Forside > Turneringer og resultater > Spillested > Kampprogram

Aurahallen, Tarp (1734)

Kampprogram

Periode
Kampnr. Dato Række / Pulje Hjemmehold / Udehold Bane Resultat
683674 23-10-18
kl. 20:00
Serie 1 Damer før ombrydning
Pulje 1
Bryndum Sogns G&IF
SIF Ansager 2
Aurahallen, Tarp
727311 28-10-18
kl. 14:00
U-14 Pige B før ombrydning
Pulje 1
UH, Esbjerg
Team Esbjerg HK 4
Aurahallen, Tarp
736908 28-10-18
kl. 14:45
U-14 Drenge B før ombrydning
Pulje 1
Bryndum Sogns G&IF 3
Ribe HK 3
Aurahallen, Tarp
727104 06-11-18
kl. 18:00
U-14 Pige A før ombrydning
Pulje 1
IF 92, Esbjerg
Tistrup-Hodde/CØ-05
Aurahallen, Tarp
726926 07-11-18
kl. 20:15
Serie 3 Herrer før ombrydning
Pulje 1
Bryndum Sogns G&IF
Tjæreborg GF
Aurahallen, Tarp
739024 08-11-18
kl. 18:45
U-14 Pige C før ombrydning
Pulje 1
UH, Esbjerg 2
Gram Idrætsforening
Aurahallen, Tarp
736914 08-11-18
kl. 19:30
U-14 Drenge B før ombrydning
Pulje 1
Bryndum Sogns G&IF 3
Gørding-Lourup IF
Aurahallen, Tarp
726836 10-11-18
kl. 14:00
U-12 Drenge C før ombrydning
Pulje 1
Bryndum Sogns G&IF
Vejrup IF
Aurahallen, Tarp
683682 13-11-18
kl. 20:15
Serie 1 Damer før ombrydning
Pulje 1
Bryndum Sogns G&IF
SGI-Håndbold, Esbjerg 3
Aurahallen, Tarp
736919 17-11-18
kl. 14:00
U-14 Drenge B før ombrydning
Pulje 1
Bryndum Sogns G&IF 3
Gram Idrætsforening
Aurahallen, Tarp
726928 21-11-18
kl. 20:15
Serie 3 Herrer før ombrydning
Pulje 1
Bryndum Sogns G&IF
FSH, Holsted 3
Aurahallen, Tarp
726838 22-11-18
kl. 19:30
U-12 Drenge C før ombrydning
Pulje 1
Bryndum Sogns G&IF
Folding-Brørup HK
Aurahallen, Tarp
736927 24-11-18
kl. 14:30
U-14 Drenge B før ombrydning
Pulje 1
Bryndum Sogns G&IF 3
Varde HK
Aurahallen, Tarp
727320 24-11-18
kl. 15:15
U-14 Pige B før ombrydning
Pulje 1
UH, Esbjerg
Alslev Sport & Kultur
Aurahallen, Tarp
683684 24-11-18
kl. 16:00
Serie 1 Damer før ombrydning
Pulje 1
Bryndum Sogns G&IF
Team Helle Håndbold
Aurahallen, Tarp
683695 27-11-18
kl. 20:00
Serie 1 Damer før ombrydning
Pulje 1
Bryndum Sogns G&IF
Tistrup-Hodde/CØ-05, Ølgod
Aurahallen, Tarp
726939 05-12-18
kl. 20:15
Serie 3 Herrer før ombrydning
Pulje 1
Bryndum Sogns G&IF
Tistrup-Hodde/CØ-05, Ølgod 3
Aurahallen, Tarp
726849 09-12-18
kl. 14:00
U-12 Drenge C før ombrydning
Pulje 1
Bryndum Sogns G&IF
Tistrup-Hodde G&UF
Aurahallen, Tarp
736931 09-12-18
kl. 14:45
U-14 Drenge B før ombrydning
Pulje 1
Bryndum Sogns G&IF 3
Blåbjerg HK 2
Aurahallen, Tarp