Forside > Turneringer og resultater > Spillested > Kampprogram

Farum Arena (5305)

Kampprogram

Periode
Kampnr. Dato Række / Pulje Hjemmehold / Udehold Bane Resultat
622120 09-01-18
kl. 16:20
U-9 Drenge B2 - 2. halvdel
Pulje 1
Farum HF
HIK
Farum Arena 2
549027 09-01-18
kl. 20:30
Serie 1 Damer
Pulje 5
Farum HF
FIF 6
Farum Arena 3
625240 10-01-18
kl. 17:15
U-10 Pige A1 - 2. halvdel
Pulje 1
Farum HF
Amager SK
Farum Arena 2
640874 13-01-18
kl. 14:00
U-12 Pige B1 - 2. halvdel
Pulje 4
Farum HF
Rødovre HK 2
Farum Arena 3
625246 17-01-18
kl. 17:15
U-10 Pige A1 - 2. halvdel
Pulje 1
Farum HF
Hvidovre IF
Farum Arena 2
622329 18-01-18
kl. 20:15
U-16 Pige 1. Division B - 2. halvdel
Pulje 2
Furesø Håndbold
FIF 2
Farum Arena 3
622126 21-01-18
kl. 09:00
U-9 Drenge B2 - 2. halvdel
Pulje 1
Farum HF
BK Ydun
Farum Arena 3
640880 21-01-18
kl. 10:00
U-12 Pige B1 - 2. halvdel
Pulje 4
Farum HF
CIK
Farum Arena 3
621137 21-01-18
kl. 10:50
U-12 Drenge B2 - 2. halvdel
Pulje 5
Furesø Håndbold 2
Allerød Håndbold Klub
Farum Arena 3
624286 21-01-18
kl. 11:50
U-14 Pige B1 - 2. halvdel
Pulje 4
Furesø Håndbold 4
Hundested HK
Farum Arena 3
624137 21-01-18
kl. 12:50
U-14 Pige A1 - 2. halvdel
Pulje 4
Furesø Håndbold 3
Freja HK
Farum Arena 3
622727 21-01-18
kl. 13:50
U-14 Pige 2. Division A - 2. halvdel
Pulje 2
Furesø Håndbold 2
Amager Håndbold
Farum Arena 3
618857 22-01-18
kl. 18:45
U-18 Drenge 2. Division A - 2. halvdel
Pulje 2
Furesø Håndbold 2
Fjordbyerne
Farum Arena 3
549037 23-01-18
kl. 20:30
Serie 1 Damer
Pulje 5
Farum HF
Hvidovre IF 3
Farum Arena 3
541337 28-01-18
kl. 15:00
2. Division Damer
Pulje 3
Furesø Håndbold
Helsingør Håndbold
Farum Arena 3
618644 29-01-18
kl. 18:45
U-18 Drenge 1. Division A - 2. halvdel
Pulje 1
Furesø Håndbold
VSH
Farum Arena 3
622133 04-02-18
kl. 10:00
U-9 Drenge B2 - 2. halvdel
Pulje 1
Farum HF
Ajax København 2
Farum Arena 3
625253 04-02-18
kl. 10:50
U-10 Pige A1 - 2. halvdel
Pulje 1
Farum HF
BK Ydun
Farum Arena 3
640887 04-02-18
kl. 11:40
U-12 Pige B1 - 2. halvdel
Pulje 4
Farum HF
Ajax København 2
Farum Arena 3
622672 04-02-18
kl. 12:30
U-14 Pige 1. Division B - 2. halvdel
Pulje 1
Furesø Håndbold
Roskilde Håndbold
Farum Arena 3
622342 04-02-18
kl. 13:40
U-16 Pige 1. Division B - 2. halvdel
Pulje 2
Furesø Håndbold
Ajax København
Farum Arena 3
618802 04-02-18
kl. 14:50
U-16 Drenge 1. Division B - 2. halvdel
Pulje 2
Furesø Håndbold
FIF 2
Farum Arena 3
622730 04-02-18
kl. 16:05
U-14 Pige 2. Division A - 2. halvdel
Pulje 2
Furesø Håndbold 2
Rudersdal Håndbold
Farum Arena 3
618652 08-02-18
kl. 20:15
U-18 Drenge 1. Division A - 2. halvdel
Pulje 1
Furesø Håndbold
Ajax København
Farum Arena 2
624140 25-02-18
kl. 12:00
U-14 Pige A1 - 2. halvdel
Pulje 4
Furesø Håndbold 3
VSH 3
Farum Arena 3
620660 25-02-18
kl. 13:00
U-12 Drenge A1 - 2. halvdel
Pulje 2
Furesø Håndbold
Helsingør Håndbold
Farum Arena 3
540938 25-02-18
kl. 15:15
2. Division Herrer
Pulje 3
Furesø Håndbold
IF Stadion
Farum Arena 3
618860 26-02-18
kl. 18:45
U-18 Drenge 2. Division A - 2. halvdel
Pulje 2
Furesø Håndbold 2
HØJ
Farum Arena 3
549052 27-02-18
kl. 20:30
Serie 1 Damer
Pulje 5
Farum HF
IF Stadion
Farum Arena 3
622135 10-03-18
kl. 09:30
U-9 Drenge B2 - 2. halvdel
Pulje 1
Farum HF
Borsholm-S IF
Farum Arena 3
640889 10-03-18
kl. 10:20
U-12 Pige B1 - 2. halvdel
Pulje 4
Farum HF
BK Ydun 2
Farum Arena 3
621146 10-03-18
kl. 11:10
U-12 Drenge B2 - 2. halvdel
Pulje 5
Furesø Håndbold 2
AB 2
Farum Arena 3
625255 10-03-18
kl. 12:00
U-10 Pige A1 - 2. halvdel
Pulje 1
Farum HF
BK Ydun 2
Farum Arena 3
620364 10-03-18
kl. 12:50
U-14 Drenge A1 - 2. halvdel
Pulje 4
Furesø Håndbold 2
HIK 2
Farum Arena 3
618654 10-03-18
kl. 13:50
U-18 Drenge 1. Division A - 2. halvdel
Pulje 1
Furesø Håndbold
Oure I.E. HK
Farum Arena 3
622674 10-03-18
kl. 15:05
U-14 Pige 1. Division B - 2. halvdel
Pulje 1
Furesø Håndbold
AB
Farum Arena 3
549057 13-03-18
kl. 20:30
Serie 1 Damer
Pulje 5
Farum HF
Roskilde Håndbold 3
Farum Arena 3
618815 18-03-18
kl. 13:00
U-16 Drenge 1. Division B - 2. halvdel
Pulje 2
Furesø Håndbold
HUK-Øresund
Farum Arena 3
622355 18-03-18
kl. 14:30
U-16 Pige 1. Division B - 2. halvdel
Pulje 2
Furesø Håndbold
HUK-Øresund
Farum Arena 3
549067 03-04-18
kl. 20:30
Serie 1 Damer
Pulje 5
Farum HF
Avedøre IF
Farum Arena 3
618872 05-04-18
kl. 20:15
U-18 Drenge 2. Division A - 2. halvdel
Pulje 2
Furesø Håndbold 2
AB
Farum Arena 2
622141 08-04-18
kl. 09:00
U-9 Drenge B2 - 2. halvdel
Pulje 1
Farum HF
FIF 3
Farum Arena 3
640895 08-04-18
kl. 10:00
U-12 Pige B1 - 2. halvdel
Pulje 4
Farum HF
Lyngby HK 2
Farum Arena 3
625261 08-04-18
kl. 11:50
U-10 Pige A1 - 2. halvdel
Pulje 1
Farum HF
FIF
Farum Arena 3
620672 08-04-18
kl. 12:40
U-12 Drenge A1 - 2. halvdel
Pulje 2
Furesø Håndbold
Brøndby HK
Farum Arena 3
626011 08-04-18
kl. 14:45
U-18 Pige Liga - 2. halvdel
Pulje 1
Furesø Håndbold
HC Odense Ungdom
Farum Arena 3