Forside > Turneringer og resultater > Spillested > Kampprogram

Ullerslev Kultur- og Idrætscenter (3097)

Kampprogram

Periode
Kampnr. Dato Række / Pulje Hjemmehold / Udehold Bane Resultat
682508 23-03-19
kl. 13:00
3. Division Damer
Pulje 5
SUS Håndbold
FIF 3
Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
778893 23-03-19
kl. 14:15
Fynsserien Herrer (2.Halvs)
Pulje 1
SUS Håndbold 3
He-Ry 67
Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
682244 23-03-19
kl. 15:45
3. Division Herrer
Pulje 5
SUS Nyborg 2
Jernløse Håndbold
Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
770987 23-03-19
kl. 17:00
Serie 1 Herrer (2. Halvs)
Serie 1 - Serie 1 kval.
SUS Håndbold 4
Faaborg ØH 3
Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
779530 23-03-19
kl. 14:00
Serie 3 Damer (2. Halvs)
Pulje 2
SUS Håndbold 4
Fjordager IF Håndbold
Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 2
772042 23-03-19
kl. 15:00
Old Boys C (2 Halvs)
Pulje 1
SUS Håndbold
Stige Håndboldklub
Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 2
764109 23-03-19
kl. 15:45
Serie 3 Herrer (2. Halvs)
Pulje 2
SUS Håndbold 5
Langeland HF
Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 2
778683 24-03-19
kl. 09:45
U-10 Drenge B (2 Halvs)
Pulje 2
SUS Håndbold
DHG Odense
Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
763563 24-03-19
kl. 10:30
U-10 Pige A (2 Halvs)
Pulje 1
SUS Håndbold
Højby S.& G.
Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
778128 24-03-19
kl. 12:00
U-12 Drenge B (2 Halvs)
Pulje 2
SUS Håndbold
Svendborg Håndboldklub
Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
781488 24-03-19
kl. 12:45
U-14 Pige B (2 Halvs)
Pulje 2
SUS Håndbold
Sanderum Håndbold 02
Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
764868 24-03-19
kl. 13:30
U-14 Drenge B (2 Halvs)
Pulje 2
SUS Håndbold
BR 66 Langeskov
Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
784141 24-03-19
kl. 14:15
U-10 Pige C (2 Halvs)
Pulje 2
SUS Håndbold
Sanderum Håndbold 02
Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
772044 31-03-19
kl. 11:00
Old Boys C (2 Halvs)
Pulje 1
SUS Håndbold
KFUMs Boldklub Old Boys
Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
773301 31-03-19
kl. 12:00
U-16 Drenge A (2 Halvs)
Pulje 1
SUS Nyborg
Team Sydfyn Elite
Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1