Forside > Turneringer og resultater > Spillested > Kampprogram

Rødbyhavn Sportshal (4018)

Kampprogram

Periode
Kampnr. Dato Række / Pulje Hjemmehold / Udehold Bane Resultat
682015 23-10-18
kl. 19:30
2. Division Herrer
Pulje 3
Team Sydhavsøerne 2
Dalby G&IF
Rødbyhavn Sportshal
715198 24-10-18
kl. 17:30
U-16 Drenge A - 1.halvdel
Pulje 1
Rødby Håndboldklub 3
Sydsjællands HK
Rødbyhavn Sportshal
710046 25-10-18
kl. 19:15
Serie 4 Damer - 1.halvdel
Pulje 2
Rødby Håndboldklub 2
Sandby Gymnastikforening
Rødbyhavn Sportshal
717960 25-10-18
kl. 20:15
Serie 3 Damer - 1.halvdel
Pulje 1
Rødby Håndboldklub
Rudbjerg Håndboldklub
Rødbyhavn Sportshal
707914 01-11-18
kl. 17:45
U-12 Drenge B - 1.halvdel- 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 1
Rødby Håndboldklub
Håndboldklubben Maribo/Hunseby 2
Rødbyhavn Sportshal
715204 04-11-18
kl. 11:35
U-16 Drenge A - 1.halvdel
Pulje 1
Rødby Håndboldklub 3
Nakskov Håndboldklub
Rødbyhavn Sportshal
710050 04-11-18
kl. 12:40
Serie 4 Damer - 1.halvdel
Pulje 2
Rødby Håndboldklub 2
Stokkemarke Ungdomsforening
Rødbyhavn Sportshal
706450 04-11-18
kl. 13:45
Serie 3 Herrer - 1.halvdel
Pulje 1
Rødby Håndboldklub 4
Horbelev Idrætsforening 2
Rødbyhavn Sportshal
718231 04-11-18
kl. 15:00
Serie 2 Herrer - 1.halvdel
Pulje 1
Rødby Håndboldklub 3
Nakskov Håndboldklub
Rødbyhavn Sportshal
705933 06-11-18
kl. 19:30
U-18 Drenge 1. Division - 1.halvdel
Pulje 2
Team Sydhavsøerne
HØJ
Rødbyhavn Sportshal
707922 11-11-18
kl. 10:30
U-12 Drenge B - 1.halvdel- 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 1
Rødby Håndboldklub
Sakskøbing/Slemminge Håndboldklub
Rødbyhavn Sportshal
717968 11-11-18
kl. 11:30
Serie 3 Damer - 1.halvdel
Pulje 1
Rødby Håndboldklub
Sakskøbing/Slemminge Håndboldklub 2
Rødbyhavn Sportshal
682032 13-11-18
kl. 19:30
2. Division Herrer
Pulje 3
Team Sydhavsøerne 2
Næstved/Herlufsholm
Rødbyhavn Sportshal
710060 15-11-18
kl. 19:00
Serie 4 Damer - 1.halvdel
Pulje 2
Rødby Håndboldklub 2
Rudbjerg Håndboldklub
Rødbyhavn Sportshal
707929 18-11-18
kl. 10:00
U-12 Drenge B - 1.halvdel- 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 1
Rødby Håndboldklub
Nykøbing F. Håndboldklub
Rødbyhavn Sportshal
706039 18-11-18
kl. 11:00
U-16 Drenge 1. Division - 1.halvdel
Pulje 2
Team Sydhavsøerne
HØJ
Rødbyhavn Sportshal
715213 18-11-18
kl. 12:20
U-16 Drenge A - 1.halvdel
Pulje 1
Rødby Håndboldklub 3
Team Sydhavsøerne 2
Rødbyhavn Sportshal
718240 18-11-18
kl. 13:30
Serie 2 Herrer - 1.halvdel
Pulje 1
Rødby Håndboldklub 3
Stokkemarke Ungdomsforening
Rødbyhavn Sportshal
682045 18-11-18
kl. 15:00
2. Division Herrer
Pulje 3
Team Sydhavsøerne 2
Amager SK
Rødbyhavn Sportshal
706460 18-11-18
kl. 16:45
Serie 3 Herrer - 1.halvdel
Pulje 1
Rødby Håndboldklub 4
Nykøbing F. Håndboldklub 3
Rødbyhavn Sportshal
717975 22-11-18
kl. 20:00
Serie 3 Damer - 1.halvdel
Pulje 1
Rødby Håndboldklub
Nakskov Håndboldklub 2
Rødbyhavn Sportshal
710061 02-12-18
kl. 12:10
Serie 4 Damer - 1.halvdel
Pulje 2
Rødby Håndboldklub 2
Østofte-Hillested Håndboldklub 2
Rødbyhavn Sportshal
706461 02-12-18
kl. 13:15
Serie 3 Herrer - 1.halvdel
Pulje 1
Rødby Håndboldklub 4
Errindlev Gymnastik- og Idrætsforening
Rødbyhavn Sportshal
718245 02-12-18
kl. 14:30
Serie 2 Herrer - 1.halvdel
Pulje 1
Rødby Håndboldklub 3
Østofte Hillested Håndboldklub 2
Rødbyhavn Sportshal
717981 06-12-18
kl. 19:15
Serie 3 Damer - 1.halvdel
Pulje 1
Rødby Håndboldklub
Eskilstrup Håndboldklub 2
Rødbyhavn Sportshal
682057 07-12-18
kl. 19:30
2. Division Herrer
Pulje 3
Team Sydhavsøerne 2
Roskilde Håndbold
Rødbyhavn Sportshal
682069 13-01-19
2. Division Herrer
Pulje 3
Team Sydhavsøerne 2
Korsør Slagelse Elitehåndbold
Rødbyhavn Sportshal
682081 27-01-19
2. Division Herrer
Pulje 3
Team Sydhavsøerne 2
Hillerød Håndbold Klub 2
Rødbyhavn Sportshal
682086 03-02-19
2. Division Herrer
Pulje 3
Team Sydhavsøerne 2
FIF
Rødbyhavn Sportshal
682105 03-03-19
2. Division Herrer
Pulje 3
Team Sydhavsøerne 2
BK Ydun
Rødbyhavn Sportshal
682123 19-03-19
kl. 19:30
2. Division Herrer
Pulje 3
Team Sydhavsøerne 2
TMS, Ringsted 2
Rødbyhavn Sportshal
682111 26-03-19
kl. 19:30
2. Division Herrer
Pulje 3
Team Sydhavsøerne 2
IF Stadion
Rødbyhavn Sportshal