Forside > Turneringer og resultater > Spillested > Kampprogram

Faxe-hallen (5142)

Kampprogram

Periode
Kampnr. Dato Række / Pulje Hjemmehold / Udehold Bane Resultat
569943 03-10-17
kl. 17:15
U-14 Drenge B - 1.halvdel
Pulje 2
Team Faxe Håndbold
Svend Gønge IF
Faxe-hallen
569973 03-10-17
kl. 18:15
U-14 Drenge B - 1.halvdel
Pulje 3
Team Faxe Håndbold 2
HF Sorø
Faxe-hallen
578236 22-10-17
kl. 09:00
U-10 Drenge C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 2
Team Faxe Håndbold
Køge Håndbold 2
Faxe-hallen
587681 22-10-17
kl. 09:50
U-10 Pige C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 1
Team Faxe Håndbold
Næstved/Herlufsholm 2
Faxe-hallen
570669 22-10-17
kl. 11:30
U-12 Drenge C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 2
Team Faxe Håndbold 2
Team Ramsø 2
Faxe-hallen
587335 22-10-17
kl. 12:20
U-12 Pige B - 1. halvdel
Pulje 2
Team Faxe Håndbold
Slagelse Håndboldklub 2
Faxe-hallen
573789 22-10-17
kl. 13:10
U-12 Pige C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 2
Team Faxe Håndbold 2
Køge Håndbold 2
Faxe-hallen
573069 22-10-17
kl. 15:00
U-14 Pige B - 1.halvdel
Pulje 1
Team Faxe Håndbold 2
Næstved/Herlufsholm 2
Faxe-hallen
569949 22-10-17
kl. 16:00
U-14 Drenge B - 1.halvdel
Pulje 2
Team Faxe Håndbold
Næstved/Herlufsholm 2
Faxe-hallen
539309 22-10-17
kl. 17:00
Kvalifikationsrækken Herrer
Pulje 1
Team Faxe Håndbold
Køge Håndbold 2
Faxe-hallen
561241 22-10-17
kl. 18:10
Serie 1 Damer
Pulje 1
Team Faxe Håndbold
AG Håndbold 2
Faxe-hallen
569979 24-10-17
kl. 18:00
U-14 Drenge B - 1.halvdel
Pulje 3
Team Faxe Håndbold 2
STG / Vallø
Faxe-hallen
559692 24-10-17
kl. 19:25
U-18 Drenge- Intersport Ungdomspokal 1
Pulje 1
Team Faxe/Dalby
TMS, Ringsted ungdom
Faxe-hallen
575250 14-11-17
kl. 20:40
Serie 2 Damer - 1.halvdel
Pulje 1
Team Faxe Håndbold 2
Østofte Hillested Håndboldklub
Faxe-hallen
573084 19-11-17
kl. 09:00
U-14 Pige B - 1.halvdel
Pulje 1
Team Faxe Håndbold 2
Sydsjællands HK
Faxe-hallen
572874 19-11-17
kl. 10:00
U-14 Pige A - 1.halvdel
Pulje 1
Team Faxe Håndbold
Nykøbing F. Håndboldklub 2
Faxe-hallen
569964 19-11-17
kl. 11:00
U-14 Drenge B - 1.halvdel
Pulje 2
Team Faxe Håndbold
Sydsjællands HK
Faxe-hallen
569994 19-11-17
kl. 12:00
U-14 Drenge B - 1.halvdel
Pulje 3
Team Faxe Håndbold 2
Jersie HK 2
Faxe-hallen
592022 19-11-17
kl. 13:00
U-16 Drenge 2. Division B - 1. halvdel
Pulje 1
Team Faxe Håndbold
HVI Himmelev
Faxe-hallen
539339 19-11-17
kl. 14:10
Kvalifikationsrækken Herrer
Pulje 1
Team Faxe Håndbold
Slagelse Håndboldklub
Faxe-hallen
539717 19-11-17
kl. 15:20
Serie 1 Herrer
Pulje 1
Team Faxe Håndbold 2
Fuglebjerg IF
Faxe-hallen
561256 19-11-17
kl. 16:30
Serie 1 Damer
Pulje 1
Team Faxe Håndbold
Næstved/Herlufsholm 2
Faxe-hallen
575256 19-11-17
kl. 17:40
Serie 2 Damer - 1.halvdel
Pulje 1
Team Faxe Håndbold 2
Eskilstrup Håndboldklub 2
Faxe-hallen
575655 19-11-17
kl. 18:50
Serie 3 Herrer - 1.halvdel
Pulje 2
Team Faxe Håndbold 3
Svend Gønge IF 2
Faxe-hallen
572124 19-11-17
kl. 20:00
Serie 3 Damer - 1.halvdel
Pulje 2
Team Faxe Håndbold 3
Sydsjællands HK 2
Faxe-hallen
570000 05-12-17
kl. 17:15
U-14 Drenge B - 1.halvdel
Pulje 3
Team Faxe Håndbold 2
NFØ Håndbold
Faxe-hallen
569970 05-12-17
kl. 18:15
U-14 Drenge B - 1.halvdel
Pulje 2
Team Faxe Håndbold
Møns Håndboldklub
Faxe-hallen
575266 09-12-17
kl. 10:20
Serie 2 Damer - 1.halvdel
Pulje 1
Team Faxe Håndbold 2
Nykøbing F. Håndboldklub 3
Faxe-hallen
572130 09-12-17
kl. 11:30
Serie 3 Damer - 1.halvdel
Pulje 2
Team Faxe Håndbold 3
Skensved IF
Faxe-hallen
591726 09-12-17
kl. 12:45
U-18 Drenge 2. Division A - 1.halvdel
Pulje 1
Team Faxe/Dalby
TMS, Ringsted ungdom 2
Faxe-hallen
539351 09-12-17
kl. 14:00
Kvalifikationsrækken Herrer
Pulje 1
Team Faxe Håndbold
Roskilde Håndbold 2
Faxe-hallen
561262 09-12-17
kl. 15:15
Serie 1 Damer
Pulje 1
Team Faxe Håndbold
Sierslev HK
Faxe-hallen
539727 09-12-17
kl. 16:30
Serie 1 Herrer
Pulje 1
Team Faxe Håndbold 2
Svend Gønge IF
Faxe-hallen
573810 10-12-17
kl. 09:00
U-12 Pige C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 2
Team Faxe Håndbold 2
Dalby G&IF
Faxe-hallen
587356 10-12-17
kl. 09:50
U-12 Pige B - 1. halvdel
Pulje 2
Team Faxe Håndbold
Næstved/Herlufsholm 2
Faxe-hallen
573090 10-12-17
kl. 10:40
U-14 Pige B - 1.halvdel
Pulje 1
Team Faxe Håndbold 2
Nakskov Håndboldklub
Faxe-hallen
572880 10-12-17
kl. 11:40
U-14 Pige A - 1.halvdel
Pulje 1
Team Faxe Håndbold
Dalby G&IF 2
Faxe-hallen
587702 10-12-17
kl. 12:40
U-10 Pige C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 1
Team Faxe Håndbold
Eskilstrup Håndboldklub
Faxe-hallen
578257 10-12-17
kl. 13:30
U-10 Drenge C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 2
Team Faxe Håndbold
Næstved/Herlufsholm 3
Faxe-hallen
570660 10-12-17
kl. 14:20
U-12 Drenge C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 1
Team Faxe Håndbold
Dalby G&IF
Faxe-hallen
570690 10-12-17
kl. 15:20
U-12 Drenge C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 2
Team Faxe Håndbold 2
Roskilde Håndbold 3
Faxe-hallen
539737 14-01-18
Serie 1 Herrer
Pulje 1
Team Faxe Håndbold 2
B 91, Slagelse
Faxe-hallen
539363 14-01-18
kl. 14:00
Kvalifikationsrækken Herrer
Pulje 1
Team Faxe Håndbold
Dianalund/Tersløse
Faxe-hallen
539747 28-01-18
Serie 1 Herrer
Pulje 1
Team Faxe Håndbold 2
Dalby G&IF 2
Faxe-hallen
539375 28-01-18
kl. 14:00
Kvalifikationsrækken Herrer
Pulje 1
Team Faxe Håndbold
NFØ Håndbold
Faxe-hallen
539757 25-02-18
Serie 1 Herrer
Pulje 1
Team Faxe Håndbold 2
Sierslev HK
Faxe-hallen
539387 25-02-18
kl. 14:00
Kvalifikationsrækken Herrer
Pulje 1
Team Faxe Håndbold
Holbæk HK
Faxe-hallen
539399 04-03-18
kl. 14:00
Kvalifikationsrækken Herrer
Pulje 1
Team Faxe Håndbold
Nykøbing F. Håndboldklub
Faxe-hallen
539417 25-03-18
kl. 14:00
Kvalifikationsrækken Herrer
Pulje 1
Team Faxe Håndbold
HF Suså
Faxe-hallen