Forside > Turneringer og resultater > Spillested > Kampprogram

Ullerslev Kultur- og Idrætscenter (3097)

Kampprogram

Periode
Kampnr. Dato Række / Pulje Hjemmehold / Udehold Bane Resultat
578976 22-10-17
kl. 10:15
U-10 Pige B
Pulje 1
SUS Håndbold
Næsby IF
Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
591245 22-10-17
kl. 11:00
U-12 Drenge B
Pulje 2
SUS Håndbold
Risøhøj
Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
590185 22-10-17
kl. 11:45
U-12 Pige C
Pulje 3
SUS Håndbold
DHG Odense
Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
589871 22-10-17
kl. 12:30
U-14 Pige B
Pulje 2
SUS Håndbold
OH 77 Odense (B)
Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
589363 22-10-17
kl. 13:30
Serie 3 Damer
Pulje 2
SUS Håndbold 4
Ollerup/Skerninge G.& I.F. 2
Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
590666 22-10-17
kl. 14:30
Serie 3 Herrer
Pulje 2
SUS Håndbold 4
BR 66 Langeskov 2
Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
590051 24-10-17
kl. 18:00
U-12 Pige B
Pulje 2
SUS Håndbold
Risøhøj
Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
534684 26-10-17
kl. 20:15
2. Division Damer
Pulje 2
SUS Nyborg
Team Haderslev KFUM
Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
591459 29-10-17
kl. 10:45
U-10 Drenge B
Pulje 2
SUS Håndbold
BR 66 Langeskov
Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
589731 29-10-17
kl. 11:30
U-14 Pige 1. Division
Pulje 1
SUS Håndbold
DHG Odense
Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
589618 29-10-17
kl. 12:30
U-18 Pige A
Pulje 1
SUS Nyborg
Faaborg ØH
Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
589278 29-10-17
kl. 13:30
Serie 2 Damer
Pulje 3
SUS Håndbold 3
IF Stjernen Odense 5
Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
590482 29-10-17
kl. 14:30
Serie 1 Herrer
Pulje 2
SUS Håndbold 3
Ollerup/Skerninge G.& I.F.
Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
535741 29-10-17
kl. 15:45
3. Division Damer
Pulje 4
SUS Håndbold 2
Tved G.& I.
Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
534420 29-10-17
kl. 17:30
2. Division Herrer
Pulje 2
SUS Nyborg
HK Give Fremad
Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
580422 29-10-17
kl. 12:00
Old Boys C
Pulje 1
SUS Håndbold
He-Ry 67
Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 2
590814 29-10-17
kl. 13:00
U-16 Drenge A
Pulje 1
SUS Nyborg
Højfyn Håndbold HF
Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 2
590844 29-10-17
kl. 14:00
U-16 Drenge B
Pulje 1
SUS Nyborg
Team Vestfyn
Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 2
568310 30-10-17
kl. 20:15
U-18 Drenge 1. Division - 1.halvdel
Pulje 1
SUS Nyborg
GOG Håndbold
Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 2
589885 03-11-17
kl. 17:00
U-14 Pige B
Pulje 2
SUS Håndbold
Fraugde G.& I.F.
Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 2
580409 05-11-17
kl. 11:00
Old Boys C
Pulje 1
SUS Håndbold
Stige Håndboldklub
Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
589735 05-11-17
kl. 12:00
U-14 Pige 1. Division
Pulje 1
SUS Håndbold
Tved G.& I.
Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
578654 07-11-17
kl. 19:15
U-16 Pige 2. Division
Pulje 1
SUS Nyborg
Haarby Efterskole
Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
591470 11-11-17
kl. 12:00
U-10 Drenge B
Pulje 2
SUS Håndbold
Østfyns HK
Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 2
589377 12-11-17
kl. 11:00
Serie 3 Damer
Pulje 2
SUS Håndbold 4
Stenstrup IF 2
Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
589289 12-11-17
kl. 12:00
Serie 2 Damer
Pulje 3
SUS Håndbold 3
Højby S.& G. 2
Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
535753 12-11-17
kl. 13:00
3. Division Damer
Pulje 4
SUS Håndbold 2
Team NØS, Haderslev Næs
Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
590491 12-11-17
kl. 14:30
Serie 1 Herrer
Pulje 2
SUS Håndbold 3
BR 66 Langeskov
Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
590680 12-11-17
kl. 15:45
Serie 3 Herrer
Pulje 2
SUS Håndbold 4
Kølstrup-Rynkeby HK 2
Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
578990 12-11-17
kl. 10:45
U-10 Pige B
Pulje 1
SUS Håndbold
Kølstrup-Rynkeby HK
Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 2
591259 12-11-17
kl. 11:30
U-12 Drenge B
Pulje 2
SUS Håndbold
Højby S.& G.
Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 2
590065 12-11-17
kl. 12:15
U-12 Pige B
Pulje 2
SUS Håndbold
Kølstrup-Rynkeby HK
Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 2
589891 17-11-17
kl. 17:00
U-14 Pige B
Pulje 2
SUS Håndbold
GOG Håndbold
Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
591476 19-11-17
kl. 11:00
U-10 Drenge B
Pulje 2
SUS Håndbold
IF Stjernen, Odense
Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
589747 19-11-17
kl. 12:00
U-14 Pige 1. Division
Pulje 1
SUS Håndbold
SHSAT / ERI Sydfyn
Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
535765 19-11-17
kl. 13:00
3. Division Damer
Pulje 4
SUS Håndbold 2
DHG Odense 2
Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
590686 19-11-17
kl. 14:30
Serie 3 Herrer
Pulje 2
SUS Håndbold 4
Skårup IF
Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
578996 19-11-17
kl. 10:45
U-10 Pige B
Pulje 1
SUS Håndbold
Middelfart HK
Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 2
580439 19-11-17
kl. 11:30
Old Boys C
Pulje 1
SUS Håndbold
Risøhøj
Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 2
590071 19-11-17
kl. 12:15
U-12 Pige B
Pulje 2
SUS Håndbold
Tåsinge HK
Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 2
591265 19-11-17
kl. 13:00
U-12 Drenge B
Pulje 2
SUS Håndbold
DHG Odense
Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 2
590205 19-11-17
kl. 13:45
U-12 Pige C
Pulje 3
SUS Håndbold
Rolfsted IF
Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 2
535771 28-11-17
kl. 19:30
3. Division Damer
Pulje 4
SUS Håndbold 2
Ollerup/Skerninge G.& I.F.
Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 2
589762 03-12-17
kl. 10:30
U-14 Pige 1. Division
Pulje 1
SUS Håndbold
GOG Håndbold
Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
590823 03-12-17
kl. 14:00
U-16 Drenge A
Pulje 1
SUS Nyborg
Oure I.E. HK
Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
589298 03-12-17
kl. 15:00
Serie 2 Damer
Pulje 3
SUS Håndbold 3
Stige Håndboldklub
Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
535243 03-12-17
kl. 16:00
3. Division Herrer
Pulje 4
SUS Nyborg 2
Tinglev Lundtoft Sydstjernen
Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
578659 03-12-17
kl. 19:00
U-16 Pige 2. Division
Pulje 1
SUS Nyborg
Strib Idrætsefterskole
Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
590696 09-12-17
kl. 10:15
Serie 3 Herrer
Pulje 2
SUS Håndbold 4
Thurø IF
Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
589393 09-12-17
kl. 11:15
Serie 3 Damer
Pulje 2
SUS Håndbold 4
BR 66 Langeskov 3
Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
589645 09-12-17
kl. 12:15
U-18 Pige A
Pulje 1
SUS Nyborg
BR 66 Langeskov
Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
590506 09-12-17
kl. 13:15
Serie 1 Herrer
Pulje 2
SUS Håndbold 3
Nyborg GIF 3
Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
534455 09-12-17
kl. 14:30
2. Division Herrer
Pulje 2
SUS Nyborg
Fredericia HK 1990 2
Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
534719 09-12-17
kl. 16:15
2. Division Damer
Pulje 2
SUS Nyborg
DHG Odense
Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
579006 10-12-17
kl. 09:00
U-10 Pige B
Pulje 1
SUS Håndbold
Bolbro GIF
Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
591486 10-12-17
kl. 10:00
U-10 Drenge B
Pulje 2
SUS Håndbold
Risøhøj
Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
591275 10-12-17
kl. 10:45
U-12 Drenge B
Pulje 2
SUS Håndbold
Ollerup Tved HF
Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
590215 10-12-17
kl. 11:30
U-12 Pige C
Pulje 3
SUS Håndbold
Højby S.& G.
Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
589901 10-12-17
kl. 12:15
U-14 Pige B
Pulje 2
SUS Håndbold
Sdr. Nærå I.F.
Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
590081 10-12-17
kl. 13:00
U-12 Pige B
Pulje 2
SUS Håndbold
Østfyns HK
Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
589768 10-12-17
kl. 13:45
U-14 Pige 1. Division
Pulje 1
SUS Håndbold
Svendborg Håndboldklub
Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
598397 15-12-17
U-18 Pige A Ungdomspokalturnering - 2. runde
Kampe
SUS Nyborg (A)
TPI-Odense (2.div)
Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
534461 07-01-18
kl. 14:30
2. Division Herrer
Pulje 2
SUS Nyborg
Svendborg Håndboldklub
Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
534725 07-01-18
kl. 16:15
2. Division Damer
Pulje 2
SUS Nyborg
IF Stjernen, Odense
Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
535789 14-01-18
kl. 13:00
3. Division Damer
Pulje 4
SUS Håndbold 2
Kolding Håndboldklub
Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
535795 21-01-18
kl. 13:00
3. Division Damer
Pulje 4
SUS Håndbold 2
Sønderborg Håndbold
Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 2
535807 04-02-18
kl. 12:45
3. Division Damer
Pulje 4
SUS Håndbold 2
Sydstjernen LIF, Aabenraa 2
Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
534485 04-02-18
kl. 14:30
2. Division Herrer
Pulje 2
SUS Nyborg
IK Skovbakken
Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
534749 04-02-18
kl. 16:15
2. Division Damer
Pulje 2
SUS Nyborg
Vejle Håndbold Klub
Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
535279 04-02-18
kl. 17:45
3. Division Herrer
Pulje 4
SUS Nyborg 2
Tommerup HK
Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
535825 04-03-18
kl. 13:00
3. Division Damer
Pulje 4
SUS Håndbold 2
Vamdrup IF
Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
534497 11-03-18
kl. 14:30
2. Division Herrer
Pulje 2
SUS Nyborg
Kolding IF 2
Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
534761 11-03-18
kl. 16:15
2. Division Damer
Pulje 2
SUS Nyborg
Kolding IF
Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
535843 25-03-18
kl. 13:00
3. Division Damer
Pulje 4
SUS Håndbold 2
Fredericia HK 1990 2
Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
535315 25-03-18
kl. 16:00
3. Division Herrer
Pulje 4
SUS Nyborg 2
HC Odense - Herrer 2
Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
535837 08-04-18
kl. 13:00
3. Division Damer
Pulje 4
SUS Håndbold 2
Team Esbjerg HK 2
Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1