Forside > Turneringer og resultater > Spillested > Kampprogram

Cuben Christiansfeld (1841)

Kampprogram

Periode
Kampnr. Dato Række / Pulje Hjemmehold / Udehold Bane Resultat
772789 24-01-19
kl. 19:00
U-16 Drenge B
Pulje 7
Christiansfeld IF
Als HF
Cuben Christiansfeld
778172 27-01-19
kl. 11:15
U-12 Drenge C
Pulje 2
Christiansfeld IF
Nr. Bjært Strandhuse IF 3
Cuben Christiansfeld
778322 27-01-19
kl. 12:00
U-12 Pige B
Pulje 1
Christiansfeld IF
Bov IF
Cuben Christiansfeld
777839 27-01-19
kl. 13:00
U-14 Pige B
Pulje 1
Christiansfeld IF
Rødekro-Aabenraa Håndbold
Cuben Christiansfeld
779003 27-01-19
kl. 14:00
Serie 2 Damer
Pulje 2
Christiansfeld IF
Kolding IF 3
Cuben Christiansfeld
783248 31-01-19
kl. 20:45
Serie 2 Herrer
Pulje 2
Christiansfeld IF
Ødis/Vonsild
Cuben Christiansfeld
778180 02-02-19
kl. 12:00
U-12 Drenge C
Pulje 2
Christiansfeld IF
Over Jerstal HK
Cuben Christiansfeld
777840 02-02-19
kl. 13:00
U-14 Pige B
Pulje 1
Christiansfeld IF
Ensted Idrætsforening
Cuben Christiansfeld
779011 02-02-19
kl. 14:00
Serie 2 Damer
Pulje 2
Christiansfeld IF
Vejen HK 2
Cuben Christiansfeld
783256 02-02-19
kl. 15:30
Serie 2 Herrer
Pulje 2
Christiansfeld IF
Kolding KFUM Håndbold
Cuben Christiansfeld
778330 05-02-19
kl. 18:15
U-12 Pige B
Pulje 1
Christiansfeld IF
Hammelev SUF
Cuben Christiansfeld
790919 05-02-19
kl. 19:30
Jydsk Cup Herrer, 4. runde
Pulje 1
Christiansfeld IF,S2
HSR Klakring, JS
Cuben Christiansfeld
777831 07-02-19
kl. 18:15
U-14 Pige B
Pulje 1
Christiansfeld IF
Vidar-Ulkebøl Håndbold 2
Cuben Christiansfeld
772793 07-02-19
kl. 19:15
U-16 Drenge B
Pulje 7
Christiansfeld IF
Øster Starup - Vester Nebel IF
Cuben Christiansfeld
786142 24-02-19
kl. 10:00
U-10 Pige C
Pulje 1
HK "Egene" Gråsten
Christiansfeld IF 2
Cuben Christiansfeld
786141 24-02-19
kl. 10:35
U-10 Pige C
Pulje 1
Vidar-Ulkebøl Håndbold
Bov IF 2
Cuben Christiansfeld
786140 24-02-19
kl. 11:10
U-10 Pige C
Pulje 1
Løjt IF
HK "Egene" Gråsten
Cuben Christiansfeld
786139 24-02-19
kl. 11:45
U-10 Pige C
Pulje 1
Bov IF 2
Vojens HF
Cuben Christiansfeld
786144 24-02-19
kl. 12:20
U-10 Pige C
Pulje 1
Christiansfeld IF 2
Vidar-Ulkebøl Håndbold
Cuben Christiansfeld
786143 24-02-19
kl. 12:55
U-10 Pige C
Pulje 1
Vojens HF
Løjt IF
Cuben Christiansfeld
786183 24-02-19
kl. 13:30
U-10 Pige C
Pulje 2
Vamdrup IF 2
Christiansfeld IF
Cuben Christiansfeld
786184 24-02-19
kl. 14:05
U-10 Pige C
Pulje 2
Kolding KFUM Håndbold
Erritsø G&IF 2
Cuben Christiansfeld
786185 24-02-19
kl. 14:40
U-10 Pige C
Pulje 2
Vinding SF 2
Skibet IF 2
Cuben Christiansfeld
786186 24-02-19
kl. 15:15
U-10 Pige C
Pulje 2
Erritsø G&IF 2
Vamdrup IF 2
Cuben Christiansfeld
786181 24-02-19
kl. 15:50
U-10 Pige C
Pulje 2
Christiansfeld IF
Vinding SF 2
Cuben Christiansfeld
786182 24-02-19
kl. 16:25
U-10 Pige C
Pulje 2
Skibet IF 2
Kolding KFUM Håndbold
Cuben Christiansfeld
783258 07-03-19
kl. 20:30
Serie 2 Herrer
Pulje 2
Christiansfeld IF
Team NØS, Haderslev Næs 2
Cuben Christiansfeld
778332 10-03-19
kl. 13:00
U-12 Pige B
Pulje 1
Christiansfeld IF
Løjt IF
Cuben Christiansfeld
778182 10-03-19
kl. 14:00
U-12 Drenge C
Pulje 2
Christiansfeld IF
Toftlund IF 2
Cuben Christiansfeld
777846 10-03-19
kl. 15:00
U-14 Pige B
Pulje 1
Christiansfeld IF
Løgum IF
Cuben Christiansfeld
779013 10-03-19
kl. 16:00
Serie 2 Damer
Pulje 2
Christiansfeld IF
Nr. Bjært Strandhuse IF
Cuben Christiansfeld
772804 14-03-19
kl. 18:30
U-16 Drenge B
Pulje 7
Christiansfeld IF
HF Nybol Nor
Cuben Christiansfeld
778193 24-03-19
kl. 12:00
U-12 Drenge C
Pulje 2
Christiansfeld IF
Løgum IF 2
Cuben Christiansfeld
778343 24-03-19
kl. 13:00
U-12 Pige B
Pulje 1
Christiansfeld IF
Dybbøl IU 2
Cuben Christiansfeld
779024 24-03-19
kl. 14:00
Serie 2 Damer
Pulje 2
Christiansfeld IF
Bramdrupdam GIF
Cuben Christiansfeld
783269 24-03-19
kl. 15:30
Serie 2 Herrer
Pulje 2
Christiansfeld IF
Nr. Bjært Strandhuse IF
Cuben Christiansfeld