Forside > Turneringer og resultater > Spillested > Kampprogram

Nyborghallerne (3059)

Kampprogram

Periode
Kampnr. Dato Række / Pulje Hjemmehold / Udehold Bane Resultat
644284 07-01-18
kl. 13:00
U-10 Drenge A (2 Halvs)
Pulje 1
Nyborg GIF
Faaborg ØH
Nyborghallerne 1
643214 07-01-18
kl. 13:45
U-12 Pige C (2 Halvs)
Pulje 2
Nyborg GIF
BR 66 Langeskov
Nyborghallerne 1
644063 07-01-18
kl. 14:30
U-12 Drenge A (2 Halvs)
Pulje 1
Nyborg GIF
TPI-Odense
Nyborghallerne 1
643545 07-01-18
kl. 16:30
Serie 2 Herrer (2. Halvs)
Pulje 2
Nyborg GIF 4
Ollerup/Skerninge G.& I.F. 2
Nyborghallerne 1
641767 07-01-18
kl. 17:45
Serie 1 Damer (2. Halvs)
Serie 1 - Serie 1 kval.
Nyborg GIF 2
Bolbro GIF
Nyborghallerne 1
642334 07-01-18
kl. 19:00
U-16 Pige 2. Division A (2 Halvs)
Pulje 1
SUS Nyborg
Strib Idrætsefterskole
Nyborghallerne 1
627162 08-01-18
kl. 20:15
Serie 1 Herrer (2. Halvs)
Serie 1 - Serie 1 kval.
Nyborg GIF 3
Tommerup HK 3
Nyborghallerne 1
642654 10-01-18
kl. 19:00
U-14 Pige B (2 Halvs)
Pulje 1
Nyborg GIF 2
Bogense Håndbold
Nyborghallerne 1
628260 11-01-18
kl. 19:15
U-18 Pige A (2 Halvs)
Pulje 1
SUS Nyborg
Otterup HK
Nyborghallerne 1
643351 14-01-18
kl. 10:15
U-10 Pige B (2 Halvs)
Pulje 1
Nyborg GIF
Kerteminde HK
Nyborghallerne 1
643108 14-01-18
kl. 11:00
U-12 Pige B (2 Halvs)
Pulje 2
Nyborg GIF
Rolfsted IF
Nyborghallerne 1
643395 14-01-18
kl. 11:45
U-10 Pige C (2 Halvs)
Pulje 1
Nyborg GIF
IF Stjernen Odense
Nyborghallerne 1
642701 14-01-18
kl. 12:30
U-14 Pige B (2 Halvs)
Pulje 2
Nyborg GIF
Stenstrup IF
Nyborghallerne 1
643918 14-01-18
kl. 13:15
U-14 Drenge B (2 Halvs)
Pulje 2
Nyborg GIF
Langeland HF17
Nyborghallerne 1
627250 14-01-18
kl. 14:00
U-14 Drenge 2. Division A (2.Halvs)
Pulje 1
Nyborg GIF
GOG Håndbold
Nyborghallerne 1
535261 14-01-18
kl. 15:00
3. Division Herrer
Pulje 4
SUS Nyborg 2
Kolding Håndboldklub
Nyborghallerne 1
625927 14-01-18
kl. 16:30
U-18 Drenge Liga - 2. halvdel
Pulje 1
SUS Nyborg
Gudme Håndboldklub
Nyborghallerne 1
643400 19-01-18
kl. 18:45
U-10 Pige C (2 Halvs)
Pulje 1
Nyborg GIF
Aarup BK
Nyborghallerne 1
644076 19-01-18
kl. 19:30
U-12 Drenge A (2 Halvs)
Pulje 1
Nyborg GIF
Otterup HK
Nyborghallerne 1
643226 20-01-18
kl. 09:45
U-12 Pige C (2 Halvs)
Pulje 2
Nyborg GIF
Egense/Rantzausminde I.F.
Nyborghallerne 1
642704 20-01-18
kl. 10:30
U-14 Pige B (2 Halvs)
Pulje 2
Nyborg GIF
OH 77 Odense
Nyborghallerne 1
628263 20-01-18
kl. 11:15
U-18 Pige A (2 Halvs)
Pulje 1
SUS Nyborg
Tved G.& I.
Nyborghallerne 1
643555 20-01-18
kl. 12:15
Serie 2 Herrer (2. Halvs)
Pulje 2
Nyborg GIF 4
Bolbro GIF 2
Nyborghallerne 1
641778 20-01-18
kl. 13:15
Serie 1 Damer (2. Halvs)
Serie 1 - Serie 1 kval.
Nyborg GIF 2
Vissenbjerg G.& I.F. 2
Nyborghallerne 1
535267 20-01-18
kl. 14:30
3. Division Herrer
Pulje 4
SUS Nyborg 2
HF Sønderborg 2
Nyborghallerne 1
534738 20-01-18
kl. 16:15
2. Division Damer
Pulje 2
SUS Nyborg
Odder Håndbold
Nyborghallerne 1
627173 22-01-18
kl. 20:15
Serie 1 Herrer (2. Halvs)
Serie 1 - Serie 1 kval.
Nyborg GIF 3
Stenstrup IF 2
Nyborghallerne 1
627260 24-01-18
kl. 18:30
U-14 Drenge 2. Division A (2.Halvs)
Pulje 1
Nyborg GIF
BR 66 Langeskov
Nyborghallerne 1
642563 24-01-18
kl. 19:30
U-14 Pige 2. division A (2. halvs)
Pulje 1
Nyborg GIF
Otterup HK
Nyborghallerne 1
642034 24-01-18
kl. 20:30
Serie 3 Damer (2. Halvs)
Pulje 3
Nyborg GIF 3
BR 66 Langeskov 3
Nyborghallerne 1
642557 26-01-18
kl. 18:45
U-14 Pige 2. division A (2. halvs)
Pulje 1
Nyborg GIF
SHSAT / ERI Sydfyn
Nyborghallerne 1
644301 27-01-18
kl. 09:30
U-10 Drenge A (2 Halvs)
Pulje 1
Nyborg GIF
IF Stjernen Odense
Nyborghallerne 2
643360 27-01-18
kl. 10:15
U-10 Pige B (2 Halvs)
Pulje 1
Nyborg GIF
SUS Håndbold
Nyborghallerne 2
643117 27-01-18
kl. 11:00
U-12 Pige B (2 Halvs)
Pulje 2
Nyborg GIF
Risøhøj
Nyborghallerne 2
643928 27-01-18
kl. 11:45
U-14 Drenge B (2 Halvs)
Pulje 2
Nyborg GIF
Bellinge IF
Nyborghallerne 2
641787 01-02-18
kl. 20:15
Serie 1 Damer (2. Halvs)
Serie 1 - Serie 1 kval.
Nyborg GIF 2
Kerteminde HK 2
Nyborghallerne 1
643237 04-02-18
kl. 11:00
U-12 Pige C (2 Halvs)
Pulje 2
Nyborg GIF
Sanderum Håndbold 02
Nyborghallerne 1
642715 04-02-18
kl. 11:45
U-14 Pige B (2 Halvs)
Pulje 2
Nyborg GIF
Fraugde G.& I.F.
Nyborghallerne 1
643932 04-02-18
kl. 12:30
U-14 Drenge B (2 Halvs)
Pulje 2
Nyborg GIF
GOG Håndbold 2
Nyborghallerne 1
627268 04-02-18
kl. 14:15
U-14 Drenge 2. Division A (2.Halvs)
Pulje 1
Nyborg GIF
Faaborg ØH
Nyborghallerne 1
643569 04-02-18
kl. 15:15
Serie 2 Herrer (2. Halvs)
Pulje 2
Nyborg GIF 4
Kølstrup-Rynkeby HK
Nyborghallerne 1
642347 04-02-18
kl. 16:15
U-16 Pige 2. Division A (2 Halvs)
Pulje 1
SUS Nyborg
Næsby IF
Nyborghallerne 1
642024 07-02-18
kl. 20:15
Serie 3 Damer (2. Halvs)
Pulje 3
Nyborg GIF 3
Vindinge BK Håndbold
Nyborghallerne 1
627182 08-02-18
kl. 20:15
Serie 1 Herrer (2. Halvs)
Serie 1 - Serie 1 kval.
Nyborg GIF 3
Hårslev GF
Nyborghallerne 1
627275 09-02-18
kl. 18:45
U-14 Drenge 2. Division A (2.Halvs)
Pulje 1
Nyborg GIF
Ollerup/Skerninge G.& I.F.
Nyborghallerne 1
642571 09-02-18
kl. 19:45
U-14 Pige 2. division A (2. halvs)
Pulje 1
Nyborg GIF
Tommerup HK
Nyborghallerne 1
642349 22-02-18
kl. 19:00
U-16 Pige 2. Division A (2 Halvs)
Pulje 1
SUS Nyborg
Glamsdalen HK
Nyborghallerne 1
643415 25-02-18
kl. 10:00
U-10 Pige C (2 Halvs)
Pulje 1
Nyborg GIF
Vissenbjerg G.& I.F.
Nyborghallerne 1
644310 25-02-18
kl. 10:45
U-10 Drenge A (2 Halvs)
Pulje 1
Nyborg GIF
Østfyns HK
Nyborghallerne 1
643371 25-02-18
kl. 11:30
U-10 Pige B (2 Halvs)
Pulje 1
Nyborg GIF
Vissenbjerg G.& I.F.
Nyborghallerne 1
644094 25-02-18
kl. 12:15
U-12 Drenge A (2 Halvs)
Pulje 1
Nyborg GIF
Søndersø IF
Nyborghallerne 1
643128 25-02-18
kl. 13:00
U-12 Pige B (2 Halvs)
Pulje 2
Nyborg GIF
Humble Håndbold
Nyborghallerne 1
642674 25-02-18
kl. 13:45
U-14 Pige B (2 Halvs)
Pulje 1
Nyborg GIF 2
Korup IF
Nyborghallerne 1
642044 25-02-18
kl. 14:30
Serie 3 Damer (2. Halvs)
Pulje 3
Nyborg GIF 3
SUS Håndbold 4
Nyborghallerne 1
643791 25-02-18
kl. 15:30
U-16 Drenge A (2 Halvs) - Eftertilmelding
Pulje 1
SUS Nyborg
SUS Nyborg 2
Nyborghallerne 1
534474 28-02-18
kl. 20:15
2. Division Herrer
Pulje 2
SUS Nyborg
GOG Håndbold 2
Nyborghallerne 1
642578 04-03-18
kl. 13:15
U-14 Pige 2. division A (2. halvs)
Pulje 1
Nyborg GIF
IF Stjernen, Odense
Nyborghallerne 1
625948 04-03-18
kl. 14:30
U-18 Drenge Liga - 2. halvdel
Pulje 1
SUS Nyborg
GOG Håndbold
Nyborghallerne 1
535297 04-03-18
kl. 16:00
3. Division Herrer
Pulje 4
SUS Nyborg 2
Bov IF
Nyborghallerne 1
644314 08-03-18
kl. 17:15
U-10 Drenge A (2 Halvs)
Pulje 1
Nyborg GIF
Aarup BK
Nyborghallerne 1
627283 08-03-18
kl. 18:00
U-14 Drenge 2. Division A (2.Halvs)
Pulje 1
Nyborg GIF
IF Stjernen, Odense
Nyborghallerne 1
641797 08-03-18
kl. 20:15
Serie 1 Damer (2. Halvs)
Serie 1 - Serie 1 kval.
Nyborg GIF 2
Korup IF
Nyborghallerne 1
643796 09-03-18
kl. 18:45
U-16 Drenge A (2 Halvs) - Eftertilmelding
Pulje 1
SUS Nyborg 2
IF Stjernen Odense
Nyborghallerne 1
643253 11-03-18
kl. 11:00
U-12 Pige C (2 Halvs)
Pulje 2
Nyborg GIF
Ollerup/Skerninge G.& I.F.
Nyborghallerne 1
644109 11-03-18
kl. 11:45
U-12 Drenge A (2 Halvs)
Pulje 1
Nyborg GIF
Ollerup Tved HF
Nyborghallerne 1
643797 11-03-18
kl. 12:45
U-16 Drenge A (2 Halvs) - Eftertilmelding
Pulje 1
SUS Nyborg
Oure I.E. HK
Nyborghallerne 1
534497 11-03-18
kl. 14:30
2. Division Herrer
Pulje 2
SUS Nyborg
Kolding IF 2
Nyborghallerne 1
534761 11-03-18
kl. 16:15
2. Division Damer
Pulje 2
SUS Nyborg
Kolding IF
Nyborghallerne 1
643589 11-03-18
kl. 17:45
Serie 2 Herrer (2. Halvs)
Pulje 2
Nyborg GIF 4
He-Ry 67 2
Nyborghallerne 1
627192 12-03-18
kl. 20:00
Serie 1 Herrer (2. Halvs)
Serie 1 - Serie 1 kval.
Nyborg GIF 3
Risøhøj
Nyborghallerne 1
641802 15-03-18
kl. 20:15
Serie 1 Damer (2. Halvs)
Serie 1 - Serie 1 kval.
Nyborg GIF 2
Sdr. Nærå I.F.
Nyborghallerne 1
627291 16-03-18
kl. 18:45
U-14 Drenge 2. Division A (2.Halvs)
Pulje 1
Nyborg GIF
Team Nordøst Fyn
Nyborghallerne 1
643268 18-03-18
kl. 10:00
U-12 Pige C (2 Halvs)
Pulje 2
Nyborg GIF
Tåsinge HK
Nyborghallerne 1
642731 18-03-18
kl. 10:45
U-14 Pige B (2 Halvs)
Pulje 2
Nyborg GIF
Kerteminde HK
Nyborghallerne 1
642684 18-03-18
kl. 11:30
U-14 Pige B (2 Halvs)
Pulje 1
Nyborg GIF 2
Bolbro GIF
Nyborghallerne 1
643948 18-03-18
kl. 12:15
U-14 Drenge B (2 Halvs)
Pulje 2
Nyborg GIF
Sanderum Håndbold 02
Nyborghallerne 1
642584 18-03-18
kl. 13:00
U-14 Pige 2. division A (2. halvs)
Pulje 1
Nyborg GIF
Kerteminde HK
Nyborghallerne 1
627197 22-03-18
kl. 20:15
Serie 1 Herrer (2. Halvs)
Serie 1 - Serie 1 kval.
Nyborg GIF 3
Sdr. Nærå I.F.
Nyborghallerne 1
643386 23-03-18
kl. 18:45
U-10 Pige B (2 Halvs)
Pulje 1
Nyborg GIF
Tved G.& I.
Nyborghallerne 1
643430 23-03-18
kl. 19:30
U-10 Pige C (2 Halvs)
Pulje 1
Nyborg GIF
Næsby IF
Nyborghallerne 1
644324 05-04-18
kl. 17:00
U-10 Drenge A (2 Halvs)
Pulje 1
Nyborg GIF
TPI-Odense
Nyborghallerne 1
643143 05-04-18
kl. 17:45
U-12 Pige B (2 Halvs)
Pulje 2
Nyborg GIF
SUS Håndbold
Nyborghallerne 1
644127 05-04-18
kl. 18:30
U-12 Drenge A (2 Halvs)
Pulje 1
Nyborg GIF
GOG Håndbold
Nyborghallerne 1
643802 08-04-18
kl. 14:00
U-16 Drenge A (2 Halvs) - Eftertilmelding
Pulje 1
SUS Nyborg 2
Oure I.E. HK
Nyborghallerne 1
535309 08-04-18
kl. 15:30
3. Division Herrer
Pulje 4
SUS Nyborg 2
TM Tønder Håndbold 2
Nyborghallerne 1
643607 08-04-18
kl. 17:00
Serie 2 Herrer (2. Halvs)
Pulje 2
Nyborg GIF 4
IF Stjernen Odense 3
Nyborghallerne 1