Forside > Turneringer og resultater > Spillested > Kampprogram

Humlehøjhallen, Sdr.Borg (1807)

Kampprogram

Periode
Kampnr. Dato Række / Pulje Hjemmehold / Udehold Bane Resultat
565175 22-10-17
kl. 12:30
Jyllandsserien Damer før ombrydning
Pulje 8
Sønderborg Håndbold 2
Ensted Idrætsforening
Humlehøjhallen, Sdr.borg
535207 22-10-17
kl. 14:00
3. Division Herrer
Pulje 4
HF Sønderborg 2
SUS Nyborg 2
Humlehøjhallen, Sdr.borg
535735 22-10-17
kl. 15:30
3. Division Damer
Pulje 4
Sønderborg Håndbold
SUS Håndbold 2
Humlehøjhallen, Sdr.borg
593084 26-10-17
kl. 20:00
Elite Cup U-18 Drenge, 1. runde
Pulje 1
Sønderborg Håndbold 1. Div.
UH Esbjerg, 1. Div.
Humlehøjhallen, Sdr.borg
566239 29-10-17
kl. 10:30
U-16 Piger B før ombrydning
Pulje 9
Sønderborg Håndbold 2
S.V. Tingleff
Humlehøjhallen, Sdr.borg
567319 29-10-17
kl. 11:35
U-18 Piger A før ombrydning
Pulje 10
Sønderborg Håndbold 2
Egen U&IF
Humlehøjhallen, Sdr.borg
567709 29-10-17
kl. 12:40
U-16 Drenge A før ombrydning
Pulje 10
Sønderborg Håndbold 2
Ribe HK
Humlehøjhallen, Sdr.borg
579065 29-10-17
kl. 13:45
U-18 Pige 2. Div. før ombrydning
Pulje 4
Sønderborg Håndbold
Kolding IF
Humlehøjhallen, Sdr.borg
543335 29-10-17
kl. 15:00
Serie 2 Damer før ombrydning
Pulje 1
TS Sønderborg
Bolderslev-Vollerup
Humlehøjhallen, Sdr.borg
565374 29-10-17
kl. 16:10
Serie 3 Herrer før ombrydning
Pulje 1
TS Sønderborg
Kværs/Tørsbøl U.I.F 2
Humlehøjhallen, Sdr.borg
543339 01-11-17
kl. 19:40
Serie 2 Damer før ombrydning
Pulje 1
TS Sønderborg
S.V. Tingleff
Humlehøjhallen, Sdr.borg
565378 01-11-17
kl. 20:50
Serie 3 Herrer før ombrydning
Pulje 1
TS Sønderborg
S.V. Tingleff
Humlehøjhallen, Sdr.borg
535747 02-11-17
kl. 20:30
3. Division Damer
Pulje 4
Sønderborg Håndbold
Vissenbjerg G.& I.F.
Humlehøjhallen, Sdr.borg
535219 06-11-17
kl. 20:00
3. Division Herrer
Pulje 4
HF Sønderborg 2
Søndersø IF
Humlehøjhallen, Sdr.borg
593134 09-11-17
kl. 19:15
Elite Cup U-18 Piger, 1. runde
Pulje 1
Sønderborg Håndbold
TM Tønder Håndbold
Humlehøjhallen, Sdr.borg
543349 15-11-17
kl. 19:40
Serie 2 Damer før ombrydning
Pulje 1
TS Sønderborg
Løgum IF
Humlehøjhallen, Sdr.borg
565388 15-11-17
kl. 21:00
Serie 3 Herrer før ombrydning
Pulje 1
TS Sønderborg
Ensted Idrætsforening
Humlehøjhallen, Sdr.borg
566248 23-11-17
kl. 18:30
U-16 Piger B før ombrydning
Pulje 9
Sønderborg Håndbold 2
Løgum IF
Humlehøjhallen, Sdr.borg
566307 23-11-17
kl. 19:30
U-16 Piger A før ombrydning
Pulje 11
Sønderborg Håndbold
SINE Håndbold, Løgumkloster 3
Humlehøjhallen, Sdr.borg
535729 23-11-17
kl. 20:30
3. Division Damer
Pulje 4
Sønderborg Håndbold
Ollerup/Skerninge G.& I.F.
Humlehøjhallen, Sdr.borg
565185 26-11-17
kl. 14:10
Jyllandsserien Damer før ombrydning
Pulje 8
Sønderborg Håndbold 2
Bredebro IF
Humlehøjhallen, Sdr.borg
535201 26-11-17
kl. 15:20
3. Division Herrer
Pulje 4
HF Sønderborg 2
Tinglev Lundtoft Sydstjernen
Humlehøjhallen, Sdr.borg
579074 26-11-17
kl. 16:45
U-18 Pige 2. Div. før ombrydning
Pulje 4
Sønderborg Håndbold
Vejen HK
Humlehøjhallen, Sdr.borg
567328 26-11-17
kl. 17:55
U-18 Piger A før ombrydning
Pulje 10
Sønderborg Håndbold 2
HF Nybøl Nor
Humlehøjhallen, Sdr.borg
566254 02-12-17
kl. 11:30
U-16 Piger B før ombrydning
Pulje 9
Sønderborg Håndbold 2
TM Tønder Håndbold
Humlehøjhallen, Sdr.borg
567724 02-12-17
kl. 12:40
U-16 Drenge A før ombrydning
Pulje 10
Sønderborg Håndbold 2
Kolding KFUM Håndbold
Humlehøjhallen, Sdr.borg
579080 02-12-17
kl. 13:45
U-18 Pige 2. Div. før ombrydning
Pulje 4
Sønderborg Håndbold
TM Tønder Håndbold
Humlehøjhallen, Sdr.borg
565389 02-12-17
kl. 15:00
Serie 3 Herrer før ombrydning
Pulje 1
TS Sønderborg
Egernsund Kultur og Idrætsforening
Humlehøjhallen, Sdr.borg
543350 02-12-17
kl. 16:00
Serie 2 Damer før ombrydning
Pulje 1
TS Sønderborg
Notmark SUF 2
Humlehøjhallen, Sdr.borg
567334 02-12-17
kl. 17:15
U-18 Piger A før ombrydning
Pulje 10
Sønderborg Håndbold 2
Sønderjyske Ungdom 2
Humlehøjhallen, Sdr.borg
566318 09-12-17
kl. 11:00
U-16 Piger A før ombrydning
Pulje 11
Sønderborg Håndbold
Bov IF
Humlehøjhallen, Sdr.borg
565196 09-12-17
kl. 12:05
Jyllandsserien Damer før ombrydning
Pulje 8
Sønderborg Håndbold 2
Vejle Håndbold Klub 2
Humlehøjhallen, Sdr.borg
535249 09-12-17
kl. 13:20
3. Division Herrer
Pulje 4
HF Sønderborg 2
Kolding Håndboldklub
Humlehøjhallen, Sdr.borg
535777 09-12-17
kl. 14:40
3. Division Damer
Pulje 4
Sønderborg Håndbold
Kolding Håndboldklub
Humlehøjhallen, Sdr.borg
588801 09-12-17
kl. 16:00
U-16 Drenge 1. Division før ombrydning
Pulje 3
Sønderborg Håndbold
Fredericia-Trelde
Humlehøjhallen, Sdr.borg
588637 09-12-17
kl. 17:15
U-18 Drenge 1. Division før ombrydning
Pulje 2
Sønderborg Håndbold
Fredericia-Trelde
Humlehøjhallen, Sdr.borg
535255 06-01-18
kl. 14:00
3. Division Herrer
Pulje 4
HF Sønderborg 2
Svendborg Håndboldklub 2
Humlehøjhallen, Sdr.borg
535783 06-01-18
kl. 15:30
3. Division Damer
Pulje 4
Sønderborg Håndbold
Team NØS, Haderslev Næs
Humlehøjhallen, Sdr.borg
535273 27-01-18
kl. 14:00
3. Division Herrer
Pulje 4
HF Sønderborg 2
HC Odense - Herrer 2
Humlehøjhallen, Sdr.borg
535801 27-01-18
kl. 15:30
3. Division Damer
Pulje 4
Sønderborg Håndbold
Fredericia HK 1990 2
Humlehøjhallen, Sdr.borg
535285 24-02-18
kl. 14:00
3. Division Herrer
Pulje 4
HF Sønderborg 2
Bov IF
Humlehøjhallen, Sdr.borg
535813 24-02-18
kl. 15:30
3. Division Damer
Pulje 4
Sønderborg Håndbold
Vamdrup IF
Humlehøjhallen, Sdr.borg
535291 10-03-18
kl. 14:00
3. Division Herrer
Pulje 4
HF Sønderborg 2
TM Tønder Håndbold 2
Humlehøjhallen, Sdr.borg
535819 10-03-18
kl. 15:30
3. Division Damer
Pulje 4
Sønderborg Håndbold
Team Esbjerg HK 2
Humlehøjhallen, Sdr.borg
535831 15-03-18
kl. 20:30
3. Division Damer
Pulje 4
Sønderborg Håndbold
DHG Odense 2
Humlehøjhallen, Sdr.borg
535303 18-03-18
kl. 14:00
3. Division Herrer
Pulje 4
HF Sønderborg 2
Team Haderslev KFUM
Humlehøjhallen, Sdr.borg