Forside > Turneringer og resultater > Spillested > Kampprogram

Birkerød Idrætscenter (5313)

Kampprogram

Periode
Kampnr. Dato Række / Pulje Hjemmehold / Udehold Bane Resultat
709342 21-11-18
kl. 19:00
U-16 Pige 1. Division - 1.halvdel
Pulje 2
Rudersdal Håndbold
VSH
Birkerød Idrætscenter 1
707026 21-11-18
kl. 20:30
Old Boys B - 1.halvdel
Pulje 2
Birkerød HK
Tune IF
Birkerød Idrætscenter 1
706007 22-11-18
kl. 18:15
U-16 Drenge 1. Division - 1.halvdel
Pulje 1
Rudersdal Håndbold
Hillerød Håndbold Klub
Birkerød Idrætscenter 1
682273 22-11-18
kl. 20:30
3. Division Herrer
Pulje 6
Rudersdal Håndbold
VSH
Birkerød Idrætscenter 1 UDS
709067 25-11-18
kl. 10:50
U-10 Drenge C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 10
Birkerød HK 2
Espergærde IF
Birkerød Idrætscenter 1
711923 25-11-18
kl. 11:40
U-12 Pige C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 10
Birkerød HK 2
Fredensborg HK 78 2
Birkerød Idrætscenter 1
708737 25-11-18
kl. 12:30
U-10 Drenge B - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 6
Birkerød HK
Allerød Håndbold Klub
Birkerød Idrætscenter 1
711503 25-11-18
kl. 13:20
U-12 Pige B - 1. halvdel
Pulje 6
Birkerød HK
FIF 2
Birkerød Idrætscenter 1
712553 25-11-18
kl. 14:10
U-10 Pige C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 9
Birkerød HK
Allerød Håndbold Klub
Birkerød Idrætscenter 1
709636 25-11-18
kl. 15:00
U-14 Pige 1. Division - 1.halvdel
Pulje 3
Rudersdal Håndbold
Fjordbyerne
Birkerød Idrætscenter 1
709336 25-11-18
kl. 16:00
U-16 Pige 1. Division - 1.halvdel
Pulje 2
Rudersdal Håndbold
Ajax København
Birkerød Idrætscenter 1
682537 26-11-18
kl. 20:30
3. Division Damer
Pulje 6
Rudersdal Håndbold
VSH
Birkerød Idrætscenter 1
737729 28-11-18
kl. 19:00
U-14 Drenge 2. Division - 1.halvdel
Pulje 2
Rudersdal Håndbold 2
FIF 2
Birkerød Idrætscenter 1
707032 28-11-18
kl. 20:30
Old Boys B - 1.halvdel
Pulje 2
Birkerød HK
HVI Himmelev
Birkerød Idrætscenter 1
710416 28-11-18
kl. 20:00
Old Girls B - 1.halvdel
Pulje 5
Team Kongevejen
Slangerup HF
Birkerød Idrætscenter 2
707722 02-12-18
kl. 10:00
U-14 Drenge B - 1.halvdel
Pulje 6
Rudersdal Håndbold 3
Espergærde IF
Birkerød Idrætscenter 1
737719 02-12-18
kl. 11:00
U-14 Drenge 2. Division - 1.halvdel
Pulje 2
Rudersdal Håndbold 2
TIK - Taastrup
Birkerød Idrætscenter 1
710873 02-12-18
kl. 12:00
U-14 Pige A - 1.halvdel
Pulje 8
Rudersdal Håndbold 2
Ledøje-Smørum HK 2
Birkerød Idrætscenter 1
706282 02-12-18
kl. 13:00
U-14 Drenge 1. Division - 1.halvdel
Pulje 1
Rudersdal Håndbold
Roskilde Håndbold
Birkerød Idrætscenter 1
709522 02-12-18
kl. 14:00
U-16 Pige 2. Division A - 1.halvdel
Pulje 2
Rudersdal Håndbold 2
Hornbæk IF
Birkerød Idrætscenter 1
706013 02-12-18
kl. 15:10
U-16 Drenge 1. Division - 1.halvdel
Pulje 1
Rudersdal Håndbold
Herlev/Hjorten Håndbold
Birkerød Idrætscenter 1
712559 02-12-18
kl. 09:50
U-10 Pige C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 9
Birkerød HK
VHC/Vidar 2
Birkerød Idrætscenter 2
708743 02-12-18
kl. 10:40
U-10 Drenge B - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 6
Birkerød HK
VSH 2
Birkerød Idrætscenter 2
711929 02-12-18
kl. 11:30
U-12 Pige C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 10
Birkerød HK 2
Stenløse HK 2
Birkerød Idrætscenter 2
710392 02-12-18
kl. 12:20
Old Girls B - 1.halvdel
Pulje 4
Team Kongevejen 2
HIK
Birkerød Idrætscenter 2
710422 02-12-18
kl. 13:20
Old Girls B - 1.halvdel
Pulje 5
Team Kongevejen
HK 73 - Frederikssund
Birkerød Idrætscenter 2
709642 03-12-18
kl. 19:30
U-14 Pige 1. Division - 1.halvdel
Pulje 3
Rudersdal Håndbold
Lyngby HK
Birkerød Idrætscenter 1
711509 04-12-18
kl. 18:30
U-12 Pige B - 1. halvdel
Pulje 6
Birkerød HK
BK Ydun 2
Birkerød Idrætscenter 2
745061 06-12-18
kl. 20:00
Santander Cup Herrer LP 2018-20 Herrer - 3. runde HRØ - FHF
HRØ Kampe
Rudersdal (3. Div
Korsør Slagelse Elitehåndbold (2. Div)
Birkerød Idrætscenter 1
682603 20-01-19
kl. 15:00
3. Division Damer
Pulje 6
Rudersdal Håndbold
HIK 2
Birkerød Idrætscenter 1
682339 20-01-19
kl. 16:30
3. Division Herrer
Pulje 6
Rudersdal Håndbold
HK 73 - Frederikssund
Birkerød Idrætscenter 1
684172 20-01-19
kl. 17:45
Serie 1 Damer
Pulje 4
Rudersdal Håndbold 2
HK 73/SHF 2
Birkerød Idrætscenter 1
684183 03-02-19
kl. 16:00
Serie 1 Damer
Pulje 4
Rudersdal Håndbold 2
Hillerød Håndbold Klub 2
Birkerød Idrætscenter 1
682627 10-03-19
kl. 15:00
3. Division Damer
Pulje 6
Rudersdal Håndbold
Hillerød Håndbold Klub
Birkerød Idrætscenter 1
682363 10-03-19
kl. 16:30
3. Division Herrer
Pulje 6
Rudersdal Håndbold
AB
Birkerød Idrætscenter 1
684192 10-03-19
kl. 17:45
Serie 1 Damer
Pulje 4
Rudersdal Håndbold 2
Herlev/Hjorten Håndbold 2
Birkerød Idrætscenter 1