Forside > Turneringer og resultater > Spillested > Kampprogram

Birkerød Idrætscenter (5313)

Kampprogram

Periode
Kampnr. Dato Række / Pulje Hjemmehold / Udehold Bane Resultat
573956 19-11-17
kl. 12:30
U-12 Pige C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 7
Birkerød HK 2
Amager SK 3
Birkerød Idrætscenter 1
579766 23-11-17
kl. 18:00
U-16 Pige 2. Division A - 1.halvdel
Pulje 2
Rudersdal Håndbold
FIF 2
Birkerød Idrætscenter 1
568439 23-11-17
kl. 19:30
U-18 Pige 1. Division - 1.halvdel
Pulje 2
Rudersdal Håndbold
Roskilde Håndbold
Birkerød Idrætscenter 1
571192 26-11-17
kl. 12:00
U-10 Drenge B - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 7
Birkerød HK
Slangerup HF
Birkerød Idrætscenter 1
573592 26-11-17
kl. 12:50
U-12 Pige B - 1. halvdel
Pulje 4
Birkerød HK
Tune IF
Birkerød Idrætscenter 1
591719 26-11-17
kl. 13:40
U-18 Drenge 2. Division A - 1.halvdel
Pulje 1
Rudersdal Håndbold
Team Faxe/Dalby
Birkerød Idrætscenter 1
591958 26-11-17
kl. 15:00
U-16 Drenge 2. Division A - 1.halvdel
Pulje 2
Rudersdal Håndbold
TMS, Ringsted ungdom 2
Birkerød Idrætscenter 1
541526 26-11-17
kl. 16:30
3. Division Damer
Pulje 6
Rudersdal Håndbold
Lyngby HK 2
Birkerød Idrætscenter 1
549085 26-11-17
kl. 18:00
Serie 1 Herrer
Pulje 4
Holte/Rudersdal Håndbold 2
Fredensborg HK 78
Birkerød Idrætscenter 1
575802 26-11-17
kl. 19:10
Serie 3 Herrer - 1.halvdel
Pulje 7
Høsterkøb HK
Store Lyngby SG&I 2
Birkerød Idrætscenter 1
568949 29-11-17
kl. 18:45
U-14 Drenge 1. Division - 1.halvdel
Pulje 1
Rudersdal Håndbold
Ajax København
Birkerød Idrætscenter 1
572669 29-11-17
kl. 19:45
Old Girls B - 1.halvdel
Pulje 6
Team Kongevejen
Lyngby HK
Birkerød Idrætscenter 1
569548 29-11-17
kl. 20:45
Old Boys Veteran B - 1.halvdel
Pulje 2
Birkerød HK
FIF/FHK
Birkerød Idrætscenter 1
571828 30-11-17
kl. 18:30
U-14 Pige 1. Division - 1.halvdel
Pulje 2
Rudersdal Håndbold
FIF
Birkerød Idrætscenter 1
573957 03-12-17
kl. 10:00
U-12 Pige C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 7
Birkerød HK 2
Allerød Håndbold Klub
Birkerød Idrætscenter 1
573598 03-12-17
kl. 10:50
U-12 Pige B - 1. halvdel
Pulje 4
Birkerød HK
TIK - Taastrup
Birkerød Idrætscenter 1
570119 03-12-17
kl. 11:40
U-14 Drenge B - 1.halvdel
Pulje 7
Rudersdal Håndbold 3
Stenløse HK
Birkerød Idrætscenter 1
573028 03-12-17
kl. 12:40
U-14 Pige A - 1.halvdel
Pulje 6
Rudersdal Håndbold 2
Lyngby HK 2
Birkerød Idrætscenter 1
569068 03-12-17
kl. 13:40
U-14 Drenge 2. Division - 1.halvdel
Pulje 2
Rudersdal Håndbold 2
VSH
Birkerød Idrætscenter 1
579772 03-12-17
kl. 15:40
U-16 Pige 2. Division A - 1.halvdel
Pulje 2
Rudersdal Håndbold
TIK - Taastrup
Birkerød Idrætscenter 1
591964 03-12-17
kl. 16:50
U-16 Drenge 2. Division A - 1.halvdel
Pulje 2
Rudersdal Håndbold
Ajax København
Birkerød Idrætscenter 1
591725 03-12-17
kl. 18:00
U-18 Drenge 2. Division A - 1.halvdel
Pulje 1
Rudersdal Håndbold
HK Lammefjorden
Birkerød Idrætscenter 1
575808 03-12-17
kl. 19:10
Serie 3 Herrer - 1.halvdel
Pulje 7
Høsterkøb HK
Gentofte-Vangede HK 2
Birkerød Idrætscenter 1
571198 03-12-17
kl. 10:00
U-10 Drenge B - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 7
Birkerød HK
Allerød Håndbold Klub
Birkerød Idrætscenter 2
587621 03-12-17
kl. 11:00
U-10 Pige B - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 7
Birkerød HK
AB
Birkerød Idrætscenter 2
569542 06-12-17
kl. 20:00
Old Boys Veteran B - 1.halvdel
Pulje 2
Birkerød HK
Lyngby HK
Birkerød Idrætscenter 1
541580 07-01-18
3. Division Damer
Pulje 6
Rudersdal Håndbold
KSI
Birkerød Idrætscenter 1
541592 21-01-18
3. Division Damer
Pulje 6
Rudersdal Håndbold
Ajax København 3
Birkerød Idrætscenter 1
541605 04-02-18
3. Division Damer
Pulje 6
Rudersdal Håndbold
Gladsaxe HG
Birkerød Idrætscenter 1
541616 11-03-18
3. Division Damer
Pulje 6
Rudersdal Håndbold
FIF 3
Birkerød Idrætscenter 1
541634 08-04-18
3. Division Damer
Pulje 6
Rudersdal Håndbold
VLI
Birkerød Idrætscenter 1