Forside > Turneringer og resultater > Spillested > Kampprogram

Sønderris Hallen (1737)

Kampprogram

Periode
Kampnr. Dato Række / Pulje Hjemmehold / Udehold Bane Resultat
768683 27-01-19
kl. 11:00
U-14 Pige A
Pulje 1
Sønderris Sportsklub 2
Alslev Sport & Kultur
Sønderris Hallen
769283 27-01-19
kl. 11:45
U-12 Pige A
Pulje 1
Sønderris Sportsklub
Vinding SF 2
Sønderris Hallen
768893 27-01-19
kl. 12:30
U-14 Pige 1. Division A
Pulje 1
Sønderris Sportsklub
Trelde GI
Sønderris Hallen
770183 27-01-19
kl. 13:30
Serie 3 Damer
Pulje 1
Sønderris Sportsklub
Alslev Sport & Kultur
Sønderris Hallen
790087 29-01-19
kl. 18:15
Elite Cup U-14 Piger, 4. runde
Pulje 1
Sønderris Sportsklub, 1. Div. A
Rødekro-Aabenraa Håndbold, 1. Div. A
Sønderris Hallen
788040 03-02-19
kl. 10:00
U-10 Drenge B
Pulje 2
Team Vest Håndbold
SGI-SSK Esbjerg
Sønderris Hallen
788039 03-02-19
kl. 10:35
U-10 Drenge B
Pulje 2
Team Esbjerg HK 2
Ansager IF
Sønderris Hallen
788043 03-02-19
kl. 11:10
U-10 Drenge B
Pulje 2
SGI-SSK Esbjerg
Tjæreborg GF
Sønderris Hallen
788042 03-02-19
kl. 11:45
U-10 Drenge B
Pulje 2
Ansager IF
Team Vest Håndbold
Sønderris Hallen
788041 03-02-19
kl. 12:20
U-10 Drenge B
Pulje 2
Tjæreborg GF
Team Esbjerg HK 2
Sønderris Hallen
770189 24-02-19
kl. 10:45
Serie 3 Damer
Pulje 1
Sønderris Sportsklub
IF 92, Esbjerg 3
Sønderris Hallen
768899 24-02-19
kl. 11:45
U-14 Pige 1. Division A
Pulje 1
Sønderris Sportsklub
Ry Håndbold
Sønderris Hallen
771485 24-02-19
kl. 12:50
U-12 Drenge A
Pulje 1
SGI-SSK Esbjerg
CØ-05 Ølgod
Sønderris Hallen
768689 24-02-19
kl. 13:45
U-14 Pige A
Pulje 1
Sønderris Sportsklub 2
IF 92, Esbjerg
Sønderris Hallen
769201 24-02-19
kl. 14:30
U-12 Drenge C
Pulje 1
SGI-SSK, Esbjerg 2
Team Esbjerg HK 2
Sønderris Hallen
769289 24-02-19
kl. 15:15
U-12 Pige A
Pulje 1
Sønderris Sportsklub
Vejle Håndbold Klub
Sønderris Hallen
768698 03-03-19
kl. 13:30
U-14 Pige A
Pulje 1
Sønderris Sportsklub 2
FSH, Holsted
Sønderris Hallen
770198 03-03-19
kl. 14:30
Serie 3 Damer
Pulje 1
Sønderris Sportsklub
Hviding IF 2
Sønderris Hallen
771495 03-03-19
kl. 15:15
U-12 Drenge A
Pulje 1
SGI-SSK Esbjerg
Team Esbjerg HK
Sønderris Hallen
768908 03-03-19
kl. 16:00
U-14 Pige 1. Division A
Pulje 1
Sønderris Sportsklub
Rødekro-Aabenraa Håndbold
Sønderris Hallen
769298 03-03-19
kl. 17:00
U-12 Pige A
Pulje 1
Sønderris Sportsklub
Varde HK
Sønderris Hallen
787670 10-03-19
kl. 10:00
U-10 Pige B
Pulje 2
Sønderris Sportsklub
SGI-Håndbold, Esbjerg
Sønderris Hallen
787671 10-03-19
kl. 10:35
U-10 Pige B
Pulje 2
Bramming IF
Blåbjerg HK 2
Sønderris Hallen
787672 10-03-19
kl. 11:10
U-10 Pige B
Pulje 2
Bryndum Sogns G&IF
Sønderris Sportsklub
Sønderris Hallen
787673 10-03-19
kl. 11:45
U-10 Pige B
Pulje 2
SGI-Håndbold, Esbjerg
Bramming IF
Sønderris Hallen
787674 10-03-19
kl. 12:20
U-10 Pige B
Pulje 2
Blåbjerg HK 2
Bryndum Sogns G&IF
Sønderris Hallen
768704 18-03-19
kl. 19:45
U-14 Pige A
Pulje 1
Sønderris Sportsklub 2
Tistrup-Hodde/CØ-05
Sønderris Hallen
769304 19-03-19
kl. 18:30
U-12 Pige A
Pulje 1
Sønderris Sportsklub
Team Esbjerg HK 2
Sønderris Hallen
770204 19-03-19
kl. 19:15
Serie 3 Damer
Pulje 1
Sønderris Sportsklub
Esbjerg HK
Sønderris Hallen
768914 22-03-19
kl. 20:00
U-14 Pige 1. Division A
Pulje 1
Sønderris Sportsklub
Silkeborg-Voel KFUM
Sønderris Hallen