Forside > Turneringer og resultater > Spillested > Kampprogram

Skovlund/Ansagerhallen (1709)

Kampprogram

Periode
Kampnr. Dato Række / Pulje Hjemmehold / Udehold Bane Resultat
630150 14-01-18
kl. 11:15
U-14 Pige B
Pulje 1
SIF Ansager
Varde HK 2
Skovlund/Ansagerhallen
629790 14-01-18
kl. 12:00
Serie 3 Damer
Pulje 1
SIF Ansager 3
Tistrup-Hodde / CØ-05, Ølgod 3
Skovlund/Ansagerhallen
534728 14-01-18
kl. 13:30
2. Division Damer
Pulje 2
SIF Ansager
SUS Nyborg
Skovlund/Ansagerhallen
629445 14-01-18
kl. 14:55
Serie 1 Herrer
Pulje 1
SIF Ansager
Tistrup Hodde CØ-05, Ølgod 2
Skovlund/Ansagerhallen
629670 14-01-18
kl. 17:15
Serie 1 Damer
Pulje 1
SIF Ansager 2
Tistrup-Hodde /CØ-05
Skovlund/Ansagerhallen
644983 21-01-18
kl. 13:45
U-18 Pige 2. Division
Pulje 4
Team Nord/7, Ølgod
BBI Saxburg
Skovlund/Ansagerhallen
636523 21-01-18
kl. 15:00
U-18 Drenge A
Pulje 4
Team Nord/7, Ølgod
Håndbold ØST Hogager-Mejrup-Hvam
Skovlund/Ansagerhallen
645385 21-01-18
kl. 16:00
U-16 Drenge A
Pulje 7
Team Nord/7, Ølgod
Team Vest Håndbold
Skovlund/Ansagerhallen
636583 21-01-18
kl. 17:00
U-18 Drenge A
Pulje 6
Team Nord/7, Ølgod 2
Bramming IF
Skovlund/Ansagerhallen
629796 28-01-18
kl. 10:50
Serie 3 Damer
Pulje 1
SIF Ansager 3
Alslev Sport & Kultur
Skovlund/Ansagerhallen
641599 28-01-18
kl. 11:50
Serie 2 Herrer
Pulje 1
SIF Ansager 2
Team Esbjerg HK
Skovlund/Ansagerhallen
534740 28-01-18
kl. 13:30
2. Division Damer
Pulje 2
SIF Ansager
Vejle Håndbold Klub
Skovlund/Ansagerhallen
629451 28-01-18
kl. 14:55
Serie 1 Herrer
Pulje 1
SIF Ansager
Nustrup UF
Skovlund/Ansagerhallen
630156 28-01-18
kl. 16:15
U-14 Pige B
Pulje 1
SIF Ansager
DUH, Esbjerg 3
Skovlund/Ansagerhallen
629676 28-01-18
kl. 17:10
Serie 1 Damer
Pulje 1
SIF Ansager 2
Gørding-Lourup IF
Skovlund/Ansagerhallen
630162 25-02-18
kl. 11:15
U-14 Pige B
Pulje 1
SIF Ansager
Blåbjerg HK
Skovlund/Ansagerhallen
629802 25-02-18
kl. 12:00
Serie 3 Damer
Pulje 1
SIF Ansager 3
Team Vest Håndbold 2
Skovlund/Ansagerhallen
534752 25-02-18
kl. 13:30
2. Division Damer
Pulje 2
SIF Ansager
Ejstrup/Hærvejen
Skovlund/Ansagerhallen
629457 25-02-18
kl. 14:55
Serie 1 Herrer
Pulje 1
SIF Ansager
FSH, Holsted
Skovlund/Ansagerhallen
629682 25-02-18
kl. 16:15
Serie 1 Damer
Pulje 1
SIF Ansager 2
IF 92, Esbjerg
Skovlund/Ansagerhallen
641605 25-02-18
kl. 17:25
Serie 2 Herrer
Pulje 1
SIF Ansager 2
Blåbjerg HK 2
Skovlund/Ansagerhallen
630171 04-03-18
kl. 11:15
U-14 Pige B
Pulje 1
SIF Ansager
Ribe HK 2
Skovlund/Ansagerhallen
629811 04-03-18
kl. 12:00
Serie 3 Damer
Pulje 1
SIF Ansager 3
Sønderris Sportsklub 2
Skovlund/Ansagerhallen
534764 04-03-18
kl. 13:30
2. Division Damer
Pulje 2
SIF Ansager
DHG Odense
Skovlund/Ansagerhallen
629466 04-03-18
kl. 14:55
Serie 1 Herrer
Pulje 1
SIF Ansager
Team Haderslev KFUM 2
Skovlund/Ansagerhallen
629691 04-03-18
kl. 16:15
Serie 1 Damer
Pulje 1
SIF Ansager 2
SGI-Håndbold, Esbjerg 3
Skovlund/Ansagerhallen
641614 04-03-18
kl. 17:25
Serie 2 Herrer
Pulje 1
SIF Ansager 2
Team Vest Håndbold 2
Skovlund/Ansagerhallen
644992 08-03-18
kl. 19:30
U-18 Pige 2. Division
Pulje 4
Team Nord/7, Ølgod
TM Tønder Håndbold
Skovlund/Ansagerhallen
636532 11-03-18
kl. 15:30
U-18 Drenge A
Pulje 4
Team Nord/7, Ølgod
Rækker Mølle Håndbold
Skovlund/Ansagerhallen
636592 11-03-18
kl. 16:30
U-18 Drenge A
Pulje 6
Team Nord/7, Ølgod 2
Team Vest Håndbold
Skovlund/Ansagerhallen
629817 18-03-18
kl. 10:45
Serie 3 Damer
Pulje 1
SIF Ansager 3
Esbjerg HK
Skovlund/Ansagerhallen
641620 18-03-18
kl. 11:45
Serie 2 Herrer
Pulje 1
SIF Ansager 2
Varde HK 2
Skovlund/Ansagerhallen
534770 18-03-18
kl. 13:30
2. Division Damer
Pulje 2
SIF Ansager
IF Stjernen, Odense
Skovlund/Ansagerhallen
629472 18-03-18
kl. 14:55
Serie 1 Herrer
Pulje 1
SIF Ansager
Team NØS, Haderslev Næs 2
Skovlund/Ansagerhallen
630177 18-03-18
kl. 16:15
U-14 Pige B
Pulje 1
SIF Ansager
Sønderris Sportsklub 2
Skovlund/Ansagerhallen
534782 25-03-18
kl. 13:30
2. Division Damer
Pulje 2
SIF Ansager
Odder Håndbold
Skovlund/Ansagerhallen