Forside > Turneringer og resultater > Spillested > Kampprogram

Rosengårdskolens Hal (3074)

Kampprogram

Periode
Kampnr. Dato Række / Pulje Hjemmehold / Udehold Bane Resultat
643293 19-01-18
kl. 17:45
U-10 Pige A (2 Halvs)
Pulje 1
OH 77 Odense
GOG Håndbold
Rosengårdhallen
642710 28-01-18
kl. 11:00
U-14 Pige B (2 Halvs)
Pulje 2
OH 77 Odense
Vindinge BK Håndbold
Rosengårdhallen
642398 28-01-18
kl. 11:45
U-16 Pige A (2 Halvs)
Pulje 1
OH 77 Odense
Bagenkop IF
Rosengårdhallen
641900 28-01-18
kl. 12:45
Serie 2 Damer (2. Halvs)
Pulje 3
OH 77 Odense
IF Stjernen Odense 6
Rosengårdhallen
627175 28-01-18
kl. 13:45
Serie 1 Herrer (2. Halvs)
Serie 1 - Serie 1 kval.
OH 77 Odense 2
Nyborg GIF 3
Rosengårdhallen
642987 29-01-18
kl. 18:30
U-12 Pige AA
Pulje 1
IF Stjernen Odense
Svendborg Håndboldklub
Rosengårdhallen
643675 30-01-18
kl. 18:30
Serie 3 Herrer (2. Halvs)
Pulje 2
OH 77 Odense 3
Højby S.& G. 3
Rosengårdhallen
643571 31-01-18
kl. 20:30
Serie 2 Herrer (2. Halvs)
Pulje 2
DSIO Odense 2
He-Ry 67 2
Rosengårdhallen
627073 01-02-18
kl. 19:30
Fynsserien Herrer (2.Halvs)
Pulje 1
OH 77 Odense
GOG Håndbold 3
Rosengårdhallen
627179 01-02-18
kl. 20:45
Serie 1 Herrer (2. Halvs)
Serie 1 - Serie 1 kval.
OH 77 Odense 2
Østfyns HK 2
Rosengårdhallen
642714 04-02-18
kl. 10:00
U-14 Pige B (2 Halvs)
Pulje 2
OH 77 Odense
Faaborg ØH
Rosengårdhallen
643304 04-02-18
kl. 10:45
U-10 Pige A (2 Halvs)
Pulje 1
OH 77 Odense
Aarup BK
Rosengårdhallen
642406 04-02-18
kl. 11:30
U-16 Pige A (2 Halvs)
Pulje 1
OH 77 Odense
IF Stjernen Odense
Rosengårdhallen
641995 04-02-18
kl. 13:30
Serie 3 Damer (2. Halvs)
Pulje 2
OH 77 Odense 2
IF Stjernen, Odense 8
Rosengårdhallen
641740 07-02-18
kl. 20:30
Serie 1 Damer (2. Halvs)
Serie 1 - Fynsseriekval.
DSIO Odense 2
Rolfsted IF
Rosengårdhallen
641729 21-02-18
kl. 20:30
Serie 1 Damer (2. Halvs)
Serie 1 - Fynsseriekval.
DSIO Odense 2
Hindsholm Håndboldforening
Rosengårdhallen
642413 03-03-18
kl. 14:00
U-16 Pige A (2 Halvs)
Pulje 1
OH 77 Odense
Højfyn Håndbold HF
Rosengårdhallen
627098 03-03-18
kl. 15:00
Fynsserien Herrer (2.Halvs)
Pulje 1
OH 77 Odense
Stenstrup IF
Rosengårdhallen
643270 12-03-18
kl. 18:00
U-12 Pige C (2 Halvs)
Pulje 2
IF Stjernen Odense
TPI-Odense
Rosengårdhallen
642997 12-03-18
kl. 19:00
U-12 Pige AA
Pulje 1
IF Stjernen Odense
Team Vestfyn
Rosengårdhallen
641670 14-03-18
kl. 20:40
Fynsserien Damer (2.Halvs)
Pulje 1
DSIO Odense
IF Stjernen, Odense 2
Rosengårdhallen
642730 18-03-18
kl. 09:45
U-14 Pige B (2 Halvs)
Pulje 2
OH 77 Odense
Nr. Lyndelse/Søby HK
Rosengårdhallen
642419 18-03-18
kl. 10:30
U-16 Pige A (2 Halvs)
Pulje 1
OH 77 Odense
Kerteminde HK
Rosengårdhallen
641920 18-03-18
kl. 11:30
Serie 2 Damer (2. Halvs)
Pulje 3
OH 77 Odense
BR 66 Langeskov 2
Rosengårdhallen
642011 18-03-18
kl. 12:30
Serie 3 Damer (2. Halvs)
Pulje 2
OH 77 Odense 2
Ollerup/Skerninge G.& I.F. 2
Rosengårdhallen
643691 18-03-18
kl. 13:30
Serie 3 Herrer (2. Halvs)
Pulje 2
OH 77 Odense 3
Faldsled/Svanninge S.G.& I.
Rosengårdhallen
627104 18-03-18
kl. 14:30
Fynsserien Herrer (2.Halvs)
Pulje 1
OH 77 Odense
BR 66 Langeskov
Rosengårdhallen
627195 18-03-18
kl. 15:45
Serie 1 Herrer (2. Halvs)
Serie 1 - Serie 1 kval.
OH 77 Odense 2
DHG Odense 3
Rosengårdhallen
627086 22-03-18
kl. 20:00
Fynsserien Herrer (2.Halvs)
Pulje 1
OH 77 Odense
IF Stjernen, Odense 2
Rosengårdhallen
643317 23-03-18
kl. 17:15
U-10 Pige A (2 Halvs)
Pulje 1
OH 77 Odense
DHG Odense
Rosengårdhallen
643336 06-04-18
kl. 17:15
U-10 Pige A (2 Halvs)
Pulje 1
OH 77 Odense
Tved G.& I.
Rosengårdhallen