Forside > Turneringer og resultater > Spillested > Kampprogram

Lyng-Hallen Grindsted (1658)

Kampprogram

Periode
Kampnr. Dato Række / Pulje Hjemmehold / Udehold Bane Resultat
783938 26-01-19
kl. 11:00
U-14 Drenge 2. div.
Pulje 6
Grindsted GIF, Håndbold
Hørning Håndbold 2
Lyng-hallen
765898 26-01-19
kl. 12:00
U-14 Piger B
Pulje 2
Grindsted GIF, Håndbold 2
HK 73, Rask Mølle
Lyng-hallen
789988 02-02-19
kl. 13:00
Elite Cup U-18 Drenge, 4. runde
Pulje 1
Grindsted GIF, Håndbold, 1. Div.
BSV Bjerringbro-Silkeborg Voel, Liga
Lyng-hallen
764257 03-02-19
kl. 11:00
U-10 Drenge B
Pulje 1
Grindsted GIF
Horsens HK
Lyng-hallen
765906 03-02-19
kl. 11:50
U-14 Piger B
Pulje 2
Grindsted GIF, Håndbold 2
Østbirk IF
Lyng-hallen
765577 03-02-19
kl. 12:40
U-12 Piger B
Pulje 3
Grindsted GIF 2
Horsens HK 2
Lyng-hallen
785348 03-02-19
kl. 13:30
U-14 Drenge B
Pulje 1
Grindsted GIF, Håndbold 2
Horsens HK
Lyng-hallen
764977 03-02-19
kl. 14:30
Serie 2 Herrer
Pulje 2
Grindsted GIF, Håndbold 2
Uldum IF
Lyng-hallen
684909 03-02-19
kl. 16:30
2. Division Herrer
Pulje 2
Grindsted GIF, Håndbold
Rækker Mølle Håndbold
Lyng-hallen
685965 03-02-19
kl. 19:30
3. Division Damer
Pulje 2
Grindsted GIF, Håndbold
Filskov IF
Lyng-hallen 0 - 0 UHT
784968 17-02-19
kl. 12:00
U-12 Drenge B
Pulje 1
Grindsted GIF
Østbirk IF
Lyng-hallen
765787 17-02-19
kl. 12:50
U-14 Piger A
Pulje 1
Grindsted GIF, Håndbold
Ejstrup/Hærvejen
Lyng-hallen
765184 23-02-19
kl. 11:00
U-10 Piger A
Pulje 1
Grindsted GIF, Håndbold
Silkeborg IF
Lyng-hallen
765484 24-02-19
kl. 10:00
U-12 Piger A
Pulje 2
Grindsted GIF
Torsted HK
Lyng-hallen
765304 24-02-19
kl. 10:50
U-10 Piger C
Pulje 1
Grindsted GIF, Håndbold 3
HK 73, Rask Mølle 2
Lyng-hallen
765274 24-02-19
kl. 11:40
U-10 Piger B
Pulje 3
Grindsted GIF, Håndbold 2
Torsted HK 3
Lyng-hallen
768300 24-02-19
kl. 12:30
U-18 Drenge 2. Division
Pulje 4
Grindsted GIF, Håndbold 2
Folding-Brørup HK
Lyng-hallen
768310 03-03-19
kl. 15:00
U-18 Drenge 2. Division
Pulje 4
Grindsted GIF, Håndbold 2
Stilling IF
Lyng-hallen
784970 09-03-19
kl. 10:00
U-12 Drenge B
Pulje 1
Grindsted GIF
Skanderborg Håndbold 3
Lyng-hallen
765579 09-03-19
kl. 10:50
U-12 Piger B
Pulje 3
Grindsted GIF 2
Stensballe IK 2
Lyng-hallen
765490 09-03-19
kl. 11:40
U-12 Piger A
Pulje 2
Grindsted GIF
ØHK Hedensted
Lyng-hallen
785350 09-03-19
kl. 12:30
U-14 Drenge B
Pulje 1
Grindsted GIF, Håndbold 2
Østbirk IF
Lyng-hallen
765908 09-03-19
kl. 13:20
U-14 Piger B
Pulje 2
Grindsted GIF, Håndbold 2
Horsens HK 3
Lyng-hallen
765789 09-03-19
kl. 14:10
U-14 Piger A
Pulje 1
Grindsted GIF, Håndbold
ØHK Hedensted 2
Lyng-hallen
783948 09-03-19
kl. 15:00
U-14 Drenge 2. div.
Pulje 6
Grindsted GIF, Håndbold
ØBG Silkeborg
Lyng-hallen
768156 09-03-19
kl. 16:15
U-18 Drenge 1. Division
Pulje 2
Grindsted GIF, Håndbold
TM Tønder Håndbold
Lyng-hallen
765190 10-03-19
kl. 11:00
U-10 Piger A
Pulje 1
Grindsted GIF, Håndbold
ØHK Hedensted
Lyng-hallen
765280 10-03-19
kl. 11:50
U-10 Piger B
Pulje 3
Grindsted GIF, Håndbold 2
Bording KFUM
Lyng-hallen
765310 10-03-19
kl. 12:40
U-10 Piger C
Pulje 1
Grindsted GIF, Håndbold 3
HK Give Fremad
Lyng-hallen
764259 10-03-19
kl. 13:30
U-10 Drenge B
Pulje 1
Grindsted GIF
Gedved IF
Lyng-hallen
685977 10-03-19
kl. 14:45
3. Division Damer
Pulje 2
Grindsted GIF, Håndbold
GNIF Lemvig
Lyng-hallen
684921 10-03-19
kl. 16:30
2. Division Herrer
Pulje 2
Grindsted GIF, Håndbold
IK Skovbakken
Lyng-hallen
764979 10-03-19
kl. 18:00
Serie 2 Herrer
Pulje 2
Grindsted GIF, Håndbold 2
Silkeborg-Voel KFUM 4
Lyng-hallen
765585 16-03-19
kl. 10:00
U-12 Piger B
Pulje 3
Grindsted GIF 2
Give KFUM
Lyng-hallen
764265 16-03-19
kl. 10:50
U-10 Drenge B
Pulje 1
Grindsted GIF
Skanderborg Håndbold 2
Lyng-hallen
784976 16-03-19
kl. 11:40
U-12 Drenge B
Pulje 1
Grindsted GIF
ØHK Hedensted 2
Lyng-hallen
765496 16-03-19
kl. 12:30
U-12 Piger A
Pulje 2
Grindsted GIF
Brædstrup Håndboldklub
Lyng-hallen
785356 16-03-19
kl. 13:20
U-14 Drenge B
Pulje 1
Grindsted GIF, Håndbold 2
HK Give Fremad af 2001
Lyng-hallen
765795 16-03-19
kl. 14:10
U-14 Piger A
Pulje 1
Grindsted GIF, Håndbold
HK Give Fremad af 2001
Lyng-hallen
768311 16-03-19
kl. 15:00
U-18 Drenge 2. Division
Pulje 4
Grindsted GIF, Håndbold 2
Ry Håndbold
Lyng-hallen
768147 16-03-19
kl. 16:20
U-18 Drenge 1. Division
Pulje 2
Grindsted GIF, Håndbold
HC Midtjylland
Lyng-hallen
766155 16-03-19
kl. 17:30
Serie 2 Damer
Pulje 4
Grindsted GIF, Håndbold 2
Horsens Freja
Lyng-hallen
764985 16-03-19
kl. 18:40
Serie 2 Herrer
Pulje 2
Grindsted GIF, Håndbold 2
HK Give Fremad 3
Lyng-hallen
765919 23-03-19
kl. 12:35
U-14 Piger B
Pulje 2
Grindsted GIF, Håndbold 2
Stilling IF
Lyng-hallen
783959 23-03-19
kl. 13:25
U-14 Drenge 2. div.
Pulje 6
Grindsted GIF, Håndbold
Torsted HK
Lyng-hallen
685989 23-03-19
kl. 14:45
3. Division Damer
Pulje 2
Grindsted GIF, Håndbold
Hørning Håndbold
Lyng-hallen
684933 23-03-19
kl. 16:30
2. Division Herrer
Pulje 2
Grindsted GIF, Håndbold
GOG Håndbold 2
Lyng-hallen
768162 30-03-19
kl. 15:00
U-18 Drenge 1. Division
Pulje 2
Grindsted GIF, Håndbold
Skjern Håndbold
Lyng-hallen