Forside > Turneringer og resultater > Spillested > Kampprogram

ARENA MIDT Kjellerup (1624)

Kampprogram

Periode
Kampnr. Dato Række / Pulje Hjemmehold / Udehold Bane Resultat
766046 24-01-19
kl. 18:00
Serie 2 Damer
Pulje 1
Kjellerup Håndbold Klub 2
Funder GF 2
Hal A
770823 24-01-19
kl. 19:10
U-14 Pige 1. Division B
Pulje 2
Kjellerup Håndbold Klub
Holstebro Håndb.90
Hal A
770033 24-01-19
kl. 20:10
Jyllandsserien Damer
Pulje 4
Kjellerup Håndbold Klub
Ørum Idrætsforening
Hal A
764666 24-01-19
kl. 18:00
U-14 Drenge A
Pulje 1
Kjellerup Håndbold Klub
HK 73, Rask Mølle
Hal B
765536 24-01-19
kl. 18:50
U-12 Piger B
Pulje 2
Kjellerup Håndbold Klub
Gødvad GIF 5
Hal B
764756 24-01-19
kl. 19:40
U-14 Drenge B
Pulje 2
Kjellerup Håndbold Klub 2
Them GF
Hal B
764877 24-01-19
kl. 20:30
Serie 1 Herrer
Pulje 1
Kjellerup Håndbold Klub 2
HA 85, Hvinningdal 2
Hal B
785137 27-01-19
kl. 10:50
U-10 Drenge A
Pulje 2
Kjellerup Håndbold Klub
Gødvad GIF 2
Hal A
764750 01-02-19
kl. 18:30
U-14 Drenge B
Pulje 2
Kjellerup Håndbold Klub 2
Silkeborg-Voel KFUM 4
Hal A
765806 05-02-19
kl. 18:10
U-14 Piger A
Pulje 2
Kjellerup Håndbold Klub 2
Torsted HK
Hal A
765026 05-02-19
kl. 19:00
Serie 2 Herrer
Pulje 4
Kjellerup Håndbold Klub
Gødvad GIF 2
Hal A
764885 05-02-19
kl. 20:10
Serie 1 Herrer
Pulje 1
Kjellerup Håndbold Klub 2
Gedved IF
Hal A
768566 07-02-19
kl. 20:30
U-18 Drenge A
Pulje 6
Kjellerup Håndbold Klub
Harlev IK
Hal A
770817 19-02-19
kl. 19:00
U-14 Pige 1. Division B
Pulje 2
Kjellerup Håndbold Klub
Bjerringbro FH
Hal B
765542 24-02-19
kl. 10:00
U-12 Piger B
Pulje 2
Kjellerup Håndbold Klub
ØBG Silkeborg 2
Hal A
764553 24-02-19
kl. 10:50
U-12 Drenge B
Pulje 3
Kjellerup Håndbold Klub
Funder-Engesvang håndbold
Hal A
765603 24-02-19
kl. 11:40
U-12 Piger C
Pulje 1
Kjellerup Håndbold Klub 3
Ans IF
Hal A
764672 24-02-19
kl. 12:30
U-14 Drenge A
Pulje 1
Kjellerup Håndbold Klub
Ry Håndbold 3
Hal A
770829 24-02-19
kl. 13:20
U-14 Pige 1. Division B
Pulje 2
Kjellerup Håndbold Klub
Ikast KFUM
Hal A
770039 24-02-19
kl. 14:20
Jyllandsserien Damer
Pulje 4
Kjellerup Håndbold Klub
IK Skovbakken 3
Hal A
766052 24-02-19
kl. 15:30
Serie 2 Damer
Pulje 1
Kjellerup Håndbold Klub 2
Ans IF
Hal A
765423 24-02-19
kl. 10:50
U-10 Piger C
Pulje 5
Kjellerup Håndbold Klub 2
Ry Håndbold 2
Hal B
785143 24-02-19
kl. 11:40
U-10 Drenge A
Pulje 2
Kjellerup Håndbold Klub
Sdr. Omme IF
Hal B
765633 24-02-19
kl. 12:30
U-12 Piger C
Pulje 2
Kjellerup Håndbold Klub 2
ØBG Silkeborg 2
Hal B
764762 24-02-19
kl. 13:20
U-14 Drenge B
Pulje 2
Kjellerup Håndbold Klub 2
Ans IF
Hal B
765812 24-02-19
kl. 14:10
U-14 Piger A
Pulje 2
Kjellerup Håndbold Klub 2
Ry Håndbold 2
Hal B
765032 24-02-19
kl. 15:00
Serie 2 Herrer
Pulje 4
Kjellerup Håndbold Klub
Ans IF 2
Hal B
770048 26-02-19
kl. 19:00
Jyllandsserien Damer
Pulje 4
Kjellerup Håndbold Klub
Asmild FH
Hal A
766061 26-02-19
kl. 20:10
Serie 2 Damer
Pulje 1
Kjellerup Håndbold Klub 2
Silkeborg IF 3
Hal A
765041 26-02-19
kl. 19:00
Serie 2 Herrer
Pulje 4
Kjellerup Håndbold Klub
Galten FS 2
Hal B
764892 26-02-19
kl. 20:10
Serie 1 Herrer
Pulje 1
Kjellerup Håndbold Klub 2
Stilling IF
Hal B
765433 02-03-19
kl. 10:00
U-10 Piger C
Pulje 5
Kjellerup Håndbold Klub 2
Resenbro UIF
Hal A
765193 02-03-19
kl. 11:50
U-10 Piger A
Pulje 1
Kjellerup Håndbold Klub
Grindsted GIF, Håndbold
Hal A
785152 02-03-19
kl. 12:45
U-10 Drenge A
Pulje 2
Kjellerup Håndbold Klub
Brædstrup Håndboldklub
Hal A
765613 02-03-19
kl. 13:40
U-12 Piger C
Pulje 1
Kjellerup Håndbold Klub 3
Karup-Kølvrå IK
Hal A
765643 02-03-19
kl. 14:35
U-12 Piger C
Pulje 2
Kjellerup Håndbold Klub 2
Gødvad GIF 4
Hal A
765551 03-03-19
kl. 10:00
U-12 Piger B
Pulje 2
Kjellerup Håndbold Klub
Galten FS 2
Hal A
764563 03-03-19
kl. 10:55
U-12 Drenge B
Pulje 3
Kjellerup Håndbold Klub
Gødvad GIF 3
Hal A
770838 03-03-19
kl. 11:50
U-14 Pige 1. Division B
Pulje 2
Kjellerup Håndbold Klub
Mors Håndbold
Hal A
764771 03-03-19
kl. 12:55
U-14 Drenge B
Pulje 2
Kjellerup Håndbold Klub 2
ØBG Silkeborg 4
Hal A
765821 03-03-19
kl. 13:50
U-14 Piger A
Pulje 2
Kjellerup Håndbold Klub 2
Galten FS
Hal A
768580 03-03-19
kl. 14:45
U-18 Drenge A
Pulje 6
Kjellerup Håndbold Klub
Nørre Djurs HK
Hal A
764681 03-03-19
kl. 15:50
U-14 Drenge A
Pulje 1
Kjellerup Håndbold Klub
Billund IF
Hal A
765434 17-03-19
kl. 11:00
U-10 Piger C
Pulje 5
Kjellerup Håndbold Klub 2
Silkeborg-Voel KFUM 3
Hal A
765194 17-03-19
kl. 11:50
U-10 Piger A
Pulje 1
Kjellerup Håndbold Klub
Sdr. Omme IF
Hal A
765614 17-03-19
kl. 12:40
U-12 Piger C
Pulje 1
Kjellerup Håndbold Klub 3
Gjessø UF 2
Hal A
765644 17-03-19
kl. 13:30
U-12 Piger C
Pulje 2
Kjellerup Håndbold Klub 2
Funder - Engesvang Håndbold 2
Hal A
764564 17-03-19
kl. 14:20
U-12 Drenge B
Pulje 3
Kjellerup Håndbold Klub
Silkeborg-Voel KFUM
Hal A
785158 24-03-19
kl. 10:20
U-10 Drenge A
Pulje 2
Kjellerup Håndbold Klub
Bording KFUM 2
Hal A
765557 24-03-19
kl. 11:10
U-12 Piger B
Pulje 2
Kjellerup Håndbold Klub
Østbirk IF
Hal A
765827 24-03-19
kl. 12:00
U-14 Piger A
Pulje 2
Kjellerup Håndbold Klub 2
Skanderborg Håndbold 3
Hal A
764777 24-03-19
kl. 12:50
U-14 Drenge B
Pulje 2
Kjellerup Håndbold Klub 2
Sejs-Svejbæk IF
Hal A
770844 24-03-19
kl. 13:40
U-14 Pige 1. Division B
Pulje 2
Kjellerup Håndbold Klub
HEI, Skæring
Hal A
770054 24-03-19
kl. 14:40
Jyllandsserien Damer
Pulje 4
Kjellerup Håndbold Klub
Hornbæk SF 2
Hal A
766067 24-03-19
kl. 15:50
Serie 2 Damer
Pulje 1
Kjellerup Håndbold Klub 2
Silkeborg-Voel KFUM 3
Hal A
764898 24-03-19
kl. 17:00
Serie 1 Herrer
Pulje 1
Kjellerup Håndbold Klub 2
HT 87,Hauge-Th.
Hal A
765047 24-03-19
kl. 18:10
Serie 2 Herrer
Pulje 4
Kjellerup Håndbold Klub
FK 73, Kragelund
Hal A