Forside > Turneringer og resultater > Spillested > Kampprogram

Skæringhallen A (1564)

Kampprogram

Periode
Kampnr. Dato Række / Pulje Hjemmehold / Udehold Bane Resultat
614416 21-02-18
kl. 18:00
U-10 Drenge C 2. halvdel
Pulje 5 (U8)
HEI, Skæring (U8)
Stjær BK (U8)
Skæringhallen A
638080 21-02-18
kl. 19:00
U-14 Pige 1. Division A
Pulje 2
HEI, Skæring
ØHK Hedensted
Skæringhallen A
613025 22-02-18
kl. 20:45
Serie 3 Damer 2. halvdel
Pulje 3
HEI, Skæring 2
CHK, Aarhus 6
Skæringhallen A
614660 23-02-18
kl. 18:40
U-10 Drenge AA
Pulje 2
HEI, Skæring
Kolding IF
Skæringhallen A
614310 25-02-18
kl. 10:10
U-10 Drenge C 2. halvdel
Pulje 2
HEI, Skæring 3
Hammel GF 3
Skæringhallen A
613607 25-02-18
kl. 11:00
U-12 Pige B 2. halvdel
Pulje 3
HEI, Skæring 2
Skødstrup SF 2
Skæringhallen A
613727 25-02-18
kl. 11:50
U-10 Pige A 2. halvdel
Pulje 1
HEI, Skæring
Stavtrup IF
Skæringhallen A
614160 25-02-18
kl. 12:40
U-10 Drenge A 2. halvdel
Pulje 1
HEI, Skæring 2
TMG, Mårslet
Skæringhallen A
638201 25-02-18
kl. 13:40
U-14 Piger 2. div.
Pulje 4
HEI, Skæring 2
AGF, Århus 2
Skæringhallen A
613335 25-02-18
kl. 14:45
U-14 Pige B 2. halvdel
Pulje 3
HEI, Skæring 3
Solbjerg IF
Skæringhallen A
613246 25-02-18
kl. 15:45
U-14 Drenge A 2. halvdel
Pulje 2
HEI, Skæring 3
Viby IF 2
Skæringhallen A
612663 25-02-18
kl. 16:45
Serie 2 Herrer 2. halvdel
Pulje 1
HEI, Skæring 4
BMI, Egelund
Skæringhallen A
614035 28-02-18
kl. 18:00
U-10 Pige C 2. halvdel
Pulje 7 (U8)
HEI, Skæring (U8)
IF Lyseng (U8)
Skæringhallen A
614319 03-03-18
kl. 13:15
U-10 Drenge C 2. halvdel
Pulje 2
HEI, Skæring 3
Team Favrskov Håndbold 3
Skæringhallen A
614165 03-03-18
kl. 14:00
U-10 Drenge A 2. halvdel
Pulje 1
HEI, Skæring 2
Todbjerg-Mejlby IF
Skæringhallen A
613491 03-03-18
kl. 14:50
U-12 Drenge A 2. halvdel
Pulje 1
HEI, Skæring
Stjær BK
Skæringhallen A
638089 03-03-18
kl. 15:45
U-14 Pige 1. Division A
Pulje 2
HEI, Skæring
Bording KFUM
Skæringhallen A
613946 04-03-18
kl. 11:45
U-10 Pige C 2. halvdel
Pulje 4
HEI, Skæring 5
Lystrup IF
Skæringhallen A
637611 04-03-18
kl. 12:30
U-16 Pige A
Pulje 7
HEI/VRI 4
Virklund Boldklub
Skæringhallen A
612672 04-03-18
kl. 13:40
Serie 2 Herrer 2. halvdel
Pulje 1
HEI, Skæring 4
AGF, Århus 3
Skæringhallen A
630413 04-03-18
kl. 15:00
U-18 Drenge 1. Division
Pulje 2
Århus Håndbold 2
Fredericia-Trelde
Skæringhallen A
630622 04-03-18
kl. 16:10
U-14 Drenge 1. Division A
Pulje 2
HEI, Skæring
UH Esbjerg
Skæringhallen A
531562 04-03-18
kl. 18:00
1. Division Herrer
Pulje 1
HEI, Skæring
Otterup HK
Skæringhallen A
534502 04-03-18
kl. 19:30
2. Division Herrer
Pulje 2
HEI, Skæring 2
HK Give Fremad
Skæringhallen A
630772 06-03-18
kl. 18:00
U-14 Drenge 1. Division B
Pulje 2
HEI, Skæring 2
Sejs-Svejbæk IF
Skæringhallen A
631190 07-03-18
kl. 19:10
U-18 Pige 1. Division
Pulje 2
Aarhus United
Ikast Håndbold
Skæringhallen A
636112 08-03-18
kl. 20:45
Jyllandsserien Damer
Pulje 4
HEI, Skæring
Hornslet IF 2
Skæringhallen A
612700 10-03-18
kl. 13:20
Serie 2 Herrer 2. halvdel
Pulje 2
HEI, Skæring 3
Århus Fremad
Skæringhallen A
636122 10-03-18
kl. 14:30
Jyllandsserien Damer
Pulje 4
HEI, Skæring
Kristrup Boldklub 3
Skæringhallen A
613031 10-03-18
kl. 15:45
Serie 3 Damer 2. halvdel
Pulje 3
HEI, Skæring 2
AGF, Århus 4
Skæringhallen A
613822 11-03-18
kl. 10:10
U-10 Pige B 2. halvdel
Pulje 3
HEI, Skæring 3
Team Favrskov Håndbold 3
Skæringhallen A
613450 11-03-18
kl. 11:00
U-12 Pige A 2. halvdel
Pulje 1
HEI, Skæring
Viby IF
Skæringhallen A
635372 11-03-18
kl. 12:15
U-16 Pige 1. Division
Pulje 1
HEI/VRI 2
Lystrup/Skovbakken
Skæringhallen A
635402 11-03-18
kl. 13:30
U-16 Pige 1. Division
Pulje 2
HEI/VRI
EliteHåndbold Aalborg Ungdom
Skæringhallen A
630468 11-03-18
kl. 14:50
U-16 Drenge 1. Division
Pulje 2
HEI/VRI
Ikast Håndbold
Skæringhallen A
630380 11-03-18
kl. 17:40
U-18 Drenge 1. Division
Pulje 1
Århus Håndbold
TTH Holstebro 2
Skæringhallen A
613733 14-03-18
kl. 18:00
U-10 Pige A 2. halvdel
Pulje 1
HEI, Skæring
tst, Tilst
Skæringhallen A
630628 15-03-18
kl. 19:30
U-14 Drenge 1. Division A
Pulje 2
HEI, Skæring
Fredericia HK 1990
Skæringhallen A
636133 15-03-18
kl. 20:35
Jyllandsserien Damer
Pulje 4
HEI, Skæring
IK Skovbakken 3
Skæringhallen A
612678 16-03-18
kl. 18:45
Serie 2 Herrer 2. halvdel
Pulje 1
HEI, Skæring 4
Odder Håndbold 3
Skæringhallen A
614041 17-03-18
kl. 13:15
U-10 Pige C 2. halvdel
Pulje 7 (U8)
HEI, Skæring (U8)
Odder Håndbold (U8)
Skæringhallen A
613350 17-03-18
kl. 14:00
U-14 Pige B 2. halvdel
Pulje 3
HEI, Skæring 3
Harlev IK 2
Skæringhallen A
638095 17-03-18
kl. 15:00
U-14 Pige 1. Division A
Pulje 2
HEI, Skæring
Mejdal-Halgård
Skæringhallen A
613501 18-03-18
kl. 10:30
U-12 Drenge A 2. halvdel
Pulje 1
HEI, Skæring
AGF, Århus 2
Skæringhallen A
635383 18-03-18
kl. 11:30
U-16 Pige 1. Division
Pulje 1
HEI/VRI 2
Viborg HK
Skæringhallen A
614675 18-03-18
kl. 13:00
U-10 Drenge AA
Pulje 2
HEI, Skæring
Ry Håndbold
Skæringhallen A
640539 18-03-18
kl. 14:45
U-16 Drenge A
Pulje 5
HEI/VRI 2
AGF-Viby 4
Skæringhallen A
630778 18-03-18
kl. 16:10
U-14 Drenge 1. Division B
Pulje 2
HEI, Skæring 2
Hammel GF
Skæringhallen A
531575 18-03-18
kl. 18:00
1. Division Herrer
Pulje 1
HEI, Skæring
Frederikshavn FI
Skæringhallen A
613037 21-03-18
kl. 18:00
Serie 3 Damer 2. halvdel
Pulje 3
HEI, Skæring 2
Team Oops Håndbold, Århus 2
Skæringhallen A
630479 22-03-18
kl. 19:30
U-16 Drenge 1. Division
Pulje 2
HEI/VRI
Skjern Håndbold
Skæringhallen A
630399 23-03-18
kl. 19:30
U-18 Drenge 1. Division
Pulje 2
Århus Håndbold 2
TM Tønder Håndbold
Skæringhallen A
613768 24-03-18
kl. 13:15
U-10 Pige B 2. halvdel
Pulje 1
HEI, Skæring 2
BMI, Egelund
Skæringhallen A
613828 24-03-18
kl. 14:00
U-10 Pige B 2. halvdel
Pulje 3
HEI, Skæring 3
Hasle KFUM
Skæringhallen A
613888 24-03-18
kl. 14:50
U-10 Pige C 2. halvdel
Pulje 2
HEI, Skæring 4
Hasle KFUM 2
Skæringhallen A
613947 24-03-18
kl. 15:40
U-10 Pige C 2. halvdel
Pulje 4
HEI, Skæring 5
ST70, Trige
Skæringhallen A
613619 25-03-18
kl. 13:10
U-12 Pige B 2. halvdel
Pulje 3
HEI, Skæring 2
Todbjerg-Mejlby IF
Skæringhallen A
613257 25-03-18
kl. 14:00
U-14 Drenge A 2. halvdel
Pulje 2
HEI, Skæring 3
BMI - Odder Alliancen 2
Skæringhallen A
638212 25-03-18
kl. 15:00
U-14 Piger 2. div.
Pulje 4
HEI, Skæring 2
Brabrand IF Håndbold
Skæringhallen A
612706 25-03-18
kl. 16:00
Serie 2 Herrer 2. halvdel
Pulje 2
HEI, Skæring 3
Hasle KFUM 2
Skæringhallen A
534520 25-03-18
kl. 17:30
2. Division Herrer
Pulje 2
HEI, Skæring 2
SUS Nyborg
Skæringhallen A
531587 28-03-18
kl. 19:30
1. Division Herrer
Pulje 1
HEI, Skæring
Odder Håndbold
Skæringhallen A
630414 04-04-18
kl. 19:10
U-18 Drenge 1. Division
Pulje 2
Århus Håndbold 2
BBI Saxburg
Skæringhallen A
630386 05-04-18
kl. 19:30
U-18 Drenge 1. Division
Pulje 1
Århus Håndbold
Bjerringbro-Silkeborg 2
Skæringhallen A