Forside > Turneringer og resultater > Spillested > Kampprogram

Holberg-hallen (5234)

Kampprogram

Periode
Kampnr. Dato Række / Pulje Hjemmehold / Udehold Bane Resultat
136871 06-08-19
kl. 18:00
1. division herrer træningskampe (19)
Pulje 1
TMS Ringsted
LUGI (SWE)
Holberg-hallen
128423 20-09-19
kl. 19:00
3. Division Herrer
Pulje 5
Dianalund/Tersløse
Roskilde Håndbold 2
Holberg-hallen
133510 20-09-19
kl. 20:30
Kvalifikationsrækken Herrer
Pulje 1
Dianalund/Tersløse 2
Slagelse Håndboldklub
Holberg-hallen
129538 03-10-19
kl. 18:50
Serie 1 Damer
Pulje 2
Dianalund/Tersløse
Raklev G&I
Holberg-hallen
128435 06-10-19
kl. 14:00
3. Division Herrer
Pulje 5
Dianalund/Tersløse
KSG
Holberg-hallen
133522 06-10-19
kl. 15:30
Kvalifikationsrækken Herrer
Pulje 1
Dianalund/Tersløse 2
NFØ Håndbold
Holberg-hallen
129543 19-10-19
kl. 13:45
Serie 1 Damer
Pulje 2
Dianalund/Tersløse
Frederiksberg HK
Holberg-hallen
128441 19-10-19
kl. 15:30
3. Division Herrer
Pulje 5
Dianalund/Tersløse
Ledøje-Smørum HK
Holberg-hallen
133528 19-10-19
kl. 17:00
Kvalifikationsrækken Herrer
Pulje 1
Dianalund/Tersløse 2
HF Suså
Holberg-hallen
129558 09-11-19
kl. 13:45
Serie 1 Damer
Pulje 2
Dianalund/Tersløse
Løve-Høng Håndbold 2
Holberg-hallen
128459 09-11-19
kl. 15:30
3. Division Herrer
Pulje 5
Dianalund/Tersløse
HVI Himmelev
Holberg-hallen
133546 09-11-19
kl. 17:00
Kvalifikationsrækken Herrer
Pulje 1
Dianalund/Tersløse 2
Løve-Høng Håndbold
Holberg-hallen
128471 24-11-19
kl. 14:00
3. Division Herrer
Pulje 5
Dianalund/Tersløse
Hvidovre IF
Holberg-hallen
133558 24-11-19
kl. 15:30
Kvalifikationsrækken Herrer
Pulje 1
Dianalund/Tersløse 2
Østofte Hillested Håndboldklub
Holberg-hallen
129573 07-12-19
kl. 13:45
Serie 1 Damer
Pulje 2
Dianalund/Tersløse
FIF 4
Holberg-hallen
128483 07-12-19
kl. 15:30
3. Division Herrer
Pulje 5
Dianalund/Tersløse
FIF 2
Holberg-hallen
133570 07-12-19
kl. 17:00
Kvalifikationsrækken Herrer
Pulje 1
Dianalund/Tersløse 2
Jernløse Håndbold 2
Holberg-hallen
128489 05-01-20
kl. 14:00
3. Division Herrer
Pulje 5
Dianalund/Tersløse
BK Ydun
Holberg-hallen
133576 05-01-20
kl. 15:30
Kvalifikationsrækken Herrer
Pulje 1
Dianalund/Tersløse 2
Team Faxe Håndbold
Holberg-hallen
129578 05-01-20
kl. 16:45
Serie 1 Damer
Pulje 2
Dianalund/Tersløse
AG Håndbold 3
Holberg-hallen