Forside > Turneringer og resultater > Spillested > Kampprogram

Herlufsholm Idrætscenter (5132)

Kampprogram

Periode
Kampnr. Dato Række / Pulje Hjemmehold / Udehold Bane Resultat
762558 24-03-19
kl. 10:40
U-10 Pige B2 - 2. halvdel
Pulje 1
Næstved/Herlufsholm
Slagelse Håndboldklub
Herlufsholm Idrætscenter
757767 24-03-19
kl. 11:30
U-12 Drenge B1 - 2. halvdel
Pulje 2
Næstved/Herlufsholm 2
KHKS Håndbold
Herlufsholm Idrætscenter
761717 24-03-19
kl. 12:45
U-12 Pige B1 - 2. halvdel
Pulje 1
Næstved/Herlufsholm
Holmegaard Håndbold
Herlufsholm Idrætscenter
758399 24-03-19
kl. 14:00
U-10 Drenge A2 - 2. halvdel
Pulje 1
Næstved/Herlufsholm
H.S.G. 91
Herlufsholm Idrætscenter
761146 24-03-19
kl. 15:00
U-14 Pige A1 - 2. halvdel
Pulje 1
Næstved/Herlufsholm 3
Dalby G&IF
Herlufsholm Idrætscenter
784798 24-03-19
kl. 16:00
U-14 Drenge 1. Division B - 2. halvdel
Pulje 1
Næstved/Herlufsholm
Dalby G&IF
Herlufsholm Idrætscenter
758726 31-03-19
kl. 10:15
U-10 Drenge C1- 2. halvdel
Pulje 3
Næstved/Herlufsholm 2
Sydsjællands HK
Herlufsholm Idrætscenter
757644 31-03-19
kl. 11:15
U-12 Drenge A2 - 2. halvdel
Pulje 1
Næstved/Herlufsholm
TIK - Taastrup
Herlufsholm Idrætscenter
759873 31-03-19
kl. 12:15
U-14 Pige 2. Division B - 2. halvdel
Pulje 1
Næstved/Herlufsholm 2
Team Faxe Håndbold
Herlufsholm Idrætscenter
757406 31-03-19
kl. 13:30
U-14 Drenge B1 - 2. halvdel
Pulje 1
Næstved/Herlufsholm 3
SK 82, Nr. Vedby
Herlufsholm Idrætscenter
759812 31-03-19
kl. 14:30
U-14 Pige 2. Division A - 2. halvdel
Pulje 2
Næstved/Herlufsholm
Jyderup HK
Herlufsholm Idrætscenter
798801 07-04-19
kl. 10:00
U-18 Drenge A1 - Slutkampe - runde 1 - semifinale
Semifinale 1
Nr. 1 i pulje 1
Nr. 2 i pulje 2
Herlufsholm Idrætscenter
798811 07-04-19
kl. 11:05
U-18 Drenge A1 - Slutkampe - runde 1 - semifinale
Semifinale 2
Nr. 1 i pulje 2
Nr. 2 i pulje 1
Herlufsholm Idrætscenter
798517 07-04-19
kl. 12:10
U-18 Drenge 2. Division A - Slutspil - runde 1 - semifinale
Semifinale 1
Nr. 1 i pulje 1
Nr. 2 i pulje 2
Herlufsholm Idrætscenter
798527 07-04-19
kl. 13:25
U-18 Drenge 2. Division A - Slutspil - runde 1 - semifinale
Semifinale 2
Nr. 1 i pulje 2
Nr. 2 i pulje 1
Herlufsholm Idrætscenter
798821 07-04-19
kl. 14:40
U-18 Drenge A1 - Slutkampe - runde 2 - finale
Finale
Vinder semifinale 1
Vinder semifinale 2
Herlufsholm Idrætscenter
798537 07-04-19
kl. 15:55
U-18 Drenge 2. Division A - Slutspil - runde 2 - finale
Finale
Vinder semifinale 1
Vinder semifinale 2
Herlufsholm Idrætscenter