Forside > Turneringer og resultater > Spillested > Kampprogram

Svendborg Idrætshal (3085)

Kampprogram

Periode
Kampnr. Dato Række / Pulje Hjemmehold / Udehold Bane Resultat
779969 27-01-19
Serie 4 Damer (2. Halvs)
Pulje 2
Svendborg Håndboldklub 3
Næsby IF
Svendborg Idrætshal UDS
783393 27-01-19
kl. 10:00
U-12 Pige B (2 Halvs)
Pulje 2
Svendborg Håndboldklub
Ollerup/Skerninge G.& I.F.
Svendborg Idrætshal
781200 27-01-19
kl. 10:45
U-14 Pige A (2 Halvs)
Pulje 1
Svendborg Håndboldklub
Næsby IF
Svendborg Idrætshal
780843 27-01-19
kl. 11:45
U-14 Pige 1. Division A (2 Halvs)
Pulje 1
Svendborg Håndboldklub
Nyborg GIF
Svendborg Idrætshal
770924 27-01-19
kl. 12:45
Serie 1 Herrer (2. Halvs)
Serie 1 - Fynsseriekval.
Svendborg Håndboldklub 2
Søndersø IF 2
Svendborg Idrætshal
779226 27-01-19
kl. 14:00
Fynsserien Damer (2.Halvs)
Pulje 1
Svendborg Håndboldklub
DHG Odense 3
Svendborg Idrætshal
790699 07-02-19
kl. 18:45
U-16 Pige A Ungdomspokalturnering - 4. Runde
Pulje 1
Svendborg Håndboldklub (1.div)
HC Odense Ungdom (1.div)
Svendborg Idrætshal
685707 17-02-19
kl. 15:00
3. Division Herrer
Pulje 4
Svendborg Håndboldklub
TM Tønder Håndbold 2
Svendborg Idrætshal
763584 19-02-19
kl. 18:00
U-12 Pige AA
Pulje 1
Svendborg Håndboldklub
Haarby BK Håndbold
Svendborg Idrætshal
685719 28-02-19
kl. 20:20
3. Division Herrer
Pulje 4
Svendborg Håndboldklub
HC Odense - Herrer 2
Svendborg Idrætshal
773293 10-03-19
kl. 10:00
U-16 Drenge A (2 Halvs)
Pulje 1
Team Sydfyn Elite
Odense Midtfyn HF
Svendborg Idrætshal
778120 10-03-19
kl. 11:00
U-12 Drenge B (2 Halvs)
Pulje 2
Svendborg Håndboldklub
Østfyns HK
Svendborg Idrætshal
779446 10-03-19
kl. 11:45
Serie 2 Damer (2. Halvs)
Pulje 2
Svendborg Håndboldklub 2
Risøhøj 2
Svendborg Idrætshal
770937 10-03-19
kl. 12:45
Serie 1 Herrer (2. Halvs)
Serie 1 - Fynsseriekval.
Svendborg Håndboldklub 2
Tommerup HK 2
Svendborg Idrætshal
779250 10-03-19
kl. 14:00
Fynsserien Damer (2.Halvs)
Pulje 1
Svendborg Håndboldklub
DSIO Odense 2
Svendborg Idrætshal
780858 12-03-19
kl. 18:00
U-14 Pige 1. Division A (2 Halvs)
Pulje 1
Svendborg Håndboldklub
GOG Håndbold
Svendborg Idrætshal
685737 17-03-19
kl. 16:30
3. Division Herrer
Pulje 4
Svendborg Håndboldklub
Søndersø IF
Svendborg Idrætshal
773304 24-03-19
kl. 10:00
U-16 Drenge A (2 Halvs)
Pulje 1
Team Sydfyn Elite
DHG Odense
Svendborg Idrætshal
780864 24-03-19
kl. 11:00
U-14 Pige 1. Division A (2 Halvs)
Pulje 1
Svendborg Håndboldklub
Sanderum Håndbold 02
Svendborg Idrætshal
783419 26-03-19
kl. 18:00
U-12 Pige B (2 Halvs)
Pulje 2
Svendborg Håndboldklub
Nyborg GIF 2
Svendborg Idrætshal
763595 31-03-19
kl. 10:15
U-12 Pige AA
Pulje 1
Svendborg Håndboldklub
Risøhøj
Svendborg Idrætshal
778130 31-03-19
kl. 11:15
U-12 Drenge B (2 Halvs)
Pulje 2
Svendborg Håndboldklub
Nyborg GIF
Svendborg Idrætshal
781061 31-03-19
kl. 12:00
U-14 Pige 2. division A (2. halvs)
Pulje 1
Svendborg Håndboldklub 2
Team Vestfyn
Svendborg Idrætshal
781226 31-03-19
kl. 13:00
U-14 Pige A (2 Halvs)
Pulje 1
Svendborg Håndboldklub
Otterup HK
Svendborg Idrætshal
779452 31-03-19
kl. 14:00
Serie 2 Damer (2. Halvs)
Pulje 2
Svendborg Håndboldklub 2
SUS Håndbold 2
Svendborg Idrætshal
779268 31-03-19
kl. 15:00
Fynsserien Damer (2.Halvs)
Pulje 1
Svendborg Håndboldklub
Haarby BK Håndbold
Svendborg Idrætshal
685731 31-03-19
kl. 16:30
3. Division Herrer
Pulje 4
Svendborg Håndboldklub
OH 77 Odense
Svendborg Idrætshal
759452 31-03-19
kl. 17:50
U-16 Pige 1. Division A - 2. halvdel
Pulje 1
Svendborg Håndboldklub
Herlev/Hjorten Håndbold
Svendborg Idrætshal
770947 31-03-19
kl. 19:05
Serie 1 Herrer (2. Halvs)
Serie 1 - Fynsseriekval.
Svendborg Håndboldklub 2
Team Vestfyn
Svendborg Idrætshal