Forside > Turneringer og resultater > Spillested > Kampprogram

Odense Idrætshal (3064)

Kampprogram

Periode
Kampnr. Dato Række / Pulje Hjemmehold / Udehold Bane Resultat
628227 24-01-18
kl. 18:00
U-14 Drenge 1. Division A (2 Halvs)
Pulje 1
DHG Odense
IF Stjernen, Odense
Odense Idrætshal 1
618672 25-01-18
kl. 20:00
U-18 Drenge 1. Division B - 2. halvdel
Pulje 1
HC Odense Ungdom
DHG Odense
Odense Idrætshal 2
625962 26-01-18
kl. 19:00
U-16 Drenge Liga - 2. halvdel
Pulje 1
HC Odense Ungdom
GOG Håndbold
Odense Idrætshal 1
647930 26-01-18
kl. 19:00
U-14 Drenge A Ungdomspokalturnering - 4. Runde
Kampe
DHG Odense (A)
IF Stjernen, Odense (A)
Odense Idrætshal 2
622272 27-01-18
kl. 12:00
U-16 Pige 1. Division A - 2. halvdel
Pulje 1
HC Odense Ungdom
Helsingør Håndbold
Odense Idrætshal 1
625992 27-01-18
kl. 13:30
U-18 Pige Liga - 2. halvdel
Pulje 1
HC Odense Ungdom
Furesø Håndbold
Odense Idrætshal 1
537935 27-01-18
kl. 16:10
HTH GO Ligaen
Pulje 1
Odense HC
TTH Holstebro
Odense Idrætshal 1
647925 30-01-18
kl. 18:45
U-16 Drenge A Ungdomspokalturnering - 4. Runde
Kampe
DHG Odense (2.div)
HC Odense Ungdom (1.div)
Odense Idrætshal 1
537946 07-02-18
kl. 18:30
HTH GO Ligaen
Pulje 1
Odense HC
Viborg HK
Odense Idrætshal 1
622278 22-02-18
kl. 18:30
U-16 Pige 1. Division A - 2. halvdel
Pulje 1
HC Odense Ungdom
Oure I.E. HK
Odense Idrætshal 2
535282 22-02-18
kl. 20:30
3. Division Herrer
Pulje 4
HC Odense - Herrer 2
Kolding Håndboldklub
Odense Idrætshal 2
537957 23-02-18
kl. 19:15
HTH GO Ligaen
Pulje 1
Odense HC
Ajax København
Odense Idrætshal 1
625968 24-02-18
kl. 13:30
U-16 Drenge Liga - 2. halvdel
Pulje 1
HC Odense Ungdom
TIK - Taastrup
Odense Idrætshal 2
618678 24-02-18
kl. 15:00
U-18 Drenge 1. Division B - 2. halvdel
Pulje 1
HC Odense Ungdom
Østfyns HK
Odense Idrætshal 2
618687 03-03-18
kl. 13:00
U-18 Drenge 1. Division B - 2. halvdel
Pulje 1
HC Odense Ungdom
Næstved/Herlufsholm
Odense Idrætshal 2
626007 04-03-18
kl. 12:30
U-18 Pige Liga - 2. halvdel
Pulje 1
HC Odense Ungdom
Rudersdal Håndbold
Odense Idrætshal 1
625977 04-03-18
kl. 14:00
U-16 Drenge Liga - 2. halvdel
Pulje 1
HC Odense Ungdom
HIK/KFUM
Odense Idrætshal 1
537969 07-03-18
kl. 19:15
HTH GO Ligaen
Pulje 1
Odense HC
Team Esbjerg
Odense Idrætshal 1
626013 08-03-18
kl. 18:30
U-18 Pige Liga - 2. halvdel
Pulje 1
HC Odense Ungdom
Gudme Oure GOG Sydfyn
Odense Idrætshal 1
625983 18-03-18
kl. 14:30
U-16 Drenge Liga - 2. halvdel
Pulje 1
HC Odense Ungdom
FIF
Odense Idrætshal 1
622293 18-03-18
kl. 13:00
U-16 Pige 1. Division A - 2. halvdel
Pulje 1
HC Odense Ungdom
HIK/KFUM
Odense Idrætshal 2
618693 22-03-18
kl. 20:00
U-18 Drenge 1. Division B - 2. halvdel
Pulje 1
HC Odense Ungdom
TMS, Ringsted ungdom 2
Odense Idrætshal 2
622287 24-03-18
kl. 13:00
U-16 Pige 1. Division A - 2. halvdel
Pulje 1
HC Odense Ungdom
Gunslevholm Idrætsefterskole
Odense Idrætshal 2
643831 04-04-18
kl. 19:45
U-16 Drenge B (2 Halvs)
Pulje 1
DHG Odense
Team Vestfyn
Odense Idrætshal 2
618691 07-04-18
kl. 15:30
U-18 Drenge 1. Division B - 2. halvdel
Pulje 1
DHG Odense
HC Odense Ungdom
Odense Idrætshal 2
627202 07-04-18
kl. 16:45
Serie 1 Herrer (2. Halvs)
Serie 1 - Serie 1 kval.
DHG Odense 3
Risøhøj
Odense Idrætshal 2