Forside > Turneringer og resultater > Spillested > Kampprogram

Rask-Mølle Hallerne (1696)

Kampprogram

Periode
Kampnr. Dato Række / Pulje Hjemmehold / Udehold Bane Resultat
724799 27-10-18
kl. 09:00
U-14 Piger C før ombrydning
Pulje 2
HK 73, Rask Mølle 2
Gedved IF
Hal 1
723782 27-10-18
kl. 09:55
U-10 Piger C før ombrydning
Pulje 4
HK 73, Rask Mølle 2
HK Give Fremad
Hal 1
722397 27-10-18
kl. 10:50
U-10 Drenge B før ombrydning
Pulje 2
HK 73, Rask Mølle
Sdr. Omme IF
Hal 1
723663 27-10-18
kl. 11:45
U-10 Piger B før ombrydning
Pulje 3
HK 73, Rask Mølle
Sdr. Omme IF
Hal 1
723182 27-10-18
kl. 12:40
U-12 Drenge C før ombrydning
Pulje 1
HK 73, Rask Mølle
ØHK Hedensted 2
Hal 1
724261 27-10-18
kl. 13:35
U-12 Piger C før ombrydning
Pulje 5
HK 73, Rask Mølle
HSR Klakring 2
Hal 1
724592 27-10-18
kl. 14:30
U-14 Piger B før ombrydning
Pulje 2
HK 73, Rask Mølle
Torsted HK 2
Hal 1
722642 27-10-18
kl. 16:20
U-14 Drenge A før ombrydning
Pulje 2
HK 73, Rask Mølle
Torsted HK
Hal 1
722913 27-10-18
kl. 17:15
U-14 Drenge B før ombrydning
Pulje 2
HK 73, Rask Mølle 2
Brædstrup Håndboldklub
Hal 1
724790 28-10-18
kl. 14:40
U-14 Piger C før ombrydning
Pulje 2
HK 73, Rask Mølle 2
ØHK Hedensted 3
Hal 1
725030 28-10-18
kl. 15:30
Serie 1 Damer før ombrydning
Pulje 1
HK 73, Rask Mølle
Ry Håndbold
Hal 1
725840 28-10-18
kl. 16:40
U-18 Drenge A før ombrydning
Pulje 9
HK 73, Rask Mølle
Vejle HF 2
Hal 1
725450 28-10-18
kl. 17:40
Serie 3 Damer før ombrydning
Pulje 4
HK 73, Rask Mølle 2
Frem Thyregod
Hal 1
685375 30-10-18
kl. 20:15
3. Division Herrer
Pulje 2
HK 73, Rask Mølle
HA85, Hvinningdal
Hal 1
723666 03-11-18
kl. 10:00
U-10 Piger B før ombrydning
Pulje 3
HK 73, Rask Mølle
Torsted HK
Hal 1
722400 03-11-18
kl. 10:50
U-10 Drenge B før ombrydning
Pulje 2
HK 73, Rask Mølle
Grindsted GIF
Hal 1
724265 03-11-18
kl. 11:40
U-12 Piger C før ombrydning
Pulje 5
HK 73, Rask Mølle
ØHK Hedensted 3
Hal 1
722916 03-11-18
kl. 12:30
U-14 Drenge B før ombrydning
Pulje 2
HK 73, Rask Mølle 2
HK Give Fremad af 2001
Hal 1
723789 11-11-18
kl. 10:20
U-10 Piger C før ombrydning
Pulje 4
HK 73, Rask Mølle 2
Torsted HK 3
Hal 1
723189 11-11-18
kl. 11:10
U-12 Drenge C før ombrydning
Pulje 1
HK 73, Rask Mølle
Torsted HK 2
Hal 1
724599 11-11-18
kl. 12:00
U-14 Piger B før ombrydning
Pulje 2
HK 73, Rask Mølle
Ejstrup/Hærvejen
Hal 1
722649 11-11-18
kl. 12:50
U-14 Drenge A før ombrydning
Pulje 2
HK 73, Rask Mølle
Ikast KFUM
Hal 1
724797 11-11-18
kl. 13:40
U-14 Piger C før ombrydning
Pulje 2
HK 73, Rask Mølle 2
Ejstrup/Hærvejen 2
Hal 1
725037 11-11-18
kl. 14:30
Serie 1 Damer før ombrydning
Pulje 1
HK 73, Rask Mølle
Riis-Tebstrup IF
Hal 1
725847 11-11-18
kl. 15:40
U-18 Drenge A før ombrydning
Pulje 9
HK 73, Rask Mølle
Kolding KFUM Håndbold
Hal 1
725457 11-11-18
kl. 16:40
Serie 3 Damer før ombrydning
Pulje 4
HK 73, Rask Mølle 2
Egebjerg IF 2
Hal 1
723547 11-11-18
kl. 17:40
Serie 3 Herrer før ombrydning
Pulje 4
HK 73, Rask Mølle 2
GHT Hovedgård
Hal 1
725834 13-11-18
kl. 20:00
U-18 Drenge A før ombrydning
Pulje 9
HK 73, Rask Mølle
Skibet IF
Hal 1
724275 18-11-18
kl. 16:00
U-12 Piger C før ombrydning
Pulje 5
HK 73, Rask Mølle
Lindved GF
Hal 1
723554 18-11-18
kl. 16:50
Serie 3 Herrer før ombrydning
Pulje 4
HK 73, Rask Mølle 2
Virring-Vitved UIF
Hal 1
723191 22-11-18
kl. 17:40
U-12 Drenge C før ombrydning
Pulje 1
HK 73, Rask Mølle
Øster Nykirke IF
Hal 1
723672 24-11-18
kl. 11:40
U-10 Piger B før ombrydning
Pulje 3
HK 73, Rask Mølle
Hatting IF
Hal 1
722406 24-11-18
kl. 12:30
U-10 Drenge B før ombrydning
Pulje 2
HK 73, Rask Mølle
Billund IF
Hal 1
723791 24-11-18
kl. 13:20
U-10 Piger C før ombrydning
Pulje 4
HK 73, Rask Mølle 2
GHT Hovedgård
Hal 1
725459 24-11-18
kl. 14:10
Serie 3 Damer før ombrydning
Pulje 4
HK 73, Rask Mølle 2
Gedved IF
Hal 1
722651 25-11-18
kl. 15:30
U-14 Drenge A før ombrydning
Pulje 2
HK 73, Rask Mølle
HSR Klakring
Hal 1
725849 25-11-18
kl. 16:20
U-18 Drenge A før ombrydning
Pulje 9
HK 73, Rask Mølle
Børkop HK
Hal 1
722922 25-11-18
kl. 17:20
U-14 Drenge B før ombrydning
Pulje 2
HK 73, Rask Mølle 2
Horsens HK
Hal 1
725039 27-11-18
kl. 19:05
Serie 1 Damer før ombrydning
Pulje 1
HK 73, Rask Mølle
Silkeborg-Voel KFUM 3
Hal 1
685356 27-11-18
kl. 20:15
3. Division Herrer
Pulje 2
HK 73, Rask Mølle
Ikast Håndbold
Hal 1
723678 01-12-18
kl. 14:00
U-10 Piger B før ombrydning
Pulje 3
HK 73, Rask Mølle
ØHK Hedensted
Hal 2
724276 01-12-18
kl. 14:50
U-12 Piger C før ombrydning
Pulje 5
HK 73, Rask Mølle
Give KFUM
Hal 2
723797 01-12-18
kl. 15:40
U-10 Piger C før ombrydning
Pulje 4
HK 73, Rask Mølle 2
Hatting IF 2
Hal 2
685398 01-12-18
kl. 16:30
3. Division Herrer
Pulje 2
HK 73, Rask Mølle
Mejrup-Hvam
Hal 2
722412 02-12-18
kl. 11:00
U-10 Drenge B før ombrydning
Pulje 2
HK 73, Rask Mølle
Horsens HK
Hal 1
723197 02-12-18
kl. 11:50
U-12 Drenge C før ombrydning
Pulje 1
HK 73, Rask Mølle
Horsens HK 2
Hal 1
724607 02-12-18
kl. 12:40
U-14 Piger B før ombrydning
Pulje 2
HK 73, Rask Mølle
Billund IF
Hal 1
722657 02-12-18
kl. 13:30
U-14 Drenge A før ombrydning
Pulje 2
HK 73, Rask Mølle
Kjellerup Håndbold Klub
Hal 1
724805 02-12-18
kl. 14:20
U-14 Piger C før ombrydning
Pulje 2
HK 73, Rask Mølle 2
GHT Hovedgård
Hal 1
722928 02-12-18
kl. 15:10
U-14 Drenge B før ombrydning
Pulje 2
HK 73, Rask Mølle 2
Grindsted GIF, Håndbold 2
Hal 1
725045 02-12-18
kl. 16:00
Serie 1 Damer før ombrydning
Pulje 1
HK 73, Rask Mølle
Alhedens IF
Hal 1
725465 02-12-18
kl. 17:10
Serie 3 Damer før ombrydning
Pulje 4
HK 73, Rask Mølle 2
Billund IF
Hal 1
723560 09-12-18
kl. 17:00
Serie 3 Herrer før ombrydning
Pulje 4
HK 73, Rask Mølle 2
Ejstrup/Hærvejen 2
Hal 1
685410 05-01-19
kl. 15:00
3. Division Herrer
Pulje 2
HK 73, Rask Mølle
NSK Håndbold, Krunderup
Hal 1
685430 27-01-19
kl. 19:00
3. Division Herrer
Pulje 2
HK 73, Rask Mølle
Varde HK
Hal 1
685441 24-02-19
kl. 15:10
3. Division Herrer
Pulje 2
HK 73, Rask Mølle
Snejbjerg SG & I
Hal 1
685446 10-03-19
kl. 15:10
3. Division Herrer
Pulje 2
HK 73, Rask Mølle
Hogager GF
Hal 1
685464 30-03-19
kl. 15:30
3. Division Herrer
Pulje 2
HK 73, Rask Mølle
HC Midtjylland 2
Hal 1