Forside > Turneringer og resultater > Spillested > Kampprogram

Ribe Fritidscenter (1750)

Kampprogram

Periode
Kampnr. Dato Række / Pulje Hjemmehold / Udehold Bane Resultat
769708 23-01-19
kl. 19:50
Serie 2 Herrer
Pulje 1
Ribe HK 2
Team Vest Håndbold
Ribe Fritidscenter 2
769738 23-01-19
kl. 21:00
Serie 2 Herrer
Pulje 2
Ribe HK 3
Team Esbjerg HK
Ribe Fritidscenter 2
788076 26-01-19
kl. 13:00
U-10 Drenge B
Pulje 1
Team Møgeltønder-Tønder Håndbold Ungdom 2
Ribe HK 2
Ribe Fritidscenter 2
788077 26-01-19
kl. 13:35
U-10 Drenge B
Pulje 1
Løgum IF
Kongeå HK
Ribe Fritidscenter 2
788075 26-01-19
kl. 14:10
U-10 Drenge B
Pulje 1
Kongeå HK
Skærbæk Håndboldklub
Ribe Fritidscenter 2
788074 26-01-19
kl. 14:45
U-10 Drenge B
Pulje 1
Løgum IF
Ribe HK 2
Ribe Fritidscenter 2
788078 26-01-19
kl. 15:20
U-10 Drenge B
Pulje 1
Team Møgeltønder-Tønder Håndbold Ungdom 2
Skærbæk Håndboldklub
Ribe Fritidscenter 2
790159 29-01-19
kl. 20:00
Jydsk Pokal Ungdom U-14 P 4. runde
Pulje 1
Ribe HK 2
Team Esbjerg HK 3
Ribe Fritidscenter 1
778361 03-02-19
kl. 10:00
U-12 Pige B
Pulje 2
Ribe HK
Kolding IF 2
Ribe Fritidscenter 1
787982 03-02-19
kl. 11:00
U-12 Piger 4+1
Pulje 1
Ribe HK
Vejrup IF
Ribe Fritidscenter 1
787983 03-02-19
kl. 11:35
U-12 Piger 4+1
Pulje 1
Kvaglund IF
Team Esbjerg HK 6
Ribe Fritidscenter 1
787985 03-02-19
kl. 12:20
U-12 Piger 4+1
Pulje 1
Team Esbjerg HK 6
Vejrup IF
Ribe Fritidscenter 1
787984 03-02-19
kl. 12:55
U-12 Piger 4+1
Pulje 1
Kvaglund IF
Ribe HK
Ribe Fritidscenter 1
789955 15-02-19
Elite Cup U-18 Piger, 4. runde
Pulje 1
Ribe HK, 2. Div.
Horsens HK, Liga
Ribe Fritidscenter 1
770888 20-02-19
kl. 20:00
U-14 Pige 1. Division B
Pulje 4
Ribe HK
Vidar-Ulkebøl Håndbold
Ribe Fritidscenter 2
679232 21-02-19
kl. 19:00
Herre Håndbold Ligaen
Pulje 1
Ribe-Esbjerg HH
Skanderborg Håndbold
Ribe Fritidscenter 1
686235 22-02-19
kl. 19:00
3. Division Damer
Pulje 4
Ribe HK
DSIO Odense
Ribe Fritidscenter 1
770891 23-02-19
kl. 10:00
U-14 Pige 1. Division B
Pulje 4
Ribe HK
Fredericia HK
Ribe Fritidscenter 1
769141 23-02-19
kl. 11:00
U-14 Drenge 1. Division A
Pulje 1
Ribe HK
Silkeborg-Voel KFUM
Ribe Fritidscenter 1
784004 23-02-19
kl. 12:00
U-14 Drenge 2. div.
Pulje 8
Ribe HK 2
Fredericia HK 2
Ribe Fritidscenter 1
769111 24-02-19
kl. 10:45
U-12 Drenge B
Pulje 1
Ribe HK 2
Folding-Brørup HK
Ribe Fritidscenter 1
784875 24-02-19
kl. 11:30
U-14 Drenge B
Pulje 1
Ribe HK 3
Kongeå HK
Ribe Fritidscenter 1
781166 24-02-19
kl. 12:15
U-12 Drenge AA
Pulje 4
Ribe HK
HEI, Skæring
Ribe Fritidscenter 1
768661 24-02-19
kl. 13:15
U-18 Drenge A
Pulje 9
Ribe HK
Kolding KFUM Håndbold
Ribe Fritidscenter 1
768720 24-02-19
kl. 14:15
U-14 Pige A
Pulje 2
Ribe HK2
Folding-Brørup HK
Ribe Fritidscenter 1
769711 24-02-19
kl. 15:00
Serie 2 Herrer
Pulje 1
Ribe HK 2
SIF Ansager 2
Ribe Fritidscenter 1
769741 24-02-19
kl. 16:10
Serie 2 Herrer
Pulje 2
Ribe HK 3
Kongeå HK
Ribe Fritidscenter 1
772209 24-02-19
kl. 17:30
U-16 Drenge 2. Division
Pulje 4
Ribe HK
Hvide Sande KFUM
Ribe Fritidscenter 1
786287 26-02-19
kl. 20:00
U-18 Pige 2. Division
Pulje 5
Ribe HK
Bramdrupdam GIF
Ribe Fritidscenter 1
768730 27-02-19
kl. 20:00
U-14 Pige A
Pulje 2
Ribe HK2
Kolding KFUM Håndbold 2
Ribe Fritidscenter 1
781781 28-02-19
kl. 18:30
U-10 Drenge AA
Pulje 3
Ribe HK
Team Esbjerg HK
Ribe Fritidscenter 1
686247 01-03-19
kl. 19:30
3. Division Damer
Pulje 4
Ribe HK
Tved G.& I.
Ribe Fritidscenter 2
787639 02-03-19
kl. 13:00
U-10 Pige B
Pulje 1
Ribe HK
FSH, Holsted
Ribe Fritidscenter 2
787638 02-03-19
kl. 13:35
U-10 Pige B
Pulje 1
Team Esbjerg HK 3
Gørding-Lourup IF
Ribe Fritidscenter 2
787637 02-03-19
kl. 14:10
U-10 Pige B
Pulje 1
FSH, Holsted
Team Helle Håndbold
Ribe Fritidscenter 2
787636 02-03-19
kl. 14:45
U-10 Pige B
Pulje 1
Ribe HK
Gørding-Lourup IF
Ribe Fritidscenter 2
787635 02-03-19
kl. 15:20
U-10 Pige B
Pulje 1
Team Helle Håndbold
Team Esbjerg HK 3
Ribe Fritidscenter 2
786285 05-03-19
kl. 20:00
U-18 Pige 2. Division
Pulje 5
Ribe HK
TM Tønder Håndbold
Ribe Fritidscenter 1
769747 08-03-19
kl. 19:00
Serie 2 Herrer
Pulje 2
Ribe HK 3
Tistrup Hodde CØ-05, Ølgod 2
Ribe Fritidscenter 1
769717 08-03-19
kl. 20:15
Serie 2 Herrer
Pulje 1
Ribe HK 2
Blåbjerg HK 2
Ribe Fritidscenter 1
769147 09-03-19
kl. 12:00
U-14 Drenge 1. Division A
Pulje 1
Ribe HK
Kolding IF
Ribe Fritidscenter 1
770897 09-03-19
kl. 13:00
U-14 Pige 1. Division B
Pulje 4
Ribe HK
Skanderborg Håndbold 2
Ribe Fritidscenter 1
784010 09-03-19
kl. 14:00
U-14 Drenge 2. div.
Pulje 8
Ribe HK 2
Taulov-Skærbæk IF
Ribe Fritidscenter 1
772206 09-03-19
kl. 15:00
U-16 Drenge 2. Division
Pulje 4
Ribe HK
SINE Håndbold, Løgumkloster 3
Ribe Fritidscenter 1
786281 09-03-19
kl. 16:10
U-18 Pige 2. Division
Pulje 5
Ribe HK
Kolding IF
Ribe Fritidscenter 1
778363 10-03-19
kl. 10:00
U-12 Pige B
Pulje 2
Ribe HK
Team Møgeltønder-Tønder Håndbold Ungdom
Ribe Fritidscenter 1
769117 10-03-19
kl. 10:45
U-12 Drenge B
Pulje 1
Ribe HK 2
Team Helle Håndbold
Ribe Fritidscenter 1
781787 10-03-19
kl. 11:30
U-10 Drenge AA
Pulje 3
Ribe HK
Vejen HK
Ribe Fritidscenter 1
781172 10-03-19
kl. 12:20
U-12 Drenge AA
Pulje 4
Ribe HK
Tinglev Lundtoft IF
Ribe Fritidscenter 1
784881 10-03-19
kl. 13:20
U-14 Drenge B
Pulje 1
Ribe HK 3
UH Esbjerg 2
Ribe Fritidscenter 1
787626 10-03-19
kl. 10:00
U-10 Pige B
Pulje 1
Ribe HK
FSH, Holsted
Ribe Fritidscenter 2
787627 10-03-19
kl. 10:35
U-10 Pige B
Pulje 1
Gørding-Lourup IF
Team Helle Håndbold
Ribe Fritidscenter 2
787628 10-03-19
kl. 11:10
U-10 Pige B
Pulje 1
Blåbjerg HK
Ribe HK
Ribe Fritidscenter 2
787629 10-03-19
kl. 11:45
U-10 Pige B
Pulje 1
FSH, Holsted
Gørding-Lourup IF
Ribe Fritidscenter 2
787625 10-03-19
kl. 12:20
U-10 Pige B
Pulje 1
Team Helle Håndbold
Blåbjerg HK
Ribe Fritidscenter 2
769723 13-03-19
kl. 19:50
Serie 2 Herrer
Pulje 1
Ribe HK 2
Varde HK 2
Ribe Fritidscenter 2
769753 13-03-19
kl. 21:00
Serie 2 Herrer
Pulje 2
Ribe HK 3
FSH, Holsted 2
Ribe Fritidscenter 2
772221 14-03-19
kl. 19:30
U-16 Drenge 2. Division
Pulje 4
Ribe HK
Skjern Håndbold 2
Ribe Fritidscenter 1
784887 17-03-19
kl. 09:40
U-14 Drenge B
Pulje 1
Ribe HK 3
Løgum IF
Ribe Fritidscenter 1
768731 17-03-19
kl. 10:25
U-14 Pige A
Pulje 2
Ribe HK2
Team Vest/Varde Håndbold
Ribe Fritidscenter 1
781793 17-03-19
kl. 11:10
U-10 Drenge AA
Pulje 3
Ribe HK
Vamdrup IF
Ribe Fritidscenter 1
781178 17-03-19
kl. 12:00
U-12 Drenge AA
Pulje 4
Ribe HK
Nr. Bjært Strandhuse IF
Ribe Fritidscenter 1
784016 17-03-19
kl. 13:00
U-14 Drenge 2. div.
Pulje 8
Ribe HK 2
Løgum IF
Ribe Fritidscenter 1
770903 17-03-19
kl. 14:00
U-14 Pige 1. Division B
Pulje 4
Ribe HK
AGF, Århus
Ribe Fritidscenter 1
769153 17-03-19
kl. 15:00
U-14 Drenge 1. Division A
Pulje 1
Ribe HK
Rødekro-Aabenraa Håndbold
Ribe Fritidscenter 1
686265 17-03-19
kl. 16:00
3. Division Damer
Pulje 4
Ribe HK
Sydstjernen LIF, Aabenraa 2
Ribe Fritidscenter 1
786292 17-03-19
kl. 17:20
U-18 Pige 2. Division
Pulje 5
Ribe HK
Sønderborg Håndbold
Ribe Fritidscenter 1
768673 17-03-19
kl. 18:30
U-18 Drenge A
Pulje 9
Ribe HK
Rødekro-Aabenraa Håndbold
Ribe Fritidscenter 1
769123 17-03-19
kl. 10:00
U-12 Drenge B
Pulje 1
Ribe HK 2
Løgum IF
Ribe Fritidscenter 2
778369 17-03-19
kl. 10:45
U-12 Pige B
Pulje 2
Ribe HK
Søndermarken Vejle Håndbold Klub
Ribe Fritidscenter 2
772215 20-03-19
kl. 19:45
U-16 Drenge 2. Division
Pulje 4
Ribe HK
UH Esbjerg
Ribe Fritidscenter 1
686259 31-03-19
kl. 16:00
3. Division Damer
Pulje 4
Ribe HK
Ollerup/Skerninge G.& I.F.
Ribe Fritidscenter 1