Forside > Turneringer og resultater > Spillested > Kampprogram

Sydbank Arena (1879)

Kampprogram

Periode
Kampnr. Dato Række / Pulje Hjemmehold / Udehold Bane Resultat
778041 22-03-19
kl. 17:15
U-12 Drenge B
Pulje 2
Kolding IF 2
Vinding SF 2
Sydbank Arena hal 3
777951 22-03-19
kl. 18:00
U-12 Drenge A
Pulje 1
Kolding IF
Team Møgeltønder-Tønder Håndbold Ungdom
Sydbank Arena hal 3
769154 22-03-19
kl. 18:45
U-14 Drenge 1. Division A
Pulje 1
Kolding IF
HEI, Skæring
Sydbank Arena hal 3
786291 22-03-19
kl. 19:45
U-18 Pige 2. Division
Pulje 5
Kolding IF
Bramdrupdam GIF
Sydbank Arena hal 3
787800 23-03-19
kl. 10:35
U-12 Drenge 4+1
Pulje 1
Bjert Idrætsforening
Kolding IF 3
Sydbank Arena 1 - bane 3
787799 23-03-19
kl. 11:10
U-12 Drenge 4+1
Pulje 1
Jelling FS
Ansager IF
Sydbank Arena 1 - bane 3
787802 23-03-19
kl. 11:55
U-12 Drenge 4+1
Pulje 1
Ansager IF
Bjert Idrætsforening
Sydbank Arena 1 - bane 3
785928 23-03-19
kl. 09:00
U-10 Drenge C
Pulje 2
Fynslund BK
Kolding IF 2
Sydbank Arena 1 - bane 1
785929 23-03-19
kl. 09:35
U-10 Drenge C
Pulje 2
Hammelev SUF 2
Team Haderslev KFUM 2
Sydbank Arena 1 - bane 1
785925 23-03-19
kl. 10:10
U-10 Drenge C
Pulje 2
Toftlund IF
Fynslund BK
Sydbank Arena 1 - bane 1
785926 23-03-19
kl. 10:45
U-10 Drenge C
Pulje 2
Hammelev SUF 2
Kolding IF 2
Sydbank Arena 1 - bane 1
785927 23-03-19
kl. 11:20
U-10 Drenge C
Pulje 2
Team Haderslev KFUM 2
Toftlund IF
Sydbank Arena 1 - bane 1
786061 23-03-19
kl. 12:00
U-10 Pige B
Pulje 2
Folding-Brørup HK
Kolding IF
Sydbank Arena 1 - bane 1
786062 23-03-19
kl. 12:35
U-10 Pige B
Pulje 2
CØ-05, Ølgod
Fynslund BK
Sydbank Arena 1 - bane 1 0 - 0 HHT
786063 23-03-19
kl. 13:10
U-10 Pige B
Pulje 2
Over Jerstal HK
Folding-Brørup HK
Sydbank Arena 1 - bane 1
786059 23-03-19
kl. 13:45
U-10 Pige B
Pulje 2
Kolding IF
CØ-05, Ølgod
Sydbank Arena 1 - bane 1 0 - 0 UHT
786060 23-03-19
kl. 14:20
U-10 Pige B
Pulje 2
Fynslund BK
Over Jerstal HK
Sydbank Arena 1 - bane 1
679249 27-03-19
kl. 18:30
Herre Håndbold Ligaen
Pulje 1
KIF Kolding
TTH Holstebro
Sydbank Arena 1 - bane 1