Forside > Turneringer og resultater > Spillested > Kampprogram

Maribo-hallerne (4010)

Kampprogram

Periode
Kampnr. Dato Række / Pulje Hjemmehold / Udehold Bane Resultat
748823 15-12-18
kl. 14:15
U-14 Drenge - Intersport Ungdomspokal 2
Pulje 1
Håndboldklubben Maribo/Hunseby
Skovlunde-Ledøje Smørum
Maribo-hallerne 2
758314 05-01-19
kl. 13:15
U-10 Drenge A1 - 2. halvdel
Pulje 1
Håndboldklubben Maribo/Hunseby
FIF
Maribo-hallerne 2
758523 05-01-19
kl. 14:15
U-10 Drenge B2- 2. halvdel
Pulje 1
Håndboldklubben Maribo/Hunseby 3
Team Faxe Håndbold
Maribo-hallerne 2
757718 05-01-19
kl. 15:10
U-12 Drenge B1 - 2. halvdel
Pulje 1
Håndboldklubben Maribo/Hunseby 2
Team Faxe Håndbold
Maribo-hallerne 2
757713 06-01-19
kl. 10:00
U-12 Drenge B1 - 2. halvdel
Pulje 1
Håndboldklubben Maribo/Hunseby 2
Dalby G&IF
Maribo-hallerne 1
762866 06-01-19
kl. 10:55
U-10 Pige C2 - 2. halvdel
Pulje 1
Håndboldklubben Maribo/Hunseby 2
Nakskov Håndboldklub
Maribo-hallerne 1
758823 06-01-19
kl. 11:50
U-10 Drenge C2- 2. halvdel
Pulje 1
Håndboldklubben Maribo/Hunseby 4
Ravnsborg Håndboldklub
Maribo-hallerne 1
761844 06-01-19
kl. 12:45
U-12 Pige B2 - 2. halvdel
Pulje 1
Håndboldklubben Maribo/Hunseby 2
Nakskov Håndboldklub 2
Maribo-hallerne 1
762413 06-01-19
kl. 10:30
U-10 Pige B1 - 2. halvdel
Pulje 1
Håndboldklubben Maribo/Hunseby
IF Frem, Bjæverskov
Maribo-hallerne 2
761603 06-01-19
kl. 11:25
U-12 Pige A2 - 2. halvdel
Pulje 1
Håndboldklubben Maribo/Hunseby
FHH 90
Maribo-hallerne 2
757533 06-01-19
kl. 12:20
U-12 Drenge A1 - 2. halvdel
Pulje 1
Håndboldklubben Maribo/Hunseby
Hvidovre IF
Maribo-hallerne 2
784774 06-01-19
kl. 13:15
U-14 Drenge 1. Division B - 2. halvdel
Pulje 1
Håndboldklubben Maribo/Hunseby
Næstved/Herlufsholm
Maribo-hallerne 2
748918 07-01-19
kl. 20:10
U-16 Piger - Intersport Ungdomspokal 2
Pulje 1
Håndboldklubben Maribo/Hunseby
Amager Håndbold
Maribo-hallerne 2
758822 13-01-19
kl. 10:00
U-10 Drenge C2- 2. halvdel
Pulje 1
Håndboldklubben Maribo/Hunseby 5
Nykøbing F. Håndboldklub 2
Maribo-hallerne 2
758012 13-01-19
kl. 10:55
U-12 Drenge C1 - 2. halvdel
Pulje 1
Håndboldklubben Maribo/Hunseby 3
Holmegaard Håndbold
Maribo-hallerne 2
755641 13-01-19
kl. 11:55
U-18 Drenge 1. Division A - 2. halvdel
Pulje 1
Team Sydhavsøerne
HC Odense Ungdom
Maribo-hallerne 2
755910 13-01-19
kl. 13:15
U-16 Drenge 2. Division B - 2. halvdel
Pulje 1
Team Sydhavsøerne 2
Slagelse Håndboldklub
Maribo-hallerne 2
759849 13-01-19
kl. 14:30
U-14 Pige 2. Division B - 2. halvdel
Pulje 1
Håndboldklubben Maribo/Hunseby
Jersie HK
Maribo-hallerne 2
784789 13-01-19
kl. 15:30
U-14 Drenge 1. Division B - 2. halvdel
Pulje 1
Håndboldklubben Maribo/Hunseby
TKH Ydun
Maribo-hallerne 2
748805 14-01-19
kl. 18:45
U-16 Drenge - Intersport Ungdomspokal 2
Pulje 1
Team Sydhavsøerne
Haslev Idrætsefterskole
Maribo-hallerne 1
762872 20-01-19
kl. 10:30
U-10 Pige C2 - 2. halvdel
Pulje 1
Håndboldklubben Maribo/Hunseby 2
Rødby Håndboldklub
Maribo-hallerne 1
758019 20-01-19
kl. 11:25
U-12 Drenge C1 - 2. halvdel
Pulje 1
Håndboldklubben Maribo/Hunseby 3
Greve Håndbold 2
Maribo-hallerne 1
758829 20-01-19
kl. 10:10
U-10 Drenge C2- 2. halvdel
Pulje 1
Håndboldklubben Maribo/Hunseby 5
Ravnsborg Håndboldklub
Maribo-hallerne 2
762419 20-01-19
kl. 11:05
U-10 Pige B1 - 2. halvdel
Pulje 1
Håndboldklubben Maribo/Hunseby
Korsør/Tårnborg HK
Maribo-hallerne 2
761850 20-01-19
kl. 12:00
U-12 Pige B2 - 2. halvdel
Pulje 1
Håndboldklubben Maribo/Hunseby 2
Dalby G&IF
Maribo-hallerne 2
676103 20-01-19
kl. 15:00
1. Division Herrer
Pulje 1
Team Sydhavsøerne
Frederikshavn FI
Maribo-hallerne 2
748921 24-01-19
kl. 19:10
U-16 Piger - Intersport Ungdomspokal 2
Pulje 1
Håndboldklubben Maribo/Hunseby
Nykøbing F. Håndboldklub
Maribo-hallerne 2
758528 27-01-19
kl. 13:25
U-10 Drenge B2- 2. halvdel
Pulje 1
Håndboldklubben Maribo/Hunseby 3
Jersie HK
Maribo-hallerne 1
755766 27-01-19
kl. 10:30
U-16 Drenge 1. Division B - 2. halvdel
Pulje 1
Team Sydhavsøerne
Gunslevholm Idrætsefterskole
Maribo-hallerne 2
755647 27-01-19
kl. 11:45
U-18 Drenge 1. Division A - 2. halvdel
Pulje 1
Team Sydhavsøerne
Gudme Håndboldklub
Maribo-hallerne 2
757538 27-01-19
kl. 13:05
U-12 Drenge A1 - 2. halvdel
Pulje 1
Håndboldklubben Maribo/Hunseby
Brøndby HK
Maribo-hallerne 2
784779 27-01-19
kl. 14:00
U-14 Drenge 1. Division B - 2. halvdel
Pulje 1
Håndboldklubben Maribo/Hunseby
Køge Håndbold
Maribo-hallerne 2
755916 27-01-19
kl. 15:05
U-16 Drenge 2. Division B - 2. halvdel
Pulje 1
Team Sydhavsøerne 2
Køge Håndbold 2
Maribo-hallerne 2
759855 31-01-19
kl. 19:15
U-14 Pige 2. Division B - 2. halvdel
Pulje 1
Håndboldklubben Maribo/Hunseby
Nakskov Håndboldklub
Maribo-hallerne 2
758836 01-02-19
kl. 18:10
U-10 Drenge C2- 2. halvdel
Pulje 1
Håndboldklubben Maribo/Hunseby 4
Håndboldklubben Maribo/Hunseby 5
Maribo-hallerne 1
759863 01-02-19
kl. 19:00
U-14 Pige 2. Division B - 2. halvdel
Pulje 1
Håndboldklubben Maribo/Hunseby
Team Faxe Håndbold
Maribo-hallerne 1
676116 01-02-19
kl. 20:00
1. Division Herrer
Pulje 1
Team Sydhavsøerne
Køge Håndbold
Maribo-hallerne 2
758536 02-02-19
kl. 12:15
U-10 Drenge B2- 2. halvdel
Pulje 1
Håndboldklubben Maribo/Hunseby 3
Dalby G&IF
Maribo-hallerne 2
757726 03-02-19
kl. 13:45
U-12 Drenge B1 - 2. halvdel
Pulje 1
Håndboldklubben Maribo/Hunseby 2
Nakskov Håndboldklub
Maribo-hallerne 2
758327 03-02-19
kl. 14:35
U-10 Drenge A1 - 2. halvdel
Pulje 1
Håndboldklubben Maribo/Hunseby
BK Ydun
Maribo-hallerne 2
761616 03-02-19
kl. 15:25
U-12 Pige A2 - 2. halvdel
Pulje 1
Håndboldklubben Maribo/Hunseby
TMS, Ringsted ungdom 2
Maribo-hallerne 2
757546 03-02-19
kl. 16:15
U-12 Drenge A1 - 2. halvdel
Pulje 1
Håndboldklubben Maribo/Hunseby
Amager SK
Maribo-hallerne 2
784787 03-02-19
kl. 17:05
U-14 Drenge 1. Division B - 2. halvdel
Pulje 1
Håndboldklubben Maribo/Hunseby
Dalby G&IF
Maribo-hallerne 2
759625 03-02-19
kl. 18:05
U-16 Pige 2. Division B - 2. halvdel
Pulje 1
Håndboldklubben Maribo/Hunseby
Roskilde Håndbold 2
Maribo-hallerne 2
758376 08-02-19
kl. 18:10
U-10 Drenge A2 - 2. halvdel
Pulje 1
Håndboldklubben Maribo/Hunseby 2
H.S.G. 91
Maribo-hallerne 1
676129 15-02-19
kl. 20:00
1. Division Herrer
Pulje 1
Team Sydhavsøerne
Randers HH
Maribo-hallerne 2
758833 24-02-19
kl. 10:30
U-10 Drenge C2- 2. halvdel
Pulje 1
Håndboldklubben Maribo/Hunseby 5
Håndboldklubben Maribo/Hunseby 4
Maribo-hallerne 2
762875 24-02-19
kl. 11:25
U-10 Pige C2 - 2. halvdel
Pulje 1
Håndboldklubben Maribo/Hunseby 2
Nykøbing F. Håndboldklub 2
Maribo-hallerne 2
758382 24-02-19
kl. 12:20
U-10 Drenge A2 - 2. halvdel
Pulje 1
Håndboldklubben Maribo/Hunseby 2
FIF 2
Maribo-hallerne 2
761853 24-02-19
kl. 13:15
U-12 Pige B2 - 2. halvdel
Pulje 1
Håndboldklubben Maribo/Hunseby 2
Nykøbing F. Håndboldklub 2
Maribo-hallerne 2
755772 24-02-19
kl. 14:10
U-16 Drenge 1. Division B - 2. halvdel
Pulje 1
Team Sydhavsøerne
Oure Elite Håndbold
Maribo-hallerne 2
676142 28-02-19
kl. 20:00
1. Division Herrer
Pulje 1
Team Sydhavsøerne
Fredericia Håndboldklub
Maribo-hallerne 2
758391 01-03-19
kl. 18:10
U-10 Drenge A2 - 2. halvdel
Pulje 1
Håndboldklubben Maribo/Hunseby 2
Næstved/Herlufsholm
Maribo-hallerne 1
758033 01-03-19
kl. 19:00
U-12 Drenge C1 - 2. halvdel
Pulje 1
Håndboldklubben Maribo/Hunseby 3
Eskilstrup Håndboldklub
Maribo-hallerne 1
761618 13-03-19
kl. 19:10
U-12 Pige A2 - 2. halvdel
Pulje 1
Håndboldklubben Maribo/Hunseby
Nakskov Håndboldklub
Maribo-hallerne 1
759870 15-03-19
kl. 18:10
U-14 Pige 2. Division B - 2. halvdel
Pulje 1
Håndboldklubben Maribo/Hunseby
Næstved/Herlufsholm 2
Maribo-hallerne 1
759612 15-03-19
kl. 19:00
U-16 Pige 2. Division B - 2. halvdel
Pulje 1
Håndboldklubben Maribo/Hunseby
FHH 90/ Tune
Maribo-hallerne 1
758838 17-03-19
kl. 10:00
U-10 Drenge C2- 2. halvdel
Pulje 1
Håndboldklubben Maribo/Hunseby 4
Østofte Hillested Håndboldklub
Maribo-hallerne 1
762881 17-03-19
kl. 10:50
U-10 Pige C2 - 2. halvdel
Pulje 1
Håndboldklubben Maribo/Hunseby 2
Vantore Håndboldklub
Maribo-hallerne 1
762428 17-03-19
kl. 11:40
U-10 Pige B1 - 2. halvdel
Pulje 1
Håndboldklubben Maribo/Hunseby
Team Faxe Håndbold
Maribo-hallerne 1
758538 17-03-19
kl. 12:30
U-10 Drenge B2- 2. halvdel
Pulje 1
Håndboldklubben Maribo/Hunseby 3
FHH 90
Maribo-hallerne 1
761859 17-03-19
kl. 13:20
U-12 Pige B2 - 2. halvdel
Pulje 1
Håndboldklubben Maribo/Hunseby 2
Sakskøbing/Slemminge Håndboldklub
Maribo-hallerne 1
757728 17-03-19
kl. 10:15
U-12 Drenge B1 - 2. halvdel
Pulje 1
Håndboldklubben Maribo/Hunseby 2
Rødby Håndboldklub
Maribo-hallerne 2
758329 17-03-19
kl. 11:10
U-10 Drenge A1 - 2. halvdel
Pulje 1
Håndboldklubben Maribo/Hunseby
TMS, Ringsted ungdom
Maribo-hallerne 2
757548 17-03-19
kl. 12:05
U-12 Drenge A1 - 2. halvdel
Pulje 1
Håndboldklubben Maribo/Hunseby
TMS, Ringsted ungdom
Maribo-hallerne 2
676155 17-03-19
kl. 15:00
1. Division Herrer
Pulje 1
Team Sydhavsøerne
TM Tønder Håndbold
Maribo-hallerne 2
759627 17-03-19
kl. 18:00
U-16 Pige 2. Division B - 2. halvdel
Pulje 1
Håndboldklubben Maribo/Hunseby
Dalby G&IF
Maribo-hallerne 2
759618 21-03-19
kl. 20:15
U-16 Pige 2. Division B - 2. halvdel
Pulje 1
Håndboldklubben Maribo/Hunseby
Halstedhus IF
Maribo-hallerne 2
758549 23-03-19
kl. 12:15
U-10 Drenge B2- 2. halvdel
Pulje 1
Håndboldklubben Maribo/Hunseby 3
Køge Håndbold
Maribo-hallerne 2
757739 24-03-19
kl. 09:30
U-12 Drenge B1 - 2. halvdel
Pulje 1
Håndboldklubben Maribo/Hunseby 2
Nykøbing F. Håndboldklub
Maribo-hallerne 2
758849 24-03-19
kl. 10:20
U-10 Drenge C2- 2. halvdel
Pulje 1
Håndboldklubben Maribo/Hunseby 4
Nykøbing F. Håndboldklub 2
Maribo-hallerne 2
758397 24-03-19
kl. 11:15
U-10 Drenge A2 - 2. halvdel
Pulje 1
Håndboldklubben Maribo/Hunseby 2
HVI Himmelev
Maribo-hallerne 2
784800 24-03-19
kl. 12:10
U-14 Drenge 1. Division B - 2. halvdel
Pulje 1
Håndboldklubben Maribo/Hunseby
Rudersdal Håndbold
Maribo-hallerne 2
755937 24-03-19
kl. 13:15
U-16 Drenge 2. Division B - 2. halvdel
Pulje 1
Team Sydhavsøerne 2
Gunslevholm Idrætsefterskole 2
Maribo-hallerne 2
755787 24-03-19
kl. 14:30
U-16 Drenge 1. Division B - 2. halvdel
Pulje 1
Team Sydhavsøerne
Gudme Håndboldklub
Maribo-hallerne 2
755668 24-03-19
kl. 15:45
U-18 Drenge 1. Division A - 2. halvdel
Pulje 1
Team Sydhavsøerne
Ajax København
Maribo-hallerne 2
761624 27-03-19
kl. 19:10
U-12 Pige A2 - 2. halvdel
Pulje 1
Håndboldklubben Maribo/Hunseby
Team Faxe Håndbold
Maribo-hallerne 1
762887 31-03-19
kl. 10:00
U-10 Pige C2 - 2. halvdel
Pulje 1
Håndboldklubben Maribo/Hunseby 2
Østofte Hillested Håndboldklub
Maribo-hallerne 2
758844 31-03-19
kl. 10:55
U-10 Drenge C2- 2. halvdel
Pulje 1
Håndboldklubben Maribo/Hunseby 5
Østofte Hillested Håndboldklub
Maribo-hallerne 2
762434 31-03-19
kl. 11:50
U-10 Pige B1 - 2. halvdel
Pulje 1
Håndboldklubben Maribo/Hunseby
Greve Håndbold
Maribo-hallerne 2
758034 31-03-19
kl. 12:45
U-12 Drenge C1 - 2. halvdel
Pulje 1
Håndboldklubben Maribo/Hunseby 3
Sakskøbing/Slemminge Håndboldklub
Maribo-hallerne 2
758335 31-03-19
kl. 13:40
U-10 Drenge A1 - 2. halvdel
Pulje 1
Håndboldklubben Maribo/Hunseby
Hvidovre IF
Maribo-hallerne 2
676181 06-04-19
kl. 16:00
1. Division Herrer
Pulje 1
Team Sydhavsøerne
HØJ Elite
Maribo-hallerne 2