Forside > Turneringer og resultater > Spillested > Kampprogram

Antvorskov-hallen (5217)

Kampprogram

Periode
Kampnr. Dato Række / Pulje Hjemmehold / Udehold Bane Resultat
708255 25-11-18
kl. 10:00
U-12 Drenge C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 2
Slagelse Håndboldklub 2
Borup IF
Antvorskov-hallen
707745 25-11-18
kl. 10:50
U-12 Drenge A - 1.halvdel
Pulje 1
Slagelse Håndboldklub
Næstved/Herlufsholm
Antvorskov-hallen
711201 25-11-18
kl. 11:40
U-12 Pige A - 1.halvdel
Pulje 2
Slagelse Håndboldklub
FHH 90
Antvorskov-hallen
710567 25-11-18
kl. 12:30
U-16 Pige A - 1.halvdel
Pulje 3
Slagelse Håndboldklub
Holbæk HK
Antvorskov-hallen
706397 25-11-18
kl. 13:30
U-14 Drenge 2. Division - 1.halvdel
Pulje 3
Slagelse Håndboldklub
Løve-Høng Håndbold
Antvorskov-hallen
709276 25-11-18
kl. 14:30
U-18 Pige 1. Division - 1.halvdel
Pulje 3
Slagelse Håndboldklub
Roskilde Håndbold
Antvorskov-hallen
683880 25-11-18
kl. 15:45
Serie 1 Damer
Pulje 1
Slagelse Håndboldklub 2
Næstved/Herlufsholm 2
Antvorskov-hallen
713439 25-11-18
kl. 17:00
Serie 2 Damer - 1.halvdel
Pulje 2
B 91, Slagelse
Hashøj IF
Antvorskov-hallen
706403 27-11-18
kl. 17:50
U-14 Drenge 2. Division - 1.halvdel
Pulje 3
Slagelse Håndboldklub
SMUT BG
Antvorskov-hallen
710573 01-12-18
kl. 12:00
U-16 Pige A - 1.halvdel
Pulje 3
Slagelse Håndboldklub
Dianalund/Tersløse
Antvorskov-hallen
707325 01-12-18
kl. 13:00
U-16 Drenge A - 1.halvdel
Pulje 2
Slagelse Håndboldklub 2
TMS, Ringsted ungdom
Antvorskov-hallen
707668 01-12-18
kl. 14:00
U-14 Drenge B - 1.halvdel
Pulje 5
Slagelse Håndboldklub
VHC/Vidar
Antvorskov-hallen
722241 02-12-18
kl. 10:30
U-12 Pige C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 4
Slagelse Håndboldklub 2
TMS, Ringsted ungdom 3
Antvorskov-hallen
712107 02-12-18
kl. 11:20
U-10 Pige B - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 2
Slagelse Håndboldklub
Raklev G&I
Antvorskov-hallen
710693 02-12-18
kl. 12:10
U-14 Pige A - 1.halvdel
Pulje 2
Slagelse Håndboldklub 2
Korsør/Tårnborg HK
Antvorskov-hallen
706673 02-12-18
kl. 13:10
Serie 4 Herrer - 1.halvdel
Pulje 2
Slagelse Håndboldklub 2
SMUT BG 2
Antvorskov-hallen
683885 02-12-18
kl. 14:10
Serie 1 Damer
Pulje 1
Slagelse Håndboldklub 2
Østofte Hillested Håndboldklub
Antvorskov-hallen
709282 02-12-18
kl. 15:20
U-18 Pige 1. Division - 1.halvdel
Pulje 3
Slagelse Håndboldklub
TPI-Odense
Antvorskov-hallen
714871 02-12-18
kl. 16:35
Serie 3 Damer - 1.halvdel
Pulje 3
B 91, Slagelse 2
IF 62, Dalmose 2
Antvorskov-hallen
713444 02-12-18
kl. 17:50
Serie 2 Damer - 1.halvdel
Pulje 2
B 91, Slagelse
IF 62, Dalmose
Antvorskov-hallen
712381 09-12-18
kl. 09:00
U-10 Pige C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 3
Slagelse Håndboldklub 2
Holmegaard Håndbold
Antvorskov-hallen
708624 09-12-18
kl. 09:50
U-10 Drenge B - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 2
Slagelse Håndboldklub
KHKS Håndbold
Antvorskov-hallen
710965 09-12-18
kl. 10:50
U-14 Pige B - 1.halvdel
Pulje 2
Slagelse Håndboldklub 3
STG / Vallø
Antvorskov-hallen
711212 09-12-18
kl. 11:50
U-12 Pige A - 1.halvdel
Pulje 2
Slagelse Håndboldklub
TMS, Ringsted ungdom 2
Antvorskov-hallen
707756 09-12-18
kl. 12:40
U-12 Drenge A - 1.halvdel
Pulje 1
Slagelse Håndboldklub
Køge Håndbold
Antvorskov-hallen
707336 09-12-18
kl. 13:30
U-16 Drenge A - 1.halvdel
Pulje 2
Slagelse Håndboldklub 2
STG / Vallø
Antvorskov-hallen
709735 09-12-18
kl. 14:40
U-14 Pige 2. Division - 1.halvdel
Pulje 2
Slagelse Håndboldklub
Køge Håndbold 2
Antvorskov-hallen
706195 09-12-18
kl. 15:40
U-16 Drenge 2. Division A - 1.halvdel
Pulje 1
Slagelse Håndboldklub
Køge Håndbold
Antvorskov-hallen
682453 09-12-18
kl. 16:50
3. Division Damer
Pulje 5
Slagelse Håndboldklub
HVI Himmelev
Antvorskov-hallen
681265 09-12-18
kl. 18:10
Kvalifikationsrækken Herrer
Pulje 1
Slagelse Håndboldklub
Roskilde Håndbold 2
Antvorskov-hallen
707695 09-12-18
kl. 19:20
U-14 Drenge B - 1.halvdel
Pulje 5
Slagelse Håndboldklub
Gladsaxe HG 2
Antvorskov-hallen
682441 18-12-18
kl. 19:10
3. Division Damer
Pulje 5
Slagelse Håndboldklub
HØJ
Antvorskov-hallen
681253 18-12-18
kl. 20:25
Kvalifikationsrækken Herrer
Pulje 1
Slagelse Håndboldklub
HF Suså
Antvorskov-hallen
681277 13-01-19
Kvalifikationsrækken Herrer
Pulje 1
Slagelse Håndboldklub
Dianalund/Tersløse 2
Antvorskov-hallen
682465 13-01-19
kl. 16:00
3. Division Damer
Pulje 5
Slagelse Håndboldklub
Rødovre HK 2
Antvorskov-hallen
683900 13-01-19
kl. 18:25
Serie 1 Damer
Pulje 1
Slagelse Håndboldklub 2
Eskilstrup Håndboldklub
Antvorskov-hallen
681289 27-01-19
Kvalifikationsrækken Herrer
Pulje 1
Slagelse Håndboldklub
Løve-Høng Håndbold
Antvorskov-hallen
682477 27-01-19
kl. 16:00
3. Division Damer
Pulje 5
Slagelse Håndboldklub
FIF 3
Antvorskov-hallen
682482 03-02-19
kl. 16:00
3. Division Damer
Pulje 5
Slagelse Håndboldklub
Holbæk HK
Antvorskov-hallen
681294 03-02-19
kl. 17:15
Kvalifikationsrækken Herrer
Pulje 1
Slagelse Håndboldklub
Team Faxe Håndbold
Antvorskov-hallen
681313 03-03-19
Kvalifikationsrækken Herrer
Pulje 1
Slagelse Håndboldklub
HF Kalundborg
Antvorskov-hallen
682501 03-03-19
3. Division Damer
Pulje 5
Slagelse Håndboldklub
Ajax København 3
Antvorskov-hallen
681331 17-03-19
Kvalifikationsrækken Herrer
Pulje 1
Slagelse Håndboldklub
Køge Håndbold 2
Antvorskov-hallen
682519 17-03-19
3. Division Damer
Pulje 5
Slagelse Håndboldklub
Hvidovre IF
Antvorskov-hallen
682507 24-03-19
3. Division Damer
Pulje 5
Slagelse Håndboldklub
Dalby G&IF
Antvorskov-hallen
681319 24-03-19
Kvalifikationsrækken Herrer
Pulje 1
Slagelse Håndboldklub
NFØ Håndbold
Antvorskov-hallen
683935 31-03-19
Serie 1 Damer
Pulje 1
Slagelse Håndboldklub 2
Sierslev HK
Antvorskov-hallen