03-03-19
U-14 Pige A 2. halvdel
Pulje 1
Harlev IK
Team Favrskov Håndbold 2
Næshøjhallen
766994 03-03-19
U-14 Drenge B 2. halvdel
Pulje 1
Harlev IK 2
Todbjerg-Mejlby IF 2
Næshøjhallen
766934 03-03-19
U-14 Drenge A 2. halvdel
Pulje 1
Harlev IK
TMG, Mårslet
Næshøjhallen
766571 03-03-19
Serie 3 Herrer 2. halvdel
Pulje 2
Harlev IK
JAI, Århus 4
Næshøjhallen
767977 10-03-19
U-10 Pige C 2. halvdel
Pulje 1
Harlev IK 2
Hørning Håndbold
Næshøjhallen
767887 10-03-19
U-10 Drenge C 2. halvdel
Pulje 1
Harlev IK 2
Viby IF
Næshøjhallen
767857 10-03-19
U-10 Pige B 2. halvdel
Pulje 2
Harlev IK
VRI, Risskov
Næshøjhallen
767863 17-03-19
U-10 Pige B 2. halvdel
Pulje 2
Harlev IK
Odder Håndbold
Næshøjhallen
767893 17-03-19
U-10 Drenge C 2. halvdel
Pulje 1
Harlev IK 2
Team Favrskov Håndbold 2
Næshøjhallen
767983 17-03-19
U-10 Pige C 2. halvdel
Pulje 1
Harlev IK 2
Hasle KFUM
Næshøjhallen
772459 17-03-19
U-16 Drenge A
Pulje 6
Harlev IK
Sabro IF
Næshøjhallen
767729 17-03-19
U-10 Drenge B 2. halvdel
Pulje 2
Harlev IK
Skødstrup SF
Næshøjhallen
767642 24-03-19
U-12 Pige C 2. halvdel
Pulje 2
Harlev IK
AIA-Tranbjerg
Næshøjhallen
767180 24-03-19
U-14 Pige A 2. halvdel
Pulje 2
Harlev IK 2
Odder Håndbold 2
Næshøjhallen
767330 24-03-19
U-14 Pige B 2. halvdel
Pulje 2
Harlev IK 3
Odder Håndbold 3
Næshøjhallen
766940 24-03-19
U-14 Drenge A 2. halvdel
Pulje 1
Harlev IK
Team Favrskov Håndbold 2
Næshøjhallen
767000 24-03-19
U-14 Drenge B 2. halvdel
Pulje 1
Harlev IK 2
IK Skovbakken
Næshøjhallen
767150 24-03-19
U-14 Pige A 2. halvdel
Pulje 1
Harlev IK
HEI, Skæring 2
Næshøjhallen
768584 24-03-19
U-18 Drenge A
Pulje 6
Harlev IK
Kjellerup Håndbold Klub
Næshøjhallen