Forside > Turneringer og resultater > Spillested > Kampprogram

Ribe Fritidscenter (1750)

Kampprogram

Periode
Kampnr. Dato Række / Pulje Hjemmehold / Udehold Bane Resultat
629943 18-02-18
kl. 11:15
U-14 Drenge B
Pulje 2
Ribe HK 3
FSH, Holsted
Ribe Fritidscenter 1
630153 18-02-18
kl. 12:00
U-14 Pige B
Pulje 1
Ribe HK 2
SIF Ansager
Ribe Fritidscenter 1
630813 18-02-18
kl. 12:45
U-14 Drenge 1. Division B
Pulje 4
Ribe HK
Rødekro-Aabenraa Håndbold
Ribe Fritidscenter 1
638401 18-02-18
kl. 13:45
U-12 Pige AA
Pulje 5
Ribe HK
Team Esbjerg HK
Ribe Fritidscenter 1
636815 18-02-18
kl. 15:45
U-16 Drenge 2. Division
Pulje 5
Ribe HK
BGI Akademiet IF, Hornsyld
Ribe Fritidscenter 1
630963 19-02-18
kl. 18:50
U-14 Drenge 2. div.
Pulje 5
Ribe HK 2
Vejen HK
Ribe Fritidscenter 1
535016 22-02-18
kl. 20:00
3. Division Herrer
Pulje 2
Ribe HK 2
Mejdal-Halgård
Ribe Fritidscenter 1
630968 23-02-18
kl. 18:30
U-14 Drenge 2. div.
Pulje 5
Ribe HK 2
CØ-05, Ølgod
Ribe Fritidscenter 1
629588 23-02-18
kl. 19:30
Serie 2 Herrer
Pulje 2
Ribe HK 3
Højer IF
Ribe Fritidscenter 1
636828 25-02-18
kl. 16:00
U-16 Drenge 2. Division
Pulje 5
Ribe HK
SINE Håndbold, Løgumkloster 3
Ribe Fritidscenter 1
535028 01-03-18
kl. 20:00
3. Division Herrer
Pulje 2
Ribe HK 2
SGI-Håndbold, Esbjerg 2
Ribe Fritidscenter 1
629598 07-03-18
kl. 21:00
Serie 2 Herrer
Pulje 2
Ribe HK 3
Vejen HK
Ribe Fritidscenter 1
638416 08-03-18
kl. 17:45
U-12 Pige AA
Pulje 5
Ribe HK
Rødekro-Aabenraa Håndbold
Ribe Fritidscenter 2
630292 09-03-18
kl. 18:00
U-12 Pige B
Pulje 2
Ribe HK 2
Bryndum Sogns G&IF
Ribe Fritidscenter 1
644658 09-03-18
kl. 18:45
U-12 Drenge AA
Pulje 5
Ribe HK 2
SGI-Håndbold, Esbjerg
Ribe Fritidscenter 1
637700 09-03-18
kl. 19:45
U-16 Pige A
Pulje 10
Ribe HK
HF Nybøl Nor
Ribe Fritidscenter 1
644624 10-03-18
kl. 15:00
U-12 Drenge AA
Pulje 4
Ribe HK
Team Favrskov Håndbold 2
Ribe Fritidscenter 2
629958 11-03-18
kl. 09:15
U-14 Drenge B
Pulje 2
Ribe HK 3
Bramming IF
Ribe Fritidscenter 1
629988 11-03-18
kl. 10:00
U-12 Drenge A
Pulje 1
Ribe HK 3
Blåbjerg HK
Ribe Fritidscenter 1
630168 11-03-18
kl. 10:45
U-14 Pige B
Pulje 1
Ribe HK 2
Blåbjerg HK
Ribe Fritidscenter 1
630978 11-03-18
kl. 11:30
U-14 Drenge 2. div.
Pulje 5
Ribe HK 2
Blåbjerg HK
Ribe Fritidscenter 1
538248 11-03-18
kl. 16:00
888ligaen
Pulje 1
Ribe-Esbjerg HH
Nordsjælland Håndbold
Ribe Fritidscenter 1
636212 11-03-18
kl. 19:30
Jyllandsserien Damer
Pulje 7
Ribe HK
Sønderborg Håndbold 2
Ribe Fritidscenter 1
635672 11-03-18
kl. 12:00
U-14 Pige 1. Division B
Pulje 4
Ribe HK
Vinding SF
Ribe Fritidscenter 2
636830 11-03-18
kl. 13:00
U-16 Drenge 2. Division
Pulje 5
Ribe HK
Hvide Sande KFUM
Ribe Fritidscenter 2
630828 11-03-18
kl. 14:10
U-14 Drenge 1. Division B
Pulje 4
Ribe HK
Kolding IF
Ribe Fritidscenter 2
535034 13-03-18
kl. 20:00
3. Division Herrer
Pulje 2
Ribe HK 2
Ikast Håndbold
Ribe Fritidscenter 1
629609 14-03-18
kl. 21:00
Serie 2 Herrer
Pulje 2
Ribe HK 3
Kongeå HK
Ribe Fritidscenter 1
644664 18-03-18
kl. 10:00
U-12 Drenge AA
Pulje 5
Ribe HK 2
CØ-05, Ølgod
Ribe Fritidscenter 1
637706 18-03-18
kl. 11:00
U-16 Pige A
Pulje 10
Ribe HK
Vejle Håndbold Klub 2
Ribe Fritidscenter 1
638427 18-03-18
kl. 12:00
U-12 Pige AA
Pulje 5
Ribe HK
Skanderborg Håndbold
Ribe Fritidscenter 1
644635 18-03-18
kl. 13:00
U-12 Drenge AA
Pulje 4
Ribe HK
ØBG Silkeborg
Ribe Fritidscenter 1
630839 18-03-18
kl. 14:00
U-14 Drenge 1. Division B
Pulje 4
Ribe HK
HSR Klakring
Ribe Fritidscenter 1
635683 18-03-18
kl. 15:00
U-14 Pige 1. Division B
Pulje 4
Ribe HK
Rødekro-Aabenraa Håndbold
Ribe Fritidscenter 1
630989 18-03-18
kl. 16:00
U-14 Drenge 2. div.
Pulje 5
Ribe HK 2
Skjern Håndbold 2
Ribe Fritidscenter 1
636223 18-03-18
kl. 17:15
Jyllandsserien Damer
Pulje 7
Ribe HK
Kolding Håndboldklub 2
Ribe Fritidscenter 1
630298 18-03-18
kl. 10:30
U-12 Pige B
Pulje 2
Ribe HK 2
SGI-Håndbold, Esbjerg
Ribe Fritidscenter 2
630179 18-03-18
kl. 11:15
U-14 Pige B
Pulje 1
Ribe HK 2
DUH, Esbjerg 3
Ribe Fritidscenter 2
629999 18-03-18
kl. 12:00
U-12 Drenge A
Pulje 1
Ribe HK 3
Team Esbjerg HK
Ribe Fritidscenter 2
629969 18-03-18
kl. 12:45
U-14 Drenge B
Pulje 2
Ribe HK 3
Løgum IF
Ribe Fritidscenter 2
636841 20-03-18
kl. 20:00
U-16 Drenge 2. Division
Pulje 5
Ribe HK
Skjern Håndbold 2
Ribe Fritidscenter 1
535046 22-03-18
kl. 20:00
3. Division Herrer
Pulje 2
Ribe HK 2
Snejbjerg SG & I
Ribe Fritidscenter 1