Forside > Turneringer og resultater > Spillested > Kampprogram

Rødbyhavn Sportshal (4018)

Kampprogram

Periode
Kampnr. Dato Række / Pulje Hjemmehold / Udehold Bane Resultat
625931 23-01-18
kl. 19:15
U-18 Drenge Liga - 2. halvdel
Pulje 1
Team Sydhavsøerne
Roskilde Håndbold
Rødbyhavn Sportshal
626112 28-01-18
kl. 11:00
U-12 Drenge B2 - 2. halvdel
Pulje 1
Rødby Håndboldklub
Sydsjællands HK
Rødbyhavn Sportshal
620383 28-01-18
kl. 11:50
U-14 Drenge B1 - 2. halvdel
Pulje 1
Rødby Håndboldklub
Nakskov Håndboldklub
Rødbyhavn Sportshal
620173 28-01-18
kl. 12:50
U-16 Drenge A1 - 2. halvdel
Pulje 1
Rødby HK 2
Team Faxe/Dalby 2
Rødbyhavn Sportshal
623472 28-01-18
kl. 13:50
Serie 4 Damer A - 2. halvdel
Pulje 1
Rødby Håndboldklub 2
Østofte-Hillested Håndboldklub 2
Rødbyhavn Sportshal
619332 28-01-18
kl. 15:00
Serie 2 Herrer A - 2. halvdel
Pulje 1
Rødby Håndboldklub 3
Eskilstrup Håndboldklub
Rødbyhavn Sportshal
619843 28-01-18
kl. 16:15
Serie 4 Herrer B - 2. halvdel
Pulje 1
Rødby Håndboldklub 4
Sandby Gymnastikforening
Rødbyhavn Sportshal
619851 04-02-18
kl. 12:30
Serie 4 Herrer B - 2. halvdel
Pulje 1
Rødby Håndboldklub 4
Vantore Håndboldklub 2
Rødbyhavn Sportshal
620181 04-02-18
kl. 13:30
U-16 Drenge A1 - 2. halvdel
Pulje 1
Rødby HK 2
Slagelse Håndboldklub 2
Rødbyhavn Sportshal
540934 04-02-18
kl. 15:00
2. Division Herrer
Pulje 3
Team Sydhavsøerne 2
Roskilde Håndbold
Rødbyhavn Sportshal
540142 04-02-18
kl. 16:30
Kvalifikationsrækken Damer
Pulje 1
Rødby Håndboldklub
FHH 90
Rødbyhavn Sportshal
540906 18-02-18
kl. 15:00
2. Division Herrer
Pulje 3
Team Sydhavsøerne 2
Køge Håndbold
Rødbyhavn Sportshal
626118 25-02-18
kl. 11:00
U-12 Drenge B2 - 2. halvdel
Pulje 1
Rødby Håndboldklub
Ravnsborg Håndboldklub
Rødbyhavn Sportshal
623478 25-02-18
kl. 11:50
Serie 4 Damer A - 2. halvdel
Pulje 1
Rødby Håndboldklub 2
Nordfalster Sportsklub
Rødbyhavn Sportshal
619338 25-02-18
kl. 12:50
Serie 2 Herrer A - 2. halvdel
Pulje 1
Rødby Håndboldklub 3
Nordfalster Sportsklub
Rødbyhavn Sportshal
626127 04-03-18
kl. 09:30
U-12 Drenge B2 - 2. halvdel
Pulje 1
Rødby Håndboldklub
SK 82, Nr. Vedby
Rødbyhavn Sportshal
620398 04-03-18
kl. 10:20
U-14 Drenge B1 - 2. halvdel
Pulje 1
Rødby Håndboldklub
Svend Gønge IF
Rødbyhavn Sportshal
620188 04-03-18
kl. 11:20
U-16 Drenge A1 - 2. halvdel
Pulje 1
Rødby HK 2
Sierslev HK
Rødbyhavn Sportshal
619347 04-03-18
kl. 12:20
Serie 2 Herrer A - 2. halvdel
Pulje 1
Rødby Håndboldklub 3
Stokkemarke Ungdomsforening
Rødbyhavn Sportshal
540160 04-03-18
kl. 13:30
Kvalifikationsrækken Damer
Pulje 1
Rødby Håndboldklub
Sydsjællands HK
Rødbyhavn Sportshal
540913 04-03-18
kl. 15:00
2. Division Herrer
Pulje 3
Team Sydhavsøerne 2
Hillerød Håndbold Klub 2
Rødbyhavn Sportshal
623487 04-03-18
kl. 16:20
Serie 4 Damer A - 2. halvdel
Pulje 1
Rødby Håndboldklub 2
Horbelev Idrætsforening 2
Rødbyhavn Sportshal
619858 04-03-18
kl. 17:20
Serie 4 Herrer B - 2. halvdel
Pulje 1
Rødby Håndboldklub 4
Nordfalster Sportsklub 2
Rødbyhavn Sportshal
620404 16-03-18
kl. 18:00
U-14 Drenge B1 - 2. halvdel
Pulje 1
Rødby Håndboldklub
Eskilstrup Håndboldklub
Rødbyhavn Sportshal
626133 18-03-18
kl. 12:00
U-12 Drenge B2 - 2. halvdel
Pulje 1
Rødby Håndboldklub
Håndboldklubben Maribo/Hunseby 3
Rødbyhavn Sportshal
620194 18-03-18
kl. 12:50
U-16 Drenge A1 - 2. halvdel
Pulje 1
Rødby HK 2
Svend Gønge IF
Rødbyhavn Sportshal
619353 18-03-18
kl. 14:00
Serie 2 Herrer A - 2. halvdel
Pulje 1
Rødby Håndboldklub 3
Horbelev Idrætsforening
Rødbyhavn Sportshal
619864 18-03-18
kl. 15:15
Serie 4 Herrer B - 2. halvdel
Pulje 1
Rødby Håndboldklub 4
Østofte-Hillested Håndboldklub 3
Rødbyhavn Sportshal
623493 18-03-18
kl. 16:15
Serie 4 Damer A - 2. halvdel
Pulje 1
Rødby Håndboldklub 2
Sakskøbing/Slemminge Håndboldklub
Rødbyhavn Sportshal
625946 25-03-18
kl. 13:15
U-18 Drenge Liga - 2. halvdel
Pulje 1
Team Sydhavsøerne
TMS, Ringsted ungdom
Rødbyhavn Sportshal
540976 25-03-18
kl. 15:00
2. Division Herrer
Pulje 3
Team Sydhavsøerne 2
Furesø Håndbold
Rødbyhavn Sportshal
540178 25-03-18
kl. 16:30
Kvalifikationsrækken Damer
Pulje 1
Rødby Håndboldklub
Eskilstrup Håndboldklub
Rødbyhavn Sportshal