Forside > Turneringer og resultater > Spillested > Kampprogram

Veldtoftehallen, Esbj. (1732)

Kampprogram

Periode
Kampnr. Dato Række / Pulje Hjemmehold / Udehold Bane Resultat
790191 29-01-19
kl. 18:45
Jydsk Pokal Ungdom U-12 P 4. runde
Pulje 1
Team Esbjerg HK 3
Team Esbjerg HK
Veldtoftehallen, Esbj.
770190 21-02-19
kl. 20:00
Serie 3 Damer
Pulje 1
Esbjerg HK
Hviding IF 2
Veldtoftehallen, Esbj.
769770 21-02-19
kl. 21:00
Serie 3 Herrer
Pulje 1
Esbjerg HK
Folding-Brørup HK 2
Veldtoftehallen, Esbj.
770200 28-02-19
kl. 20:00
Serie 3 Damer
Pulje 1
Esbjerg HK
Bramming IF
Veldtoftehallen, Esbj.
769780 28-02-19
kl. 21:00
Serie 3 Herrer
Pulje 1
Esbjerg HK
Bramming IF
Veldtoftehallen, Esbj.
769360 03-03-19
kl. 11:00
U-12 Pige B
Pulje 2
Team Esbjerg HK 4
Vorbasse KFUM
Veldtoftehallen, Esbj.
769300 03-03-19
kl. 11:45
U-12 Pige A
Pulje 1
Team Esbjerg HK 2
Bramming IF
Veldtoftehallen, Esbj.
768939 03-03-19
kl. 12:40
U-14 Pige 1. Division A
Pulje 2
Team Esbjerg HK
VRI, Risskov
Veldtoftehallen, Esbj.
779688 03-03-19
kl. 13:50
U-16 Pige 1. Division B
Pulje 2
Team Esbjerg HK
Sønderjyske Ungdom
Veldtoftehallen, Esbj.
768697 05-03-19
kl. 18:30
U-14 Pige A
Pulje 1
Team Esbjerg HK 4
Sønderris Sportsklub 2
Veldtoftehallen, Esbj.
768966 05-03-19
kl. 19:15
U-14 Pige B
Pulje 1
Team Esbjerg HK 5
UH, Esbjerg
Veldtoftehallen, Esbj.
785408 08-03-19
kl. 18:00
U-10 Piger AA
Pulje 3
Team Esbjerg HK
Horsens HK
Veldtoftehallen, Esbj.
769206 09-03-19
kl. 09:00
U-12 Drenge C
Pulje 1
Team Esbjerg HK 2
Bryndum Sogns G&IF
Veldtoftehallen, Esbj.
781786 09-03-19
kl. 10:00
U-10 Drenge AA
Pulje 3
Team Esbjerg HK
Søndermarken Vejle Håndbold Klub
Veldtoftehallen, Esbj.
777533 10-03-19
kl. 11:00
U-10 Pige A
Pulje 1
Team Esbjerg HK 2
Erritsø G&IF
Veldtoftehallen, Esbj.
781006 10-03-19
kl. 12:00
U-12 Pige AA
Pulje 5
Team Esbjerg HK
Rødekro-Aabenraa Håndbold
Veldtoftehallen, Esbj.
769327 10-03-19
kl. 13:00
U-12 Pige B
Pulje 1
Team Esbjerg HK 3
Team Helle Håndbold
Veldtoftehallen, Esbj.
769385 10-03-19
kl. 13:50
U-12 Pige B
Pulje 3
Team Esbjerg HK 5
Team Vest Håndbold
Veldtoftehallen, Esbj.
770201 14-03-19
kl. 20:00
Serie 3 Damer
Pulje 1
Esbjerg HK
IF 92, Esbjerg 3
Veldtoftehallen, Esbj.
769781 14-03-19
kl. 21:00
Serie 3 Herrer
Pulje 1
Esbjerg HK
Varde HK 3
Veldtoftehallen, Esbj.
769212 16-03-19
kl. 10:00
U-12 Drenge C
Pulje 1
Team Esbjerg HK 2
Tistrup-Hodde G&UF
Veldtoftehallen, Esbj.
777539 16-03-19
kl. 10:45
U-10 Pige A
Pulje 1
Team Esbjerg HK 2
Hammelev SUF
Veldtoftehallen, Esbj.
781792 16-03-19
kl. 11:30
U-10 Drenge AA
Pulje 3
Team Esbjerg HK
Vejen HK
Veldtoftehallen, Esbj.
771498 16-03-19
kl. 12:30
U-12 Drenge A
Pulje 1
Team Esbjerg HK
CØ-05 Ølgod
Veldtoftehallen, Esbj.