Forside > Turneringer og resultater > Spillested > Kampprogram

Ulkebølhallen (1815)

Kampprogram

Periode
Kampnr. Dato Række / Pulje Hjemmehold / Udehold Bane Resultat
566779 29-10-17
kl. 10:00
U-12 Pige C før ombrydning
Pulje 1
Vidar-Ulkebøl Håndbold 2
Dybbøl IU 2
Ulkebølhallen
567139 29-10-17
kl. 10:50
U-12 Drenge C før ombrydning
Pulje 1
Vidar-Ulkebøl Håndbold 2
Dybbøl IU 2
Ulkebølhallen
566659 29-10-17
kl. 11:40
U-12 Pige B før ombrydning
Pulje 1
Vidar-Ulkebøl Håndbold
Dybbøl IU
Ulkebølhallen
581373 29-10-17
kl. 12:30
U-12 Drenge A før ombrydning
Pulje 1
Vidar-Ulkebøl Håndbold
Dybbøl IU
Ulkebølhallen
567529 29-10-17
kl. 13:20
U-14 Piger 2. div. før ombrydning
Pulje 6
Vidar-Ulkebøl Håndbold
Team Haderslev-Vojens
Ulkebølhallen
569233 29-10-17
kl. 14:20
U-14 Drenge B før ombrydning
Pulje 1
Vidar-Ulkebøl Håndbold
Dybbøl I&UF
Ulkebølhallen
566509 29-10-17
kl. 15:10
U-14 Pige B før ombrydning
Pulje 1
Vidar-Ulkebøl Håndbold 2
Egen U&IF
Ulkebølhallen
565225 29-10-17
kl. 16:00
Serie 3 Damer Før ombrydning
Pulje 1
Vidar-Ulkebøl Håndbold
Egen U&IF
Ulkebølhallen
596519 04-11-17
kl. 12:00
U-10 Pige B før ombrydning
Pulje 1
Kolding KFUM Håndbold
Vidar-Ulkebøl Håndbold
Ulkebølhallen
596520 04-11-17
kl. 12:35
U-10 Pige B før ombrydning
Pulje 1
Rødekro-Aabenraa Håndbold 2
Hammelev SUF
Ulkebølhallen
596521 04-11-17
kl. 13:10
U-10 Pige B før ombrydning
Pulje 1
Bov IF
Kolding KFUM Håndbold
Ulkebølhallen
596522 04-11-17
kl. 13:45
U-10 Pige B før ombrydning
Pulje 1
Vidar-Ulkebøl Håndbold
Rødekro-Aabenraa Håndbold 2
Ulkebølhallen
596523 04-11-17
kl. 14:20
U-10 Pige B før ombrydning
Pulje 1
Hammelev SUF
Bov IF
Ulkebølhallen
566786 12-11-17
kl. 10:50
U-12 Pige C før ombrydning
Pulje 1
Vidar-Ulkebøl Håndbold 2
Løjt IF
Ulkebølhallen
581380 12-11-17
kl. 11:40
U-12 Drenge A før ombrydning
Pulje 1
Vidar-Ulkebøl Håndbold
Team Haderslev KFUM
Ulkebølhallen
567536 12-11-17
kl. 12:30
U-14 Piger 2. div. før ombrydning
Pulje 6
Vidar-Ulkebøl Håndbold
Sønderris Sportsklub
Ulkebølhallen
569240 12-11-17
kl. 13:30
U-14 Drenge B før ombrydning
Pulje 1
Vidar-Ulkebøl Håndbold
Midtals IF
Ulkebølhallen
566516 12-11-17
kl. 14:20
U-14 Pige B før ombrydning
Pulje 1
Vidar-Ulkebøl Håndbold 2
HK "Egene" Gråsten 2
Ulkebølhallen
566666 14-11-17
kl. 17:45
U-12 Pige B før ombrydning
Pulje 1
Vidar-Ulkebøl Håndbold
BBI Saxburg-Tinglev
Ulkebølhallen
596148 25-11-17
kl. 12:00
U-10 Drenge C før ombrydning
Pulje 1
HK "Egene" Gråsten
Vidar-Ulkebøl Håndbold 2
Ulkebølhallen
596144 25-11-17
kl. 12:35
U-10 Drenge C før ombrydning
Pulje 1
Dybbøl IU
Als HF
Ulkebølhallen
596145 25-11-17
kl. 13:10
U-10 Drenge C før ombrydning
Pulje 1
Tinglev SV
HK "Egene" Gråsten
Ulkebølhallen
596146 25-11-17
kl. 13:45
U-10 Drenge C før ombrydning
Pulje 1
Vidar-Ulkebøl Håndbold 2
Dybbøl IU
Ulkebølhallen
596147 25-11-17
kl. 14:20
U-10 Drenge C før ombrydning
Pulje 1
Als HF
Tinglev SV
Ulkebølhallen
566788 26-11-17
kl. 10:00
U-12 Pige C før ombrydning
Pulje 1
Vidar-Ulkebøl Håndbold 2
Løgum IF
Ulkebølhallen
567148 26-11-17
kl. 10:50
U-12 Drenge C før ombrydning
Pulje 1
Vidar-Ulkebøl Håndbold 2
Felsted IF
Ulkebølhallen
566668 26-11-17
kl. 11:40
U-12 Pige B før ombrydning
Pulje 1
Vidar-Ulkebøl Håndbold
Sundeved HK
Ulkebølhallen
581382 26-11-17
kl. 12:30
U-12 Drenge A før ombrydning
Pulje 1
Vidar-Ulkebøl Håndbold
Tinglev Lundtoft IF
Ulkebølhallen
567538 26-11-17
kl. 13:20
U-14 Piger 2. div. før ombrydning
Pulje 6
Vidar-Ulkebøl Håndbold
Kolding IF
Ulkebølhallen
569242 26-11-17
kl. 14:20
U-14 Drenge B før ombrydning
Pulje 1
Vidar-Ulkebøl Håndbold
Sundeved HK 2
Ulkebølhallen
566518 26-11-17
kl. 15:10
U-14 Pige B før ombrydning
Pulje 1
Vidar-Ulkebøl Håndbold 2
Hørup U & IF
Ulkebølhallen
565234 26-11-17
kl. 16:00
Serie 3 Damer Før ombrydning
Pulje 1
Vidar-Ulkebøl Håndbold
Sundeved HK
Ulkebølhallen
595861 02-12-17
kl. 12:00
U-10 Pige C før ombrydning
Pulje 1
Bov IF 2
Vidar-Ulkebøl Håndbold 2
Ulkebølhallen
595862 02-12-17
kl. 12:35
U-10 Pige C før ombrydning
Pulje 1
Sundeved HK
HK "Egene" Gråsten 2
Ulkebølhallen
595863 02-12-17
kl. 13:10
U-10 Pige C før ombrydning
Pulje 1
Dybbøl IU
Bov IF 2
Ulkebølhallen
595859 02-12-17
kl. 13:45
U-10 Pige C før ombrydning
Pulje 1
Vidar-Ulkebøl Håndbold 2
Sundeved HK
Ulkebølhallen
595860 02-12-17
kl. 14:20
U-10 Pige C før ombrydning
Pulje 1
HK "Egene" Gråsten 2
Dybbøl IU
Ulkebølhallen
566674 03-12-17
kl. 10:00
U-12 Pige B før ombrydning
Pulje 1
Vidar-Ulkebøl Håndbold
Team Møgeltønder-Tønder Håndbold Ungdom 2
Ulkebølhallen
569248 03-12-17
kl. 10:50
U-14 Drenge B før ombrydning
Pulje 1
Vidar-Ulkebøl Håndbold
HF Nybøl Nor
Ulkebølhallen
565240 03-12-17
kl. 11:40
Serie 3 Damer Før ombrydning
Pulje 1
Vidar-Ulkebøl Håndbold
Kværs/Tørsbøl U.I.F
Ulkebølhallen
567544 07-12-17
kl. 19:15
U-14 Piger 2. div. før ombrydning
Pulje 6
Vidar-Ulkebøl Håndbold
Vinding SF
Ulkebølhallen
596477 09-12-17
kl. 12:00
U-10 Drenge B før ombrydning
Pulje 1
Kolding IF 2
Vidar-Ulkebøl Håndbold
Ulkebølhallen
596478 09-12-17
kl. 12:35
U-10 Drenge B før ombrydning
Pulje 1
Team Haderslev KFUM
Team NØS, Haderslev NÆS
Ulkebølhallen
596479 09-12-17
kl. 13:10
U-10 Drenge B før ombrydning
Pulje 1
Bov IF
Kolding IF 2
Ulkebølhallen
596480 09-12-17
kl. 13:45
U-10 Drenge B før ombrydning
Pulje 1
Vidar-Ulkebøl Håndbold
Team Haderslev KFUM
Ulkebølhallen
596481 09-12-17
kl. 14:20
U-10 Drenge B før ombrydning
Pulje 1
Team NØS, Haderslev NÆS
Bov IF
Ulkebølhallen