Forside > Turneringer og resultater > Spillested > Kampprogram

Faxe-hallen (5142)

Kampprogram

Periode
Kampnr. Dato Række / Pulje Hjemmehold / Udehold Bane Resultat
756512 12-01-19
kl. 12:00
Serie 2 Herrer B - 2. halvdel
Pulje 3
Team Faxe Håndbold 2
Team Ramsø 2
Faxe-hallen
760058 12-01-19
kl. 13:15
Serie 2 Damer A - 2. halvdel
Pulje 2
Team Faxe Håndbold
B 91, Slagelse
Faxe-hallen
755850 12-01-19
kl. 14:30
U-18 Drenge 2. Division A - 2. halvdel
Pulje 2
Team Faxe / Dalby
AB
Faxe-hallen
762679 13-01-19
kl. 10:00
U-10 Pige C1 - 2. halvdel
Pulje 1
Team Faxe Håndbold 2
Eskilstrup Håndboldklub
Faxe-hallen
758520 13-01-19
kl. 10:50
U-10 Drenge B2- 2. halvdel
Pulje 1
Team Faxe Håndbold
Jersie HK
Faxe-hallen
762411 13-01-19
kl. 11:40
U-10 Pige B1 - 2. halvdel
Pulje 1
Team Faxe Håndbold
Håndboldklubben Maribo/Hunseby
Faxe-hallen
758190 13-01-19
kl. 12:30
U-12 Drenge C2 - 2. halvdel
Pulje 3
Team Faxe Håndbold 2
HVI Himmelev 2
Faxe-hallen
761989 13-01-19
kl. 13:20
U-12 Pige C1 - 2. halvdel
Pulje 1
Team Faxe Håndbold 2
Jersie HK
Faxe-hallen
757860 13-01-19
kl. 14:10
U-12 Drenge B2 - 2. halvdel
Pulje 1
Team Faxe Håndbold 2
Svend Gønge IF
Faxe-hallen
761391 13-01-19
kl. 15:00
U-14 Pige B2 - 2. halvdel
Pulje 1
Team Faxe Håndbold 2
Team Ramsø
Faxe-hallen
757412 13-01-19
kl. 16:00
U-14 Drenge B1 - 2. halvdel
Pulje 2
Team Faxe Håndbold
STG / Vallø
Faxe-hallen
761599 15-01-19
kl. 18:15
U-12 Pige A2 - 2. halvdel
Pulje 1
Team Faxe Håndbold
TMS, Ringsted ungdom 2
Faxe-hallen
681276 15-01-19
kl. 20:30
Kvalifikationsrækken Herrer
Pulje 1
Team Faxe Håndbold
HF Suså
Faxe-hallen
757721 20-01-19
kl. 09:00
U-12 Drenge B1 - 2. halvdel
Pulje 1
Team Faxe Håndbold
Rødby Håndboldklub
Faxe-hallen
761398 20-01-19
kl. 09:50
U-14 Pige B2 - 2. halvdel
Pulje 1
Team Faxe Håndbold 2
Ravnsborg Håndboldklub
Faxe-hallen
757419 20-01-19
kl. 10:40
U-14 Drenge B1 - 2. halvdel
Pulje 2
Team Faxe Håndbold
HF Sorø
Faxe-hallen
757180 20-01-19
kl. 11:40
U-16 Drenge A1 - 2. halvdel
Pulje 2
Team Faxe Håndbold
AG Håndbold 3
Faxe-hallen
760488 20-01-19
kl. 12:40
Serie 3 Damer A - 2. halvdel
Pulje 1
Team Faxe Håndbold 2
HF Suså
Faxe-hallen
756519 20-01-19
kl. 14:00
Serie 2 Herrer B - 2. halvdel
Pulje 3
Team Faxe Håndbold 2
Greve Håndbold
Faxe-hallen
681288 22-01-19
kl. 20:30
Kvalifikationsrækken Herrer
Pulje 1
Team Faxe Håndbold
NFØ Håndbold
Faxe-hallen
757866 24-01-19
kl. 18:20
U-12 Drenge B2 - 2. halvdel
Pulje 1
Team Faxe Håndbold 2
Køge Håndbold 2
Faxe-hallen
758196 24-01-19
kl. 19:10
U-12 Drenge C2 - 2. halvdel
Pulje 3
Team Faxe Håndbold 2
Team Ramsø
Faxe-hallen
758202 24-02-19
kl. 10:40
U-12 Drenge C2 - 2. halvdel
Pulje 3
Team Faxe Håndbold 2
Borup IF
Faxe-hallen
758532 24-02-19
kl. 11:30
U-10 Drenge B2- 2. halvdel
Pulje 1
Team Faxe Håndbold
FHH 90
Faxe-hallen
757423 24-02-19
kl. 12:20
U-14 Drenge B1 - 2. halvdel
Pulje 2
Team Faxe Håndbold
Slagelse Håndboldklub 2
Faxe-hallen
761611 24-02-19
kl. 13:20
U-12 Pige A2 - 2. halvdel
Pulje 1
Team Faxe Håndbold
FHH 90
Faxe-hallen
762001 24-02-19
kl. 14:10
U-12 Pige C1 - 2. halvdel
Pulje 1
Team Faxe Håndbold 2
AG Håndbold 3
Faxe-hallen
681300 24-02-19
kl. 15:00
Kvalifikationsrækken Herrer
Pulje 1
Team Faxe Håndbold
Dalby G&IF 2
Faxe-hallen
759860 24-02-19
kl. 16:10
U-14 Pige 2. Division B - 2. halvdel
Pulje 1
Team Faxe Håndbold
Håndboldklubben Maribo/Hunseby
Faxe-hallen
761402 24-02-19
kl. 17:10
U-14 Pige B2 - 2. halvdel
Pulje 1
Team Faxe Håndbold 2
Nykøbing F. Håndboldklub 2
Faxe-hallen
756523 24-02-19
kl. 18:10
Serie 2 Herrer B - 2. halvdel
Pulje 3
Team Faxe Håndbold 2
Høje-Tåstrup IF
Faxe-hallen
755871 26-02-19
kl. 19:30
U-18 Drenge 2. Division A - 2. halvdel
Pulje 2
Team Faxe / Dalby
Freja / Rødovre HK 2
Faxe-hallen
757724 28-02-19
kl. 18:30
U-12 Drenge B1 - 2. halvdel
Pulje 1
Team Faxe Håndbold
Nykøbing F. Håndboldklub
Faxe-hallen
757872 28-02-19
kl. 19:20
U-12 Drenge B2 - 2. halvdel
Pulje 1
Team Faxe Håndbold 2
FHH 90
Faxe-hallen
761412 03-03-19
kl. 10:30
U-14 Pige B2 - 2. halvdel
Pulje 1
Team Faxe Håndbold 2
STG / Vallø 2
Faxe-hallen
762010 03-03-19
kl. 11:30
U-12 Pige C1 - 2. halvdel
Pulje 1
Team Faxe Håndbold 2
Sydsjællands HK 2
Faxe-hallen
757433 03-03-19
kl. 12:20
U-14 Drenge B1 - 2. halvdel
Pulje 2
Team Faxe Håndbold
Frem 83, Skælskør
Faxe-hallen
757881 03-03-19
kl. 13:20
U-12 Drenge B2 - 2. halvdel
Pulje 1
Team Faxe Håndbold 2
Sydsjællands HK
Faxe-hallen
759869 03-03-19
kl. 14:20
U-14 Pige 2. Division B - 2. halvdel
Pulje 1
Team Faxe Håndbold
Jersie HK
Faxe-hallen
756533 03-03-19
kl. 15:20
Serie 2 Herrer B - 2. halvdel
Pulje 3
Team Faxe Håndbold 2
Skensved IF
Faxe-hallen
681312 03-03-19
kl. 16:30
Kvalifikationsrækken Herrer
Pulje 1
Team Faxe Håndbold
Svend Gønge IF
Faxe-hallen
758541 07-03-19
kl. 17:45
U-10 Drenge B2- 2. halvdel
Pulje 1
Team Faxe Håndbold
Håndboldklubben Maribo/Hunseby 3
Faxe-hallen
761605 19-03-19
kl. 18:15
U-12 Pige A2 - 2. halvdel
Pulje 1
Team Faxe Håndbold
Håndboldklubben Maribo/Hunseby
Faxe-hallen
762433 31-03-19
kl. 10:00
U-10 Pige B1 - 2. halvdel
Pulje 1
Team Faxe Håndbold
IF Frem, Bjæverskov
Faxe-hallen
757736 31-03-19
kl. 11:00
U-12 Drenge B1 - 2. halvdel
Pulje 1
Team Faxe Håndbold
Håndboldklubben Maribo/Hunseby 2
Faxe-hallen
757434 31-03-19
kl. 12:00
U-14 Drenge B1 - 2. halvdel
Pulje 2
Team Faxe Håndbold
Sierslev HK
Faxe-hallen
757195 31-03-19
kl. 13:00
U-16 Drenge A1 - 2. halvdel
Pulje 2
Team Faxe Håndbold
Sydsjællands HK
Faxe-hallen
760503 31-03-19
kl. 14:00
Serie 3 Damer A - 2. halvdel
Pulje 1
Team Faxe Håndbold 2
Fuglebjerg IF 2
Faxe-hallen
756534 31-03-19
kl. 15:15
Serie 2 Herrer B - 2. halvdel
Pulje 3
Team Faxe Håndbold 2
IF Frem, Bjæverskov
Faxe-hallen