Forside > Turneringer og resultater > Spillested > Kampprogram

Vestfyns Kultur- & Idrætscenter (3102)

Kampprogram

Periode
Kampnr. Dato Række / Pulje Hjemmehold / Udehold Bane Resultat
778708 27-01-19
kl. 09:30
U-10 Drenge C (2 Halvs)
Pulje 1
Team Vestfyn
Næsby IF
Vestfyns Kultur- & Idrætscenter - Hal 1
777661 27-01-19
kl. 10:20
U-12 Drenge A (2 Halvs)
Pulje 1
Team Vestfyn
GOG Håndbold 2
Vestfyns Kultur- & Idrætscenter - Hal 1
777394 27-01-19
kl. 11:15
U-14 Drenge C (2 Halvs)
Pulje 1
Team Vestfyn
Rudkøbing HK
Vestfyns Kultur- & Idrætscenter - Hal 1
763497 27-01-19
kl. 12:00
U-16 Drenge B (2 Halvs)
Pulje 1
Team Vestfyn
Haarby BK Håndbold
Vestfyns Kultur- & Idrætscenter - Hal 1
781423 27-01-19
kl. 13:10
U-14 Pige B (2 Halvs)
Pulje 1
Team Vestfyn
Bellinge IF
Vestfyns Kultur- & Idrætscenter - Hal 1
771355 29-01-19
kl. 20:30
Serie 2 Herrer (2. Halvs)
Pulje 1
Team Vestfyn 2
Veflinge/Morud
Vestfyns Kultur- & Idrætscenter - Hal 1
779389 31-01-19
kl. 20:30
Serie 2 Damer (2. Halvs)
Pulje 1
Team Vestfyn
Bolbro GIF 2
Vestfyns Kultur- & Idrætscenter - Hal 1
771380 26-02-19
kl. 20:30
Serie 2 Herrer (2. Halvs)
Pulje 1
Team Vestfyn 2
Middelfart HK 2
Vestfyns Kultur- & Idrætscenter - Hal 1
779414 28-02-19
kl. 20:30
Serie 2 Damer (2. Halvs)
Pulje 1
Team Vestfyn
DHG Odense 4
Vestfyns Kultur- & Idrætscenter - Hal 1
771338 12-03-19
kl. 20:30
Serie 2 Herrer (2. Halvs)
Pulje 1
Team Vestfyn 2
STIF Salbrovad
Vestfyns Kultur- & Idrætscenter - Hal 1
779402 14-03-19
kl. 20:30
Serie 2 Damer (2. Halvs)
Pulje 1
Team Vestfyn
Hårslev GF 2
Vestfyns Kultur- & Idrætscenter - Hal 1
776427 17-03-19
kl. 11:00
U-14 Drenge 2. Division A (2.Halvs)
Pulje 1
Team Vestfyn
Stenstrup IF
Vestfyns Kultur- & Idrætscenter - Hal 2
771368 17-03-19
kl. 12:00
Serie 2 Herrer (2. Halvs)
Pulje 1
Team Vestfyn 2
Vissenbjerg G.& I.F.
Vestfyns Kultur- & Idrætscenter - Hal 2
771386 19-03-19
kl. 20:30
Serie 2 Herrer (2. Halvs)
Pulje 1
Team Vestfyn 2
Otterup HK 3
Vestfyns Kultur- & Idrætscenter - Hal 1
778441 24-03-19
kl. 09:00
U-12 Drenge C (2 Halvs)
Pulje 1
Team Vestfyn
Otterup HK
Vestfyns Kultur- & Idrætscenter - Hal 1
781443 24-03-19
kl. 09:50
U-14 Pige B (2 Halvs)
Pulje 1
Team Vestfyn
DHG Odense
Vestfyns Kultur- & Idrætscenter - Hal 1
778728 24-03-19
kl. 10:40
U-10 Drenge C (2 Halvs)
Pulje 1
Team Vestfyn
Søndersø IF
Vestfyns Kultur- & Idrætscenter - Hal 1
777681 24-03-19
kl. 11:30
U-12 Drenge A (2 Halvs)
Pulje 1
Team Vestfyn
GOG Håndbold 3
Vestfyns Kultur- & Idrætscenter - Hal 1
783366 24-03-19
kl. 12:20
U-12 Pige B (2 Halvs)
Pulje 1
Team Vestfyn
Aarup BK
Vestfyns Kultur- & Idrætscenter - Hal 1
781053 24-03-19
kl. 13:15
U-14 Pige 2. division A (2. halvs)
Pulje 1
Team Vestfyn
Svendborg Håndboldklub 1
Vestfyns Kultur- & Idrætscenter - Hal 1
777414 24-03-19
kl. 14:20
U-14 Drenge C (2 Halvs)
Pulje 1
Team Vestfyn
Odense Midtfyn HF
Vestfyns Kultur- & Idrætscenter - Hal 1
763517 24-03-19
kl. 15:15
U-16 Drenge B (2 Halvs)
Pulje 1
Team Vestfyn
Sanderum Håndbold 02 1
Vestfyns Kultur- & Idrætscenter - Hal 1
779421 28-03-19
kl. 20:30
Serie 2 Damer (2. Halvs)
Pulje 1
Team Vestfyn
Bøgebjerg IF
Vestfyns Kultur- & Idrætscenter - Hal 1