Forside > Turneringer og resultater > Spillested > Kampprogram

Birkerød Idrætscenter (5313)

Kampprogram

Periode
Kampnr. Dato Række / Pulje Hjemmehold / Udehold Bane Resultat
625013 23-01-18
kl. 17:45
U-12 Pige C1 - 2. halvdel
Pulje 4
Birkerød HK 2
Ålholm IF, Hillerød 2
Birkerød Idrætscenter 1
622733 24-01-18
kl. 17:30
U-14 Pige 2. Division A - 2. halvdel
Pulje 2
Rudersdal Håndbold
Furesø Håndbold 2
Birkerød Idrætscenter 1
622817 24-01-18
kl. 19:00
U-14 Pige 2. Division B - 2. halvdel
Pulje 2
Rudersdal Håndbold 2
Holbæk HK
Birkerød Idrætscenter 1
649584 24-01-18
kl. 19:00
U-14 Drenge - Intersport Ungdomspokal 2
Pulje 2
Rudersdal Håndbold
AG Håndbold
Birkerød Idrætscenter 2
625493 01-02-18
kl. 00:00
U-10 Pige B2 - 2. halvdel
Pulje 2
Birkerød HK
Værløse HK
Birkerød Idrætscenter 1 UDS
649717 06-02-18
kl. 19:00
U-14 Piger - Intersport Ungdomspokal 2
Pulje 4
Rudersdal Håndbold
Ajax København
Birkerød Idrætscenter 1
624743 08-02-18
kl. 17:55
U-12 Pige B1 - 2. halvdel
Pulje 5
Birkerød HK
Ålholm IF, Hillerød
Birkerød Idrætscenter 1
618797 08-02-18
kl. 18:45
U-16 Drenge 1. Division B - 2. halvdel
Pulje 2
Rudersdal Håndbold
Freja / Rødovre
Birkerød Idrætscenter 1
649720 19-02-18
kl. 18:15
U-14 Piger - Intersport Ungdomspokal 2
Pulje 4
Rudersdal Håndbold
Furesø Håndbold 3
Birkerød Idrætscenter 1
626002 19-02-18
kl. 19:45
U-18 Pige Liga - 2. halvdel
Pulje 1
Rudersdal Håndbold
Gudme Oure GOG Sydfyn
Birkerød Idrætscenter 1
623356 20-02-18
kl. 18:15
Serie 2 Damer B - 2. halvdel
Pulje 7
Rudersdal Håndbold 2
Hundested HK 2
Birkerød Idrætscenter 1
649587 21-02-18
kl. 19:00
U-14 Drenge - Intersport Ungdomspokal 2
Pulje 2
Rudersdal Håndbold
Hvidovre IF
Birkerød Idrætscenter 1
620120 21-02-18
kl. 20:00
Old Boys Veteran B1 - 2. halvdel
Pulje 1
Birkerød HK
Helsingør Håndbold
Birkerød Idrætscenter 1
622070 25-02-18
kl. 10:00
U-10 Drenge C2- 2. halvdel
Pulje 6
Birkerød HK
HUK Håndbold
Birkerød Idrætscenter 1
621680 25-02-18
kl. 11:00
U-10 Drenge B1- 2. halvdel
Pulje 4
Birkerød HK
Holte IF 2
Birkerød Idrætscenter 1
623810 25-02-18
kl. 12:00
Old Girls B1 - 2. halvdel
Pulje 2
Team Kongevejen
HUK Håndbold
Birkerød Idrætscenter 1
623900 25-02-18
kl. 13:00
Old Girls B2 - 2. halvdel
Pulje 3
Team Kongevejen 2
Ledøje-Smørum HK
Birkerød Idrætscenter 1
619670 25-02-18
kl. 14:00
Serie 2 Herrer B - 2. halvdel
Pulje 6
Høsterkøb HK
Gentofte-Vangede HK 2
Birkerød Idrætscenter 1
622820 28-02-18
kl. 19:00
U-14 Pige 2. Division B - 2. halvdel
Pulje 2
Rudersdal Håndbold 2
BK Ydun
Birkerød Idrætscenter 1
649743 01-03-18
U-14 Piger - Intersport Ungdomspokal 2
Pulje 8
Rudersdal Håndbold 2
Fjordbyerne
Birkerød Idrætscenter 1
649779 01-03-18
U-12 Piger - Intersport Ungdomspokal 2
Pulje 6
Birkerød HK
Værløse HK
Birkerød Idrætscenter 1
620126 07-03-18
kl. 20:00
Old Boys Veteran B1 - 2. halvdel
Pulje 1
Birkerød HK
HIK
Birkerød Idrætscenter 1
618800 08-03-18
kl. 18:30
U-16 Drenge 1. Division B - 2. halvdel
Pulje 2
Rudersdal Håndbold
HUK-Øresund
Birkerød Idrætscenter 1
626004 08-03-18
kl. 19:40
U-18 Pige Liga - 2. halvdel
Pulje 1
Rudersdal Håndbold
FIF
Birkerød Idrætscenter 1
622076 11-03-18
kl. 09:10
U-10 Drenge C2- 2. halvdel
Pulje 6
Birkerød HK
Team Arresø
Birkerød Idrætscenter 1
625495 11-03-18
kl. 10:00
U-10 Pige B2 - 2. halvdel
Pulje 2
Birkerød HK
Herlev/Hjorten Håndbold
Birkerød Idrætscenter 1
621686 11-03-18
kl. 10:55
U-10 Drenge B1- 2. halvdel
Pulje 4
Birkerød HK
HK 73 - Frederikssund 2
Birkerød Idrætscenter 1
623816 11-03-18
kl. 11:45
Old Girls B1 - 2. halvdel
Pulje 2
Team Kongevejen
Greve Håndbold 2
Birkerød Idrætscenter 1
619231 11-03-18
kl. 12:45
U-14 Drenge 2. Division B - 2. halvdel
Pulje 2
Rudersdal Håndbold 2
Team Bornholm
Birkerød Idrætscenter 1
624176 11-03-18
kl. 13:45
U-14 Pige A1 - 2. halvdel
Pulje 5
Rudersdal Håndbold 3
Fjordbyerne 3
Birkerød Idrætscenter 1
622735 11-03-18
kl. 14:45
U-14 Pige 2. Division A - 2. halvdel
Pulje 2
Rudersdal Håndbold
Roskilde Håndbold 2
Birkerød Idrætscenter 1
619676 11-03-18
kl. 15:45
Serie 2 Herrer B - 2. halvdel
Pulje 6
Høsterkøb HK
KFUM 3
Birkerød Idrætscenter 1
625015 11-03-18
kl. 10:20
U-12 Pige C1 - 2. halvdel
Pulje 4
Birkerød HK 2
Team Helsinge Håndbold 3
Birkerød Idrætscenter 2
624745 11-03-18
kl. 11:10
U-12 Pige B1 - 2. halvdel
Pulje 5
Birkerød HK
Team Helsinge Håndbold 2
Birkerød Idrætscenter 2
619225 21-03-18
kl. 18:00
U-14 Drenge 2. Division B - 2. halvdel
Pulje 2
Rudersdal Håndbold 2
HVI Himmelev
Birkerød Idrætscenter 1
622832 21-03-18
kl. 19:00
U-14 Pige 2. Division B - 2. halvdel
Pulje 2
Rudersdal Håndbold 2
Brøndby HK
Birkerød Idrætscenter 1
620600 21-03-18
kl. 19:00
U-14 Drenge B2 - 2. halvdel
Pulje 3
Rudersdal Håndbold 3
Stenløse HK
Birkerød Idrætscenter 2
622826 04-04-18
kl. 19:00
U-14 Pige 2. Division B - 2. halvdel
Pulje 2
Rudersdal Håndbold 2
AG Håndbold
Birkerød Idrætscenter 1
619682 05-04-18
kl. 20:00
Serie 2 Herrer B - 2. halvdel
Pulje 6
Høsterkøb HK
CIK
Birkerød Idrætscenter 1
625501 08-04-18
kl. 09:00
U-10 Pige B2 - 2. halvdel
Pulje 2
Birkerød HK
Lyngby HK
Birkerød Idrætscenter 1
621692 08-04-18
kl. 09:50
U-10 Drenge B1- 2. halvdel
Pulje 4
Birkerød HK
VSH 2
Birkerød Idrætscenter 1
624751 08-04-18
kl. 10:40
U-12 Pige B1 - 2. halvdel
Pulje 5
Birkerød HK
Fredensborg HK 78
Birkerød Idrætscenter 1
622082 08-04-18
kl. 11:30
U-10 Drenge C2- 2. halvdel
Pulje 6
Birkerød HK
Team Helsinge Håndbold 2
Birkerød Idrætscenter 1
618812 08-04-18
kl. 12:40
U-16 Drenge 1. Division B - 2. halvdel
Pulje 2
Rudersdal Håndbold
Furesø Håndbold
Birkerød Idrætscenter 1
618721 08-04-18
kl. 13:50
U-18 Drenge 1. Division B - 2. halvdel
Pulje 2
Rudersdal Håndbold
HIK/KFUM
Birkerød Idrætscenter 1
541634 08-04-18
kl. 15:00
3. Division Damer
Pulje 6
Rudersdal Håndbold
VLI
Birkerød Idrætscenter 1
623371 08-04-18
kl. 16:30
Serie 2 Damer B - 2. halvdel
Pulje 7
Rudersdal Håndbold 2
Store Lyngby SG&I
Birkerød Idrætscenter 1