Forside > Turneringer og resultater > Spillested > Kampprogram

Stigehallen (3082)

Kampprogram

Periode
Kampnr. Dato Række / Pulje Hjemmehold / Udehold Bane Resultat
778423 27-01-19
kl. 10:15
U-12 Drenge C (2 Halvs)
Pulje 1
Stige Håndboldklub
Otterup HK
Stigehallen
783713 27-01-19
kl. 11:00
U-10 Pige B (2 Halvs)
Pulje 1
Stige Håndboldklub
Højby S.& G.
Stigehallen
772034 27-01-19
kl. 11:50
Old Boys C (2 Halvs)
Pulje 1
Stige Håndboldklub
SUS Håndbold
Stigehallen
779548 27-01-19
kl. 12:40
Serie 3 Damer (2. Halvs)
Pulje 3
Stige Håndboldklub
Kølstrup-Rynkeby HK 2
Stigehallen
778861 27-01-19
kl. 14:00
Fynsserien Herrer (2.Halvs)
Pulje 1
Stige Håndboldklub
Middelfart HK
Stigehallen
771352 27-01-19
kl. 15:20
Serie 2 Herrer (2. Halvs)
Pulje 1
Stige Håndboldklub 2
Haarby BK Håndbold
Stigehallen
783721 03-02-19
kl. 11:00
U-10 Pige B (2 Halvs)
Pulje 1
Stige Håndboldklub
Aarup BK
Stigehallen
779552 03-02-19
kl. 12:00
Serie 3 Damer (2. Halvs)
Pulje 3
Stige Håndboldklub
IF Stjernen, Odense 8
Stigehallen
778868 03-02-19
kl. 13:20
Fynsserien Herrer (2.Halvs)
Pulje 1
Stige Håndboldklub
IF Stjernen, Odense 2
Stigehallen
772037 24-02-19
kl. 11:00
Old Boys C (2 Halvs)
Pulje 1
Stige Håndboldklub
He-Ry 67
Stigehallen
771362 24-02-19
kl. 12:00
Serie 2 Herrer (2. Halvs)
Pulje 1
Stige Håndboldklub 2
Team Vestfyn 2
Stigehallen
778438 10-03-19
kl. 11:15
U-12 Drenge C (2 Halvs)
Pulje 1
Stige Håndboldklub
Glamsbjerg HK
Stigehallen
783723 10-03-19
kl. 12:00
U-10 Pige B (2 Halvs)
Pulje 1
Stige Håndboldklub
Vissenbjerg G.& I.F.
Stigehallen
772039 10-03-19
kl. 12:50
Old Boys C (2 Halvs)
Pulje 1
Stige Håndboldklub
KFUMs Boldklub Old Boys
Stigehallen
771376 10-03-19
kl. 13:40
Serie 2 Herrer (2. Halvs)
Pulje 1
Stige Håndboldklub 2
Søndersø IF 3
Stigehallen
778883 14-03-19
kl. 19:45
Fynsserien Herrer (2.Halvs)
Pulje 1
Stige Håndboldklub
Ollerup/Skerninge G.& I.F.
Stigehallen
778443 24-03-19
kl. 11:40
U-12 Drenge C (2 Halvs)
Pulje 1
Stige Håndboldklub
DHG Odense
Stigehallen
783734 24-03-19
kl. 12:30
U-10 Pige B (2 Halvs)
Pulje 1
Stige Håndboldklub
Haarby BK Håndbold (C)
Stigehallen
778898 24-03-19
kl. 13:30
Fynsserien Herrer (2.Halvs)
Pulje 1
Stige Håndboldklub
Faaborg ØH 2
Stigehallen
779568 24-03-19
kl. 14:55
Serie 3 Damer (2. Halvs)
Pulje 3
Stige Håndboldklub
Sanderum Håndbold 02 2
Stigehallen
771394 28-03-19
kl. 19:30
Serie 2 Herrer (2. Halvs)
Pulje 1
Stige Håndboldklub 2
STIF Salbrovad
Stigehallen