Forside > Turneringer og resultater > Spillested > Kampprogram

Skæringhallen A (1564)

Kampprogram

Periode
Kampnr. Dato Række / Pulje Hjemmehold / Udehold Bane Resultat
767107 20-02-19
kl. 17:30
U-12 Drenge A 2. halvdel
Pulje 2
HEI, Skæring 2
Brabrand IF Håndbold
Skæringhallen A
767136 20-02-19
kl. 18:20
U-14 Pige A 2. halvdel
Pulje 1
HEI, Skæring 2
Team Favrskov Håndbold 2
Skæringhallen A
766354 20-02-19
kl. 19:15
Serie 1 Herrer 2. halvdel
Pulje 1
HEI, Skæring 3
Hasle KFUM 2
Skæringhallen A
791019 22-02-19
kl. 18:00
Jydsk Pokalturnering Ungdom U-14 Piger 4. runde
Pulje 1
HEI, Skæring A
AGF, Århus 2.Div
Skæringhallen A
766472 22-02-19
kl. 19:00
Serie 2 Herrer 2. halvdel
Pulje 1
HEI, Skæring 4
CHK, Aarhus 2
Skæringhallen A
779680 23-02-19
kl. 13:20
U-16 Pige 1. Division B
Pulje 2
HEI/VRI 2
Sønderjyske Ungdom
Skæringhallen A
770540 23-02-19
kl. 14:50
U-18 Drenge Liga
Pulje 1
Århus Håndbold
Skanderborg Håndbold
Skæringhallen A
767788 24-02-19
kl. 09:50
U-10 Pige A 2. halvdel
Pulje 1
HEI, Skæring 3
IF Lyseng
Skæringhallen A
770830 24-02-19
kl. 10:50
U-14 Pige 1. Division B
Pulje 2
HEI, Skæring
Mors Håndbold
Skæringhallen A
788633 24-02-19
kl. 11:50
U-16 Drenge A
Pulje 5
HEI/VRI 2
IF Mols
Skæringhallen A
780431 24-02-19
kl. 13:00
U-16 Pige B
Pulje 5
HEI/VRI 4
IF Mols
Skæringhallen A
785055 24-02-19
kl. 14:00
U-10 Piger AA
Pulje 2
HEI, Skæring
Ry Håndbold
Skæringhallen A
772010 24-02-19
kl. 15:00
U-16 Drenge 1. Division A
Pulje 1
HEI/VRI
Herning f. H.
Skæringhallen A
769140 24-02-19
kl. 16:10
U-14 Drenge 1. Division A
Pulje 1
HEI, Skæring
Rødekro-Aabenraa Håndbold
Skæringhallen A
676138 24-02-19
kl. 18:00
1. Division Herrer
Pulje 1
HEI, Skæring
HC Odense - Herrer
Skæringhallen A
686103 24-02-19
kl. 19:30
3. Division Damer
Pulje 3
HEI, Skæring
Århus Fremad
Skæringhallen A
767569 27-02-19
kl. 17:15
U-12 Pige B 2. halvdel
Pulje 3
HEI, Skæring 3
Solbjerg IF
Skæringhallen A
767146 27-02-19
kl. 18:00
U-14 Pige A 2. halvdel
Pulje 1
HEI, Skæring 2
Hammel GF 2
Skæringhallen A
783921 27-02-19
kl. 18:50
U-14 Drenge 2. div.
Pulje 5
HEI, Skæring 2
Todbjerg-Mejlby IF
Skæringhallen A
770570 27-02-19
kl. 20:00
U-18 Pige Liga
Pulje 1
Aarhus United
Randers HK
Skæringhallen A
767980 03-03-19
kl. 12:00
U-10 Pige C 2. halvdel
Pulje 1
HEI, Skæring 4
Harlev IK 2
Skæringhallen A
769150 03-03-19
kl. 12:50
U-14 Drenge 1. Division A
Pulje 1
HEI, Skæring
Ribe HK
Skæringhallen A
686115 03-03-19
kl. 14:00
3. Division Damer
Pulje 3
HEI, Skæring
AGF, Århus 2
Skæringhallen A
770580 03-03-19
kl. 15:30
U-18 Pige Liga
Pulje 1
Aarhus United
Silkeborg-Voel KFUM
Skæringhallen A
684794 03-03-19
kl. 17:00
2. Division Herrer
Pulje 1
HEI, Skæring 2
Viborg HK
Skæringhallen A
770840 03-03-19
kl. 18:30
U-14 Pige 1. Division B
Pulje 2
HEI, Skæring
Bjerringbro FH
Skæringhallen A
766481 03-03-19
kl. 19:30
Serie 2 Herrer 2. halvdel
Pulje 1
HEI, Skæring 4
Todbjerg-Mejlby IF 2
Skæringhallen A
791986 05-03-19
kl. 20:45
Santander Cup - LP Damer, 5. runde
Pulje 1
HEI, Skæring, 3. Div.
SønderjyskE, 1. Div.
Skæringhallen A
767794 06-03-19
kl. 18:00
U-10 Pige A 2. halvdel
Pulje 1
HEI, Skæring 3
Hammel GF
Skæringhallen A
767693 06-03-19
kl. 18:45
U-10 Drenge B 2. halvdel
Pulje 1
HEI, Skæring 2
BMI, Egelund
Skæringhallen A
767790 09-03-19
kl. 13:15
U-10 Pige A 2. halvdel
Pulje 1
HEI, Skæring 2
Hammel GF
Skæringhallen A
767791 09-03-19
kl. 14:00
U-10 Pige A 2. halvdel
Pulje 1
HEI, Skæring 3
TMG, Mårslet
Skæringhallen A
776977 09-03-19
kl. 14:50
U-18 Pige A
Pulje 4
HEI, Skæring 2
Brabrand IF Håndbold
Skæringhallen A
781171 10-03-19
kl. 10:40
U-12 Drenge AA
Pulje 4
HEI, Skæring
AGF, Århus
Skæringhallen A
780945 10-03-19
kl. 11:40
U-12 Pige AA
Pulje 3
HEI, Skæring
Hammel GF
Skæringhallen A
767575 10-03-19
kl. 12:40
U-12 Pige B 2. halvdel
Pulje 3
HEI, Skæring 3
IK Skovbakken
Skæringhallen A
766992 10-03-19
kl. 13:30
U-14 Drenge B 2. halvdel
Pulje 1
HEI, Skæring 3
IK Skovbakken
Skæringhallen A
767603 10-03-19
kl. 14:20
U-12 Pige C 2. halvdel
Pulje 1
HEI, Skæring 4
tst, Tilst 2
Skæringhallen A
767754 10-03-19
kl. 15:15
U-10 Drenge B 2. halvdel
Pulje 3
HEI, Skæring 3
Stavtrup IF 3
Skæringhallen A
767947 10-03-19
kl. 16:10
U-10 Drenge C 2. halvdel
Pulje 3
HEI, Skæring 4
Sabro IF
Skæringhallen A
676152 10-03-19
kl. 18:00
1. Division Herrer
Pulje 1
HEI, Skæring
Ajax København
Skæringhallen A
686085 12-03-19
kl. 20:40
3. Division Damer
Pulje 3
HEI, Skæring
Viby IF
Skæringhallen A
767147 13-03-19
kl. 18:10
U-14 Pige A 2. halvdel
Pulje 1
HEI, Skæring 2
Stavtrup/Viby 2
Skæringhallen A
770841 13-03-19
kl. 19:10
U-14 Pige 1. Division B
Pulje 2
HEI, Skæring
Ikast KFUM
Skæringhallen A
766360 13-03-19
kl. 20:10
Serie 1 Herrer 2. halvdel
Pulje 1
HEI, Skæring 3
Stavtrup IF
Skæringhallen A
767760 15-03-19
kl. 17:40
U-10 Drenge B 2. halvdel
Pulje 3
HEI, Skæring 3
VRI, Risskov 2
Skæringhallen A
767953 15-03-19
kl. 18:30
U-10 Drenge C 2. halvdel
Pulje 3
HEI, Skæring 4
Todbjerg-Mejlby IF
Skæringhallen A
766366 15-03-19
kl. 19:20
Serie 1 Herrer 2. halvdel
Pulje 1
HEI, Skæring 3
Hørning Håndbold 2
Skæringhallen A
772746 16-03-19
kl. 14:15
U-16 Drenge B
Pulje 5
HEI/VRI 3
Vivild IF
Skæringhallen A
769151 16-03-19
kl. 15:20
U-14 Drenge 1. Division A
Pulje 1
HEI, Skæring
Team Haderslev-Vojens
Skæringhallen A
780172 16-03-19
kl. 16:25
U-16 Pige A
Pulje 6
HEI/VRI 3
Vorup FB 4
Skæringhallen A
780443 16-03-19
kl. 17:30
U-16 Pige B
Pulje 5
HEI/VRI 4
Romalt Håndbold
Skæringhallen A
767981 17-03-19
kl. 09:40
U-10 Pige C 2. halvdel
Pulje 1
HEI, Skæring 4
VRI, Risskov 2
Skæringhallen A
767581 17-03-19
kl. 10:30
U-12 Pige B 2. halvdel
Pulje 3
HEI, Skæring 3
Thorsager-Rønde IF
Skæringhallen A
767549 17-03-19
kl. 11:20
U-12 Pige B 2. halvdel
Pulje 2
HEI, Skæring 2
BMI, Egelund
Skæringhallen A
767805 17-03-19
kl. 12:10
U-10 Pige A 2. halvdel
Pulje 1
HEI, Skæring 2
CHK, Aarhus
Skæringhallen A
767119 17-03-19
kl. 13:00
U-12 Drenge A 2. halvdel
Pulje 2
HEI, Skæring 2
TMG, Mårslet
Skæringhallen A
781177 17-03-19
kl. 13:50
U-12 Drenge AA
Pulje 4
HEI, Skæring
Tinglev Lundtoft IF
Skæringhallen A
785067 17-03-19
kl. 15:00
U-10 Piger AA
Pulje 2
HEI, Skæring
Gødvad GIF
Skæringhallen A
766998 17-03-19
kl. 16:00
U-14 Drenge B 2. halvdel
Pulje 1
HEI, Skæring 3
Harlev IK 2
Skæringhallen A
686133 17-03-19
kl. 17:00
3. Division Damer
Pulje 3
HEI, Skæring
CHK, Aarhus
Skæringhallen A
684812 17-03-19
kl. 18:30
2. Division Herrer
Pulje 1
HEI, Skæring 2
Skive fH 2
Skæringhallen A
770551 19-03-19
kl. 19:00
U-18 Drenge Liga
Pulje 1
Århus Håndbold
Aalborg Håndbold
Skæringhallen A
785061 20-03-19
kl. 18:10
U-10 Piger AA
Pulje 2
HEI, Skæring
AGF, Århus
Skæringhallen A
783927 20-03-19
kl. 19:15
U-14 Drenge 2. div.
Pulje 5
HEI, Skæring 2
Team Favrskov Håndbold
Skæringhallen A
768285 22-03-19
kl. 19:00
U-18 Drenge 2. Division
Pulje 3
Århus Håndbold 2
AIA/Lyseng
Skæringhallen A
779905 23-03-19
kl. 13:20
U-16 Pige Liga
Pulje 1
HEI/VRI
Skanderborg Håndbold
Skæringhallen A
778837 23-03-19
kl. 14:45
U-18 Pige 1. Division
Pulje 2
HEI, Skæring
TTH Holstebro Ungdom
Skæringhallen A
767614 24-03-19
kl. 11:45
U-12 Pige C 2. halvdel
Pulje 1
HEI, Skæring 4
Lystrup IF 2
Skæringhallen A
767704 24-03-19
kl. 12:40
U-10 Drenge B 2. halvdel
Pulje 1
HEI, Skæring 2
Team Favrskov Håndbold
Skæringhallen A
767494 24-03-19
kl. 13:30
U-10 Drenge A 2. halvdel
Pulje 1
HEI, Skæring
Thorsager-Rønde IF
Skæringhallen A
780956 24-03-19
kl. 15:20
U-12 Pige AA
Pulje 3
HEI, Skæring
Hadsten Håndbold
Skæringhallen A
684800 24-03-19
kl. 16:45
2. Division Herrer
Pulje 1
HEI, Skæring 2
HRH 74, Roslev
Skæringhallen A
766487 24-03-19
kl. 18:10
Serie 2 Herrer 2. halvdel
Pulje 1
HEI, Skæring 4
Team Favrskov Håndbold 2
Skæringhallen A
768132 27-03-19
kl. 19:15
U-18 Drenge 1. Division
Pulje 1
AGF, Århus
Skive fH
Skæringhallen A
770581 31-03-19
kl. 15:45
U-18 Pige Liga
Pulje 1
Aarhus United
Herning-Ikast Håndbold Ungdom
Skæringhallen A
676173 31-03-19
kl. 17:45
1. Division Herrer
Pulje 1
HEI, Skæring
Randers HH
Skæringhallen A
686127 31-03-19
kl. 19:15
3. Division Damer
Pulje 3
HEI, Skæring
ASA, Århus
Skæringhallen A