Forside > Turneringer og resultater > Spillested > Kampprogram

Skt. Jørgens Hallen (3078)

Kampprogram

Periode
Kampnr. Dato Række / Pulje Hjemmehold / Udehold Bane Resultat
735177 21-10-18
kl. 10:00
U-10 Pige A
Pulje 1
IF Stjernen, Odense
GOG Håndbold
Skt. Jørgens Hallen
717726 21-10-18
kl. 10:45
U-10 Pige B
Pulje 1
IF Stjernen Odense
Allesø GF
Skt. Jørgens Hallen
734894 21-10-18
kl. 11:30
U-14 Pige C
Pulje 1
IF Stjernen Odense
Hårslev GF 2
Skt. Jørgens Hallen
734770 21-10-18
kl. 12:15
U-14 Pige A
Pulje 2
IF Stjernen, Odense
Kerteminde HK
Skt. Jørgens Hallen
717683 21-10-18
kl. 13:15
U-12 Pige A
Pulje 1
IF Stjernen Odense
DHG Odense 1
Skt. Jørgens Hallen
735091 21-10-18
kl. 14:00
U-12 Pige C
Pulje 1
IF Stjernen Odense
Vissenbjerg G.& I.F.
Skt. Jørgens Hallen
714431 21-10-18
kl. 14:45
Serie 3 Damer
Pulje 3
IF Stjernen Odense 8
Nyborg GIF 2
Skt. Jørgens Hallen
734370 22-10-18
kl. 21:00
Serie 2 Damer
Pulje 2
IF Stjernen Odense 6
Nyborg GIF
Skt. Jørgens Hallen
735950 23-10-18
kl. 17:00
U-14 Drenge 1. Division
Pulje 1
IF Stjernen, Odense
DHG Odense
Skt. Jørgens Hallen
734627 25-10-18
kl. 17:45
U-16 Pige 2. Division
Pulje 1
IF Stjernen Odense
Oure I.E. HK
Skt. Jørgens Hallen
735182 26-10-18
kl. 18:00
U-10 Pige A
Pulje 1
IF Stjernen, Odense
DHG Odense 2
Skt. Jørgens Hallen
717842 26-10-18
kl. 18:45
U-16 Drenge 2. Division
Pulje 1
IF Stjernen Odense
Oure Elite Håndbold
Skt. Jørgens Hallen
742456 27-10-18
kl. 09:00
U-12 Drenge C 2. stævne 27.10.18
Pulje 2
Nr. Lyndelse/Søby HK
Sdr. Nærå I.F.
Skt. Jørgens Hallen
742457 27-10-18
kl. 09:45
U-12 Drenge C 2. stævne 27.10.18
Pulje 2
Risøhøj
BR 66 Langeskov
Skt. Jørgens Hallen
742458 27-10-18
kl. 10:45
U-12 Drenge C 2. stævne 27.10.18
Pulje 2
BR 66 Langeskov
Nr. Lyndelse/Søby HK
Skt. Jørgens Hallen
742459 27-10-18
kl. 11:30
U-12 Drenge C 2. stævne 27.10.18
Pulje 2
Sdr. Nærå I.F.
Risøhøj
Skt. Jørgens Hallen
742466 27-10-18
kl. 12:15
U-12 Pige C 2. stævne 27.10.18
Pulje 1
Østfyns HK
Risøhøj
Skt. Jørgens Hallen
742463 27-10-18
kl. 13:00
U-12 Pige C 2. stævne 27.10.18
Pulje 2
IF Stjernen Odense 2
Kerteminde HK
Skt. Jørgens Hallen
742467 27-10-18
kl. 13:45
U-12 Pige C 2. stævne 27.10.18
Pulje 1
Risøhøj
Middelfart HK
Skt. Jørgens Hallen
742464 27-10-18
kl. 14:30
U-12 Pige C 2. stævne 27.10.18
Pulje 2
Kerteminde HK
Bolbro GIF
Skt. Jørgens Hallen
742468 27-10-18
kl. 15:15
U-12 Pige C 2. stævne 27.10.18
Pulje 1
Middelfart HK
Østfyns HK
Skt. Jørgens Hallen
742465 27-10-18
kl. 16:00
U-12 Pige C 2. stævne 27.10.18
Pulje 2
Bolbro GIF
IF Stjernen Odense 2
Skt. Jørgens Hallen
735186 28-10-18
kl. 09:00
U-10 Pige A
Pulje 1
IF Stjernen, Odense
DHG Odense 1
Skt. Jørgens Hallen
735316 28-10-18
kl. 09:45
U-10 Pige C
Pulje 2
IF Stjernen Odense
TPI-Odense 2
Skt. Jørgens Hallen
736236 28-10-18
kl. 10:30
U-10 Drenge B
Pulje 1
IF Stjernen Odense
Faaborg ØH
Skt. Jørgens Hallen
736368 28-10-18
kl. 11:15
U-10 Drenge C
Pulje 2
IF Stjernen Odense
Stenstrup IF
Skt. Jørgens Hallen
736040 28-10-18
kl. 12:00
U-12 Drenge A
Pulje 1
IF Stjernen Odense
TPI-Odense
Skt. Jørgens Hallen
714086 28-10-18
kl. 12:45
U-12 Drenge B
Pulje 1
IF Stjernen, Odense
Tommerup HK
Skt. Jørgens Hallen
735989 28-10-18
kl. 13:30
U-14 Drenge A
Pulje 1
IF Stjernen Odense
Aarup BK
Skt. Jørgens Hallen
714487 28-10-18
kl. 14:30
U-14 Drenge B
Pulje 1
IF Stjernen, Odense 2
Faaborg ØH
Skt. Jørgens Hallen
734314 28-10-18
kl. 16:15
Serie 2 Damer
Pulje 1
IF Stjernen Odense 5
Strib IF
Skt. Jørgens Hallen
736636 28-10-18
kl. 17:15
Serie 3 Herrer
Pulje 1
IF Stjernen Odense 4
TPI-Odense 3
Skt. Jørgens Hallen
717852 28-10-18
kl. 18:15
U-16 Drenge 2. Division
Pulje 1
IF Stjernen Odense
Stenstrup IF / Faaborg ØH
Skt. Jørgens Hallen
714040 28-10-18
kl. 19:30
Serie 2 Herrer
Pulje 3
IF Stjernen Odense 3
Stige Håndboldklub 2
Skt. Jørgens Hallen
734632 29-10-18
kl. 19:15
U-16 Pige 2. Division
Pulje 1
IF Stjernen Odense
Haarby Efterskole
Skt. Jørgens Hallen
714391 31-10-18
kl. 20:00
Serie 3 Damer
Pulje 2
IF Stjernen Odense 7
Faldsled/Svanninge S.G.& I.
Skt. Jørgens Hallen
734324 31-10-18
kl. 21:00
Serie 2 Damer
Pulje 1
IF Stjernen Odense 4
Otterup HK 2
Skt. Jørgens Hallen
736052 03-11-18
kl. 09:30
U-12 Drenge A
Pulje 1
IF Stjernen Odense
GOG Håndbold 2
Skt. Jørgens Hallen
714091 03-11-18
kl. 10:15
U-12 Drenge B
Pulje 1
IF Stjernen, Odense
Vissenbjerg G.& I.F.
Skt. Jørgens Hallen
714499 03-11-18
kl. 11:00
U-14 Drenge B
Pulje 1
IF Stjernen, Odense 2
Bellinge IF
Skt. Jørgens Hallen
713902 03-11-18
kl. 11:45
Fynsserien Herrer
Pulje 1
IF Stjernen, Odense 2
Stige Håndboldklub
Skt. Jørgens Hallen
736582 03-11-18
kl. 13:00
Fynsserien Damer
Pulje 1
IF Stjernen, Odense 2
Haarby BK Håndbold
Skt. Jørgens Hallen
685115 03-11-18
kl. 14:30
2. Division Damer
Pulje 2
IF Stjernen, Odense
Vejle Håndbold Klub
Skt. Jørgens Hallen
685643 03-11-18
kl. 16:00
3. Division Herrer
Pulje 4
IF Stjernen, Odense
HC Odense - Herrer 2
Skt. Jørgens Hallen
717461 03-11-18
kl. 17:30
Serie 1 Damer
Pulje 1
IF Stjernen, Odense 3
Højfyn Håndbold Damer 2
Skt. Jørgens Hallen
714045 03-11-18
kl. 18:45
Serie 2 Herrer
Pulje 3
IF Stjernen Odense 3
Bellinge IF 2
Skt. Jørgens Hallen
735321 04-11-18
kl. 09:45
U-10 Pige C
Pulje 2
IF Stjernen Odense
Nyborg GIF
Skt. Jørgens Hallen
717692 04-11-18
kl. 10:30
U-12 Pige A
Pulje 1
IF Stjernen Odense
Risøhøj
Skt. Jørgens Hallen
734903 04-11-18
kl. 11:15
U-14 Pige C
Pulje 1
IF Stjernen Odense
Brenderup IF
Skt. Jørgens Hallen
717643 04-11-18
kl. 12:00
U-14 Pige 1. Division
Pulje 1
IF Stjernen Odense
Nyborg GIF Håndbold
Skt. Jørgens Hallen
734379 04-11-18
kl. 13:00
Serie 2 Damer
Pulje 2
IF Stjernen Odense 6
Risøhøj 2
Skt. Jørgens Hallen
714441 04-11-18
kl. 14:00
Serie 3 Damer
Pulje 3
IF Stjernen Odense 8
SUS Håndbold 3
Skt. Jørgens Hallen
717195 04-11-18
kl. 15:00
Serie 3 Herrer
Pulje 2
IF Stjernen Odense 5
SUS Håndbold 5
Skt. Jørgens Hallen
734415 04-11-18
kl. 16:00
U-18 Pige A
Pulje 1
IF Stjernen Odense
Odense Midtfyn HF
Skt. Jørgens Hallen
736245 11-11-18
kl. 10:00
U-10 Drenge B
Pulje 1
IF Stjernen Odense
GOG Håndbold 2
Skt. Jørgens Hallen
736379 11-11-18
kl. 10:45
U-10 Drenge C
Pulje 2
IF Stjernen Odense
Højby S.& G.
Skt. Jørgens Hallen
735016 11-11-18
kl. 11:30
U-12 Pige B
Pulje 1
IF Stjernen Odense
Aarup BK
Skt. Jørgens Hallen
735106 11-11-18
kl. 12:15
U-12 Pige C
Pulje 1
IF Stjernen Odense
Bolbro GIF
Skt. Jørgens Hallen
714402 11-11-18
kl. 13:00
Serie 3 Damer
Pulje 2
IF Stjernen Odense 7
MH 89 Marstal
Skt. Jørgens Hallen
717647 11-11-18
kl. 14:00
U-14 Pige 1. Division
Pulje 1
IF Stjernen Odense
SUS Håndbold
Skt. Jørgens Hallen
734778 11-11-18
kl. 15:00
U-14 Pige A
Pulje 2
IF Stjernen, Odense
DHG Odense 3
Skt. Jørgens Hallen
736000 11-11-18
kl. 16:00
U-14 Drenge A
Pulje 1
IF Stjernen Odense
TPI-Odense
Skt. Jørgens Hallen
736654 11-11-18
kl. 17:00
Serie 3 Herrer
Pulje 1
IF Stjernen Odense 4
Højby S.& G. 2
Skt. Jørgens Hallen
734319 13-11-18
kl. 20:00
Serie 2 Damer
Pulje 1
IF Stjernen Odense 5
Otterup HK 2
Skt. Jørgens Hallen
734318 14-11-18
kl. 21:00
Serie 2 Damer
Pulje 1
IF Stjernen Odense 4
TPI-Odense 4
Skt. Jørgens Hallen
736006 15-11-18
kl. 17:00
U-14 Drenge A
Pulje 1
IF Stjernen Odense
Nyborg GIF
Skt. Jørgens Hallen
734430 15-11-18
kl. 18:00
U-18 Pige A
Pulje 1
IF Stjernen Odense
SUS Nyborg
Skt. Jørgens Hallen
713896 15-11-18
kl. 19:15
Fynsserien Herrer
Pulje 1
IF Stjernen, Odense 2
Østfyns HK
Skt. Jørgens Hallen
736576 15-11-18
kl. 20:30
Fynsserien Damer
Pulje 1
IF Stjernen, Odense 2
TPI-Odense 3
Skt. Jørgens Hallen
743237 16-11-18
U-10 Pige A Ungdomspokalturnering - runde 1-3 - puljespil
Pulje 2
IF Stjernen Odense
DHG Odense 2
Skt. Jørgens Hallen
735331 18-11-18
kl. 09:30
U-10 Pige C
Pulje 2
IF Stjernen Odense
Højby S.& G.
Skt. Jørgens Hallen
717746 18-11-18
kl. 10:15
U-10 Pige B
Pulje 1
IF Stjernen Odense
Stige Håndboldklub
Skt. Jørgens Hallen
735202 18-11-18
kl. 11:00
U-10 Pige A
Pulje 1
IF Stjernen, Odense
SUS Håndbold
Skt. Jørgens Hallen
736070 18-11-18
kl. 11:45
U-12 Drenge A
Pulje 1
IF Stjernen Odense
Kerteminde HK
Skt. Jørgens Hallen
714101 18-11-18
kl. 12:30
U-12 Drenge B
Pulje 1
IF Stjernen, Odense
Højby S.& G.
Skt. Jørgens Hallen
714517 18-11-18
kl. 13:15
U-14 Drenge B
Pulje 1
IF Stjernen, Odense 2
Hårslev GF
Skt. Jørgens Hallen
734642 18-11-18
kl. 14:00
U-16 Pige 2. Division
Pulje 1
IF Stjernen Odense
GOG Håndbold
Skt. Jørgens Hallen
735971 18-11-18
kl. 15:15
U-14 Drenge 1. Division
Pulje 1
IF Stjernen, Odense
Team Sydfyn Elite
Skt. Jørgens Hallen
717471 18-11-18
kl. 16:15
Serie 1 Damer
Pulje 1
IF Stjernen, Odense 3
Haarby BK Håndbold 2
Skt. Jørgens Hallen
736666 18-11-18
kl. 17:30
Serie 3 Herrer
Pulje 1
IF Stjernen Odense 4
Højby S.& G. 3
Skt. Jørgens Hallen
714408 18-11-18
kl. 18:30
Serie 3 Damer
Pulje 2
IF Stjernen Odense 7
Vindinge BK Håndbold
Skt. Jørgens Hallen
714451 18-11-18
kl. 19:30
Serie 3 Damer
Pulje 3
IF Stjernen Odense 8
Bellinge IF 2
Skt. Jørgens Hallen
735206 20-11-18
kl. 16:00
U-10 Pige A
Pulje 1
IF Stjernen, Odense
TPI-Odense
Skt. Jørgens Hallen
717860 22-11-18
kl. 17:00
U-16 Drenge 2. Division
Pulje 1
IF Stjernen Odense
Glamsdalen HK
Skt. Jørgens Hallen
734786 25-11-18
kl. 11:00
U-14 Pige A
Pulje 2
IF Stjernen, Odense
TPI-Odense
Skt. Jørgens Hallen
734336 25-11-18
kl. 12:00
Serie 2 Damer
Pulje 1
IF Stjernen Odense 4
Bolbro GIF 2
Skt. Jørgens Hallen
736594 25-11-18
kl. 13:00
Fynsserien Damer
Pulje 1
IF Stjernen, Odense 2
Risøhøj
Skt. Jørgens Hallen
685097 25-11-18
kl. 14:30
2. Division Damer
Pulje 2
IF Stjernen, Odense
IK Skovbakken 2
Skt. Jørgens Hallen
685625 25-11-18
kl. 16:00
3. Division Herrer
Pulje 4
IF Stjernen, Odense
OH 77 Odense
Skt. Jørgens Hallen
713914 25-11-18
kl. 17:30
Fynsserien Herrer
Pulje 1
IF Stjernen, Odense 2
Ollerup/Skerninge G.& I.F.
Skt. Jørgens Hallen
706066 25-11-18
kl. 19:00
U-16 Drenge 1. Division - 1.halvdel
Pulje 3
HC Odense Ungdom
Oure Elite Håndbold
Skt. Jørgens Hallen
734337 27-11-18
kl. 20:00
Serie 2 Damer
Pulje 1
IF Stjernen Odense 5
Bøgebjerg IF
Skt. Jørgens Hallen
717706 02-12-18
kl. 09:30
U-12 Pige A
Pulje 1
IF Stjernen Odense
GOG Håndbold
Skt. Jørgens Hallen
735336 02-12-18
kl. 10:15
U-10 Pige C
Pulje 2
IF Stjernen Odense
SUS Håndbold
Skt. Jørgens Hallen
714106 02-12-18
kl. 11:00
U-12 Drenge B
Pulje 1
IF Stjernen, Odense
Team Vestfyn
Skt. Jørgens Hallen
736388 02-12-18
kl. 11:45
U-10 Drenge C
Pulje 2
IF Stjernen Odense
SUS Håndbold
Skt. Jørgens Hallen
734917 02-12-18
kl. 12:30
U-14 Pige C
Pulje 1
IF Stjernen Odense
Bellinge IF
Skt. Jørgens Hallen
717209 02-12-18
kl. 13:15
Serie 3 Herrer
Pulje 2
IF Stjernen Odense 5
Vindinge BK Håndbold
Skt. Jørgens Hallen
734647 02-12-18
kl. 14:15
U-16 Pige 2. Division
Pulje 1
IF Stjernen Odense
TPI-Odense
Skt. Jørgens Hallen
736672 02-12-18
kl. 15:30
Serie 3 Herrer
Pulje 1
IF Stjernen Odense 4
OH 77 Odense 4
Skt. Jørgens Hallen
714523 02-12-18
kl. 16:30
U-14 Drenge B
Pulje 1
IF Stjernen, Odense 2
TPI-Odense
Skt. Jørgens Hallen
734348 02-12-18
kl. 17:15
Serie 2 Damer
Pulje 1
IF Stjernen Odense 4
Højfyn Håndbold Damer 3
Skt. Jørgens Hallen
734393 02-12-18
kl. 18:15
Serie 2 Damer
Pulje 2
IF Stjernen Odense 6
Rudkøbing HK
Skt. Jørgens Hallen
714060 02-12-18
kl. 19:15
Serie 2 Herrer
Pulje 3
IF Stjernen Odense 3
DSIO Odense 2
Skt. Jørgens Hallen
736016 08-12-18
kl. 10:45
U-14 Drenge A
Pulje 1
IF Stjernen Odense
GOG Håndbold
Skt. Jørgens Hallen
717481 08-12-18
kl. 11:45
Serie 1 Damer
Pulje 1
IF Stjernen, Odense 3
Hårslev GF
Skt. Jørgens Hallen
736612 08-12-18
kl. 13:00
Fynsserien Damer
Pulje 1
IF Stjernen, Odense 2
Søndersø IF
Skt. Jørgens Hallen
685145 08-12-18
kl. 14:30
2. Division Damer
Pulje 2
IF Stjernen, Odense
Ejstrup/Hærvejen
Skt. Jørgens Hallen
685673 08-12-18
kl. 16:00
3. Division Herrer
Pulje 4
IF Stjernen, Odense
Søndersø IF
Skt. Jørgens Hallen
713932 08-12-18
kl. 17:30
Fynsserien Herrer
Pulje 1
IF Stjernen, Odense 2
Middelfart HK
Skt. Jørgens Hallen
717756 09-12-18
kl. 10:00
U-10 Pige B
Pulje 1
IF Stjernen Odense
Højby S.& G.
Skt. Jørgens Hallen
735031 09-12-18
kl. 10:45
U-12 Pige B
Pulje 1
IF Stjernen Odense
DHG Odense 2
Skt. Jørgens Hallen
735121 09-12-18
kl. 11:30
U-12 Pige C
Pulje 1
IF Stjernen Odense
Assens HK
Skt. Jørgens Hallen
736260 09-12-18
kl. 12:15
U-10 Drenge B
Pulje 1
IF Stjernen Odense
Søndersø IF
Skt. Jørgens Hallen
734785 09-12-18
kl. 13:00
U-14 Pige A
Pulje 2
IF Stjernen, Odense
DHG Odense 1
Skt. Jørgens Hallen
735965 09-12-18
kl. 14:00
U-14 Drenge 1. Division
Pulje 1
IF Stjernen, Odense
BR 66 Langeskov
Skt. Jørgens Hallen
734424 09-12-18
kl. 15:00
U-18 Pige A
Pulje 1
IF Stjernen Odense
BR 66 Langeskov
Skt. Jørgens Hallen
714418 09-12-18
kl. 16:00
Serie 3 Damer
Pulje 2
IF Stjernen Odense 7
Sanderum Håndbold 02
Skt. Jørgens Hallen
714461 09-12-18
kl. 17:00
Serie 3 Damer
Pulje 3
IF Stjernen Odense 8
Højby S.& G. 3
Skt. Jørgens Hallen
734355 09-12-18
kl. 18:00
Serie 2 Damer
Pulje 1
IF Stjernen Odense 5
IF Stjernen Odense 4
Skt. Jørgens Hallen
742945 13-12-18
kl. 17:00
U-14 Drenge A Ungdomspokalturnering - 2. runde
Kampe 2. runde
IF Stjernen Odense (1.div)
DHG Odense (1.div)
Skt. Jørgens Hallen
743200 14-12-18
U-16 Drenge A Ungdomspokalturnering - 2. runde
Kampe
IF Stjernen Odense (2.div)
Stenstrup IF / Faaborg ØH (2.div)
Skt. Jørgens Hallen
743216 14-12-18
U-18 Pige A Ungdomspokalturnering - 2. runde
Kampe
IF Stjernen Odense (A)
Højfyn Håndbold HF (2.div)
Skt. Jørgens Hallen
743226 14-12-18
U-12 Drenge A Ungdomspokalturnering - 2. runde.
Kampe
IF Stjernen Odense
Næsby IF
Skt. Jørgens Hallen
685679 06-01-19
kl. 16:00
3. Division Herrer
Pulje 4
IF Stjernen, Odense
Svendborg Håndboldklub
Skt. Jørgens Hallen
685697 27-01-19
kl. 16:00
3. Division Herrer
Pulje 4
IF Stjernen, Odense
Kerteminde HK
Skt. Jørgens Hallen
685151 09-02-19
kl. 14:30
2. Division Damer
Pulje 2
IF Stjernen, Odense
Rækker Mølle Håndbold
Skt. Jørgens Hallen
685181 24-02-19
kl. 14:30
2. Division Damer
Pulje 2
IF Stjernen, Odense
SIF Ansager
Skt. Jørgens Hallen
685709 24-02-19
kl. 16:00
3. Division Herrer
Pulje 4
IF Stjernen, Odense
HF Sønderborg 2
Skt. Jørgens Hallen
685187 09-03-19
kl. 14:30
2. Division Damer
Pulje 2
IF Stjernen, Odense
Team Esbjerg HK 2
Skt. Jørgens Hallen
685715 09-03-19
kl. 16:00
3. Division Herrer
Pulje 4
IF Stjernen, Odense
Team Haderslev KFUM
Skt. Jørgens Hallen
685199 23-03-19
kl. 14:30
2. Division Damer
Pulje 2
IF Stjernen, Odense
Odder Håndbold
Skt. Jørgens Hallen
685727 23-03-19
kl. 16:00
3. Division Herrer
Pulje 4
IF Stjernen, Odense
Kolding Håndboldklub 2
Skt. Jørgens Hallen