Forside > Turneringer og resultater > Spillested > Kampprogram

Haslev-hallerne (5201)

Kampprogram

Periode
Kampnr. Dato Række / Pulje Hjemmehold / Udehold Bane Resultat
762685 27-01-19
kl. 09:00
U-10 Pige C1 - 2. halvdel
Pulje 1
Team Faxe Håndbold 2
Nykøbing F. Håndboldklub
Haslev-hallerne
758526 27-01-19
kl. 09:50
U-10 Drenge B2- 2. halvdel
Pulje 1
Team Faxe Håndbold
Køge Håndbold
Haslev-hallerne
759854 27-01-19
kl. 10:40
U-14 Pige 2. Division B - 2. halvdel
Pulje 1
Team Faxe Håndbold
Næstved/Herlufsholm 2
Haslev-hallerne
761995 27-01-19
kl. 11:40
U-12 Pige C1 - 2. halvdel
Pulje 1
Team Faxe Håndbold 2
Ishøj HF
Haslev-hallerne
755856 27-01-19
kl. 12:30
U-18 Drenge 2. Division A - 2. halvdel
Pulje 2
Team Faxe / Dalby
Køge Håndbold
Haslev-hallerne
762422 26-02-19
kl. 17:15
U-10 Pige B1 - 2. halvdel
Pulje 1
Team Faxe Håndbold
Korsør/Tårnborg HK
Haslev-hallerne
762691 26-02-19
kl. 18:15
U-10 Pige C1 - 2. halvdel
Pulje 1
Team Faxe Håndbold 2
Sakskøbing/Slemminge Håndboldklub
Haslev-hallerne
762700 05-03-19
kl. 17:45
U-10 Pige C1 - 2. halvdel
Pulje 1
Team Faxe Håndbold 2
Sydsjællands HK
Haslev-hallerne
757189 06-03-19
kl. 18:15
U-16 Drenge A1 - 2. halvdel
Pulje 2
Team Faxe Håndbold
Lyngby HK
Haslev-hallerne
757730 11-03-19
kl. 18:00
U-12 Drenge B1 - 2. halvdel
Pulje 1
Team Faxe Håndbold
Dalby G&IF
Haslev-hallerne
760497 12-03-19
kl. 19:15
Serie 3 Damer A - 2. halvdel
Pulje 1
Team Faxe Håndbold 2
Møns Håndboldklub
Haslev-hallerne
757187 13-03-19
kl. 18:15
U-16 Drenge A1 - 2. halvdel
Pulje 2
Team Faxe Håndbold
STG / Vallø
Haslev-hallerne
681330 14-03-19
kl. 20:30
Kvalifikationsrækken Herrer
Pulje 1
Team Faxe Håndbold
Dianalund/Tersløse 2
Haslev-hallerne
762706 24-03-19
kl. 09:00
U-10 Pige C1 - 2. halvdel
Pulje 1
Team Faxe Håndbold 2
Dalby G&IF
Haslev-hallerne
758547 24-03-19
kl. 09:50
U-10 Drenge B2- 2. halvdel
Pulje 1
Team Faxe Håndbold
Dalby G&IF
Haslev-hallerne
758217 24-03-19
kl. 10:40
U-12 Drenge C2 - 2. halvdel
Pulje 3
Team Faxe Håndbold 2
NFØ Håndbold
Haslev-hallerne
761626 24-03-19
kl. 11:30
U-12 Pige A2 - 2. halvdel
Pulje 1
Team Faxe Håndbold
Nakskov Håndboldklub
Haslev-hallerne
762016 24-03-19
kl. 12:20
U-12 Pige C1 - 2. halvdel
Pulje 1
Team Faxe Håndbold 2
Dalby G&IF 2
Haslev-hallerne
759875 24-03-19
kl. 13:10
U-14 Pige 2. Division B - 2. halvdel
Pulje 1
Team Faxe Håndbold
Nakskov Håndboldklub
Haslev-hallerne
760085 24-03-19
kl. 14:30
Serie 2 Damer A - 2. halvdel
Pulje 2
Team Faxe Håndbold
NFØ Håndbold
Haslev-hallerne
681318 24-03-19
kl. 16:00
Kvalifikationsrækken Herrer
Pulje 1
Team Faxe Håndbold
Roskilde Håndbold 2
Haslev-hallerne