Forside > Turneringer og resultater > Spillested > Kampprogram

Herlufsholm Idrætscenter (5132)

Kampprogram

Periode
Kampnr. Dato Række / Pulje Hjemmehold / Udehold Bane Resultat
755826 24-01-19
kl. 19:00
U-18 Drenge 2. Division A - 2. halvdel
Pulje 1
Næstved/Herlufsholm
HK Lammefjorden
Herlufsholm Idrætscenter
761125 25-01-19
kl. 18:20
U-14 Pige A1 - 2. halvdel
Pulje 1
Næstved/Herlufsholm 3
Nykøbing F. Håndboldklub
Herlufsholm Idrætscenter
762115 27-01-19
kl. 10:55
U-12 Pige C2 - 2. halvdel
Pulje 1
Næstved/Herlufsholm 2
Nykøbing F. Håndboldklub 3
Herlufsholm Idrætscenter
757746 27-01-19
kl. 11:50
U-12 Drenge B1 - 2. halvdel
Pulje 2
Næstved/Herlufsholm 2
H.S.G. 91
Herlufsholm Idrætscenter
756158 27-01-19
kl. 12:45
U-14 Drenge 2. Division B - 2. halvdel
Pulje 1
Næstved/Herlufsholm 2
Ajax København 2
Herlufsholm Idrætscenter
683908 27-01-19
kl. 13:45
Serie 1 Damer
Pulje 1
Næstved/Herlufsholm 2
Team Ramsø
Herlufsholm Idrætscenter
682478 27-01-19
kl. 15:00
3. Division Damer
Pulje 5
Næstved/Herlufsholm
HØJ
Herlufsholm Idrætscenter
682082 27-01-19
kl. 16:30
2. Division Herrer
Pulje 3
Næstved/Herlufsholm
Amager SK
Herlufsholm Idrætscenter
784777 27-01-19
kl. 18:00
U-14 Drenge 1. Division B - 2. halvdel
Pulje 1
Næstved/Herlufsholm
Rudersdal Håndbold
Herlufsholm Idrætscenter
682716 30-01-19
kl. 20:00
Serie 1 Herrer
Pulje 1
Næstved/Herlufsholm 2
Dalby G&IF 3
Herlufsholm Idrætscenter
762545 06-02-19
kl. 18:15
U-10 Pige B2 - 2. halvdel
Pulje 1
Næstved/Herlufsholm
Nordfalster Sportsklub
Herlufsholm Idrætscenter
682062 10-02-19
kl. 15:00
2. Division Herrer
Pulje 3
Næstved/Herlufsholm
FIF
Herlufsholm Idrætscenter
784783 20-02-19
kl. 19:00
U-14 Drenge 1. Division B - 2. halvdel
Pulje 1
Næstved/Herlufsholm
Københavns Håndboldklub/BK Ydun
Herlufsholm Idrætscenter
755832 21-02-19
kl. 19:00
U-18 Drenge 2. Division A - 2. halvdel
Pulje 1
Næstved/Herlufsholm
TIK - Taastrup 2
Herlufsholm Idrætscenter
762121 24-02-19
kl. 09:25
U-12 Pige C2 - 2. halvdel
Pulje 1
Næstved/Herlufsholm 2
Sakskøbing/Slemminge Håndboldklub 2
Herlufsholm Idrætscenter
758714 24-02-19
kl. 10:15
U-10 Drenge C1- 2. halvdel
Pulje 3
Næstved/Herlufsholm 2
KGF - Vipperød
Herlufsholm Idrætscenter
759801 24-02-19
kl. 11:05
U-14 Pige 2. Division A - 2. halvdel
Pulje 2
Næstved/Herlufsholm
Ledøje-Smørum HK
Herlufsholm Idrætscenter
761131 24-02-19
kl. 12:05
U-14 Pige A1 - 2. halvdel
Pulje 1
Næstved/Herlufsholm 3
Sakskøbing/Slemminge Håndboldklub 2
Herlufsholm Idrætscenter
757633 24-02-19
kl. 13:05
U-12 Drenge A2 - 2. halvdel
Pulje 1
Næstved/Herlufsholm
Slagelse Håndboldklub
Herlufsholm Idrætscenter
757752 24-02-19
kl. 13:55
U-12 Drenge B1 - 2. halvdel
Pulje 2
Næstved/Herlufsholm 2
Raklev G&I
Herlufsholm Idrætscenter
682489 24-02-19
kl. 15:00
3. Division Damer
Pulje 5
Næstved/Herlufsholm
Slagelse Håndboldklub
Herlufsholm Idrætscenter
682093 24-02-19
kl. 16:30
2. Division Herrer
Pulje 3
Næstved/Herlufsholm
Team Sydhavsøerne 2
Herlufsholm Idrætscenter
757394 24-02-19
kl. 18:00
U-14 Drenge B1 - 2. halvdel
Pulje 1
Næstved/Herlufsholm 3
Nykøbing F. Håndboldklub 2
Herlufsholm Idrætscenter
762130 03-03-19
kl. 09:40
U-12 Pige C2 - 2. halvdel
Pulje 1
Næstved/Herlufsholm 2
Sydsjællands HK 3
Herlufsholm Idrætscenter
755841 03-03-19
kl. 10:45
U-18 Drenge 2. Division A - 2. halvdel
Pulje 1
Næstved/Herlufsholm
SMUT BG
Herlufsholm Idrætscenter
761711 03-03-19
kl. 12:00
U-12 Pige B1 - 2. halvdel
Pulje 1
Næstved/Herlufsholm
Nykøbing F. Håndboldklub
Herlufsholm Idrætscenter
757761 03-03-19
kl. 13:00
U-12 Drenge B1 - 2. halvdel
Pulje 2
Næstved/Herlufsholm 2
TMS, Ringsted ungdom 2
Herlufsholm Idrætscenter
759811 03-03-19
kl. 14:00
U-14 Pige 2. Division A - 2. halvdel
Pulje 2
Næstved/Herlufsholm
Furesø Håndbold 2
Herlufsholm Idrætscenter
784792 03-03-19
kl. 15:15
U-14 Drenge 1. Division B - 2. halvdel
Pulje 1
Næstved/Herlufsholm
Håndboldklubben Maribo/Hunseby
Herlufsholm Idrætscenter
757643 03-03-19
kl. 16:30
U-12 Drenge A2 - 2. halvdel
Pulje 1
Næstved/Herlufsholm
Rødovre HK
Herlufsholm Idrætscenter
682098 07-03-19
kl. 20:30
2. Division Herrer
Pulje 3
Næstved/Herlufsholm
Hillerød Håndbold Klub 2
Herlufsholm Idrætscenter
758720 10-03-19
kl. 09:45
U-10 Drenge C1- 2. halvdel
Pulje 3
Næstved/Herlufsholm 2
IF Frem, Bjæverskov
Herlufsholm Idrætscenter
762547 10-03-19
kl. 10:40
U-10 Pige B2 - 2. halvdel
Pulje 1
Næstved/Herlufsholm
Nakskov Håndboldklub
Herlufsholm Idrætscenter
758388 10-03-19
kl. 11:30
U-10 Drenge A2 - 2. halvdel
Pulje 1
Næstved/Herlufsholm
FIF 2
Herlufsholm Idrætscenter
759867 10-03-19
kl. 12:30
U-14 Pige 2. Division B - 2. halvdel
Pulje 1
Næstved/Herlufsholm 2
Nakskov Håndboldklub
Herlufsholm Idrætscenter
756168 10-03-19
kl. 13:45
U-14 Drenge 2. Division B - 2. halvdel
Pulje 1
Næstved/Herlufsholm 2
FIF 3
Herlufsholm Idrætscenter
682494 10-03-19
kl. 15:00
3. Division Damer
Pulje 5
Næstved/Herlufsholm
FIF 3
Herlufsholm Idrætscenter
760987 10-03-19
kl. 16:30
U-18 Pige A1 - 2. halvdel
Pulje 1
Næstved/Herlufsholm
Hvidovre IF
Herlufsholm Idrætscenter
683921 10-03-19
kl. 18:00
Serie 1 Damer
Pulje 1
Næstved/Herlufsholm 2
Slagelse Håndboldklub 2
Herlufsholm Idrætscenter
755847 14-03-19
kl. 19:00
U-18 Drenge 2. Division A - 2. halvdel
Pulje 1
Næstved/Herlufsholm
Gunslevholm Idrætsefterskole
Herlufsholm Idrætscenter
756179 20-03-19
kl. 19:00
U-14 Drenge 2. Division B - 2. halvdel
Pulje 1
Næstved/Herlufsholm 2
Nykøbing F. Håndboldklub
Herlufsholm Idrætscenter
682736 20-03-19
kl. 20:00
Serie 1 Herrer
Pulje 1
Næstved/Herlufsholm 2
Stillinge IF
Herlufsholm Idrætscenter
762558 24-03-19
kl. 10:40
U-10 Pige B2 - 2. halvdel
Pulje 1
Næstved/Herlufsholm
Slagelse Håndboldklub
Herlufsholm Idrætscenter
757767 24-03-19
kl. 11:30
U-12 Drenge B1 - 2. halvdel
Pulje 2
Næstved/Herlufsholm 2
KHKS Håndbold
Herlufsholm Idrætscenter
761717 24-03-19
kl. 12:45
U-12 Pige B1 - 2. halvdel
Pulje 1
Næstved/Herlufsholm
Holmegaard Håndbold
Herlufsholm Idrætscenter
758399 24-03-19
kl. 14:00
U-10 Drenge A2 - 2. halvdel
Pulje 1
Næstved/Herlufsholm
H.S.G. 91
Herlufsholm Idrætscenter
761146 24-03-19
kl. 15:00
U-14 Pige A1 - 2. halvdel
Pulje 1
Næstved/Herlufsholm 3
Dalby G&IF
Herlufsholm Idrætscenter
784798 24-03-19
kl. 16:00
U-14 Drenge 1. Division B - 2. halvdel
Pulje 1
Næstved/Herlufsholm
Dalby G&IF
Herlufsholm Idrætscenter
758726 31-03-19
kl. 10:15
U-10 Drenge C1- 2. halvdel
Pulje 3
Næstved/Herlufsholm 2
Sydsjællands HK
Herlufsholm Idrætscenter
757644 31-03-19
kl. 11:15
U-12 Drenge A2 - 2. halvdel
Pulje 1
Næstved/Herlufsholm
TIK - Taastrup
Herlufsholm Idrætscenter
759873 31-03-19
kl. 12:15
U-14 Pige 2. Division B - 2. halvdel
Pulje 1
Næstved/Herlufsholm 2
Team Faxe Håndbold
Herlufsholm Idrætscenter
757406 31-03-19
kl. 13:30
U-14 Drenge B1 - 2. halvdel
Pulje 1
Næstved/Herlufsholm 3
SK 82, Nr. Vedby
Herlufsholm Idrætscenter
682512 31-03-19
kl. 15:00
3. Division Damer
Pulje 5
Næstved/Herlufsholm
Rødovre HK 2
Herlufsholm Idrætscenter
759812 31-03-19
kl. 16:30
U-14 Pige 2. Division A - 2. halvdel
Pulje 2
Næstved/Herlufsholm
Jyderup HK
Herlufsholm Idrætscenter