Forside > Turneringer og resultater > Spillested > Kampprogram

Rask-Mølle Hallerne (1696)

Kampprogram

Periode
Kampnr. Dato Række / Pulje Hjemmehold / Udehold Bane Resultat
586050 21-11-17
kl. 19:00
Serie 2 Damer før ombrydning
Pulje 3
HK 73, Rask Mølle
ØHK Hedensted
Hal 1
586080 21-11-17
kl. 20:10
Serie 2 Damer før ombrydning
Pulje 4
HK 73, Rask Mølle 2
ØHK Hedensted 2
Hal 1
603838 25-11-17
kl. 09:25
U-10 Kortbane Dr.C Rask Mølle 25.11.17
Pulje 2
ØHK Hedensted (C)
Ejstrupholm GF
Hal 1
603832 25-11-17
kl. 09:50
U-10 Kortbane Dr.C Rask Mølle 25.11.17
Pulje 1
Horsens KFUM (C)
HK 73, Rask Mølle (C)
Hal 1
603836 25-11-17
kl. 10:15
U-10 Kortbane Dr.C Rask Mølle 25.11.17
Pulje 2
Ejstrupholm GF
Skanderborg Håndbold (D)
Hal 1
603833 25-11-17
kl. 10:40
U-10 Kortbane Dr.C Rask Mølle 25.11.17
Pulje 1
ØHK Hedensted (A)
Horsens KFUM (C)
Hal 1
603837 25-11-17
kl. 11:05
U-10 Kortbane Dr.C Rask Mølle 25.11.17
Pulje 2
Torsted HK (C)
ØHK Hedensted (C)
Hal 1
603834 25-11-17
kl. 11:30
U-10 Kortbane Dr.C Rask Mølle 25.11.17
Pulje 1
HK 73, Rask Mølle (C)
ØHK Hedensted (A)
Hal 1
603835 25-11-17
kl. 11:55
U-10 Kortbane Dr.C Rask Mølle 25.11.17
Pulje 2
Skanderborg Håndbold (D)
Torsted HK (C)
Hal 1
603586 25-11-17
kl. 12:20
U-8 Kortbane Dr Rask Mølle 25.11.17
Pulje 1
HK 73, Rask Mølle
Skanderborg Håndbold 1
Hal 1
603828 25-11-17
kl. 12:45
U-10 Kortbane Pi.C Rask Mølle 25.11.17
Pulje 1
HK 73, Rask Mølle (B)
Horsens HK (C)
Hal 1
603588 25-11-17
kl. 13:10
U-8 Kortbane Dr Rask Mølle 25.11.17
Pulje 1
Skanderborg Håndbold 1
Skanderborg Håndbold 2
Hal 1
603830 25-11-17
kl. 13:35
U-10 Kortbane Pi.C Rask Mølle 25.11.17
Pulje 1
Horsens HK (C)
HK 73, Rask Mølle (C)
Hal 1
603587 25-11-17
kl. 14:00
U-8 Kortbane Dr Rask Mølle 25.11.17
Pulje 1
Skanderborg Håndbold 2
HK 73, Rask Mølle
Hal 1
603829 25-11-17
kl. 14:25
U-10 Kortbane Pi.C Rask Mølle 25.11.17
Pulje 1
Give KFUM (U10+U12)
HK 73, Rask Mølle (B)
Hal 1
603827 25-11-17
kl. 14:50
U-10 Kortbane Pi.C Rask Mølle 25.11.17
Pulje 2
Ejstrup/Hærvejen (D)
Torsted HK (U8P)
Hal 1
603831 25-11-17
kl. 15:15
U-10 Kortbane Pi.C Rask Mølle 25.11.17
Pulje 1
HK 73, Rask Mølle (C)
Give KFUM (U10+U12)
Hal 1
603826 25-11-17
kl. 15:40
U-10 Kortbane Pi.C Rask Mølle 25.11.17
Pulje 2
Torsted HK (U8P)
Hatting IF (D)
Hal 1
603825 25-11-17
kl. 16:10
U-10 Kortbane Pi.C Rask Mølle 25.11.17
Pulje 2
Hatting IF (D)
Ejstrup/Hærvejen (D)
Hal 1
581678 26-11-17
kl. 09:00
U-10 Piger C før ombrydning
Pulje 1
HK 73, Rask Mølle
Brande HK
Hal 1
582247 26-11-17
kl. 09:50
U-10 Drenge C før ombrydníng
Pulje 1
HK 73, Rask Mølle
Billund IF
Hal 1
582013 26-11-17
kl. 10:40
U-12 Piger C før ombrydning
Pulje 1
HK 73, Rask Mølle
Brande HK
Hal 1
582471 26-11-17
kl. 11:30
U-12 Drenge B før ombrydning
Pulje 1
HK 73, Rask Mølle
Horsens HK 2
Hal 1
582740 26-11-17
kl. 12:40
U-14 Piger B før ombrydning
Pulje 1
HK 73/ Lindved
HSR Klakring 2
Hal 1
582596 26-11-17
kl. 13:30
U-12 Drenge C før ombrydning
Pulje 1
HK 73, Rask Mølle 2
Brande HK
Hal 1
582800 26-11-17
kl. 14:40
U-14 Piger C før ombrydning
Pulje 1
HK 73/Lindved 2
Ejstrup/Hærvejen
Hal 1
588264 26-11-17
kl. 15:30
U-18 Drenge A før ombrydning
Pulje 7
HK 73, Rask Mølle
Firehøje IF
Hal 1
587465 26-11-17
kl. 16:30
Serie 3 Herrer før ombrydning
Pulje 1
HK 73, Rask Mølle 2
Filskov IF 2
Hal 1
577247 26-11-17
kl. 17:30
U-16 Drenge A før ombrydning
Pulje 8
HK 73, Rask Mølle
Ry Håndbold
Hal 1
581684 03-12-17
kl. 09:10
U-10 Piger C før ombrydning
Pulje 1
HK 73, Rask Mølle
Hatting IF 2
Hal 1
582253 03-12-17
kl. 10:00
U-10 Drenge C før ombrydníng
Pulje 1
HK 73, Rask Mølle
Bording KFUM 2
Hal 1
582019 03-12-17
kl. 10:50
U-12 Piger C før ombrydning
Pulje 1
HK 73, Rask Mølle
Billund IF 3
Hal 1
582477 03-12-17
kl. 11:40
U-12 Drenge B før ombrydning
Pulje 1
HK 73, Rask Mølle
Billund IF
Hal 1
587471 03-12-17
kl. 12:30
Serie 3 Herrer før ombrydning
Pulje 1
HK 73, Rask Mølle 2
Grindsted GIF 3, Håndbold
Hal 1
577253 03-12-17
kl. 13:30
U-16 Drenge A før ombrydning
Pulje 8
HK 73, Rask Mølle
Vejle Håndbold Klub 2
Hal 1
582602 03-12-17
kl. 14:30
U-12 Drenge C før ombrydning
Pulje 1
HK 73, Rask Mølle 2
HSR Klakring 2
Hal 1
588270 03-12-17
kl. 15:20
U-18 Drenge A før ombrydning
Pulje 7
HK 73, Rask Mølle
AIA/Lyseng
Hal 1
586061 05-12-17
kl. 19:10
Serie 2 Damer før ombrydning
Pulje 3
HK 73, Rask Mølle
Torsted HK 2
Hal 1
586091 05-12-17
kl. 20:20
Serie 2 Damer før ombrydning
Pulje 4
HK 73, Rask Mølle 2
Torsted HK 3
Hal 1
582456 07-12-17
kl. 18:40
U-12 Drenge B før ombrydning
Pulje 1
HK 73, Rask Mølle
Brædstrup Håndboldklub
Hal 1
577232 07-12-17
kl. 19:30
U-16 Drenge A før ombrydning
Pulje 8
HK 73, Rask Mølle
Billund IF
Hal 1
537745 07-12-17
kl. 20:30
Jyllandsserien Herrer før ombrydning
Pulje 7
HK 73, Rask Mølle
SGI-Håndbold, Esbjerg 3
Hal 1