Forside > Turneringer og resultater > Spillested > Kampprogram

Guldagerhallerne (1726)

Kampprogram

Periode
Kampnr. Dato Række / Pulje Hjemmehold / Udehold Bane Resultat
704016 24-09-18
kl. 19:30
U-18 Drenge 1. Division før ombrydning
Pulje 1
UH Esbjerg
TM Tønder Håndbold
Guldagerhallen, Hal 1
685346 26-09-18
kl. 19:30
3. Division Herrer
Pulje 2
SGI-Håndbold, Esbjerg 2
Hogager GF
Guldagerhallen, Hal 1
737403 29-09-18
kl. 10:00
U-18 Piger A før ombrydning
Pulje 9
UH, Esbjerg
Team Nord/7, Ølgod
Guldagerhallen, Hal 1
724660 29-09-18
kl. 11:00
U-14 Drenge 1. Div. før ombrydning
Pulje 2
UH Esbjerg
Dybbøl IU
Guldagerhallen, Hal 1
703997 29-09-18
kl. 12:00
U-18 Drenge 1. Division før ombrydning
Pulje 1
UH Esbjerg
AGF, Århus
Guldagerhallen, Hal 1
725140 29-09-18
kl. 13:15
U-16 Drenge 2. Div. før ombrydning
Pulje 3
UH Esbjerg
Ribe HK
Guldagerhallen, Hal 1
724102 29-09-18
kl. 14:25
U-18 Drenge 2. Div. før ombrydning
Pulje 4
UH Esbjerg 2
Team Haderslev-Vojens
Guldagerhallen, Hal 1
683668 03-10-18
kl. 19:15
Serie 1 Damer før ombrydning
Pulje 1
SGI-Håndbold, Esbjerg 3
Tistrup-Hodde/CØ-05, Ølgod
Guldagerhallen, Hal 1
717884 03-10-18
kl. 20:25
Serie 1 Herrer før ombrydning
Pulje 1
SGI-Håndbold, Esbjerg 4
Team Helle Håndbold
Guldagerhallen, Hal 1
686453 04-10-18
kl. 20:30
Jyllandsserien Herrer før ombrydning
Pulje 7
SGI-Håndbold, Esbjerg 3
Rækker Mølle Håndbold 2
Guldagerhallen, Hal 1
726825 06-10-18
kl. 13:15
U-12 Drenge C før ombrydning
Pulje 1
SGI-SSK, Esbjerg 2
Vejrup IF
Guldagerhallen, Hal 1
725925 06-10-18
kl. 14:00
U-14 Drenge A før ombrydning
Pulje 1
UH Esbjerg 2
Team Vest Håndbold
Guldagerhallen, Hal 1
683701 06-10-18
kl. 15:00
Serie 1 Damer før ombrydning
Pulje 2
SGI-Håndbold, Esbjerg 2
Folding-Brørup HK
Guldagerhallen, Hal 1
685388 10-10-18
kl. 19:30
3. Division Herrer
Pulje 2
SGI-Håndbold, Esbjerg 2
NSK Håndbold, Krunderup
Guldagerhallen, Hal 1
685124 11-10-18
kl. 20:30
2. Division Damer
Pulje 2
SGI-Håndbold, Esbjerg
Team Esbjerg HK 2
Guldagerhallen, Hal 1
726227 21-10-18
U-12 Drenge A før ombrydning
Pulje 1
SGI-SSK Esbjerg
Team Vest Håndbold
Guldagerhallen, Hal 1
724108 21-10-18
U-18 Drenge 2. Div. før ombrydning
Pulje 4
UH Esbjerg 2
Kolding IF
Guldagerhallen, Hal 1
685370 24-10-18
kl. 19:00
3. Division Herrer
Pulje 2
SGI-Håndbold, Esbjerg 2
Mejrup-Hvam
Guldagerhallen, Hal 1
717895 24-10-18
kl. 20:20
Serie 1 Herrer før ombrydning
Pulje 1
SGI-Håndbold, Esbjerg 4
Varde HK 2
Guldagerhallen, Hal 1
725146 24-10-18
kl. 18:45
U-16 Drenge 2. Div. før ombrydning
Pulje 3
UH Esbjerg
Skjern Håndbold 2
Guldagerhallen, Hal 2
683707 24-10-18
kl. 20:00
Serie 1 Damer før ombrydning
Pulje 2
SGI-Håndbold, Esbjerg 2
Bredebro IF
Guldagerhallen, Hal 2
725931 27-10-18
kl. 12:15
U-14 Drenge A før ombrydning
Pulje 1
UH Esbjerg 2
Folding-Brørup HK
Guldagerhallen, Hal 1
737410 27-10-18
kl. 13:00
U-18 Piger A før ombrydning
Pulje 9
UH, Esbjerg
Varde HK
Guldagerhallen, Hal 1
685106 27-10-18
kl. 14:00
2. Division Damer
Pulje 2
SGI-Håndbold, Esbjerg
IF Stjernen, Odense
Guldagerhallen, Hal 1
686459 27-10-18
kl. 15:20
Jyllandsserien Herrer før ombrydning
Pulje 7
SGI-Håndbold, Esbjerg 3
Folding-Brørup HK
Guldagerhallen, Hal 1
704012 29-10-18
kl. 19:30
U-18 Drenge 1. Division før ombrydning
Pulje 1
UH Esbjerg
Århus Håndbold
Guldagerhallen, Hal 1
683710 31-10-18
kl. 19:15
Serie 1 Damer før ombrydning
Pulje 2
SGI-Håndbold, Esbjerg 2
Kongeå HK
Guldagerhallen, Hal 1
717901 31-10-18
kl. 20:25
Serie 1 Herrer før ombrydning
Pulje 1
SGI-Håndbold, Esbjerg 4
SIF Ansager
Guldagerhallen, Hal 2
686462 01-11-18
kl. 20:30
Jyllandsserien Herrer før ombrydning
Pulje 7
SGI-Håndbold, Esbjerg 3
Ikast Håndbold 2
Guldagerhallen, Hal 1
736876 04-11-18
kl. 09:45
U-14 Pige C før ombrydning
Pulje 1
UH, Esbjerg 2
Tistrup-Hodde/CØ-05, Ølgod 2
Guldagerhallen, Hal 1
726834 04-11-18
kl. 10:30
U-12 Drenge C før ombrydning
Pulje 1
SGI-SSK, Esbjerg 2
Tistrup-Hodde G&UF
Guldagerhallen, Hal 1
727314 04-11-18
kl. 11:15
U-14 Pige B før ombrydning
Pulje 1
UH, Esbjerg
IF 92, Esbjerg 2
Guldagerhallen, Hal 1
725934 04-11-18
kl. 12:00
U-14 Drenge A før ombrydning
Pulje 1
UH Esbjerg 2
Team Møgeltønder-Tønder Håndbold Ungdom
Guldagerhallen, Hal 1
724672 04-11-18
kl. 13:00
U-14 Drenge 1. Div. før ombrydning
Pulje 2
UH Esbjerg
Herning f. H.
Guldagerhallen, Hal 1
725152 04-11-18
kl. 14:00
U-16 Drenge 2. Div. før ombrydning
Pulje 3
UH Esbjerg
Ikast Håndbold 2
Guldagerhallen, Hal 1
724114 04-11-18
kl. 15:10
U-18 Drenge 2. Div. før ombrydning
Pulje 4
UH Esbjerg 2
Nr. Bjært Strandhuse IF
Guldagerhallen, Hal 1
685112 04-11-18
kl. 16:20
2. Division Damer
Pulje 2
SGI-Håndbold, Esbjerg
IK Skovbakken 2
Guldagerhallen, Hal 1
737414 04-11-18
kl. 17:40
U-18 Piger A før ombrydning
Pulje 9
UH, Esbjerg
Vamdrup IF
Guldagerhallen, Hal 1
683679 04-11-18
kl. 18:40
Serie 1 Damer før ombrydning
Pulje 1
SGI-Håndbold, Esbjerg 3
Bryndum Sogns G&IF
Guldagerhallen, Hal 1
685376 05-11-18
kl. 20:00
3. Division Herrer
Pulje 2
SGI-Håndbold, Esbjerg 2
Mejdal-Halgård
Guldagerhallen, Hal 1
726235 11-11-18
U-12 Drenge A før ombrydning
Pulje 1
SGI-SSK Esbjerg
Blåbjerg HK
Guldagerhallen, Hal 1
704028 14-11-18
kl. 19:00
U-18 Drenge 1. Division før ombrydning
Pulje 1
UH Esbjerg
Skanderborg Håndbold
Guldagerhallen, Hal 1
717910 14-11-18
kl. 20:20
Serie 1 Herrer før ombrydning
Pulje 1
SGI-Håndbold, Esbjerg 4
IF 92, Esbjerg
Guldagerhallen, Hal 1
683689 14-11-18
kl. 20:00
Serie 1 Damer før ombrydning
Pulje 1
SGI-Håndbold, Esbjerg 3
SIF Ansager 2
Guldagerhallen, Hal 2
724123 18-11-18
U-18 Drenge 2. Div. før ombrydning
Pulje 4
UH Esbjerg 2
Trelde GI
Guldagerhallen, Hal 1
724681 18-11-18
U-14 Drenge 1. Div. før ombrydning
Pulje 2
UH Esbjerg
Rødekro-Aabenraa Håndbold
Guldagerhallen, Hal 1
737424 18-11-18
U-18 Piger A før ombrydning
Pulje 9
UH, Esbjerg
Kolding KFUM Håndbold
Guldagerhallen, Hal 1
704037 18-11-18
kl. 14:00
U-18 Drenge 1. Division før ombrydning
Pulje 1
UH Esbjerg
Fredericia HK
Guldagerhallen, Hal 1
717912 21-11-18
kl. 20:15
Serie 1 Herrer før ombrydning
Pulje 1
SGI-Håndbold, Esbjerg 4
Blåbjerg HK 2
Guldagerhallen, Hal 1
725161 22-11-18
kl. 19:30
U-16 Drenge 2. Div. før ombrydning
Pulje 3
UH Esbjerg
SINE Håndbold, Løgumkloster 2
Guldagerhallen, Hal 2
726840 24-11-18
kl. 11:15
U-12 Drenge C før ombrydning
Pulje 1
SGI-SSK, Esbjerg 2
Vejen HK 2
Guldagerhallen, Hal 1
725940 24-11-18
kl. 12:00
U-14 Drenge A før ombrydning
Pulje 1
UH Esbjerg 2
Blåbjerg HK
Guldagerhallen, Hal 1
683716 24-11-18
kl. 12:45
Serie 1 Damer før ombrydning
Pulje 2
SGI-Håndbold, Esbjerg 2
Gørding-Lourup IF
Guldagerhallen, Hal 1
685358 24-11-18
kl. 14:00
3. Division Herrer
Pulje 2
SGI-Håndbold, Esbjerg 2
Silkeborg-Voel KFUM 2
Guldagerhallen, Hal 1
685094 24-11-18
kl. 15:20
2. Division Damer
Pulje 2
SGI-Håndbold, Esbjerg
Silkeborg-Voel KFUM 2
Guldagerhallen, Hal 1
686468 24-11-18
kl. 16:40
Jyllandsserien Herrer før ombrydning
Pulje 7
SGI-Håndbold, Esbjerg 3
Blåbjerg HK
Guldagerhallen, Hal 1
717919 28-11-18
kl. 20:00
Serie 1 Herrer før ombrydning
Pulje 1
SGI-Håndbold, Esbjerg 4
Tistrup-Hodde/CØ-05, Ølgod
Guldagerhallen, Hal 1
685136 29-11-18
kl. 20:30
2. Division Damer
Pulje 2
SGI-Håndbold, Esbjerg
Vejle Håndbold Klub
Guldagerhallen, Hal 1
736888 01-12-18
kl. 09:30
U-14 Pige C før ombrydning
Pulje 1
UH, Esbjerg 2
Bramming IF/ Kongeå HK
Guldagerhallen, Hal 1
725946 01-12-18
kl. 10:15
U-14 Drenge A før ombrydning
Pulje 1
UH Esbjerg 2
FSH, Holsted
Guldagerhallen, Hal 1
727326 01-12-18
kl. 11:00
U-14 Pige B før ombrydning
Pulje 1
UH, Esbjerg
Varde HK 2
Guldagerhallen, Hal 1
704043 01-12-18
kl. 11:45
U-18 Drenge 1. Division før ombrydning
Pulje 1
UH Esbjerg
HC Midtjylland
Guldagerhallen, Hal 1
737425 01-12-18
kl. 12:55
U-18 Piger A før ombrydning
Pulje 9
UH, Esbjerg
S.V. Tingleff
Guldagerhallen, Hal 1
685400 01-12-18
kl. 14:00
3. Division Herrer
Pulje 2
SGI-Håndbold, Esbjerg 2
HC Midtjylland 2
Guldagerhallen, Hal 1
683690 01-12-18
kl. 15:20
Serie 1 Damer før ombrydning
Pulje 1
SGI-Håndbold, Esbjerg 3
Team Helle Håndbold
Guldagerhallen, Hal 1
686474 01-12-18
kl. 16:30
Jyllandsserien Herrer før ombrydning
Pulje 7
SGI-Håndbold, Esbjerg 3
Hvide Sande KFUM
Guldagerhallen, Hal 1
683722 05-12-18
kl. 19:15
Serie 1 Damer før ombrydning
Pulje 2
SGI-Håndbold, Esbjerg 2
BBI Saxburg
Guldagerhallen, Hal 1
726248 09-12-18
kl. 16:00
U-12 Drenge A før ombrydning
Pulje 1
SGI-SSK Esbjerg
Ribe HK
Guldagerhallen, Hal 2
724687 09-12-18
kl. 16:50
U-14 Drenge 1. Div. før ombrydning
Pulje 2
UH Esbjerg
Ribe HK
Guldagerhallen, Hal 2
725167 09-12-18
kl. 17:50
U-16 Drenge 2. Div. før ombrydning
Pulje 3
UH Esbjerg
Søndermarkens IK
Guldagerhallen, Hal 2
724129 09-12-18
kl. 19:00
U-18 Drenge 2. Div. før ombrydning
Pulje 4
UH Esbjerg 2
Sønderborg Håndbold
Guldagerhallen, Hal 2
685148 05-01-19
kl. 14:00
2. Division Damer
Pulje 2
SGI-Håndbold, Esbjerg
TPI-Odense
Guldagerhallen, Hal 1
685412 05-01-19
kl. 15:20
3. Division Herrer
Pulje 2
SGI-Håndbold, Esbjerg 2
Snejbjerg SG & I
Guldagerhallen, Hal 1
685160 19-01-19
kl. 14:00
2. Division Damer
Pulje 2
SGI-Håndbold, Esbjerg
Odder Håndbold
Guldagerhallen, Hal 1
685424 19-01-19
kl. 15:20
3. Division Herrer
Pulje 2
SGI-Håndbold, Esbjerg 2
HK 73, Rask Mølle
Guldagerhallen, Hal 1
685442 23-02-19
3. Division Herrer
Pulje 2
SGI-Håndbold, Esbjerg 2
HA85, Hvinningdal
Guldagerhallen, Hal 1
685178 23-02-19
2. Division Damer
Pulje 2
SGI-Håndbold, Esbjerg
Ejstrup/Hærvejen
Guldagerhallen, Hal 1
685184 09-03-19
kl. 14:00
2. Division Damer
Pulje 2
SGI-Håndbold, Esbjerg
Rækker Mølle Håndbold
Guldagerhallen, Hal 1
685448 09-03-19
kl. 15:20
3. Division Herrer
Pulje 2
SGI-Håndbold, Esbjerg 2
Ikast Håndbold
Guldagerhallen, Hal 1