Forside > Turneringer og resultater > Spillested > Kampprogram

Søften Kultur- og Idrætscenter (1548)

Kampprogram

Periode
Kampnr. Dato Række / Pulje Hjemmehold / Udehold Bane Resultat
783913 20-02-19
kl. 18:45
U-14 Drenge 2. div.
Pulje 5
Team Favrskov Håndbold
Todbjerg-Mejlby IF
Søften Kultur- og Idrætscenter, hal 1
770041 23-02-19
kl. 11:45
Jyllandsserien Damer
Pulje 4
Team Favrskov Håndbold
Ørum Idrætsforening
Søften Kultur- og Idrætscenter, hal 1
772089 23-02-19
kl. 13:00
U-16 Drenge 1. Division B
Pulje 2
Team Favrskov Håndbold
AGF-Viby
Søften Kultur- og Idrætscenter, hal 1
767850 23-02-19
kl. 14:20
U-10 Pige B 2. halvdel
Pulje 2
Team Favrskov Håndbold 2
Odder Håndbold
Søften Kultur- og Idrætscenter, hal 1
685575 23-02-19
kl. 15:30
3. Division Herrer
Pulje 3
Team Favrskov Håndbold
Hasle KFUM
Søften Kultur- og Idrætscenter, hal 1
766473 23-02-19
kl. 17:00
Serie 2 Herrer 2. halvdel
Pulje 1
Team Favrskov Håndbold 2
Todbjerg-Mejlby IF 2
Søften Kultur- og Idrætscenter, hal 1
768060 24-02-19
kl. 09:30
U-10 Pige C 2. halvdel
Pulje 4
Team Favrskov Håndbold 4
Odder Håndbold 2
Søften Kultur- og Idrætscenter, hal 2
767821 24-02-19
kl. 10:15
U-10 Pige B 2. halvdel
Pulje 1
Team Favrskov Håndbold
Solbjerg IF
Søften Kultur- og Idrætscenter, hal 2
768030 24-02-19
kl. 11:00
U-10 Pige C 2. halvdel
Pulje 3
Team Favrskov Håndbold 3
IK Skovbakken
Søften Kultur- og Idrætscenter, hal 2
767286 24-02-19
kl. 11:45
U-14 Pige B 2. halvdel
Pulje 1
Team Favrskov Håndbold 3
Todbjerg-Mejlby IF
Søften Kultur- og Idrætscenter, hal 2
776970 24-02-19
kl. 13:45
U-18 Pige A
Pulje 4
Team Favrskov Håndbold 3
Tjørring Idrætsf.
Søften Kultur- og Idrætscenter, hal 2
766926 24-02-19
kl. 14:45
U-14 Drenge A 2. halvdel
Pulje 1
Team Favrskov Håndbold 2
TMG, Mårslet
Søften Kultur- og Idrætscenter, hal 2
792206 28-02-19
kl. 20:30
Santander Cup - LP Herrer, 5. runde
Pulje 1
Team Favrskov Håndbold, 3. Div.
IK Skovbakken, 2. Div.
Søften Kultur- og Idrætscenter, hal 2
776979 02-03-19
kl. 12:00
U-18 Pige A
Pulje 4
Team Favrskov Håndbold 3
IK Skovbakken
Søften Kultur- og Idrætscenter, hal 1
777040 02-03-19
kl. 13:00
U-18 Pige A
Pulje 6
Team Favrskov Håndbold 2
Egebjerg IF
Søften Kultur- og Idrætscenter, hal 1
768278 02-03-19
kl. 14:00
U-18 Drenge 2. Division
Pulje 3
Team Favrskov Håndbold
IK Skovbakken
Søften Kultur- og Idrætscenter, hal 1
766483 02-03-19
kl. 17:00
Serie 2 Herrer 2. halvdel
Pulje 1
Team Favrskov Håndbold 2
Viby IF 2
Søften Kultur- og Idrætscenter, hal 1
767381 05-03-19
kl. 18:15
U-12 Drenge C 2. halvdel
Pulje 1
Team Favrskov Håndbold 4
Hørning Håndbold 2
Søften Kultur- og Idrætscenter, hal 1
685587 05-03-19
kl. 20:30
3. Division Herrer
Pulje 3
Team Favrskov Håndbold
Todbjerg-Mejlby IF
Søften Kultur- og Idrætscenter, hal 1
766936 06-03-19
kl. 18:45
U-14 Drenge A 2. halvdel
Pulje 1
Team Favrskov Håndbold 2
VRI, Risskov 2
Søften Kultur- og Idrætscenter, hal 1
767451 07-03-19
kl. 17:00
U-12 Pige A 2. halvdel
Pulje 1
Team Favrskov Håndbold
VRI, Risskov 3
Søften Kultur- og Idrætscenter, hal 1
767694 10-03-19
kl. 10:25
U-10 Drenge B 2. halvdel
Pulje 1
Team Favrskov Håndbold
Stavtrup IF 2
Søften Kultur- og Idrætscenter, hal 1
767827 10-03-19
kl. 11:20
U-10 Pige B 2. halvdel
Pulje 1
Team Favrskov Håndbold
Hammel GF 2
Søften Kultur- og Idrætscenter, hal 1
767885 10-03-19
kl. 12:15
U-10 Drenge C 2. halvdel
Pulje 1
Team Favrskov Håndbold 2
Brabrand IF Håndbold 2
Søften Kultur- og Idrætscenter, hal 1
767663 10-03-19
kl. 13:00
U-12 Pige C 2. halvdel
Pulje 3
Team Favrskov Håndbold 3
Skødstrup SF 2
Søften Kultur- og Idrætscenter, hal 1
781110 10-03-19
kl. 14:00
U-12 Drenge AA
Pulje 2
Team Favrskov Håndbold
Søndermarkens IK
Søften Kultur- og Idrætscenter, hal 1
767081 10-03-19
kl. 15:10
U-12 Drenge A 2. halvdel
Pulje 1
Team Favrskov Håndbold 2
Skødstrup SF
Søften Kultur- og Idrætscenter, hal 1
768269 10-03-19
kl. 16:10
U-18 Drenge 2. Division
Pulje 3
Team Favrskov Håndbold
Århus Håndbold 2
Søften Kultur- og Idrætscenter, hal 1
772095 10-03-19
kl. 11:00
U-16 Drenge 1. Division B
Pulje 2
Team Favrskov Håndbold
HF Mors / Skyum 2
Søften Kultur- og Idrætscenter, hal 2
767321 10-03-19
kl. 12:15
U-14 Pige B 2. halvdel
Pulje 2
Team Favrskov Håndbold 4
AIA-Tranbjerg
Søften Kultur- og Idrætscenter, hal 2
783633 10-03-19
kl. 13:10
U-14 Piger 2. div.
Pulje 5
Team Favrskov Håndbold
Vivild IF
Søften Kultur- og Idrætscenter, hal 2
767141 10-03-19
kl. 14:20
U-14 Pige A 2. halvdel
Pulje 1
Team Favrskov Håndbold 2
Stavtrup/Viby 2
Søften Kultur- og Idrætscenter, hal 2
778798 10-03-19
kl. 15:15
U-18 Pige 1. Division
Pulje 1
Team Favrskov Håndbold
Aars HK
Søften Kultur- og Idrætscenter, hal 2
770047 10-03-19
kl. 16:30
Jyllandsserien Damer
Pulje 4
Team Favrskov Håndbold
Kjellerup Håndbold Klub
Søften Kultur- og Idrætscenter, hal 2
767457 14-03-19
kl. 17:00
U-12 Pige A 2. halvdel
Pulje 1
Team Favrskov Håndbold
AGF, Århus
Søften Kultur- og Idrætscenter, hal 1
685605 14-03-19
kl. 20:30
3. Division Herrer
Pulje 3
Team Favrskov Håndbold
Hørning Håndbold
Søften Kultur- og Idrætscenter, hal 2
767700 17-03-19
kl. 10:00
U-10 Drenge B 2. halvdel
Pulje 1
Team Favrskov Håndbold
TMG, Mårslet
Søften Kultur- og Idrætscenter, hal 1
767833 17-03-19
kl. 10:45
U-10 Pige B 2. halvdel
Pulje 1
Team Favrskov Håndbold
CHK, Aarhus 2
Søften Kultur- og Idrætscenter, hal 1
767861 17-03-19
kl. 11:30
U-10 Pige B 2. halvdel
Pulje 2
Team Favrskov Håndbold 2
AGF, Århus 2
Søften Kultur- og Idrætscenter, hal 1
767922 17-03-19
kl. 12:15
U-10 Drenge C 2. halvdel
Pulje 2
Team Favrskov Håndbold 3
VRI, Risskov 3
Søften Kultur- og Idrætscenter, hal 1
768041 17-03-19
kl. 13:00
U-10 Pige C 2. halvdel
Pulje 3
Team Favrskov Håndbold 3
tst, Tilst
Søften Kultur- og Idrætscenter, hal 1
770053 17-03-19
kl. 14:00
Jyllandsserien Damer
Pulje 4
Team Favrskov Håndbold
Asmild FH
Søften Kultur- og Idrætscenter, hal 1
766484 17-03-19
kl. 15:15
Serie 2 Herrer 2. halvdel
Pulje 1
Team Favrskov Håndbold 2
CHK, Aarhus 2
Søften Kultur- og Idrætscenter, hal 1
766911 17-03-19
kl. 16:30
Serie 4 Damer 2. halvdel
Pulje 1
Team Favrskov Håndbold 3
CHK, Aarhus 7
Søften Kultur- og Idrætscenter, hal 1
767462 17-03-19
kl. 12:00
U-12 Pige A 2. halvdel
Pulje 1
Team Favrskov Håndbold
Skødstrup SF
Søften Kultur- og Idrætscenter, hal 2
783924 17-03-19
kl. 13:00
U-14 Drenge 2. div.
Pulje 5
Team Favrskov Håndbold
ØBG Silkeborg 2
Søften Kultur- og Idrætscenter, hal 2
767297 17-03-19
kl. 14:00
U-14 Pige B 2. halvdel
Pulje 1
Team Favrskov Håndbold 3
Sabro IF
Søften Kultur- og Idrætscenter, hal 2
766937 17-03-19
kl. 15:00
U-14 Drenge A 2. halvdel
Pulje 1
Team Favrskov Håndbold 2
AIA-Tranbjerg
Søften Kultur- og Idrætscenter, hal 2
767583 21-03-19
kl. 16:45
U-12 Pige B 2. halvdel
Pulje 3
Team Favrskov Håndbold 2
HEI, Skæring 3
Søften Kultur- og Idrætscenter, hal 2
767896 24-03-19
kl. 11:00
U-10 Drenge C 2. halvdel
Pulje 1
Team Favrskov Håndbold 2
Hammel GF 2
Søften Kultur- og Idrætscenter, hal 1
767392 24-03-19
kl. 11:45
U-12 Drenge C 2. halvdel
Pulje 1
Team Favrskov Håndbold 4
Kolt-Hasselager IF
Søften Kultur- og Idrætscenter, hal 1
767674 24-03-19
kl. 12:30
U-12 Pige C 2. halvdel
Pulje 3
Team Favrskov Håndbold 3
IK Skovbakken 2
Søften Kultur- og Idrætscenter, hal 1
767211 24-03-19
kl. 13:15
U-12 Drenge B 2. halvdel
Pulje 1
Team Favrskov Håndbold 3
Hammel GF
Søften Kultur- og Idrætscenter, hal 1
777046 24-03-19
kl. 14:00
U-18 Pige A
Pulje 6
Team Favrskov Håndbold 2
Torsted HK
Søften Kultur- og Idrætscenter, hal 1
768284 24-03-19
kl. 15:00
U-18 Drenge 2. Division
Pulje 3
Team Favrskov Håndbold
AGF, Århus 2
Søften Kultur- og Idrætscenter, hal 1
776985 24-03-19
kl. 16:15
U-18 Pige A
Pulje 4
Team Favrskov Håndbold 3
Brabrand IF Håndbold
Søften Kultur- og Idrætscenter, hal 1
783644 24-03-19
kl. 11:00
U-14 Piger 2. div.
Pulje 5
Team Favrskov Håndbold
VRI, Risskov 2
Søften Kultur- og Idrætscenter, hal 2
781121 24-03-19
kl. 12:00
U-12 Drenge AA
Pulje 2
Team Favrskov Håndbold
Nordthy IF
Søften Kultur- og Idrætscenter, hal 2
767152 24-03-19
kl. 13:00
U-14 Pige A 2. halvdel
Pulje 1
Team Favrskov Håndbold 2
AGF, Århus 4
Søften Kultur- og Idrætscenter, hal 2
767092 24-03-19
kl. 14:00
U-12 Drenge A 2. halvdel
Pulje 1
Team Favrskov Håndbold 2
Viby IF
Søften Kultur- og Idrætscenter, hal 2
767332 24-03-19
kl. 14:45
U-14 Pige B 2. halvdel
Pulje 2
Team Favrskov Håndbold 4
Hørning Håndbold 2
Søften Kultur- og Idrætscenter, hal 2
685599 29-03-19
kl. 19:00
3. Division Herrer
Pulje 3
Team Favrskov Håndbold
Brabrand IF Håndbold 2
Søften Kultur- og Idrætscenter, hal 1