Forside > Turneringer og resultater > Spillested > Kampprogram

Skt. Jørgens Hallen (3078)

Kampprogram

Periode
Kampnr. Dato Række / Pulje Hjemmehold / Udehold Bane Resultat
589826 23-10-17
kl. 19:00
U-14 Pige B
Pulje 1
IF Stjernen Odense
Næsby IF
Skt. Jørgens Hallen
590881 24-10-17
kl. 17:00
U-14 Drenge A
Pulje 1
IF Stjernen, Odense
Nyborg GIF
Skt. Jørgens Hallen
578679 25-10-17
kl. 18:15
U-12 Pige A
Pulje 1
IF Stjernen, Odense 2
IF Stjernen Odense
Skt. Jørgens Hallen
597598 28-10-17
kl. 10:00
U-10 Drenge C Stævne 2 - 28.10.17
Pulje 3
Nr. Lyndelse/Søby HK
OH 77 Odense
Skt. Jørgens Hallen
597599 28-10-17
kl. 10:30
U-10 Drenge C Stævne 2 - 28.10.17
Pulje 3
Risøhøj
SUS Håndbold
Skt. Jørgens Hallen
597600 28-10-17
kl. 11:00
U-10 Drenge C Stævne 2 - 28.10.17
Pulje 3
IF Stjernen Odense
Nr. Lyndelse/Søby HK
Skt. Jørgens Hallen
597601 28-10-17
kl. 11:30
U-10 Drenge C Stævne 2 - 28.10.17
Pulje 3
OH 77 Odense
Risøhøj
Skt. Jørgens Hallen
597602 28-10-17
kl. 12:00
U-10 Drenge C Stævne 2 - 28.10.17
Pulje 3
SUS Håndbold
IF Stjernen Odense
Skt. Jørgens Hallen
597612 28-10-17
kl. 12:30
U-10 Pige C Stævne 2 - 28.10.17
Pulje 1
DHG Odense
Fjordager IF Håndbold
Skt. Jørgens Hallen
597613 28-10-17
kl. 13:00
U-10 Pige C Stævne 2 - 28.10.17
Pulje 1
OH 77 Odense
Nr. Lyndelse/Søby HK
Skt. Jørgens Hallen
597614 28-10-17
kl. 13:30
U-10 Pige C Stævne 2 - 28.10.17
Pulje 1
IF Stjernen Odense
DHG Odense
Skt. Jørgens Hallen
597615 28-10-17
kl. 14:00
U-10 Pige C Stævne 2 - 28.10.17
Pulje 1
Fjordager IF Håndbold
OH 77 Odense
Skt. Jørgens Hallen
597616 28-10-17
kl. 14:30
U-10 Pige C Stævne 2 - 28.10.17
Pulje 1
Nr. Lyndelse/Søby HK
IF Stjernen Odense
Skt. Jørgens Hallen
597691 28-10-17
kl. 15:00
U-10 Mix Stævne 2 - 28.10.17
Pulje 1
Brenderup IF 2
Bogense Håndbold
Skt. Jørgens Hallen
597692 28-10-17
kl. 15:30
U-10 Mix Stævne 2 - 28.10.17
Pulje 1
Sanderum Håndbold 02
Fjordager IF Håndbold
Skt. Jørgens Hallen
597693 28-10-17
kl. 16:00
U-10 Mix Stævne 2 - 28.10.17
Pulje 1
DHG Odense
Brenderup IF 2
Skt. Jørgens Hallen
597694 28-10-17
kl. 16:30
U-10 Mix Stævne 2 - 28.10.17
Pulje 1
Bogense Håndbold
Sanderum Håndbold 02
Skt. Jørgens Hallen
597695 28-10-17
kl. 17:00
U-10 Mix Stævne 2 - 28.10.17
Pulje 1
Fjordager IF Håndbold
DHG Odense
Skt. Jørgens Hallen
578845 29-10-17
kl. 09:00
U-10 Pige A
Pulje 1
IF Stjernen, Odense
Aarup BK
Skt. Jørgens Hallen
591463 29-10-17
kl. 09:45
U-10 Drenge B
Pulje 2
IF Stjernen, Odense
Tved G.& I.
Skt. Jørgens Hallen
578684 29-10-17
kl. 10:30
U-12 Pige A
Pulje 1
IF Stjernen Odense
Team Vestfyn
Skt. Jørgens Hallen
591161 29-10-17
kl. 11:15
U-12 Drenge A
Pulje 1
IF Stjernen Odense
TPI-Odense
Skt. Jørgens Hallen
589413 29-10-17
kl. 12:00
Serie 3 Damer
Pulje 3
IF Stjernen, Odense 8
Fjordager IF Håndbold
Skt. Jørgens Hallen
589370 29-10-17
kl. 13:00
Serie 3 Damer
Pulje 2
IF Stjernen Odense 7
MH 89 Marstal
Skt. Jørgens Hallen
590716 29-10-17
kl. 14:00
Serie 3 Herrer
Pulje 3
IF Stjernen Odense 4
Sanderum Håndbold 02
Skt. Jørgens Hallen
589785 29-10-17
kl. 15:00
U-14 Pige A
Pulje 1
IF Stjernen, Odense
BR 66 Langeskov
Skt. Jørgens Hallen
591019 29-10-17
kl. 16:00
U-14 Drenge B
Pulje 2
IF Stjernen Odense
Stenstrup IF
Skt. Jørgens Hallen
591110 29-10-17
kl. 16:45
U-14 Drenge C
Pulje 2
IF Stjernen Odense
Krarup/Espe S.G.&I.
Skt. Jørgens Hallen
589205 29-10-17
kl. 17:30
Serie 2 Damer
Pulje 1
IF Stjernen, Odense 4
Veflinge/Morud
Skt. Jørgens Hallen
589242 29-10-17
kl. 18:30
Serie 2 Damer
Pulje 2
IF Stjernen Odense 6
Rudkøbing HK
Skt. Jørgens Hallen
590374 29-10-17
kl. 19:30
Fynsserien Herrer
Pulje 1
IF Stjernen, Odense 2
Stenstrup IF
Skt. Jørgens Hallen
590900 02-11-17
kl. 17:00
U-14 Drenge A
Pulje 1
IF Stjernen, Odense 2
IF Stjernen, Odense
Skt. Jørgens Hallen
591115 05-11-17
kl. 09:15
U-14 Drenge C
Pulje 2
IF Stjernen Odense
Bellinge IF
Skt. Jørgens Hallen
589210 05-11-17
kl. 10:00
Serie 2 Damer
Pulje 1
IF Stjernen, Odense 4
Otterup HK 2
Skt. Jørgens Hallen
589375 05-11-17
kl. 11:00
Serie 3 Damer
Pulje 2
IF Stjernen Odense 7
Nyborg GIF 3
Skt. Jørgens Hallen
589283 05-11-17
kl. 12:00
Serie 2 Damer
Pulje 3
IF Stjernen Odense 5
DSIO Odense 3
Skt. Jørgens Hallen
578643 05-11-17
kl. 13:00
U-16 Pige 2. Division
Pulje 1
IF Stjernen Odense
Svendborg Håndboldklub
Skt. Jørgens Hallen
534690 05-11-17
kl. 14:30
2. Division Damer
Pulje 2
IF Stjernen, Odense
IK Skovbakken 2
Skt. Jørgens Hallen
578169 05-11-17
kl. 16:00
Fynsserien Damer
Pulje 1
IF Stjernen, Odense 2
Haarby BK Håndbold
Skt. Jørgens Hallen
582428 05-11-17
kl. 17:15
U-16 Drenge 2. Division
Pulje 1
IF Stjernen Odense
GOG Håndbold
Skt. Jørgens Hallen
590439 05-11-17
kl. 18:30
Serie 1 Herrer
Pulje 1
IF Stjernen Odense 3
Korup IF
Skt. Jørgens Hallen
579030 05-11-17
kl. 19:45
Serie 4 Herrer
Pulje 1
IF Stjernen Odense 5
Hindsholm Håndboldforening
Skt. Jørgens Hallen
578461 05-11-17
kl. 20:30
Serie 1 Damer
Pulje 1
IF Stjernen, Odense 3
Korup IF
Skt. Jørgens Hallen
591384 12-11-17
kl. 09:15
U-10 Drenge A
Pulje 1
IF Stjernen Odense
Aarup BK
Skt. Jørgens Hallen
591220 12-11-17
kl. 10:00
U-12 Drenge B
Pulje 1
IF Stjernen, Odense
Aarup BK
Skt. Jørgens Hallen
578649 12-11-17
kl. 10:45
U-16 Pige 2. Division
Pulje 1
IF Stjernen Odense
SUS Nyborg
Skt. Jørgens Hallen
591036 12-11-17
kl. 12:00
U-14 Drenge B
Pulje 2
IF Stjernen Odense
Odense Midtfyn Håndbold
Skt. Jørgens Hallen
589249 12-11-17
kl. 12:45
Serie 2 Damer
Pulje 2
IF Stjernen Odense 6
Gudme Håndboldklub 3
Skt. Jørgens Hallen
578606 12-11-17
kl. 13:45
U-16 Pige A
Pulje 1
IF Stjernen Odense
Team Vestfyn
Skt. Jørgens Hallen
590727 12-11-17
kl. 14:45
Serie 3 Herrer
Pulje 3
IF Stjernen Odense 4
Hårslev GF 2
Skt. Jørgens Hallen
535220 12-11-17
kl. 16:00
3. Division Herrer
Pulje 4
IF Stjernen, Odense
Team Haderslev KFUM
Skt. Jørgens Hallen
590391 12-11-17
kl. 17:30
Fynsserien Herrer
Pulje 1
IF Stjernen, Odense 2
Tommerup HK 2
Skt. Jørgens Hallen
591376 18-11-17
kl. 09:30
U-10 Drenge A
Pulje 1
IF Stjernen Odense
Nyborg GIF
Skt. Jørgens Hallen
578673 18-11-17
kl. 10:15
U-12 Pige A
Pulje 1
IF Stjernen Odense
Svendborg Håndboldklub
Skt. Jørgens Hallen
590297 18-11-17
kl. 11:00
U-10 Pige C
Pulje 2
IF Stjernen Odense
DHG Odense
Skt. Jørgens Hallen
591191 18-11-17
kl. 11:45
U-12 Drenge A
Pulje 1
IF Stjernen Odense
Stenstrup IF
Skt. Jørgens Hallen
589846 18-11-17
kl. 12:30
U-14 Pige B
Pulje 1
IF Stjernen Odense
Søndersø IF
Skt. Jørgens Hallen
589802 18-11-17
kl. 13:15
U-14 Pige A
Pulje 1
IF Stjernen, Odense
Haarby BK Håndbold
Skt. Jørgens Hallen
534708 18-11-17
kl. 14:30
2. Division Damer
Pulje 2
IF Stjernen, Odense
SGI-Håndbold, Esbjerg
Skt. Jørgens Hallen
535233 18-11-17
kl. 16:00
3. Division Herrer
Pulje 4
IF Stjernen, Odense
Bov IF
Skt. Jørgens Hallen
591024 23-11-17
kl. 16:15
U-14 Drenge B
Pulje 2
IF Stjernen Odense
Risøhøj
Skt. Jørgens Hallen
590894 23-11-17
kl. 17:00
U-14 Drenge A
Pulje 1
IF Stjernen, Odense 2
GOG Håndbold
Skt. Jørgens Hallen
590379 23-11-17
kl. 19:15
Fynsserien Herrer
Pulje 1
IF Stjernen, Odense 2
OH 77 Odense
Skt. Jørgens Hallen
578163 23-11-17
kl. 20:30
Fynsserien Damer
Pulje 1
IF Stjernen, Odense 2
Otterup HK
Skt. Jørgens Hallen
591472 25-11-17
kl. 10:00
U-10 Drenge B
Pulje 2
IF Stjernen, Odense
Risøhøj
Skt. Jørgens Hallen
590291 25-11-17
kl. 10:45
U-10 Pige C
Pulje 2
IF Stjernen Odense
Østfyns HK
Skt. Jørgens Hallen
578856 25-11-17
kl. 11:30
U-10 Pige A
Pulje 1
IF Stjernen, Odense
Tved G.& I.
Skt. Jørgens Hallen
578693 25-11-17
kl. 12:15
U-12 Pige A
Pulje 1
IF Stjernen Odense
Sanderum Håndbold 02
Skt. Jørgens Hallen
578694 25-11-17
kl. 13:00
U-12 Pige A
Pulje 1
IF Stjernen, Odense 2
Aarup BK
Skt. Jørgens Hallen
591228 25-11-17
kl. 13:45
U-12 Drenge B
Pulje 1
IF Stjernen, Odense
Team Vestfyn
Skt. Jørgens Hallen
590912 25-11-17
kl. 14:30
U-14 Drenge A
Pulje 1
IF Stjernen, Odense 2
Ollerup/Skerninge G.& I.F.
Skt. Jørgens Hallen
591042 25-11-17
kl. 15:30
U-14 Drenge B
Pulje 2
IF Stjernen Odense
GOG Håndbold
Skt. Jørgens Hallen
589840 26-11-17
kl. 10:00
U-14 Pige B
Pulje 1
IF Stjernen Odense
Assens HK
Skt. Jørgens Hallen
589796 26-11-17
kl. 10:45
U-14 Pige A
Pulje 1
IF Stjernen, Odense
Tommerup HK
Skt. Jørgens Hallen
578614 26-11-17
kl. 11:45
U-16 Pige A
Pulje 1
IF Stjernen Odense
Korup IF
Skt. Jørgens Hallen
589257 26-11-17
kl. 12:45
Serie 2 Damer
Pulje 2
IF Stjernen Odense 6
Tved G.& I. 2
Skt. Jørgens Hallen
589220 26-11-17
kl. 13:45
Serie 2 Damer
Pulje 1
IF Stjernen, Odense 4
Hårslev GF
Skt. Jørgens Hallen
589385 26-11-17
kl. 14:45
Serie 3 Damer
Pulje 2
IF Stjernen Odense 7
Gudme Håndboldklub 4
Skt. Jørgens Hallen
579040 26-11-17
kl. 15:45
Serie 4 Herrer
Pulje 1
IF Stjernen Odense 5
Vissenbjerg G.& I.F. 2
Skt. Jørgens Hallen
589424 26-11-17
kl. 16:30
Serie 3 Damer
Pulje 3
IF Stjernen, Odense 8
Hårslev GF 2
Skt. Jørgens Hallen
590397 26-11-17
kl. 17:30
Fynsserien Herrer
Pulje 1
IF Stjernen, Odense 2
Østfyns Håndboldklub
Skt. Jørgens Hallen
578181 26-11-17
kl. 18:45
Fynsserien Damer
Pulje 1
IF Stjernen, Odense 2
Risøhøj
Skt. Jørgens Hallen
590430 29-11-17
kl. 19:00
Serie 1 Herrer
Pulje 1
IF Stjernen Odense 3
Højby S.& G.
Skt. Jørgens Hallen
590893 30-11-17
kl. 17:00
U-14 Drenge A
Pulje 1
IF Stjernen, Odense
Faaborg ØH
Skt. Jørgens Hallen
590030 03-12-17
kl. 10:00
U-12 Pige B
Pulje 1
IF Stjernen Odense
Bellinge IF
Skt. Jørgens Hallen
591197 03-12-17
kl. 10:45
U-12 Drenge A
Pulje 1
IF Stjernen Odense
Næsby IF
Skt. Jørgens Hallen
591130 03-12-17
kl. 11:30
U-14 Drenge C
Pulje 2
IF Stjernen Odense
Ollerup/Skerninge G.& I.F.
Skt. Jørgens Hallen
589390 03-12-17
kl. 12:15
Serie 3 Damer
Pulje 2
IF Stjernen Odense 7
SUS Håndbold 4
Skt. Jørgens Hallen
589433 03-12-17
kl. 13:15
Serie 3 Damer
Pulje 3
IF Stjernen, Odense 8
Stige Håndboldklub 2
Skt. Jørgens Hallen
534714 03-12-17
kl. 14:30
2. Division Damer
Pulje 2
IF Stjernen, Odense
SIF Ansager
Skt. Jørgens Hallen
590453 03-12-17
kl. 16:00
Serie 1 Herrer
Pulje 1
IF Stjernen Odense 3
Bellinge IF
Skt. Jørgens Hallen
589225 03-12-17
kl. 17:15
Serie 2 Damer
Pulje 1
IF Stjernen, Odense 4
Team Vestfyn
Skt. Jørgens Hallen
589251 03-12-17
kl. 18:15
Serie 2 Damer
Pulje 2
IF Stjernen Odense 6
Østfyns HK 2
Skt. Jørgens Hallen
589297 03-12-17
kl. 19:15
Serie 2 Damer
Pulje 3
IF Stjernen Odense 5
TPI-Odense 4
Skt. Jørgens Hallen
578475 03-12-17
kl. 20:15
Serie 1 Damer
Pulje 1
IF Stjernen, Odense 3
Bellinge IF
Skt. Jørgens Hallen
578664 04-12-17
kl. 19:30
U-16 Pige 2. Division
Pulje 1
IF Stjernen Odense
Haarby Efterskole
Skt. Jørgens Hallen
590307 09-12-17
kl. 10:00
U-10 Pige C
Pulje 2
IF Stjernen Odense
Højby S.& G.
Skt. Jørgens Hallen
591487 09-12-17
kl. 10:45
U-10 Drenge B
Pulje 2
IF Stjernen, Odense
DHG Odense
Skt. Jørgens Hallen
591391 09-12-17
kl. 11:30
U-10 Drenge A
Pulje 1
IF Stjernen Odense
Kerteminde HK
Skt. Jørgens Hallen
578872 09-12-17
kl. 12:15
U-10 Pige A
Pulje 1
IF Stjernen, Odense
Svendborg Håndboldklub
Skt. Jørgens Hallen
591227 09-12-17
kl. 13:00
U-12 Drenge B
Pulje 1
IF Stjernen, Odense
Søndersø IF
Skt. Jørgens Hallen
591060 09-12-17
kl. 13:45
U-14 Drenge B
Pulje 2
IF Stjernen Odense
Team Nordøst Fyn
Skt. Jørgens Hallen
590930 09-12-17
kl. 14:30
U-14 Drenge A
Pulje 1
IF Stjernen, Odense 2
DHG Odense
Skt. Jørgens Hallen
590929 09-12-17
kl. 15:30
U-14 Drenge A
Pulje 1
IF Stjernen, Odense
Team Nordøst Fyn
Skt. Jørgens Hallen
578708 10-12-17
kl. 12:15
U-12 Pige A
Pulje 1
IF Stjernen Odense
DHG Odense
Skt. Jørgens Hallen
589856 10-12-17
kl. 13:00
U-14 Pige B
Pulje 1
IF Stjernen Odense
Faaborg ØH
Skt. Jørgens Hallen
589812 10-12-17
kl. 13:45
U-14 Pige A
Pulje 1
IF Stjernen, Odense
Sanderum Håndbold 02
Skt. Jørgens Hallen
578613 10-12-17
kl. 14:45
U-16 Pige A
Pulje 1
IF Stjernen Odense
Højfyn Håndbold HF
Skt. Jørgens Hallen
535245 10-12-17
kl. 16:00
3. Division Herrer
Pulje 4
IF Stjernen, Odense
Tommerup HK
Skt. Jørgens Hallen
590415 10-12-17
kl. 17:30
Fynsserien Herrer
Pulje 1
IF Stjernen, Odense 2
GOG Håndbold 3
Skt. Jørgens Hallen
578199 10-12-17
kl. 18:45
Fynsserien Damer
Pulje 1
IF Stjernen, Odense 2
Søndersø IF
Skt. Jørgens Hallen
598694 15-12-17
U-16 Pige A Ungdomspokalturnering - 2. Runde
Kampe
IF Stjernen Odense (A)
TPI-Odense (A)
Skt. Jørgens Hallen
598703 15-12-17
U-14 Pige A Ungdomspokalturnering - 2. Runde
Kampe
IF Stjernen Odense (A)
Nyborg GIF (1.div)
Skt. Jørgens Hallen
598714 15-12-17
U-14 Drenge A Ungdomspokalturnering - 2. runde
Kampe
IF Stjernen Odense 2 (A)
GOG Håndbold (A)
Skt. Jørgens Hallen
598764 15-12-17
U-10 Pige B Ungdomspokalturnering - 2. Runde
Kampe
IF Stjernen Odense (C)
Haarby BK Håndbold (C)
Skt. Jørgens Hallen
598774 15-12-17
U-10 Pige A Ungdomspokalturnering - 2. runde
Kampe
IF Stjernen Odense
GOG Håndbold
Skt. Jørgens Hallen
598806 12-01-18
U-10 Drenge A Ungdomspokalturnering
Puljespil
IF Stjernen Odense
Kerteminde HK
Skt. Jørgens Hallen
534732 13-01-18
kl. 14:30
2. Division Damer
Pulje 2
IF Stjernen, Odense
DHG Odense
Skt. Jørgens Hallen
535257 13-01-18
kl. 16:00
3. Division Herrer
Pulje 4
IF Stjernen, Odense
Søndersø IF
Skt. Jørgens Hallen
534743 28-01-18
kl. 14:30
2. Division Damer
Pulje 2
IF Stjernen, Odense
Ejstrup/Hærvejen
Skt. Jørgens Hallen
535269 28-01-18
kl. 16:00
3. Division Herrer
Pulje 4
IF Stjernen, Odense
SUS Nyborg 2
Skt. Jørgens Hallen
535274 04-02-18
kl. 16:00
3. Division Herrer
Pulje 4
IF Stjernen, Odense
TM Tønder Håndbold 2
Skt. Jørgens Hallen
534756 25-02-18
kl. 14:30
2. Division Damer
Pulje 2
IF Stjernen, Odense
Odder Håndbold
Skt. Jørgens Hallen
534768 04-03-18
kl. 14:30
2. Division Damer
Pulje 2
IF Stjernen, Odense
TPI-Odense
Skt. Jørgens Hallen
535293 04-03-18
kl. 16:00
3. Division Herrer
Pulje 4
IF Stjernen, Odense
Kolding Håndboldklub
Skt. Jørgens Hallen
535299 18-03-18
kl. 16:00
3. Division Herrer
Pulje 4
IF Stjernen, Odense
Svendborg Håndboldklub 2
Skt. Jørgens Hallen
534786 24-03-18
kl. 14:30
2. Division Damer
Pulje 2
IF Stjernen, Odense
Team Haderslev KFUM
Skt. Jørgens Hallen
535311 24-03-18
kl. 16:00
3. Division Herrer
Pulje 4
IF Stjernen, Odense
HF Sønderborg 2
Skt. Jørgens Hallen
534780 08-04-18
kl. 14:30
2. Division Damer
Pulje 2
IF Stjernen, Odense
Kolding IF
Skt. Jørgens Hallen