Forside > Turneringer og resultater > Spillested > Kampprogram

Blue Water Dokken, Esbjerg (1730)

Kampprogram

Periode
Kampnr. Dato Række / Pulje Hjemmehold / Udehold Bane Resultat
679302 22-09-18
kl. 15:00
HTH Ligaen
Pulje 1
Team Esbjerg
Ringkøbing Håndbold
Blue Water Dokken
679120 29-09-18
kl. 16:00
Herre Håndbold Ligaen
Pulje 1
Ribe-Esbjerg HH
Århus Håndbold
Blue Water Dokken
726370 30-09-18
kl. 09:30
U-12 Drenge B før ombrydning
Pulje 1
Team Esbjerg HK 2
CØ-05 Ølgod
Blue Water Dokken
727091 30-09-18
kl. 10:15
U-14 Pige A før ombrydning
Pulje 1
Team Esbjerg HK 3
Varde HK
Blue Water Dokken
727426 30-09-18
kl. 11:00
U-10 Pige A før ombrydning
Pulje 1
Team Esbjerg HK
Fredericia HK 1990
Blue Water Dokken
724930 30-09-18
kl. 12:00
U-14 Pige 1. Div. før ombrydning
Pulje 2
Team Esbjerg HK
Ribe HK
Blue Water Dokken
723832 30-09-18
kl. 13:00
U-12 Piger A før ombrydning
Pulje 1
Team Esbjerg HK
Ry Håndbold
Blue Water Dokken
703836 30-09-18
kl. 14:00
U-18 Pige 1. Division før ombrydning
Pulje 1
Team Esbjerg HK
Ikast Håndbold
Blue Water Dokken
730876 30-09-18
kl. 15:15
U-16 Pige 1. Division før ombrydning
Pulje 2
Team Esbjerg HK
Ikast Håndbold
Blue Water Dokken
728758 30-09-18
kl. 16:30
U-16 Piger A før ombrydning
Pulje 10
Team Esbjerg HK 2
Vejen HK
Blue Water Dokken
727301 30-09-18
kl. 17:30
U-14 Pige B før ombrydning
Pulje 1
Team Esbjerg HK 4
Varde HK 2
Blue Water Dokken
683787 30-09-18
kl. 18:15
Serie 2 Damer før ombrydning
Pulje 1
Team Esbjerg HK 3
Varde HK 2
Blue Water Dokken
683727 30-09-18
kl. 19:30
Serie 2 Herrer før ombrydning
Pulje 1
Team Esbjerg HK
FSH, Holsted 2
Blue Water Dokken
726135 03-10-18
kl. 18:30
U-14 Piger 2. div. før ombrydning
Pulje 7
Team Esbjerg HK 2
Vejen HK
Blue Water Dokken
685086 03-10-18
kl. 19:30
2. Division Damer
Pulje 2
Team Esbjerg HK 2
Odder Håndbold
Blue Water Dokken
679316 12-10-18
kl. 18:30
HTH Ligaen
Pulje 1
Team Esbjerg
TTH Holstebro
Blue Water Dokken
679134 15-10-18
kl. 19:30
Herre Håndbold Ligaen
Pulje 1
Ribe-Esbjerg HH
SønderjyskE Herrer
Blue Water Dokken
726376 20-10-18
kl. 11:00
U-12 Drenge B før ombrydning
Pulje 1
Team Esbjerg HK 2
Kongeå HK
Blue Water Dokken
727704 20-10-18
kl. 11:45
U-12 Pige B før ombrydning
Pulje 1
Team Esbjerg HK 3
Vojens HF
Blue Water Dokken
727402 20-10-18
kl. 13:30
U-12 Pige A før ombrydning
Pulje 1
Team Esbjerg HK 2
Varde HK
Blue Water Dokken
726228 20-10-18
kl. 14:15
U-12 Drenge A før ombrydning
Pulje 1
Team Esbjerg HK
Ribe HK
Blue Water Dokken
723838 20-10-18
kl. 15:15
U-12 Piger A før ombrydning
Pulje 1
Team Esbjerg HK
Ikast f. S.
Blue Water Dokken
683793 20-10-18
kl. 16:15
Serie 2 Damer før ombrydning
Pulje 1
Team Esbjerg HK 3
IF 92, Esbjerg 2
Blue Water Dokken
683733 20-10-18
kl. 17:30
Serie 2 Herrer før ombrydning
Pulje 1
Team Esbjerg HK
Team Vest Håndbold
Blue Water Dokken
727307 21-10-18
kl. 12:15
U-14 Pige B før ombrydning
Pulje 1
Team Esbjerg HK 4
Ribe HK 2
Blue Water Dokken
727097 21-10-18
kl. 13:00
U-14 Pige A før ombrydning
Pulje 1
Team Esbjerg HK 3
Sønderris Sportsklub 2
Blue Water Dokken
724936 21-10-18
kl. 14:00
U-14 Pige 1. Div. før ombrydning
Pulje 2
Team Esbjerg HK
Fredericia HK 1990
Blue Water Dokken
728764 21-10-18
kl. 15:30
U-16 Piger A før ombrydning
Pulje 10
Team Esbjerg HK 2
Bramming G & IE
Blue Water Dokken
703848 22-10-18
kl. 20:00
U-18 Pige 1. Division før ombrydning
Pulje 1
Team Esbjerg HK
Aarhus United
Blue Water Dokken
679330 24-10-18
kl. 18:30
HTH Ligaen
Pulje 1
Team Esbjerg
Aarhus United
Blue Water Dokken
727432 25-10-18
kl. 18:00
U-10 Pige A før ombrydning
Pulje 1
Team Esbjerg HK
Løjt IF
Blue Water Dokken
730882 25-10-18
kl. 18:50
U-16 Pige 1. Division før ombrydning
Pulje 2
Team Esbjerg HK
Silkeborg-Voel KFUM
Blue Water Dokken
703844 25-10-18
kl. 20:00
U-18 Pige 1. Division før ombrydning
Pulje 1
Team Esbjerg HK
Horsens HK
Blue Water Dokken
679338 26-10-18
kl. 18:30
HTH Ligaen
Pulje 1
Team Esbjerg
Ajax København
Blue Water Dokken
727339 27-10-18
kl. 13:00
U-14 Pige B før ombrydning
Pulje 2
Team Esbjerg HK 5
FSH, Holsted 2
Blue Water Dokken
726141 27-10-18
kl. 14:00
U-14 Piger 2. div. før ombrydning
Pulje 7
Team Esbjerg HK 2
Team Haderslev-Vojens
Blue Water Dokken
727827 27-10-18
kl. 15:15
U-12 Pige C før ombrydning
Pulje 2
Team Esbjerg HK 4
Varde HK 3
Blue Water Dokken
723844 03-11-18
kl. 12:00
U-12 Piger A før ombrydning
Pulje 1
Team Esbjerg HK
Skanderborg Håndbold
Blue Water Dokken
728770 03-11-18
kl. 13:00
U-16 Piger A før ombrydning
Pulje 10
Team Esbjerg HK 2
Folding-Brørup HK
Blue Water Dokken
727408 03-11-18
kl. 14:00
U-12 Pige A før ombrydning
Pulje 1
Team Esbjerg HK 2
Team Helle Håndbold
Blue Water Dokken
726382 03-11-18
kl. 14:45
U-12 Drenge B før ombrydning
Pulje 1
Team Esbjerg HK 2
Team Helle Håndbold
Blue Water Dokken
727830 03-11-18
kl. 16:20
U-12 Pige C før ombrydning
Pulje 2
Team Esbjerg HK 4
CØ-05, Ølgod
Blue Water Dokken
727343 04-11-18
kl. 12:00
U-14 Pige B før ombrydning
Pulje 2
Team Esbjerg HK 5
Team Møgeltønder-Tønder Håndbold Ungdom
Blue Water Dokken
726144 04-11-18
kl. 13:00
U-14 Piger 2. div. før ombrydning
Pulje 7
Team Esbjerg HK 2
Fredericia HK 1990
Blue Water Dokken
724942 04-11-18
kl. 14:00
U-14 Pige 1. Div. før ombrydning
Pulje 2
Team Esbjerg HK
Vejle Håndbold Klub
Blue Water Dokken
730888 04-11-18
kl. 15:00
U-16 Pige 1. Division før ombrydning
Pulje 2
Team Esbjerg HK
Sønderjyske Ungdom
Blue Water Dokken
703860 04-11-18
kl. 16:15
U-18 Pige 1. Division før ombrydning
Pulje 1
Team Esbjerg HK
Silkeborg-Voel KFUM
Blue Water Dokken
679351 05-11-18
kl. 19:30
HTH Ligaen
Pulje 1
Team Esbjerg
Randers HK
Blue Water Dokken
727315 07-11-18
kl. 18:30
U-14 Pige B før ombrydning
Pulje 1
Team Esbjerg HK 4
Alslev Sport & Kultur
Blue Water Dokken
727105 07-11-18
kl. 19:15
U-14 Pige A før ombrydning
Pulje 1
Team Esbjerg HK 3
FSH, Holsted
Blue Water Dokken
685110 07-11-18
kl. 20:00
2. Division Damer
Pulje 2
Team Esbjerg HK 2
TPI-Odense
Blue Water Dokken
727712 12-11-18
kl. 18:30
U-12 Pige B før ombrydning
Pulje 1
Team Esbjerg HK 3
Ribe HK
Blue Water Dokken
726236 12-11-18
kl. 19:15
U-12 Drenge A før ombrydning
Pulje 1
Team Esbjerg HK
Team Vest Håndbold
Blue Water Dokken
683801 12-11-18
kl. 20:00
Serie 2 Damer før ombrydning
Pulje 1
Team Esbjerg HK 3
Alslev Sport & Kultur
Blue Water Dokken
679358 14-11-18
kl. 19:30
HTH Ligaen
Pulje 1
Team Esbjerg
København Håndbold
Blue Water Dokken
724951 17-11-18
kl. 13:00
U-14 Pige 1. Div. før ombrydning
Pulje 2
Team Esbjerg HK
Rødekro-Aabenraa Håndbold
Blue Water Dokken
730897 17-11-18
kl. 14:00
U-16 Pige 1. Division før ombrydning
Pulje 2
Team Esbjerg HK
HEI/VRI
Blue Water Dokken
727447 18-11-18
kl. 15:30
U-10 Pige A før ombrydning
Pulje 1
Team Esbjerg HK
Rødekro-Aabenraa Håndbold
Blue Water Dokken
703876 18-11-18
kl. 16:30
U-18 Pige 1. Division før ombrydning
Pulje 1
Team Esbjerg HK
Herning-Ikast Håndbold Ungdom
Blue Water Dokken
685128 19-11-18
kl. 20:30
2. Division Damer
Pulje 2
Team Esbjerg HK 2
IF Stjernen, Odense
Blue Water Dokken
679169 21-11-18
kl. 19:00
Herre Håndbold Ligaen
Pulje 1
Ribe-Esbjerg HH
Mors-Thy Håndbold
Blue Water Dokken
727714 25-11-18
kl. 12:00
U-12 Pige B før ombrydning
Pulje 1
Team Esbjerg HK 3
FSH, Holsted
Blue Water Dokken
726238 25-11-18
kl. 12:45
U-12 Drenge A før ombrydning
Pulje 1
Team Esbjerg HK
SGI-SSK Esbjerg
Blue Water Dokken
727836 25-11-18
kl. 13:30
U-12 Pige C før ombrydning
Pulje 2
Team Esbjerg HK 4
Kvaglund IF 2
Blue Water Dokken
726150 25-11-18
kl. 14:30
U-14 Piger 2. div. før ombrydning
Pulje 7
Team Esbjerg HK 2
Vidar-Ulkebøl Håndbold
Blue Water Dokken
679176 29-11-18
kl. 18:30
Herre Håndbold Ligaen
Pulje 1
Ribe-Esbjerg HH
GOG
Blue Water Dokken
727842 02-12-18
kl. 11:15
U-12 Pige C før ombrydning
Pulje 2
Team Esbjerg HK 4
Varde HK 2
Blue Water Dokken
727354 02-12-18
kl. 12:00
U-14 Pige B før ombrydning
Pulje 2
Team Esbjerg HK 5
Folding-Brørup HK
Blue Water Dokken
726156 02-12-18
kl. 13:00
U-14 Piger 2. div. før ombrydning
Pulje 7
Team Esbjerg HK 2
Rødekro-Aabenraa Håndbold 2
Blue Water Dokken
724957 04-12-18
kl. 19:00
U-14 Pige 1. Div. før ombrydning
Pulje 2
Team Esbjerg HK
Sønderris Sportsklub
Blue Water Dokken
703888 04-12-18
kl. 20:00
U-18 Pige 1. Division før ombrydning
Pulje 1
Team Esbjerg HK
Sønderjyske Ungdom
Blue Water Dokken
727725 08-12-18
kl. 12:45
U-12 Pige B før ombrydning
Pulje 1
Team Esbjerg HK 3
Team Møgeltønder-Tønder Håndbold Ungdom
Blue Water Dokken
727118 08-12-18
kl. 13:30
U-14 Pige A før ombrydning
Pulje 1
Team Esbjerg HK 3
IF 92, Esbjerg
Blue Water Dokken
726249 08-12-18
kl. 14:15
U-12 Drenge A før ombrydning
Pulje 1
Team Esbjerg HK
Team Møgeltønder-Tønder Håndbold Ungdom
Blue Water Dokken
727328 08-12-18
kl. 15:00
U-14 Pige B før ombrydning
Pulje 1
Team Esbjerg HK 4
UH, Esbjerg
Blue Water Dokken
727423 09-12-18
kl. 12:00
U-12 Pige A før ombrydning
Pulje 1
Team Esbjerg HK 2
Sønderris Sportsklub
Blue Water Dokken
727453 09-12-18
kl. 13:00
U-10 Pige A før ombrydning
Pulje 1
Team Esbjerg HK
Kolding IF
Blue Water Dokken
730903 09-12-18
kl. 14:00
U-16 Pige 1. Division før ombrydning
Pulje 2
Team Esbjerg HK
Fredericia HK 1990
Blue Water Dokken
723859 09-12-18
kl. 15:15
U-12 Piger A før ombrydning
Pulje 1
Team Esbjerg HK
Gødvad GIF
Blue Water Dokken
683814 09-12-18
kl. 16:15
Serie 2 Damer før ombrydning
Pulje 1
Team Esbjerg HK 3
Team Vest Håndbold
Blue Water Dokken
683754 09-12-18
kl. 19:15
Serie 2 Herrer før ombrydning
Pulje 1
Team Esbjerg HK
SIF Ansager 2
Blue Water Dokken
679190 10-12-18
kl. 19:00
Herre Håndbold Ligaen
Pulje 1
Ribe-Esbjerg HH
TTH Holstebro
Blue Water Dokken
679372 09-01-19
kl. 18:30
HTH Ligaen
Pulje 1
Team Esbjerg
Viborg HK
Blue Water Dokken
685152 14-01-19
kl. 20:30
2. Division Damer
Pulje 2
Team Esbjerg HK 2
SIF Ansager
Blue Water Dokken
679386 22-01-19
kl. 18:30
HTH Ligaen
Pulje 1
Team Esbjerg
Skanderborg Håndbold
Blue Water Dokken
685164 30-01-19
kl. 19:00
2. Division Damer
Pulje 2
Team Esbjerg HK 2
Rækker Mølle Håndbold
Blue Water Dokken
679400 06-02-19
kl. 18:30
HTH Ligaen
Pulje 1
Team Esbjerg
Silkeborg-Voel KFUM
Blue Water Dokken
679218 08-02-19
kl. 19:00
Herre Håndbold Ligaen
Pulje 1
Ribe-Esbjerg HH
KIF Kolding
Blue Water Dokken
679414 16-02-19
kl. 16:10
HTH Ligaen
Pulje 1
Team Esbjerg
Nykøbing F. Håndbold
Blue Water Dokken
685176 27-02-19
kl. 19:00
2. Division Damer
Pulje 2
Team Esbjerg HK 2
IK Skovbakken 2
Blue Water Dokken
685188 04-03-19
kl. 20:30
2. Division Damer
Pulje 2
Team Esbjerg HK 2
SGI-Håndbold, Esbjerg
Blue Water Dokken
679435 06-03-19
kl. 18:30
HTH Ligaen
Pulje 1
Team Esbjerg
Odense HC
Blue Water Dokken
685206 18-03-19
kl. 20:30
2. Division Damer
Pulje 2
Team Esbjerg HK 2
Vejle Håndbold Klub
Blue Water Dokken