Forside > Turneringer og resultater > Spillested > Kampprogram

Cuben Christiansfeld (1841)

Kampprogram

Periode
Kampnr. Dato Række / Pulje Hjemmehold / Udehold Bane Resultat
631721 21-01-18
kl. 10:00
U-12 Pige C
Pulje 2
Christiansfeld IF 2
Vamdrup IF 2
Cuben Christiansfeld
631661 21-01-18
kl. 10:45
U-12 Pige B
Pulje 3
Christiansfeld IF
Smidstrup-Skærup IF
Cuben Christiansfeld
631001 21-01-18
kl. 11:45
U-14 Drenge 2. div.
Pulje 6
Christiansfeld IF
Kolding IF
Cuben Christiansfeld
631330 21-01-18
kl. 13:00
Serie 3 Damer
Pulje 3
Christiansfeld IF
Andst U & IF 2
Cuben Christiansfeld
629486 21-01-18
kl. 14:15
Serie 1 Herrer
Pulje 2
Christiansfeld IF
IF 92, Esbjerg
Cuben Christiansfeld
631337 01-02-18
kl. 19:45
Serie 3 Damer
Pulje 3
Christiansfeld IF
Ødis IF 2
Cuben Christiansfeld
647978 03-02-18
kl. 09:00
U-10 Drenge C
Pulje 2
Christiansfeld IF
Sommersted IF
Cuben Christiansfeld
647979 03-02-18
kl. 09:35
U-10 Drenge C
Pulje 2
Over Jerstal HK
Rødekro-Aabenraa Håndbold 2
Cuben Christiansfeld
647980 03-02-18
kl. 10:10
U-10 Drenge C
Pulje 2
Team Haderslev KFUM 2
Sommersted IF
Cuben Christiansfeld
647975 03-02-18
kl. 10:45
U-10 Drenge C
Pulje 2
Tinglev SV 2
Rødekro-Aabenraa Håndbold 2
Cuben Christiansfeld
647976 03-02-18
kl. 11:20
U-10 Drenge C
Pulje 2
Over Jerstal HK
Christiansfeld IF
Cuben Christiansfeld
647977 03-02-18
kl. 11:55
U-10 Drenge C
Pulje 2
Team Haderslev KFUM 2
Tinglev SV 2
Cuben Christiansfeld
631736 10-02-18
kl. 11:00
U-12 Pige C
Pulje 2
Christiansfeld IF 2
Fynslund BK 2
Cuben Christiansfeld
631724 25-02-18
kl. 10:00
U-12 Pige C
Pulje 2
Christiansfeld IF 2
Samvirke Stepping
Cuben Christiansfeld
631664 25-02-18
kl. 10:45
U-12 Pige B
Pulje 3
Christiansfeld IF
Fynslund BK
Cuben Christiansfeld
631004 25-02-18
kl. 11:45
U-14 Drenge 2. div.
Pulje 6
Christiansfeld IF
Sundeved HK
Cuben Christiansfeld
629489 25-02-18
kl. 13:00
Serie 1 Herrer
Pulje 2
Christiansfeld IF
Alslev Sport & Kultur
Cuben Christiansfeld
647253 04-03-18
kl. 10:00
U-10 Pige C
Pulje 3
Christiansfeld IF
Vamdrup IF 2
Cuben Christiansfeld
647254 04-03-18
kl. 10:35
U-10 Pige C
Pulje 3
Vejen HK 2
Ødis IF
Cuben Christiansfeld
647255 04-03-18
kl. 11:10
U-10 Pige C
Pulje 3
Øster Starup - Vester Nebel IF
Christiansfeld IF
Cuben Christiansfeld
647256 04-03-18
kl. 11:45
U-10 Pige C
Pulje 3
Vamdrup IF 2
Ødis IF
Cuben Christiansfeld
647257 04-03-18
kl. 12:20
U-10 Pige C
Pulje 3
Vejen HK 2
Øster Starup - Vester Nebel IF
Cuben Christiansfeld
631730 08-03-18
kl. 18:30
U-12 Pige C
Pulje 2
Christiansfeld IF 2
Kolding KFUM Håndbold 2
Cuben Christiansfeld
631339 08-03-18
kl. 19:30
Serie 3 Damer
Pulje 3
Christiansfeld IF
Kolding KFUM Håndbold 2
Cuben Christiansfeld
631670 13-03-18
kl. 18:15
U-12 Pige B
Pulje 3
Christiansfeld IF
Kolding IF
Cuben Christiansfeld
629495 13-03-18
kl. 19:45
Serie 1 Herrer
Pulje 2
Christiansfeld IF
Kolding IF 3
Cuben Christiansfeld
631010 15-03-18
kl. 19:30
U-14 Drenge 2. div.
Pulje 6
Christiansfeld IF
ØHK Hedensted
Cuben Christiansfeld
631676 25-03-18
kl. 10:45
U-12 Pige B
Pulje 3
Christiansfeld IF
Børkop HK
Cuben Christiansfeld
631016 25-03-18
kl. 11:45
U-14 Drenge 2. div.
Pulje 6
Christiansfeld IF
Team Haderslev-Vojens
Cuben Christiansfeld
631345 25-03-18
kl. 13:00
Serie 3 Damer
Pulje 3
Christiansfeld IF
Vejen HK 3
Cuben Christiansfeld
629501 25-03-18
kl. 14:15
Serie 1 Herrer
Pulje 2
Christiansfeld IF
Børkop HK
Cuben Christiansfeld