Forside > Turneringer og resultater > Spillested > Kampprogram

Langesøhallen (3046)

Kampprogram

Periode
Kampnr. Dato Række / Pulje Hjemmehold / Udehold Bane Resultat
773296 28-02-19
kl. 19:30
U-16 Drenge A (2 Halvs)
Pulje 1
Veflinge/Morud
Team Sydfyn Elite
Langesøhallen
771379 28-02-19
kl. 20:45
Serie 2 Herrer (2. Halvs)
Pulje 1
Veflinge/Morud
Hårslev GF
Langesøhallen
795590 02-03-19
kl. 10:00
U-6 Mix Stævne 6 - 02.03.19
Pulje 5
Vissenbjerg G.& I.F.
Korup IF
Langesøhallen - minibane 1
795591 02-03-19
kl. 10:20
U-6 Mix Stævne 6 - 02.03.19
Pulje 5
Højby S.& G.
Veflinge G. & I.F.
Langesøhallen - minibane 1
795592 02-03-19
kl. 10:40
U-6 Mix Stævne 6 - 02.03.19
Pulje 5
Korup IF
Højby S.& G.
Langesøhallen - minibane 1
795593 02-03-19
kl. 11:00
U-6 Mix Stævne 6 - 02.03.19
Pulje 5
Veflinge G. & I.F.
Vissenbjerg G.& I.F.
Langesøhallen - minibane 1
795652 02-03-19
kl. 11:20
U-7 Mix stævne 6 - 02.03.19
Pulje 3
Allesø GF
Vissenbjerg G.& I.F.
Langesøhallen - minibane 1
795653 02-03-19
kl. 11:40
U-7 Mix stævne 6 - 02.03.19
Pulje 3
Allesø GF
Otterup HK
Langesøhallen - minibane 1
795654 02-03-19
kl. 12:00
U-7 Mix stævne 6 - 02.03.19
Pulje 3
Vissenbjerg G.& I.F.
Otterup HK
Langesøhallen - minibane 1
795655 02-03-19
kl. 12:20
U-7 Mix stævne 6 - 02.03.19
Pulje 3
Vissenbjerg G.& I.F.
Allesø GF
Langesøhallen - minibane 1
795656 02-03-19
kl. 12:40
U-7 Mix stævne 6 - 02.03.19
Pulje 3
Otterup HK
Allesø GF
Langesøhallen - minibane 1
795750 02-03-19
kl. 13:00
U-7 Pige C Stævne 6 - 02.03.19
Pulje 1
Veflinge G. & I.F.
TPI-Odense 1
Langesøhallen - minibane 1
795751 02-03-19
kl. 13:20
U-7 Pige C Stævne 6 - 02.03.19
Pulje 1
TPI-Odense
Hårslev GF
Langesøhallen - minibane 1
795752 02-03-19
kl. 13:40
U-7 Pige C Stævne 6 - 02.03.19
Pulje 1
Veflinge G. & I.F.
TPI-Odense
Langesøhallen - minibane 1
795753 02-03-19
kl. 14:00
U-7 Pige C Stævne 6 - 02.03.19
Pulje 1
TPI-Odense 1
Hårslev GF
Langesøhallen - minibane 1
795754 02-03-19
kl. 14:20
U-7 Pige C Stævne 6 - 02.03.19
Pulje 1
Hårslev GF
Veflinge G. & I.F.
Langesøhallen - minibane 1
795755 02-03-19
kl. 14:40
U-7 Pige C Stævne 6 - 02.03.19
Pulje 1
TPI-Odense 1
TPI-Odense
Langesøhallen - minibane 1
795603 02-03-19
kl. 10:00
U-6 Mix Stævne 6 - 02.03.19
Pulje 8
Otterup HK
Korup IF 1
Langesøhallen - minibane 2
795604 02-03-19
kl. 10:20
U-6 Mix Stævne 6 - 02.03.19
Pulje 8
Højby S.& G. 1
Veflinge G. & I.F. 1
Langesøhallen - minibane 2
795605 02-03-19
kl. 10:40
U-6 Mix Stævne 6 - 02.03.19
Pulje 8
Korup IF 1
Højby S.& G. 1
Langesøhallen - minibane 2
795606 02-03-19
kl. 11:00
U-6 Mix Stævne 6 - 02.03.19
Pulje 8
Veflinge G. & I.F. 1
Otterup HK
Langesøhallen - minibane 2
795722 02-03-19
kl. 11:20
U-8 Drenge B Stævne 6 - 02.03.19
Pulje 3
Veflinge G. & I.F.
Højby S.& G. 2
Langesøhallen - minibane 2
795723 02-03-19
kl. 11:40
U-8 Drenge B Stævne 6 - 02.03.19
Pulje 3
Veflinge G. & I.F.
Allesø GF 2
Langesøhallen - minibane 2
795724 02-03-19
kl. 12:00
U-8 Drenge B Stævne 6 - 02.03.19
Pulje 3
Højby S.& G. 2
Allesø GF 2
Langesøhallen - minibane 2
795725 02-03-19
kl. 12:20
U-8 Drenge B Stævne 6 - 02.03.19
Pulje 3
Højby S.& G. 2
Veflinge G. & I.F.
Langesøhallen - minibane 2
795726 02-03-19
kl. 12:40
U-8 Drenge B Stævne 6 - 02.03.19
Pulje 3
Allesø GF 2
Veflinge G. & I.F.
Langesøhallen - minibane 2
771367 14-03-19
kl. 20:30
Serie 2 Herrer (2. Halvs)
Pulje 1
Veflinge/Morud
STIF Salbrovad
Langesøhallen
779943 21-03-19
kl. 18:30
Serie 4 Damer (2. Halvs)
Pulje 1
Veflinge/Morud 2
Korup IF 2
Langesøhallen
773302 21-03-19
kl. 19:30
U-16 Drenge A (2 Halvs)
Pulje 1
Veflinge/Morud
Højfyn Håndbold HF
Langesøhallen
771385 21-03-19
kl. 20:45
Serie 2 Herrer (2. Halvs)
Pulje 1
Veflinge/Morud
Aarup BK 2
Langesøhallen