Forside > Turneringer og resultater > Spillested > Kampprogram

Guldagerhallerne (1726)

Kampprogram

Periode
Kampnr. Dato Række / Pulje Hjemmehold / Udehold Bane Resultat
635430 21-02-18
kl. 19:15
U-16 Pige 1. Division
Pulje 3
DUH, Esbjerg
Horsens HK
Guldagerhallen, Hal 1
534988 22-02-18
kl. 19:15
3. Division Herrer
Pulje 2
SGI-Håndbold, Esbjerg 2
HA85, Hvinningdal
Guldagerhallen, Hal 1
630284 24-02-18
kl. 13:00
U-12 Pige B
Pulje 2
SGI-Håndbold, Esbjerg
Bryndum Sogns G&IF
Guldagerhallen, Hal 1
535018 24-02-18
kl. 14:00
3. Division Herrer
Pulje 2
SGI-Håndbold, Esbjerg 2
Hogager GF
Guldagerhallen, Hal 1
636826 24-02-18
kl. 15:20
U-16 Drenge 2. Division
Pulje 5
UH Esbjerg
Skjern Håndbold 2
Guldagerhallen, Hal 1
534735 01-03-18
kl. 20:15
2. Division Damer
Pulje 2
SGI-Håndbold, Esbjerg
SIF Ansager
Guldagerhallen, Hal 1
654775 02-03-18
Elite Cup U-18 Drenge, 5. runde
Pulje 1
UH Esbjerg, 1. Div.
Skanderborg Håndbold, Liga
Guldagerhallen, Hal 1
646070 06-03-18
kl. 18:15
U-12 Drenge B
Pulje 1
SGI-Håndbold, Esbjerg 2
Løgum IF
Guldagerhallen, Hal 1
635432 06-03-18
kl. 19:00
U-16 Pige 1. Division
Pulje 3
DUH, Esbjerg
SINE Håndbold, Løgumkloster 2
Guldagerhallen, Hal 1
644991 07-03-18
kl. 18:30
U-18 Pige 2. Division
Pulje 4
DUH, Esbjerg 2
Sdr. Omme IF
Guldagerhallen, Hal 2
630409 08-03-18
kl. 19:05
U-18 Drenge 1. Division
Pulje 2
UH Esbjerg
Århus Håndbold 2
Guldagerhallen, Hal 1
534748 08-03-18
kl. 20:15
2. Division Damer
Pulje 2
SGI-Håndbold, Esbjerg
Team Haderslev KFUM
Guldagerhallen, Hal 1
637367 09-03-18
kl. 18:00
U-16 Pige 2. Division
Pulje 5
DUH, Esbjerg 2
Varde HK
Guldagerhallen, Hal 1
534759 10-03-18
kl. 14:00
2. Division Damer
Pulje 2
SGI-Håndbold, Esbjerg
IF Stjernen, Odense
Guldagerhallen, Hal 1
535024 10-03-18
kl. 15:20
3. Division Herrer
Pulje 2
SGI-Håndbold, Esbjerg 2
Vildbjerg KFUM
Guldagerhallen, Hal 1
647841 10-03-18
kl. 11:00
U-10 Pige C
Pulje 1
SGI-Håndbold, Esbjerg 2
Varde HK 2
Guldagerhallen, Hal 2
647840 10-03-18
kl. 11:35
U-10 Pige C
Pulje 1
Bryndum Sogns G&IF
Team Esbjerg HK 4
Guldagerhallen, Hal 2
647845 10-03-18
kl. 12:10
U-10 Pige C
Pulje 1
Varde HK 2
Blåbjerg HK
Guldagerhallen, Hal 2
647842 10-03-18
kl. 12:45
U-10 Pige C
Pulje 1
Team Esbjerg HK 4
Team Esbjerg HK 6
Guldagerhallen, Hal 2
647843 10-03-18
kl. 13:20
U-10 Pige C
Pulje 1
Blåbjerg HK
Bryndum Sogns G&IF
Guldagerhallen, Hal 2
647844 10-03-18
kl. 13:55
U-10 Pige C
Pulje 1
Team Esbjerg HK 6
SGI-Håndbold, Esbjerg 2
Guldagerhallen, Hal 2
630619 11-03-18
kl. 11:00
U-14 Drenge 1. Division A
Pulje 2
UH Esbjerg
Hørning Håndbold
Guldagerhallen, Hal 1
636832 11-03-18
kl. 12:00
U-16 Drenge 2. Division
Pulje 5
UH Esbjerg
BGI Akademiet IF, Hornsyld
Guldagerhallen, Hal 1
644655 11-03-18
kl. 13:10
U-12 Drenge AA
Pulje 5
SGI-Håndbold, Esbjerg
Fredericia HK 1990
Guldagerhallen, Hal 1
638237 11-03-18
kl. 14:10
U-14 Piger 2. div.
Pulje 5
DUH, Esbjerg 2
Silkeborg-Voel KFUM 2
Guldagerhallen, Hal 1
629688 11-03-18
kl. 15:20
Serie 1 Damer
Pulje 1
SGI-Håndbold, Esbjerg 3
IF 92, Esbjerg
Guldagerhallen, Hal 1
630199 11-03-18
kl. 10:15
U-14 Pige C
Pulje 1
DUH, Esbjerg 4
IF 92, Esbjerg 2
Guldagerhallen, Hal 2
630290 11-03-18
kl. 11:00
U-12 Pige B
Pulje 2
SGI-Håndbold, Esbjerg
Kvaglund IF
Guldagerhallen, Hal 2
630169 11-03-18
kl. 11:45
U-14 Pige B
Pulje 1
DUH, Esbjerg 3
Sønderris Sportsklub 2
Guldagerhallen, Hal 2
629899 11-03-18
kl. 12:30
U-14 Drenge A
Pulje 1
UH Esbjerg 2
Gram Idrætsforening
Guldagerhallen, Hal 2
638087 14-03-18
kl. 19:00
U-14 Pige 1. Division A
Pulje 2
DUH, Esbjerg
Mejdal-Halgård
Guldagerhallen, Hal 1
631189 14-03-18
kl. 20:00
U-18 Pige 1. Division
Pulje 2
DUH, Esbjerg
TTH Holstebro 2
Guldagerhallen, Hal 1
635973 15-03-18
kl. 20:30
Jyllandsserien Herrer
Pulje 7
SGI-Håndbold, Esbjerg 3
Varde HK
Guldagerhallen, Hal 1
646076 20-03-18
kl. 18:00
U-12 Drenge B
Pulje 1
SGI-Håndbold, Esbjerg 2
Kongeå HK
Guldagerhallen, Hal 1
629699 20-03-18
kl. 20:30
Serie 1 Damer
Pulje 1
SGI-Håndbold, Esbjerg 3
Gørding-Lourup IF
Guldagerhallen, Hal 2
638093 24-03-18
kl. 12:00
U-14 Pige 1. Division A
Pulje 2
DUH, Esbjerg
HEI, Skæring
Guldagerhallen, Hal 1
644661 24-03-18
kl. 13:00
U-12 Drenge AA
Pulje 5
SGI-Håndbold, Esbjerg
Tinglev Lundtoft IF
Guldagerhallen, Hal 1
630625 24-03-18
kl. 14:00
U-14 Drenge 1. Division A
Pulje 2
UH Esbjerg
Skanderborg Håndbold
Guldagerhallen, Hal 1
637373 24-03-18
kl. 15:00
U-16 Pige 2. Division
Pulje 5
DUH, Esbjerg 2
BGI Akademiet IF, Hornsyld
Guldagerhallen, Hal 1
636838 24-03-18
kl. 16:15
U-16 Drenge 2. Division
Pulje 5
UH Esbjerg
Ribe HK
Guldagerhallen, Hal 1
630205 24-03-18
kl. 11:00
U-14 Pige C
Pulje 1
DUH, Esbjerg 4
Rødding IF
Guldagerhallen, Hal 2
630296 24-03-18
kl. 11:45
U-12 Pige B
Pulje 2
SGI-Håndbold, Esbjerg
Folding-Brørup HK
Guldagerhallen, Hal 2
629905 24-03-18
kl. 12:30
U-14 Drenge A
Pulje 1
UH Esbjerg 2
BBI Saxburg
Guldagerhallen, Hal 2
638243 24-03-18
kl. 13:20
U-14 Piger 2. div.
Pulje 5
DUH, Esbjerg 2
Odder Håndbold
Guldagerhallen, Hal 2
636597 24-03-18
kl. 14:20
U-18 Drenge A
Pulje 6
UH Esbjerg 2
Team Vest Håndbold
Guldagerhallen, Hal 2
635979 24-03-18
kl. 15:20
Jyllandsserien Herrer
Pulje 7
SGI-Håndbold, Esbjerg 3
Tinglev Lundtoft Sydstjernen 2
Guldagerhallen, Hal 2
631195 04-04-18
kl. 19:00
U-18 Pige 1. Division
Pulje 2
DUH, Esbjerg
Ikast Håndbold
Guldagerhallen, Hal 1
630415 07-04-18
kl. 12:40
U-18 Drenge 1. Division
Pulje 2
UH Esbjerg
TM Tønder Håndbold
Guldagerhallen, Hal 1
534777 07-04-18
kl. 14:00
2. Division Damer
Pulje 2
SGI-Håndbold, Esbjerg
TPI-Odense
Guldagerhallen, Hal 1
535042 07-04-18
kl. 15:20
3. Division Herrer
Pulje 2
SGI-Håndbold, Esbjerg 2
Grindsted GIF, Håndbold
Guldagerhallen, Hal 1