Forside > Turneringer og resultater > Spillested > Kampprogram

Blue Water Dokken, Esbjerg (1730)

Kampprogram

Periode
Kampnr. Dato Række / Pulje Hjemmehold / Udehold Bane Resultat
769375 26-01-19
kl. 12:40
U-12 Pige B
Pulje 3
Team Esbjerg HK 5
Bramming IF 2
Blue Water Dokken
768924 26-01-19
kl. 13:30
U-14 Pige 1. Division A
Pulje 2
Team Esbjerg HK
Skive fH
Blue Water Dokken
779673 26-01-19
kl. 14:55
U-16 Pige 1. Division B
Pulje 2
Team Esbjerg HK
Vejle Idrætsefterskole
Blue Water Dokken
769825 26-01-19
kl. 16:05
Serie 1 Damer
Pulje 1
Team Esbjerg HK 3
Team Helle Håndbold
Blue Water Dokken
769734 26-01-19
kl. 17:15
Serie 2 Herrer
Pulje 2
Team Esbjerg HK
Rødding IF
Blue Water Dokken
781784 30-01-19
kl. 18:00
U-10 Drenge AA
Pulje 3
Team Esbjerg HK
Ribe HK
Blue Water Dokken
685164 30-01-19
kl. 19:00
2. Division Damer
Pulje 2
Team Esbjerg HK 2
Rækker Mølle Håndbold
Blue Water Dokken
787990 01-02-19
U-12 Piger 4+1
Pulje 1
Team Esbjerg HK 6
Vejrup IF
Blue Water Dokken
769204 01-02-19
kl. 18:00
U-12 Drenge C
Pulje 1
Team Esbjerg HK 2
SGI-SSK, Esbjerg 2
Blue Water Dokken
769383 03-02-19
kl. 10:45
U-12 Pige B
Pulje 3
Team Esbjerg HK 5
Rødding IF
Blue Water Dokken
781004 03-02-19
kl. 11:30
U-12 Pige AA
Pulje 5
Team Esbjerg HK
Fredericia HK
Blue Water Dokken
768964 03-02-19
kl. 12:30
U-14 Pige B
Pulje 1
Team Esbjerg HK 5
Bramming IF/ Kongeå HK
Blue Water Dokken
785414 03-02-19
kl. 13:15
U-10 Piger AA
Pulje 3
Team Esbjerg HK
Horsens HK
Blue Water Dokken
768932 03-02-19
kl. 14:30
U-14 Pige 1. Division A
Pulje 2
Team Esbjerg HK
Løgstør HK
Blue Water Dokken
783692 03-02-19
kl. 15:45
U-14 Piger 2. div.
Pulje 7
Team Esbjerg HK 3
Fredericia HK
Blue Water Dokken
769833 03-02-19
kl. 16:45
Serie 1 Damer
Pulje 1
Team Esbjerg HK 3
Bryndum Sogns G&IF
Blue Water Dokken
769742 03-02-19
kl. 18:00
Serie 2 Herrer
Pulje 2
Team Esbjerg HK
Tistrup Hodde CØ-05, Ølgod 2
Blue Water Dokken
679400 06-02-19
kl. 18:30
HTH Ligaen
Pulje 1
Team Esbjerg
Silkeborg-Voel KFUM
Blue Water Dokken
679218 08-02-19
kl. 19:00
Herre Håndbold Ligaen
Pulje 1
Ribe-Esbjerg HH
KIF Kolding
Blue Water Dokken
751189 09-02-19
kl. 13:00
EC Damer
Pulje 1
Team Esbjerg
Storhamar Handball Elite (NOR)
Blue Water Dokken
679414 16-02-19
kl. 16:10
HTH Ligaen
Pulje 1
Team Esbjerg
Nykøbing F. Håndbold
Blue Water Dokken
777527 24-02-19
kl. 12:45
U-10 Pige A
Pulje 1
Team Esbjerg HK 2
Dybbøl IU
Blue Water Dokken
769350 24-02-19
kl. 13:30
U-12 Pige B
Pulje 2
Team Esbjerg HK 4
Varde HK 3
Blue Water Dokken
771486 24-02-19
kl. 14:15
U-12 Drenge A
Pulje 1
Team Esbjerg HK
Kongeå HK
Blue Water Dokken
769321 24-02-19
kl. 15:00
U-12 Pige B
Pulje 1
Team Esbjerg HK 3
Varde HK 2
Blue Water Dokken
779679 24-02-19
kl. 15:50
U-16 Pige 1. Division B
Pulje 2
Team Esbjerg HK
SINE Håndbold, Løgumkloster 2
Blue Water Dokken
769290 24-02-19
kl. 17:00
U-12 Pige A
Pulje 1
Team Esbjerg HK 2
Varde HK
Blue Water Dokken
768691 27-02-19
kl. 18:00
U-14 Pige A
Pulje 1
Team Esbjerg HK 4
Alslev Sport & Kultur
Blue Water Dokken
783598 27-02-19
kl. 18:45
U-14 Piger 2. div.
Pulje 4
Team Esbjerg HK 2
Herning f. H. 2
Blue Water Dokken
685176 27-02-19
kl. 20:00
2. Division Damer
Pulje 2
Team Esbjerg HK 2
IK Skovbakken 2
Blue Water Dokken
785409 05-03-19
kl. 18:25
U-10 Piger AA
Pulje 3
Team Esbjerg HK
Rødekro-Aabenraa Håndbold
Blue Water Dokken
783608 05-03-19
kl. 19:15
U-14 Piger 2. div.
Pulje 4
Team Esbjerg HK 2
Ikast f. S. 2
Blue Water Dokken
769749 05-03-19
kl. 20:15
Serie 2 Herrer
Pulje 2
Team Esbjerg HK
Kongeå HK
Blue Water Dokken
679435 06-03-19
kl. 18:30
HTH Ligaen
Pulje 1
Team Esbjerg
Odense HC
Blue Water Dokken
771492 07-03-19
kl. 18:00
U-12 Drenge A
Pulje 1
Team Esbjerg HK
Blåbjerg HK
Blue Water Dokken
783694 07-03-19
kl. 19:00
U-14 Piger 2. div.
Pulje 7
Team Esbjerg HK 3
Team Haderslev-Vojens
Blue Water Dokken
769835 07-03-19
kl. 20:00
Serie 1 Damer
Pulje 1
Team Esbjerg HK 3
SGI-Håndbold, Esbjerg 3
Blue Water Dokken
769333 17-03-19
kl. 10:00
U-12 Pige B
Pulje 1
Team Esbjerg HK 3
FSH, Holsted
Blue Water Dokken
769301 17-03-19
kl. 10:45
U-12 Pige A
Pulje 1
Team Esbjerg HK 2
Vejle Håndbold Klub
Blue Water Dokken
769361 17-03-19
kl. 11:30
U-12 Pige B
Pulje 2
Team Esbjerg HK 4
Vejen HK 3
Blue Water Dokken
785416 17-03-19
kl. 12:50
U-10 Piger AA
Pulje 3
Team Esbjerg HK
Løjt IF
Blue Water Dokken
783700 17-03-19
kl. 13:50
U-14 Piger 2. div.
Pulje 7
Team Esbjerg HK 3
HK "Egene" Gråsten
Blue Water Dokken
783609 17-03-19
kl. 15:00
U-14 Piger 2. div.
Pulje 4
Team Esbjerg HK 2
Tjørring Idrætsf.
Blue Water Dokken
768703 17-03-19
kl. 16:00
U-14 Pige A
Pulje 1
Team Esbjerg HK 4
FSH, Holsted
Blue Water Dokken
768972 17-03-19
kl. 16:50
U-14 Pige B
Pulje 1
Team Esbjerg HK 5
Team Vest/Varde Håndbold 3
Blue Water Dokken
685206 18-03-19
kl. 20:30
2. Division Damer
Pulje 2
Team Esbjerg HK 2
Vejle Håndbold Klub
Blue Water Dokken
769396 24-03-19
kl. 12:00
U-12 Pige B
Pulje 3
Team Esbjerg HK 5
Kongeå HK
Blue Water Dokken
768945 24-03-19
kl. 13:00
U-14 Pige 1. Division A
Pulje 2
Team Esbjerg HK
Skanderborg Håndbold
Blue Water Dokken
779694 24-03-19
kl. 14:15
U-16 Pige 1. Division B
Pulje 2
Team Esbjerg HK
HEI/VRI 2
Blue Water Dokken
769846 24-03-19
kl. 15:30
Serie 1 Damer
Pulje 1
Team Esbjerg HK 3
SIF Ansager 2
Blue Water Dokken
769755 24-03-19
kl. 16:45
Serie 2 Herrer
Pulje 2
Team Esbjerg HK
Ribe HK 3
Blue Water Dokken
685194 25-03-19
kl. 20:30
2. Division Damer
Pulje 2
Team Esbjerg HK 2
Silkeborg-Voel KFUM 2
Blue Water Dokken
679253 27-03-19
kl. 20:30
Herre Håndbold Ligaen
Pulje 1
Ribe-Esbjerg HH
Skjern Håndbold
Blue Water Dokken
770553 31-03-19
kl. 17:00
U-18 Drenge Liga
Pulje 1
UH Esbjerg
Skanderborg Håndbold
Blue Water Dokken