Forside > Turneringer og resultater > Spillested > Kampprogram

SU`VI:T Arena (3026)

Kampprogram

Periode
Kampnr. Dato Række / Pulje Hjemmehold / Udehold Bane Resultat
779290 24-01-19
kl. 19:30
Serie 1 Damer (2. Halvs)
Serie 1 - Fynseriekval.
Gudme Håndboldklub 2
Kerteminde HK
SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 2
782913 25-01-19
kl. 16:30
U-12 Pige A (2 Halvs)
Pulje 1
GOG Håndbold
SUS Håndbold
SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 1
780574 26-01-19
kl. 14:00
U-16 Pige 2. Division A (2 Halvs)
Pulje 1
GOG Håndbold
Odense Midtfyn HF
SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 1
781467 26-01-19
kl. 15:15
U-14 Pige B (2 Halvs)
Pulje 2
GOG Håndbold
Sanderum Håndbold 02
SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 1
763577 26-01-19
kl. 14:00
U-12 Pige AA
Pulje 1
GOG Håndbold
DHG Odense
SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 2
776030 26-01-19
kl. 15:00
U-14 Drenge 1. Division A (2 Halvs)
Pulje 1
GOG Håndbold
IF Stjernen, Odense
SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 2
783754 27-01-19
kl. 14:15
U-10 Pige B (2 Halvs)
Pulje 2
GOG Håndbold
Højby S.& G.
SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 1
763544 27-01-19
kl. 15:00
U-10 Pige A (2 Halvs)
Pulje 1
GOG Håndbold
SUS Håndbold
SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 1
771446 27-01-19
kl. 15:45
Serie 2 Herrer (2. Halvs)
Pulje 2
GOG Håndbold 4
Stenstrup IF 2
SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 1
780514 27-01-19
kl. 17:00
U-18 Pige 2. Division B (2 Halvs)
Pulje 1
Oure I.E. HK
BR 66 Langeskov
SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 1
776719 27-01-19
kl. 13:00
U-14 Drenge A (2 Halvs)
Pulje 1
GOG Håndbold 2
Bellinge IF
SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 2
777429 27-01-19
kl. 14:00
U-12 Drenge AA
Pulje 1
GOG Håndbold
Nyborg GIF
SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 2
776718 27-01-19
kl. 15:00
U-14 Drenge A (2 Halvs)
Pulje 1
GOG Håndbold 1
IF Stjernen, Odense
SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 2
780840 29-01-19
kl. 19:00
U-14 Pige 1. Division A (2 Halvs)
Pulje 1
GOG Håndbold
Svendborg Håndboldklub
SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 1
778583 30-01-19
kl. 18:00
U-10 Drenge A (2 Halvs)
Pulje 1
GOG Håndbold 2
GOG Håndbold 1
SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 2
779295 31-01-19
kl. 19:30
Serie 1 Damer (2. Halvs)
Serie 1 - Fynseriekval.
Gudme Håndboldklub 2
Korup IF
SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 2
771451 31-01-19
kl. 21:00
Serie 2 Herrer (2. Halvs)
Pulje 2
GOG Håndbold 4
Nyborg GIF 4
SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 2
777667 01-02-19
kl. 19:30
U-12 Drenge A (2 Halvs)
Pulje 1
GOG Håndbold 1
Aarup BK
SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 1
783759 01-02-19
kl. 19:30
U-10 Pige B (2 Halvs)
Pulje 2
GOG Håndbold
Svendborg Håndboldklub
SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 2
791616 02-02-19
kl. 09:40
U-8 Pige C Stævne 5 - 02.02.19
Pulje 1
Sdr. Nærå I.F. 2
Højby S.& G.
SU`VI:T Arena (Gudme) - Minibane 3 - Hal 2
791617 02-02-19
kl. 10:00
U-8 Pige C Stævne 5 - 02.02.19
Pulje 1
BR 66 Langeskov
Svendborg Håndboldklub
SU`VI:T Arena (Gudme) - Minibane 3 - Hal 2
791618 02-02-19
kl. 10:20
U-8 Pige C Stævne 5 - 02.02.19
Pulje 1
Sdr. Nærå I.F. 2
BR 66 Langeskov
SU`VI:T Arena (Gudme) - Minibane 3 - Hal 2
791619 02-02-19
kl. 10:40
U-8 Pige C Stævne 5 - 02.02.19
Pulje 1
Højby S.& G.
Svendborg Håndboldklub
SU`VI:T Arena (Gudme) - Minibane 3 - Hal 2
791620 02-02-19
kl. 11:00
U-8 Pige C Stævne 5 - 02.02.19
Pulje 1
Svendborg Håndboldklub
Sdr. Nærå I.F. 2
SU`VI:T Arena (Gudme) - Minibane 3 - Hal 2
791621 02-02-19
kl. 11:20
U-8 Pige C Stævne 5 - 02.02.19
Pulje 1
Højby S.& G.
BR 66 Langeskov
SU`VI:T Arena (Gudme) - Minibane 3 - Hal 2
791479 02-02-19
kl. 11:40
U-7 Drenge C Stævne 5 - 02.02.19
Pulje 2
Svendborg Håndboldklub
Rudkøbing HK
SU`VI:T Arena (Gudme) - Minibane 3 - Hal 2
791480 02-02-19
kl. 12:00
U-7 Drenge C Stævne 5 - 02.02.19
Pulje 2
Nyborg GIF
Hindsholm Håndboldforening
SU`VI:T Arena (Gudme) - Minibane 3 - Hal 2
791481 02-02-19
kl. 12:20
U-7 Drenge C Stævne 5 - 02.02.19
Pulje 2
Svendborg Håndboldklub
Nyborg GIF
SU`VI:T Arena (Gudme) - Minibane 3 - Hal 2
791482 02-02-19
kl. 12:40
U-7 Drenge C Stævne 5 - 02.02.19
Pulje 2
Rudkøbing HK
Hindsholm Håndboldforening
SU`VI:T Arena (Gudme) - Minibane 3 - Hal 2
791483 02-02-19
kl. 13:00
U-7 Drenge C Stævne 5 - 02.02.19
Pulje 2
Hindsholm Håndboldforening
Svendborg Håndboldklub
SU`VI:T Arena (Gudme) - Minibane 3 - Hal 2
791484 02-02-19
kl. 13:20
U-7 Drenge C Stævne 5 - 02.02.19
Pulje 2
Rudkøbing HK
Nyborg GIF
SU`VI:T Arena (Gudme) - Minibane 3 - Hal 2
778593 02-02-19
kl. 10:15
U-10 Drenge A (2 Halvs)
Pulje 1
GOG Håndbold 1
Faaborg ØH
SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 1
789800 02-02-19
kl. 13:00
U-14 Pige B Ungdomspokalturnering - 4. Runde
Kampe
GOG Håndbold (B)
BR 66 Langeskov (B)
SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 1
675954 02-02-19
kl. 15:00
1. Division Damer
Pulje 1
Gudme HK
Hadsten Håndbold
SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 1
776406 02-02-19
kl. 16:35
U-14 Drenge 2. Division A (2.Halvs)
Pulje 1
GOG Håndbold
IF Stjernen Odense
SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 1
776723 02-02-19
kl. 17:35
U-14 Drenge A (2 Halvs)
Pulje 1
GOG Håndbold 2
GOG Håndbold 1
SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 1
791519 02-02-19
kl. 09:40
U-8 Drenge A Stævne 5 - 02.02.19
Pulje 1
GOG Håndbold
Østfyns HK
SU`VI:T Arena (Gudme) - Minibane 1 - Hal 2
791520 02-02-19
kl. 10:00
U-8 Drenge A Stævne 5 - 02.02.19
Pulje 1
GOG Håndbold
Højby S.& G. 2
SU`VI:T Arena (Gudme) - Minibane 1 - Hal 2
791521 02-02-19
kl. 10:20
U-8 Drenge A Stævne 5 - 02.02.19
Pulje 1
Østfyns HK
Højby S.& G. 2
SU`VI:T Arena (Gudme) - Minibane 1 - Hal 2
791522 02-02-19
kl. 10:40
U-8 Drenge A Stævne 5 - 02.02.19
Pulje 1
Østfyns HK
GOG Håndbold
SU`VI:T Arena (Gudme) - Minibane 1 - Hal 2
791523 02-02-19
kl. 11:00
U-8 Drenge A Stævne 5 - 02.02.19
Pulje 1
Højby S.& G. 2
GOG Håndbold
SU`VI:T Arena (Gudme) - Minibane 1 - Hal 2
791450 02-02-19
kl. 11:20
U-6 Mix Stævne 5 - 02.02.19
Pulje 2
Tved G.& I. 1
Nr. Lyndelse/Søby HK
SU`VI:T Arena (Gudme) - Minibane 1 - Hal 2
791451 02-02-19
kl. 11:40
U-6 Mix Stævne 5 - 02.02.19
Pulje 2
Tved G.& I.
GOG Håndbold
SU`VI:T Arena (Gudme) - Minibane 1 - Hal 2
791452 02-02-19
kl. 12:00
U-6 Mix Stævne 5 - 02.02.19
Pulje 2
Nr. Lyndelse/Søby HK
Tved G.& I.
SU`VI:T Arena (Gudme) - Minibane 1 - Hal 2
791453 02-02-19
kl. 12:20
U-6 Mix Stævne 5 - 02.02.19
Pulje 2
GOG Håndbold
Tved G.& I. 1
SU`VI:T Arena (Gudme) - Minibane 1 - Hal 2
791605 02-02-19
kl. 12:40
U-8 Pige B Stævne 5 - 02.02.19
Pulje 1
GOG Håndbold
Tved G.& I. 2
SU`VI:T Arena (Gudme) - Minibane 1 - Hal 2
791606 02-02-19
kl. 13:00
U-8 Pige B Stævne 5 - 02.02.19
Pulje 1
Østfyns HK
Svendborg Håndboldklub
SU`VI:T Arena (Gudme) - Minibane 1 - Hal 2
791607 02-02-19
kl. 13:20
U-8 Pige B Stævne 5 - 02.02.19
Pulje 1
GOG Håndbold
Østfyns HK
SU`VI:T Arena (Gudme) - Minibane 1 - Hal 2
791608 02-02-19
kl. 13:40
U-8 Pige B Stævne 5 - 02.02.19
Pulje 1
Tved G.& I. 2
Svendborg Håndboldklub
SU`VI:T Arena (Gudme) - Minibane 1 - Hal 2
791609 02-02-19
kl. 14:00
U-8 Pige B Stævne 5 - 02.02.19
Pulje 1
Svendborg Håndboldklub
GOG Håndbold
SU`VI:T Arena (Gudme) - Minibane 1 - Hal 2
791610 02-02-19
kl. 14:20
U-8 Pige B Stævne 5 - 02.02.19
Pulje 1
Tved G.& I. 2
Østfyns HK
SU`VI:T Arena (Gudme) - Minibane 1 - Hal 2
791535 02-02-19
kl. 09:40
U-8 Drenge B Stævne 5 - 02.02.19
Pulje 2
GOG Håndbold
Risøhøj
SU`VI:T Arena (Gudme) - Minibane 2 - Hal 2
791536 02-02-19
kl. 10:00
U-8 Drenge B Stævne 5 - 02.02.19
Pulje 2
GOG Håndbold
Nyborg GIF
SU`VI:T Arena (Gudme) - Minibane 2 - Hal 2
791537 02-02-19
kl. 10:20
U-8 Drenge B Stævne 5 - 02.02.19
Pulje 2
Risøhøj
Nyborg GIF
SU`VI:T Arena (Gudme) - Minibane 2 - Hal 2
791538 02-02-19
kl. 10:40
U-8 Drenge B Stævne 5 - 02.02.19
Pulje 2
Risøhøj
GOG Håndbold
SU`VI:T Arena (Gudme) - Minibane 2 - Hal 2
791539 02-02-19
kl. 11:00
U-8 Drenge B Stævne 5 - 02.02.19
Pulje 2
Nyborg GIF
GOG Håndbold
SU`VI:T Arena (Gudme) - Minibane 2 - Hal 2
791632 02-02-19
kl. 11:20
U-8 Drenge C stævne 5 - 02.02.19
Pulje 2
Sdr. Nærå I.F.
Højby S.& G.
SU`VI:T Arena (Gudme) - Minibane 2 - Hal 2
791633 02-02-19
kl. 11:40
U-8 Drenge C stævne 5 - 02.02.19
Pulje 2
Sdr. Nærå I.F.
Egense/Rantzausminde I.F.
SU`VI:T Arena (Gudme) - Minibane 2 - Hal 2
791634 02-02-19
kl. 12:00
U-8 Drenge C stævne 5 - 02.02.19
Pulje 2
Højby S.& G.
Egense/Rantzausminde I.F.
SU`VI:T Arena (Gudme) - Minibane 2 - Hal 2
791635 02-02-19
kl. 12:20
U-8 Drenge C stævne 5 - 02.02.19
Pulje 2
Højby S.& G.
Sdr. Nærå I.F.
SU`VI:T Arena (Gudme) - Minibane 2 - Hal 2
791636 02-02-19
kl. 12:40
U-8 Drenge C stævne 5 - 02.02.19
Pulje 2
Egense/Rantzausminde I.F.
Sdr. Nærå I.F.
SU`VI:T Arena (Gudme) - Minibane 2 - Hal 2
783482 03-02-19
kl. 12:30
U-12 Pige C (2 Halvs)
Pulje 2
GOG Håndbold
Kerteminde HK
SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 1
777668 03-02-19
kl. 13:15
U-12 Drenge A (2 Halvs)
Pulje 1
GOG Håndbold 2
Stenstrup IF
SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 1
779519 03-02-19
kl. 14:00
Serie 3 Damer (2. Halvs)
Pulje 2
Gudme Håndboldklub
Fjordager IF Håndbold
SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 1
759275 03-02-19
kl. 17:20
U-18 Pige Liga - 2. halvdel
Pulje 1
GOG Gudme
Ajax København
SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 1
776038 03-02-19
kl. 11:30
U-14 Drenge 1. Division A (2 Halvs)
Pulje 1
GOG Håndbold
BR 66 Langeskov
SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 2
780582 03-02-19
kl. 12:30
U-16 Pige 2. Division A (2 Halvs)
Pulje 1
GOG Håndbold
TPI-Odense
SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 2
778866 03-02-19
kl. 14:45
Fynsserien Herrer (2.Halvs)
Pulje 1
GOG Håndbold 3
BR 66 Langeskov
SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 2
684908 03-02-19
kl. 16:00
2. Division Herrer
Pulje 2
GOG Håndbold 2
Kolding Håndboldklub
SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 2
780522 03-02-19
kl. 17:20
U-18 Pige 2. Division B (2 Halvs)
Pulje 1
Oure I.E. HK
SUS Nyborg
SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 2
780853 04-02-19
kl. 18:00
U-14 Pige 1. Division A (2 Halvs)
Pulje 1
GOG Håndbold
Sanderum Håndbold 02
SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 1
679214 06-02-19
kl. 19:00
Herre Håndbold Ligaen
Pulje 1
GOG
Lemvig-Thyborøn Håndbold
SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 1
786473 15-02-19
U-12 Drenge A Ungdomspokalturnering - 4. Runde
Kampe
GOG Håndbold
Søndersø IF
SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 1
751239 17-02-19
kl. 15:00
EC Herrer
Pulje 1
GOG Håndbold
Fraikin BM. Granollers (ESP)
SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 1
679228 20-02-19
kl. 19:00
Herre Håndbold Ligaen
Pulje 1
GOG
KIF Kolding
SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 1
790697 22-02-19
U-14 Drenge A Ungdomspokalturnering - 4. Runde
Kampe
GOG Håndbold (1.div)
GOG Håndbold 2 (A)
SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 1
782924 22-02-19
kl. 19:30
U-12 Pige A (2 Halvs)
Pulje 1
GOG Håndbold
IF Stjernen Odense
SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 1
780845 22-02-19
kl. 18:00
U-14 Pige 1. Division A (2 Halvs)
Pulje 1
GOG Håndbold
IF Stjernen Odense
SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 2
777673 23-02-19
kl. 14:00
U-12 Drenge A (2 Halvs)
Pulje 1
GOG Håndbold 3
GOG Håndbold 2
SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 1
781477 23-02-19
kl. 14:45
U-14 Pige B (2 Halvs)
Pulje 2
GOG Håndbold
Ollerup/Skerninge G.& I.F.
SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 1
776413 24-02-19
kl. 15:00
U-14 Drenge 2. Division A (2.Halvs)
Pulje 1
GOG Håndbold
TPI-Odense
SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 1
776728 24-02-19
kl. 16:00
U-14 Drenge A (2 Halvs)
Pulje 1
GOG Håndbold 1
Ollerup/Skerninge G.& I.F.
SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 1
763555 24-02-19
kl. 13:55
U-10 Pige A (2 Halvs)
Pulje 1
GOG Håndbold
DHG Odense 2
SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 2
759314 24-02-19
kl. 14:40
U-16 Pige Liga - 2. halvdel
Pulje 1
GOG Håndbold
Rødovre HK
SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 2
759284 24-02-19
kl. 16:00
U-18 Pige Liga - 2. halvdel
Pulje 1
GOG Gudme
Nykøbing F. Håndboldklub
SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 2
755773 24-02-19
kl. 17:20
U-16 Drenge 1. Division B - 2. halvdel
Pulje 1
Gudme Håndboldklub
HC Odense Ungdom
SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 2
675966 25-02-19
kl. 20:30
1. Division Damer
Pulje 1
Gudme HK
DHG
SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 1
777435 27-02-19
kl. 19:00
U-12 Drenge AA
Pulje 1
GOG Håndbold
Næsby IF
SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 1
778573 01-03-19
kl. 19:30
U-10 Drenge A (2 Halvs)
Pulje 1
GOG Håndbold 1
Tommerup HK
SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 1
780589 01-03-19
kl. 18:15
U-16 Pige 2. Division A (2 Halvs)
Pulje 1
GOG Håndbold
Oure I.E. HK
SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 2
763592 02-03-19
kl. 14:00
U-12 Pige AA
Pulje 1
GOG Håndbold
Haarby BK Håndbold
SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 1
777444 03-03-19
kl. 10:00
U-12 Drenge AA
Pulje 1
GOG Håndbold
Søndersø IF
SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 1
776045 03-03-19
kl. 11:00
U-14 Drenge 1. Division A (2 Halvs)
Pulje 1
GOG Håndbold
Søndersø IF
SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 1
755663 03-03-19
kl. 12:00
U-18 Drenge 1. Division A - 2. halvdel
Pulje 1
Gudme Håndboldklub
Ajax København
SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 1
751240 03-03-19
kl. 15:00
EC Herrer
Pulje 1
GOG Håndbold
THW Kiel (GER)
SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 1
779305 07-03-19
kl. 19:30
Serie 1 Damer (2. Halvs)
Serie 1 - Fynseriekval.
Gudme Håndboldklub 2
Tved G.& I. 2
SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 2
776421 08-03-19
kl. 19:45
U-14 Drenge 2. Division A (2.Halvs)
Pulje 1
GOG Håndbold
Stenstrup IF
SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 1
777676 08-03-19
kl. 19:30
U-12 Drenge A (2 Halvs)
Pulje 1
GOG Håndbold 1
Team Vestfyn
SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 2
679242 09-03-19
kl. 16:10
Herre Håndbold Ligaen
Pulje 1
GOG
Skanderborg Håndbold
SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 1
783769 09-03-19
kl. 10:00
U-10 Pige B (2 Halvs)
Pulje 2
GOG Håndbold
Østfyns HK
SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 2
783484 10-03-19
kl. 11:00
U-12 Pige C (2 Halvs)
Pulje 2
GOG Håndbold
Langeland HF
SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 1
778603 10-03-19
kl. 11:45
U-10 Drenge A (2 Halvs)
Pulje 1
GOG Håndbold 1
TPI-Odense
SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 1
777678 10-03-19
kl. 12:30
U-12 Drenge A (2 Halvs)
Pulje 1
GOG Håndbold 2
Brenderup IF
SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 1
778602 10-03-19
kl. 13:15
U-10 Drenge A (2 Halvs)
Pulje 1
GOG Håndbold 2
Tommerup HK
SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 1
675978 10-03-19
kl. 15:00
1. Division Damer
Pulje 1
Gudme HK
Bjerringbro FH
SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 1
684919 10-03-19
kl. 16:30
2. Division Herrer
Pulje 2
GOG Håndbold 2
Faaborg ØH
SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 1
778882 10-03-19
kl. 17:50
Fynsserien Herrer (2.Halvs)
Pulje 1
GOG Håndbold 3
Østfyns HK
SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 1
780855 10-03-19
kl. 12:45
U-14 Pige 1. Division A (2 Halvs)
Pulje 1
GOG Håndbold
SUS Håndbold
SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 2
779521 10-03-19
kl. 13:45
Serie 3 Damer (2. Halvs)
Pulje 2
Gudme Håndboldklub
Langeland HF
SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 2
771461 10-03-19
kl. 14:45
Serie 2 Herrer (2. Halvs)
Pulje 2
GOG Håndbold 4
Bolbro GIF
SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 2
759260 10-03-19
kl. 15:45
U-16 Drenge Liga - 2. halvdel
Pulje 1
GOG Håndbold
FIF
SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 2
759320 10-03-19
kl. 17:05
U-16 Pige Liga - 2. halvdel
Pulje 1
GOG Håndbold
FIF
SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 2
759290 10-03-19
kl. 18:25
U-18 Pige Liga - 2. halvdel
Pulje 1
GOG Gudme
FIF
SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 2
759232 14-03-19
kl. 18:45
U-18 Drenge Liga - 2. halvdel
Pulje 1
Oure I.E. HK
TMS, Ringsted
SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 1
776429 16-03-19
kl. 14:00
U-14 Drenge 2. Division A (2.Halvs)
Pulje 1
GOG Håndbold
Aarup BK
SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 1
781457 16-03-19
kl. 14:00
U-14 Pige B (2 Halvs)
Pulje 2
GOG Håndbold
OH 77 Odense
SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 2
778897 21-03-19
kl. 20:15
Fynsserien Herrer (2.Halvs)
Pulje 1
GOG Håndbold 3
Middelfart HK
SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 1
779310 21-03-19
kl. 19:30
Serie 1 Damer (2. Halvs)
Serie 1 - Fynseriekval.
Gudme Håndboldklub 2
IF Stjernen, Odense 3
SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 2
759296 21-03-19
kl. 19:15
U-18 Pige Liga - 2. halvdel
Pulje 1
GOG Gudme
HC Odense Ungdom
SU`VI:T Arena (Gudme) - Minibane 1 - Hal 2
763598 22-03-19
kl. 19:30
U-12 Pige AA
Pulje 1
GOG Håndbold
Svendborg Håndboldklub
SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 1
780595 22-03-19
kl. 18:15
U-16 Pige 2. Division A (2 Halvs)
Pulje 1
GOG Håndbold
Haarby Efterskole
SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 2
781487 23-03-19
kl. 13:30
U-14 Pige B (2 Halvs)
Pulje 2
GOG Håndbold
BR 66 Langeskov
SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 1
751242 23-03-19
kl. 18:30
EC Herrer
Pulje 1
GOG Håndbold
KS Azoty-Pulawy SA (POL)
SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 1
783774 23-03-19
kl. 10:00
U-10 Pige B (2 Halvs)
Pulje 2
GOG Håndbold
Tåsinge HK
SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 2
778608 24-03-19
kl. 10:00
U-10 Drenge A (2 Halvs)
Pulje 1
GOG Håndbold 1
Allesø GF
SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 1
777683 24-03-19
kl. 10:45
U-12 Drenge A (2 Halvs)
Pulje 1
GOG Håndbold 2
Strib IF
SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 1
776739 24-03-19
kl. 11:30
U-14 Drenge A (2 Halvs)
Pulje 1
GOG Håndbold 2
IF Stjernen, Odense
SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 1
778607 24-03-19
kl. 12:30
U-10 Drenge A (2 Halvs)
Pulje 1
GOG Håndbold 2
IF Stjernen Odense
SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 1
777450 24-03-19
kl. 13:15
U-12 Drenge AA
Pulje 1
GOG Håndbold
Højby S.& G.
SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 1
771466 24-03-19
kl. 11:15
Serie 2 Herrer (2. Halvs)
Pulje 2
GOG Håndbold 4
IF Stjernen Odense 3
SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 2
780866 24-03-19
kl. 13:00
U-14 Pige 1. Division A (2 Halvs)
Pulje 1
GOG Håndbold
Nyborg GIF
SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 2
776432 24-03-19
kl. 14:00
U-14 Drenge 2. Division A (2.Halvs)
Pulje 1
GOG Håndbold
Team Sydfyn Elite
SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 2
776738 24-03-19
kl. 15:00
U-14 Drenge A (2 Halvs)
Pulje 1
GOG Håndbold 1
Faaborg ØH
SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 2
776051 24-03-19
kl. 16:00
U-14 Drenge 1. Division A (2 Halvs)
Pulje 1
GOG Håndbold
DHG Odense
SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 2
782939 29-03-19
kl. 19:30
U-12 Pige A (2 Halvs)
Pulje 1
GOG Håndbold
TPI-Odense
SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 1
777686 30-03-19
kl. 14:00
U-12 Drenge A (2 Halvs)
Pulje 1
GOG Håndbold 1
GOG Håndbold 2
SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 1
755664 30-03-19
kl. 14:00
U-18 Drenge 1. Division A - 2. halvdel
Pulje 1
Gudme Håndboldklub
Team Sydhavsøerne
SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 2
755784 31-03-19
kl. 11:00
U-16 Drenge 1. Division B - 2. halvdel
Pulje 1
Gudme Håndboldklub
Oure Elite Håndbold 2
SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 1
779527 31-03-19
kl. 12:10
Serie 3 Damer (2. Halvs)
Pulje 2
Gudme Håndboldklub
Nyborg GIF 2
SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 1
763570 31-03-19
kl. 13:10
U-10 Pige A (2 Halvs)
Pulje 1
GOG Håndbold
Tved G.& I.
SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 1
777688 31-03-19
kl. 13:55
U-12 Drenge A (2 Halvs)
Pulje 1
GOG Håndbold 3
Brenderup IF
SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 1
783490 31-03-19
kl. 14:40
U-12 Pige C (2 Halvs)
Pulje 2
GOG Håndbold
Tved G.& I.
SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 1
759236 31-03-19
kl. 12:00
U-18 Drenge Liga - 2. halvdel
Pulje 1
GOG Håndbold
FIF
SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 2
759266 31-03-19
kl. 14:40
U-16 Drenge Liga - 2. halvdel
Pulje 1
GOG Håndbold
Herlev/Hjorten Håndbold
SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 2
684937 31-03-19
kl. 16:00
2. Division Herrer
Pulje 2
GOG Håndbold 2
HK Give Fremad
SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 2
759326 31-03-19
kl. 17:20
U-16 Pige Liga - 2. halvdel
Pulje 1
GOG Håndbold
Lyngby HK
SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 2
675996 06-04-19
kl. 13:30
1. Division Damer
Pulje 1
Gudme HK
Oddense-Otting Håndbold
SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 1
679256 06-04-19
kl. 16:00
Herre Håndbold Ligaen
Pulje 1
GOG
Ribe-Esbjerg HH
SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 1