Forside > Turneringer og resultater > Spillested > Kampprogram

Ulkebølhallen (1815)

Kampprogram

Periode
Kampnr. Dato Række / Pulje Hjemmehold / Udehold Bane Resultat
770892 24-01-19
kl. 19:15
U-14 Pige 1. Division B
Pulje 4
Vidar-Ulkebøl Håndbold
Skanderborg Håndbold 2
Ulkebølhallen
779062 24-01-19
kl. 20:30
Serie 3 Damer
Pulje 1
Vidar-Ulkebøl Håndbold
TS Sønderborg
Ulkebølhallen
778141 26-01-19
kl. 10:00
U-12 Drenge C
Pulje 1
Vidar-Ulkebøl Håndbold 3
Felsted IF
Ulkebølhallen
778291 26-01-19
kl. 10:50
U-12 Pige A
Pulje 2
Vidar-Ulkebøl Håndbold
Vojens HF
Ulkebølhallen
777838 26-01-19
kl. 11:40
U-14 Pige B
Pulje 1
Vidar-Ulkebøl Håndbold 2
Ensted Idrætsforening
Ulkebølhallen
777589 26-01-19
kl. 12:30
U-14 Drenge A
Pulje 1
Vidar-Ulkebøl Håndbold
Team Haderslev-Vojens
Ulkebølhallen
770884 26-01-19
kl. 13:20
U-14 Pige 1. Division B
Pulje 4
Vidar-Ulkebøl Håndbold
Stavtrup/Viby
Ulkebølhallen
777698 26-01-19
kl. 14:20
U-14 Drenge B
Pulje 1
Vidar-Ulkebøl Håndbold 2
Bov IF
Ulkebølhallen
777931 29-01-19
kl. 18:15
U-12 Drenge A
Pulje 1
Vidar-Ulkebøl Håndbold
Team Møgeltønder-Tønder Håndbold Ungdom
Ulkebølhallen
786127 02-02-19
kl. 12:00
U-10 Pige C
Pulje 1
Vidar-Ulkebøl Håndbold
Team Haderslev KFUM
Ulkebølhallen
786128 02-02-19
kl. 12:35
U-10 Pige C
Pulje 1
Bov IF 2
HK "Egene" Gråsten
Ulkebølhallen
786129 02-02-19
kl. 13:10
U-10 Pige C
Pulje 1
Team Haderslev KFUM
Christiansfeld IF 2
Ulkebølhallen
786130 02-02-19
kl. 13:45
U-10 Pige C
Pulje 1
Løjt IF
Vidar-Ulkebøl Håndbold
Ulkebølhallen
786131 02-02-19
kl. 14:20
U-10 Pige C
Pulje 1
Christiansfeld IF 2
Bov IF 2
Ulkebølhallen
786132 02-02-19
kl. 14:55
U-10 Pige C
Pulje 1
HK "Egene" Gråsten
Løjt IF
Ulkebølhallen
781782 03-02-19
kl. 10:00
U-10 Drenge AA
Pulje 3
Vidar-Ulkebøl Håndbold
Vejen HK
Ulkebølhallen
778149 03-02-19
kl. 10:50
U-12 Drenge C
Pulje 1
Vidar-Ulkebøl Håndbold 3
Tinglev Lundtoft IF 3
Ulkebølhallen
778299 03-02-19
kl. 11:40
U-12 Pige A
Pulje 2
Vidar-Ulkebøl Håndbold
Taulov-Skærbæk IF
Ulkebølhallen
777939 03-02-19
kl. 12:30
U-12 Drenge A
Pulje 1
Vidar-Ulkebøl Håndbold
Kolding IF
Ulkebølhallen
777706 03-02-19
kl. 13:20
U-14 Drenge B
Pulje 1
Vidar-Ulkebøl Håndbold 2
Felsted IF
Ulkebølhallen
779070 03-02-19
kl. 14:10
Serie 3 Damer
Pulje 1
Vidar-Ulkebøl Håndbold
Als HF 2
Ulkebølhallen
781774 05-02-19
kl. 18:00
U-10 Drenge AA
Pulje 3
Vidar-Ulkebøl Håndbold
Søndermarken Vejle Håndbold Klub
Ulkebølhallen
770899 28-02-19
kl. 19:15
U-14 Pige 1. Division B
Pulje 4
Vidar-Ulkebøl Håndbold
Fredericia HK
Ulkebølhallen
778156 03-03-19
kl. 10:50
U-12 Drenge C
Pulje 1
Vidar-Ulkebøl Håndbold 3
Dybbøl IU 2
Ulkebølhallen
778306 03-03-19
kl. 11:40
U-12 Pige A
Pulje 2
Vidar-Ulkebøl Håndbold
Rødekro-Aabenraa Håndbold 2
Ulkebølhallen
777946 03-03-19
kl. 12:30
U-12 Drenge A
Pulje 1
Vidar-Ulkebøl Håndbold
Team Haderslev KFUM
Ulkebølhallen
777853 03-03-19
kl. 13:20
U-14 Pige B
Pulje 1
Vidar-Ulkebøl Håndbold 2
Rødekro-Aabenraa Håndbold
Ulkebølhallen
777604 03-03-19
kl. 14:10
U-14 Drenge A
Pulje 1
Vidar-Ulkebøl Håndbold
Rødekro-Aabenraa Håndbold 2
Ulkebølhallen
779077 03-03-19
kl. 15:00
Serie 3 Damer
Pulje 1
Vidar-Ulkebøl Håndbold
Kværs/Tørsbøl U.I.F
Ulkebølhallen
777600 07-03-19
kl. 19:45
U-14 Drenge A
Pulje 1
Vidar-Ulkebøl Håndbold
BBI Saxburg
Ulkebølhallen
777708 10-03-19
kl. 11:00
U-14 Drenge B
Pulje 1
Vidar-Ulkebøl Håndbold 2
Sundeved HK
Ulkebølhallen
777855 14-03-19
kl. 19:00
U-14 Pige B
Pulje 1
Vidar-Ulkebøl Håndbold 2
Sundeved HK 2
Ulkebølhallen
777606 14-03-19
kl. 19:45
U-14 Drenge A
Pulje 1
Vidar-Ulkebøl Håndbold
Als HF
Ulkebølhallen
786048 16-03-19
kl. 12:00
U-10 Pige B
Pulje 1
Team Haderslev KFUM
Vidar-Ulkebøl Håndbold
Ulkebølhallen
786049 16-03-19
kl. 12:35
U-10 Pige B
Pulje 1
Tinglev SV
Vamdrup IF
Ulkebølhallen
786050 16-03-19
kl. 13:10
U-10 Pige B
Pulje 1
Team Haderslev KFUM
Bredebro IF
Ulkebølhallen
786051 16-03-19
kl. 13:45
U-10 Pige B
Pulje 1
Rødekro-Aabenraa Håndbold 2
Vidar-Ulkebøl Håndbold
Ulkebølhallen
786052 16-03-19
kl. 14:20
U-10 Pige B
Pulje 1
Bredebro IF
Tinglev SV
Ulkebølhallen
786053 16-03-19
kl. 14:55
U-10 Pige B
Pulje 1
Vamdrup IF
Rødekro-Aabenraa Håndbold 2
Ulkebølhallen
781795 24-03-19
kl. 10:00
U-10 Drenge AA
Pulje 3
Vidar-Ulkebøl Håndbold
Ribe HK
Ulkebølhallen
778162 24-03-19
kl. 10:55
U-12 Drenge C
Pulje 1
Vidar-Ulkebøl Håndbold 3
Bov IF
Ulkebølhallen
778312 24-03-19
kl. 11:45
U-12 Pige A
Pulje 2
Vidar-Ulkebøl Håndbold
Kolding IF
Ulkebølhallen
777952 24-03-19
kl. 12:35
U-12 Drenge A
Pulje 1
Vidar-Ulkebøl Håndbold
Vamdrup IF
Ulkebølhallen
777849 24-03-19
kl. 13:25
U-14 Pige B
Pulje 1
Vidar-Ulkebøl Håndbold 2
Christiansfeld IF
Ulkebølhallen
777610 24-03-19
kl. 14:15
U-14 Drenge A
Pulje 1
Vidar-Ulkebøl Håndbold
Kolding KFUM Håndbold
Ulkebølhallen
770905 24-03-19
kl. 15:10
U-14 Pige 1. Division B
Pulje 4
Vidar-Ulkebøl Håndbold
Ribe HK
Ulkebølhallen
777719 24-03-19
kl. 16:10
U-14 Drenge B
Pulje 1
Vidar-Ulkebøl Håndbold 2
Rødekro-Aabenraa Håndbold
Ulkebølhallen
779083 24-03-19
kl. 17:10
Serie 3 Damer
Pulje 1
Vidar-Ulkebøl Håndbold
Egen U&IF
Ulkebølhallen