Forside > Turneringer og resultater > Spillested > Kampprogram

Hørsholm-Hallen (5322)

Kampprogram

Periode
Kampnr. Dato Række / Pulje Hjemmehold / Udehold Bane Resultat
709056 28-10-18
kl. 12:00
U-10 Drenge C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 10
HUK Håndbold 2
Espergærde IF
Hørsholm-hallen
682944 28-10-18
kl. 12:50
Serie 1 Herrer
Pulje 4
HUK HÅNDBOLD
Store Lyngby SG&I
Hørsholm-hallen
715165 28-10-18
kl. 14:00
Serie 2 Herrer - 1.halvdel
Pulje 7
HUK HÅNDBOLD 2
Espergærde IF
Hørsholm-hallen
684134 28-10-18
kl. 15:10
Serie 1 Damer
Pulje 4
HUK HÅNDBOLD
HK 73/SHF 2
Hørsholm-hallen
707375 30-10-18
kl. 18:00
U-16 Drenge A - 1.halvdel
Pulje 4
HUK Øresund 2
Fjordbyerne
Hørsholm-hallen
708762 11-11-18
kl. 09:00
U-10 Drenge B - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 7
HUK Håndbold
Gilleleje HK
Hørsholm-hallen
708192 11-11-18
kl. 09:50
U-12 Drenge B - 1.halvdel- 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 10
HUK Håndbold
Espergærde IF
Hørsholm-hallen
711318 11-11-18
kl. 10:40
U-12 Pige A - 1.halvdel
Pulje 6
HUK HÅNDBOLD
HK 73 - Frederikssund
Hørsholm-hallen
707383 11-11-18
kl. 11:40
U-16 Drenge A - 1.halvdel
Pulje 4
HUK Øresund 2
Team København (HK 94)
Hørsholm-hallen
709782 11-11-18
kl. 12:40
U-14 Pige 2. Division - 1.halvdel
Pulje 4
HUK Håndbold
VSH 2
Hørsholm-hallen
706002 11-11-18
kl. 13:40
U-16 Drenge 1. Division - 1.halvdel
Pulje 1
HUK Øresund
Hillerød Håndbold Klub
Hørsholm-hallen
709332 11-11-18
kl. 14:55
U-16 Pige 1. Division - 1.halvdel
Pulje 2
HUK Øresund
VSH
Hørsholm-hallen
709422 11-11-18
kl. 16:10
U-18 Pige 2. Division A - 1.halvdel
Pulje 2
HUK Øresund
VSH
Hørsholm-hallen
709482 11-11-18
kl. 17:20
U-16 Pige 2. Division A - 1.halvdel
Pulje 1
HUK Øresund 2
FIF 2
Hørsholm-hallen
710412 11-11-18
kl. 18:30
Old Girls B - 1.halvdel
Pulje 5
HUK HÅNDBOLD
HK 73 - Frederikssund
Hørsholm-hallen
705994 13-11-18
kl. 18:00
U-16 Drenge 1. Division - 1.halvdel
Pulje 1
HUK Øresund
TMS, Ringsted ungdom
Hørsholm-hallen
707385 04-12-18
kl. 18:00
U-16 Drenge A - 1.halvdel
Pulje 4
HUK Øresund 2
Espergærde IF
Hørsholm-hallen